Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2015., 00:05   #801
replay ima predivne traperice, ali loše kvalitete....bar ova 2 modela što sam ja kupila....oba para su pukla kod prepona nakon manje od godinu dana....i još su se dosta razvukle u struku/bokovima, tako da spadaju....a jedne sam platila 1800 kn, druge 1200 kn....prvi i zadnji put da sam tamo uzela traperice....moram naglasiti da mi dosad nijedne nisu popucale nigdje osim na koljenima i to nakon 3-4 godine nošenja, a često sam kupovala diesel, salsu, miss sixty, pepe jeans i review....veliko razočaranje replayom
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 00:59   #802
Quote:
LordOfTheDance kaže: Pogledaj post
Jucer se ja nadobudno uputila u King Kross. Pet godina nisam kupila traperice, pa si mislim ima tamo gomila ducana sigurno ce se nesto naci.

A kad ono pusiona!!!!
Probala u Replayu, Gasu, Benetonu.....trapertice su stvarno mrak da me ne bi krivo shatili, al krojevi....
Pa ko to uopce moze obuc na sebe???
Krojevi su tolko plitki da stvarno moras bit kostur da to obuces!!!! Ono u struku moras imat 40 cm da to uopce mozes na sebe obuci + noge ko zirafa!!! Pa to je katastrofa!!!
A ja imam samo 50 kg i 160 cm!!!

Jer postoji igdje jos ikakav "normalan" kroj traperica?? Onak sa niskim strukom ( a da nisu tako plitke ) u lagani trapez.
Danas jos idem prosvrljat po gradu, pa cu valjda nesto nac.
U nadi je spas!!!!
Ja osobno volim tally weijl, new yorker i zara obavezno. Lewisice su skupe, ali zato vrh vrh.
caroline_county is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 11:24   #803
Koji je najveći broj traperica u new yorkeru?



Potpisujem caroline_county,imam hlače iz tally weila 6 godina,tamni traper,nisu nigdje pukle,nisu izblijedile,stvarno su savršene.

Također imam dobro iskustvo sa trapericama iz Lidla i Amadeusa
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 01:44   #804
Quote:
Drazana2 kaže: Pogledaj post
Bok curke, nemate pojma kako je tesko da kupite sebi neke traperice a da vam jos i odgovaraju. Ja imam malo sire bokove i ponekad mrzim sebe sto ne mogu da kupim neke dobre traperice a tak mi se svidjaju. Znate li neko dobro mjesto u gradu?
Široki su bokovi simbol prave žene i rasplodnog komada, fućka ti se za traperice...
zumza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 11:40   #805
preporuka za traperice koje se neće razvući nakon par sati nošenja? imam nekoliko modela koji su kad se operu savršene, ali nakon par sati nošenja se razvuku i izgledaju užasno. i naravno da je neka prihvatljiva cijena
ana226 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 23:48   #806
Quote:
ana226 kaže: Pogledaj post
preporuka za traperice koje se neće razvući nakon par sati nošenja? imam nekoliko modela koji su kad se operu savršene, ali nakon par sati nošenja se razvuku i izgledaju užasno. i naravno da je neka prihvatljiva cijena
našla takve u C&A prošle godine za ravno 70 kn , ali ne znam jel ih i sada imaju

navodno da su i H&M-ove za 70 također takve

jedina mana im je što puštaju boju. još ih nisam iznosila, pa se nadam da s vremenom neće
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 00:39   #807
Quote:
ana226 kaže: Pogledaj post
preporuka za traperice koje se neće razvući nakon par sati nošenja? imam nekoliko modela koji su kad se operu savršene, ali nakon par sati nošenja se razvuku i izgledaju užasno. i naravno da je neka prihvatljiva cijena
Iz tally weijla su najbolje! je da dođu do 300 kn ali isplati se.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 14:48   #808
hvala cure!
iz tallya imam jedne odlične, dok druge izgledaju nakon 2 h kao da ih je nosila 20 kg teža osoba. pogledat ću i u c&a
ana226 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:10   #809
Quote:
zumza kaže: Pogledaj post
Široki su bokovi simbol prave žene i rasplodnog komada, fućka ti se za traperice...
Hehe, baš si dobro rekao! A ja bih ovdje još dodao - a zašto vi žene uopće nosite traperice i inzistirate na njima? Zar vam nije ljepše biti u suknji, a ako vam je do trapera - postoje traper suknje i to brojni modeli!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 17:57   #810
mene zanima kako održavate trapke a da se ne rastegnu tako...?
osim što kažu da ih je dobro prati bez omekšivača, da li ima još neka finta?
da li imate neki standard po sastavu koji strogo pratite..?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 13:44   #811
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Hehe, baš si dobro rekao! A ja bih ovdje još dodao - a zašto vi žene uopće nosite traperice i inzistirate na njima? Zar vam nije ljepše biti u suknji, a ako vam je do trapera - postoje traper suknje i to brojni modeli!
...i onda još
Marra is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 21:10   #812
Koji je ovo brend traperica?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 21:52   #813
su ovo Lee Arvinice?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 17:04   #814
Prije još koju godinu sam kupovala traperice samo u amadeusu, dok prošle godine nisam uzela 3 modela od kojih je jedan puštao boju kao lud, jedan se relativno brzo poderao, a treći se počeo derati između nogu jer je traper tanak i loš...zaklela bih se da im kvaliteta više nije blizu što je bila
Lady Morgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 23:13   #815
Meni su se sve koje sam u zadnje vrijeme kupovala poderale na preponama tj bedrima. Osim jednih iz tom taylora koje su mi sad presiroke pa ih rijetko nosim. Sada nosim iz F&F ali moram napomenut da su izgledale super nakon kupnje ali nakon pranja kao da se kvaliteta oprala vodom, ko papir tanke, elastin ko da je nestao, i patent se otvara. Ne znam hoce li Stradivarius dobivat robu jer bi tamo uzela, samo da nisu oni modeli s poderanim koljenima...
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 13:41   #816
Jel netko probao Calzedonia traperice?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 19:15   #817
Probala sam ja njihove traperice (iako su nekako skroz uske i tanke, nešto između tajica i traperica). Kvalitetne su i lijepo stoje. Jedino su meni prekratke nogavice. Nosim mali broj, a dosta sam visoka (176). Baš mi nedostaje tipa 10 cm nogavice
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 19:30   #818
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Probala sam ja njihove traperice (iako su nekako skroz uske i tanke, nešto između tajica i traperica). Kvalitetne su i lijepo stoje. Jedino su meni prekratke nogavice. Nosim mali broj, a dosta sam visoka (176). Baš mi nedostaje tipa 10 cm nogavice
Ti si ko i ja. Ali ja sam već navikla da su mi sve traperice kratke, važno mi je samo da su skroz skinny. Hvala ti puno. Baš probam
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 20:56   #819
oj ekipa, daj mi recite di ima u ZG-u još nabavit malo šire hlače na sve šta sam naišo su slim ili normal i još k tom imaju na sebi ko one sive neke obrise to mi je bezveze. Ja volim malo šire nekako mi udobnije u širem ne znam no u struku sam uzak pa mi malo problemčić pronać nešto.

Zadnje uređivanje Thermaltake868 : 27.12.2016. at 21:08.
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 11:53   #820
Quote:
Thermaltake868 kaže: Pogledaj post
oj ekipa, daj mi recite di ima u ZG-u još nabavit malo šire hlače na sve šta sam naišo su slim ili normal i još k tom imaju na sebi ko one sive neke obrise to mi je bezveze. Ja volim malo šire nekako mi udobnije u širem ne znam no u struku sam uzak pa mi malo problemčić pronać nešto.
C&A. Muž tamo kupuje imaju ti hrpu modela, od normalnih, wide, slim
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.