Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2004., 11:17   #41
Quote:
kemik kaže:
nakon duge potrage, nasla sam ti MOJ topik o usisavacima:

https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=35835
Eeee... taaaaj! Pa ne mogu vjerovati da ga search engine ne moze pronaci Idem sad brzo procitati sto tamo pise i idem pregledati na webu sto kazu za ovog Philipsa

Tnx svima :*
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2004., 17:00   #42
Ja kupila Philips City Line Oslo. Ciljala sam nekog Electroluxa, ali sam onda ugledala njega Mali, slatki, 1700W i ima sve sto mi treba
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2004., 22:04   #43
Bezveze, kad već kupujete, kupite onog koji ne koristi vrečice
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2004., 22:51   #44
Vodenog? Vodeni su kul, ali su jako skupi, preko 2000 kn dodju.

Ovaj moj moze koristiti obicne S-bag vrecice (neki standard koji je uveden prije par godina, tako da razliciti proizvodjaci koriste iste vrecice, pa se ne moze dogoditi da ostanes bez), a ima i platnenu vrecicu koja se kao moze istresti i oprati. Samo mi se to cini dosta fuj
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2004., 17:03   #45
ja bih svakome prepoucila usisivac bez filtera, ovi s filterom, neki modeli barem, nakon godinu dana vec pocnu puhati te sitne cestice opet van ( na straznjem dijelu) pa ono vi usisavali a za sat vremena opet prasine

Ti bez filtera se mogu kupiti vec od 100,00 € kupila je moja mama.
Ima nastavak za radijator cistiti, jedan veliki za tepihe, jedan mali, jedan uski ( 5 nastavaka)

E da i idu unutra futrolice mirisa ( ja joj kupila limun ) pa poslije cijeli stan fino mirisi
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 14:24   #46
najzdraviji su usisivaci sa tzv. HEPA filterom

to su filteri koji se koriste i u bolnicama

preporucuju se za ljude koji su alergicni na prashinu i ostale aero alergente
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 15:45   #47
Quote:
margarita kaže:
najzdraviji su usisivaci sa tzv. HEPA filterom

to su filteri koji se koriste i u bolnicama

preporucuju se za ljude koji su alergicni na prashinu i ostale aero alergente
Slazem se. Mozes nac kod Zeptera, zove se CleanSy, kosta upm (500-600eur, ovisi naletis li u doba kad je na popustu, ili ne). Daju ga na rate preko Dinersa, Americana, Mastera... na 24mj rata ti dodje +/-190kn (od toga je jedno 5eur kamata).
mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 20:21   #48
Quote:
mars kaže:
Slazem se. Mozes nac kod Zeptera, zove se CleanSy, kosta upm (500-600eur, ovisi naletis li u doba kad je na popustu, ili ne). Daju ga na rate preko Dinersa, Americana, Mastera... na 24mj rata ti dodje +/-190kn (od toga je jedno 5eur kamata).
na to sam i mislila ( ima filter, nema vrecicu, tak)

Samo ne mora biti zepter I moj ekpres lonac nije zeper ( nego WMF) pa svjedno kuha

Ovaj mamim ide i na vodu i bez ( u onom spremniku) kad je gotova kaze ispere pod mlazem vode i odusevljena je. Istoga bi kupila i ja ( imam sad onaj AEG model:vampir ) navrecicu) ali eliminirala sve tepihe iz kuce pa nemam neki valjani razlog.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 22:18   #49
Talking Usisavač nekakav, srednje klase, kvaliteta, tražim...

Daklem...
Nadam se da nije bio ovaj topic nedavno (barem na prve 3 stranice nije)

Bliži se Božić a meni je fakat već pun *nešto* prastarog Iskrinog usisavača kaj ga imamo ziher negdje od Univerzijade.
Onaj veliki (1 kW) zeleni, 100kila...
Stan je cca 120 kvadrata, pa je i potreban veci, da ne velim heavy duty usisavač

Iako to već godinama govorim, starci misle da ima vanijih stvari za kupovinu, iako po meni u. uopće nisu skupi, a mislim da je današnja tehnologija puno puno naprednija i kvalitetnija od one Iskrine iz sredine 80-ih
(to valjda po onom - što ne vidim, ne postoji....mikroorganizmi i ostalo).

Na poslu je ljetos kupljen (za interne potrebe dubinskog čišćenja računala ) mali Electroluxov (ak se ne varam) X10 koji (po meni) fenomenalno usisava (1.5 kW ak se ne varam, ili čak 2), jedino što je minimalnih dimenzija što mislim da za tako velik stan ne dolazi u obzir.

Prijedlozi, savjeti, ideje....dobrodošli.
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 16:03   #50
Kirby, Vorwerk ili neki od profi modela Kärcher-a. Malo su skupi ali rade svoj posao
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 16:07   #51
Re: Usisavač nekakav, srednje klase, kvaliteta, tražim...

Quote:
shef Sale kaže:
a mislim da je današnja tehnologija puno puno naprednija i kvalitetnija od one Iskrine iz sredine 80-ih

Prijedlozi, savjeti, ideje....dobrodošli.
kod nas ti se prodaje zadnje smeće tak da je taj Iskrin usisavač prema ovom smeću kaj se prodaje kao da je iz NASA-e izašao!
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 15:15   #52
Nitko nije odgovorio sto je bolji usisavac, obicni usisni ili na vodeni filter.

Povod tomu jeste sto u Baumaxu reklamiraju usisavac s turbo cetkom te s vodenim filterom, a kosta oko 600kn. Wou! ali kada sam dosel tamo ostadoh razocaran jer vodeni filter se drzi u posudi a jednim klikom donja povrsina se otvara pa mogu zamisliti kako se djecurlija poigrava s time. A sve je jefitna plastika i no-name je, kaze trgovac, napredna tehnologija ali jeftina izvedba na granici moguceg i on sam uvijek klima glavu kako je sve to JAKO jeftino, ali da li valja ne zeli reci.

Nego tko je za vodeni filter i zasto?
A tko je za obicni usisavac s obicnim filterima i vrecicom?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 21:34   #53
Ja sam za vodeni,Vrećice koliko goddobre propuštaju prašinu kao i svi filtreri.Kad bi savršeno hvatali ne bi ni zrak prolazio.Ima neki granulat koji se usisa i on na sebe veže najsitnije čestice čineći ih većim i tako omogući da ih vrećica zadrži.Mislim da se zove Kotany ili sl,nisam siguran.
Inaće kombinacija vode i s filtera je najaća.Mada ni ona ne zadrži sve kažu da uspije preko 99 %.Zrak nakon što prođe kroz vodu izlazi kroz spiralnu cijev(Centrifuga lijepi kapljice vode i prljavštinu na stijenke) i zatim kroz s-filter.
Heg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 22:30   #54
imam elektrolux i hvala bogu da je riknuo!

u ovlaštenom servisu su mi rekli da je motor otišao i popravak bi koštao 600 kuna.

kupujem novi - bilo koji samo ne ovu marku. niti usisaje nešto ludo, a dizajniran te tako glupo da se prevrće ako skreneš s njim iz sobe u sobu.... ma fuj!
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 10:01   #55
Mi imamo mali Siemens 3-4 godine i jako je dobar. Gorenje usisivači su užas! Toliko od mene.
__________________
Sve je, zapravo, muzika samo ...
snick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 10:04   #56
ja imam mali, zgodni liv-ov, mislim da je to nova marka stare firme iskra ako sam dobro zapamtila.
baš sam zadovoljna.
ne mora baš sve uvijek biti elektrolux.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 14:53   #57
u metrou prodaju karcher usisavace sa vodenim filterom (plus jos neki drugi filteri). cijena mu je cca 1200 kuna.

cini mi se da bi ovo mogla biti dobra kupovina
Vranjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 14:59   #58
a kaj fali usisavacu iz Bau-Maxa koji kosta 600kn? A ima vodeni filter i ima turbo cetku, prosim lipo?!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 19:54   #59
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
a kaj fali usisavacu iz Bau-Maxa koji kosta 600kn? A ima vodeni filter i ima turbo cetku, prosim lipo?!
Pa sam si tri posta ranije rekao da niš ne valja. Ili su to dva različita?
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 08:19   #60
Nista ne valja na prvi pogled, ali to je zato sto me zena tjera da kupim bilo koji samo da ima vodeni filter, a ja znam jako dobro da vodeni filter uopce nevalja, no to sam ja onako napamet bubnuo, a osim toga vidio sam kako je posuda s vodenim filterom koji se mzoe skinuti sa usisavaca lako moze slucajneim pritiskom na dugme, donji poklopac mzoe otvoriti i cijeli vodeni sadrzaj prosuti po podu. Nekako mi se cini da je to amaterski, no sto ako je to slucaj kao sa svakim skupljim usisavacem s vodenim filterom?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.