Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 10:06   #1
Promjena prezimena na fakultetu

ovako najprije se ispricavam ako negdje vec postoji ova tema, slobodno je spojite..

daj mi recite ako tko zna ili je imao iskustva s tim da je morao mijenjati prezime na faksu, kakva je procedura s tim?!?!?
__________________
..zivot je igra, ali nema play again opet..
slatka_cokolada is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:23   #2
pa odeš u referadu i kažeš to... morat ćeš poništavati index u NN (50kn)... kupiti novi (100kn)...popunjavati neke papire...i tak to...
__________________
Tata kupi mi autoo..fakultet..i romobiiil!!!
ssanjich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:36   #3
hvala lijepa na informacijama.. idem sad to sredivati pa me zanimalo samo sto moram napraviti.. zahvaljujem jos jednom!
__________________
..zivot je igra, ali nema play again opet..
slatka_cokolada is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:28   #4
a koliko ja znam mozes zavrsit fax i sa starim prezimenom - tako je cura jedna koja se udala malo pred kraj faxa
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 15:38   #5
evo samo da javim za ostale koji budu trebali informacije vezane uz promjenu prezimena na fakultetu..

ovako treba vam samo kopija izvadka iz matice vjencanih i indeks u kojima vam upisu novo prezime i napomenu te ovjere.. i naravno ako imate sve preko studomata odmah i u studomatu naprave promjenu.. sve gotovo u roku 30 min.. tako bar meni bilo.. i ne treba nista placati (osim kopije izvadka )
__________________
..zivot je igra, ali nema play again opet..
slatka_cokolada is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 19:27   #6
hej

moj slucaj, ja sam se udala za vrijeme faxa, sam sam trebala donijet pred kraj faxa vjencani list, jer da jenjam za vrijeme je prekomlicirana proedura i nema potrebe, i na diplomi ce mi pisat novo prezime itd
znaci sam odnesi svoj vjencani list i to je to
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.