Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2015., 19:35   #101
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
Ascendant 90 sa planetama u lavu, ali POF ne radi ništa ni sa kim.

SA mi je na kraju 3. kuće
Nisam htela da odem a da ti ovo ne napisem
Zaboravila sam najvaznije od svega, a to je tvoj prelepi MO u Raku koji ima 120POF.
Ovo je nesto sto ti puno pomaze, jer tebi je MO u aspektu i sa ASC i sa POF u 1. a sam MO je u svom sedistu i dobrom aspektu, pa je to jako dobra pozicija za tebe.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 10:36   #102
Početnik sam pa me zanima jedna stvar vezano uz Part of Fortune.

Kako se može shvatiti neobična kombinacija kada se Part of Fortune u sinastriji nalazi u 1. kući partnera u oba slučaja? Dakle, ako je Part of Fortune jedne osobe natalno u znaku koji je zapravo podznak druge osobe. I tako kod oba partnera.
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 08:50   #103
Pars fortunae ili Lot of fortune- je li bitno za sinastriju? Tipa ako njen lot of fortune je u trigonu s njegovim?
Rade li moderni astrolozi uopće s LOF?
Confused111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 12:36   #104
Quote:
Confused111 kaže: Pogledaj post
Pars fortunae ili Lot of fortune- je li bitno za sinastriju? Tipa ako njen lot of fortune je u trigonu s njegovim?
Sinastrija je tehnika koja se koristi u astrologiji prije svega kako bi se usporedile dvije individue na način da se vidi koliko su kompatibilne i na kojim poljima.

Svi elementi natalne karte čine jedinstveni "skup osobnosti" i ovisno koliko "duboko" se želi sagledati neki odnos, toliko "duboko" se radi i sinastrijska analiza.

U tom smislu arapske točke koje predstavljaju osjetljive točke (za određeni tip energije) natalne karte se mogu isto proučavati, posebno LOF jer je to točka koja u sebi ujedinjuje tri najsnažnija faktora svake natalne karte (Sunce, Mjesec, ASC).
Quote:
Rade li moderni astrolozi uopće s LOF?
Neki da, neki ne...svaki astrolog je priča za sebe bio moderan ili nemoderan.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.