Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 18:17   #201
pozdrav svima zanima me postolar u zagrebu koji ima VIBRAM đonove za zamjenu na vojnim čizmama model Vibram Sierra.evo i slika đona.
Vick#7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 20:55   #202
Vec godinama idem kod postolara u maksimiru blizu dinamovog stadiona. Postolar je odlican, pouzdan, ima ok cijene i uvijek sam zadovoljna popravcima . Iskreno ce vam reci isplati li se nesto popravljati odnosno i ako se popravi hoce li to trajati ili ne. Radnja mu se nalazi na tramvajskoj stanici (kod Bipe) i to je u biti kiosk tako da ga ne mozete fulati! Sve preporuke za njega!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 11:42   #203
Da li netko zna može li postolar skratiti sandale (skroz otvorenog tipa) za broj? Tipa da ih odreže malo naprijed i straga?
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 20:43   #204
Kupovina gotovih potplata

Pozdrav!

Zanima me bilo kakva informacija o tome gdje se i po kojoj cijeni mogu naručiti potplati za cipele po određenom prototipu kojeg već imam.

Mogu biti i drveni i plastični i od gume, bilo kakvi.

Postolari koji "sami" rade cipele mi nisu mogli ništa pametno reći.
Babylon Shoes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 13:28   #205
Pozz

Može li postolar staviti nešto na đon tenisica da se manje kližu!? jednom davno sam to radio na jednim tenisicama ali nije baš pomoglo

Riječ je Nike Runner http://image.rakuten.co.jp/p-spo/cab....jpg?_ex=60x60 koje su imale čepiće ispod, ali to se za par dana odma
istrošilo, evo jučer malo kiše palo .. odma moram paziti kako hodam jer se baš kliže, većina tenisica se kližu, ali ove se baš full -.- cijeli život
nosim tenisice po kiši, i nijedne se ovako puno nisu klizale , vidim da i drugi nose tenisice po kiši, rano je još za čizme, a i nemam ih.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 13:25   #206
Molim pomoć
imam jedne štikle, 9 cm peta visoka i u samoj peti nesto zvecka. Bila sam ih odnijela postolaru ali on tvrdi da je do ukrasne kopče koja je otraga a da je sa samom petom sve u redu. Potplat je u komadu i da bi vidio sto je u samoj peti treba to sve raskopat i otvorit petu a mene je strah da vise nece bit ko sada ako ih tako otvori. Navodno unutra ima neka cjevčica u peti koja to drži uspravno. Inače sama funkcija cipele je dobra i udobna, samo eto u njoj nesto zvecka kad hodam,i to me gadno nervira a cipele obožavam
Jel netko radio takve zahvate na cipeli i da je kasnije bilo sve kao prije po pitanju izgleda i udobnosti?
__________________
Not my circus,not my monkeys.
marijaklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 20:42   #207
Imam jedne jakoo jako udobne gležnjače iz Zare, na petu od pet cm, ali mi potplate na njima škripe. Ne znam vise sto da radim, rekao mi je jedan postolar da ih stavim u vodu pa ce prestati-nije pomoglo. Drugi je reko da je to zrak u potplatama i da se nista ne moze. Ali nisu takve bile u pocetku
Molim nekoga tko je imao ovakav problem da mi kaze kako se toga rijesiti jer ih ne zelim baciti
Molim Vas i za preporuku ako znate kod koga otici da ih pogleda u ZG hvala
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 19:14   #208
Da pokušam i ovdje. Može li mi netko preporučiti postolara u Splitu koji mi može "prekrojit" čizme na špic da bude u skladu sa današnjim trendovima I koliko bi me to otprilike moglo doći? Nadam se ne toliko da bi mogla kupit novi par čizama
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 16:57   #209
Imam jedne sandale na petu i preotvoren mi je onaj izrez na prstima, pa mi stopalo klizi prema dolje. Zanima me postoji li mogućnost našivanja nečega na taj dio da budu malo zatvorenije? Nadam se da me razumijete
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 22:50   #210
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Imam jedne sandale na petu i preotvoren mi je onaj izrez na prstima, pa mi stopalo klizi prema dolje. Zanima me postoji li mogućnost našivanja nečega na taj dio da budu malo zatvorenije? Nadam se da me razumijete
Imam takav problem s jednim sandalama tako da me ista stvar zanima
Kod mene se konkretno radi o ovakvim sandalama:
http://images.izideal.com/img/produc...a-sandals.jpeg

Koža oko donjeg dijela stopala se s nošenjem baš raširila tako da mi prsti sad prelaze preko gazišta i više ih takve ne mogu nositi. Ne pomaže više čak ni onaj silikonski jastučić protiv klizanja

Ako je to netko probao taj prednji dio na neki način suziti, kakva su iskustva i kod kojeg postolara?

Thanx!
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 09:47   #211
Quote:
Rattlesnake kaže: Pogledaj post
Imam takav problem s jednim sandalama tako da me ista stvar zanima
Kod mene se konkretno radi o ovakvim sandalama:
http://images.izideal.com/img/produc...a-sandals.jpeg

Koža oko donjeg dijela stopala se s nošenjem baš raširila tako da mi prsti sad prelaze preko gazišta i više ih takve ne mogu nositi. Ne pomaže više čak ni onaj silikonski jastučić protiv klizanja

Ako je to netko probao taj prednji dio na neki način suziti, kakva su iskustva i kod kojeg postolara?

Thanx!
kod mene su sandale od brušene kože, ali da isti problem. meni je bilo široko čim sam kupila, jer su svi ti otvori na sandalama nekako preveliki za moju usku nogu. idući tjedan ću otići do neke radnje pa ću se raspitati.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 22:37   #212
Pozdrav! Jel imao tko iskustva s postolarom Andrijević Niko?
mahica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 20:52   #213
Zanim ame ima li koji postolar koji izraduje po npr slici koju mu donesem, a ne iskljucivo po modelu koje ima??
Htjela bi ovakve cipele pa ako imate koga za preporucit pls


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...a32be55346.jpg
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 00:01   #214
imam cizme preko koljena, ali bi volila da budu do koljena. da li to moze postolar napraviti?
ne bi im promijenio ni oblik ni nista, samo ih treba osisati i porubiti
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 06:15   #215
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
imam cizme preko koljena, ali bi volila da budu do koljena. da li to moze postolar napraviti?

ne bi im promijenio ni oblik ni nista, samo ih treba osisati i porubiti


Moze, postolar Marko, Trg, na pocetku Petrinjske u prolazu


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 07:32   #216
Meni je najbolji postolar u Rijeci onaj u robnoj kući RI na 2 ili 3 katu, nisam sigurna. Uvijek idem kod njega i dobro mi napravi . Baš je super
Ciao is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 20:59   #217
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Moze, postolar Marko, Trg, na pocetku Petrinjske u prolazu


Sent from my iPhone using Tapatalk
kako se krecu cijene toga? cisto okvirno da znam
i da, hvala
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 18:41   #218
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
kako se krecu cijene toga? cisto okvirno da znam

i da, hvala


do cca 100 kn, najbolje nazovi i pitaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 20:53   #219
hocu hvala
zanimaloe me doslovno jel 100 ili 400 kn zato
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 17:43   #220
Pozdrav trebam preciznog i urednog postolara u Splitu
__________________
nenadjebivo zajebana
domenika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.