Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2009., 12:30   #1
Smeta mu moje oblacenje???

ukratko, imala sam par sjebanih veza iza sebe i napokon upoznam decka s kojim se osjecam totalno opusteno, koji je prepazljiv i prepristojan prema meni. necu rec da nisam navikla na toliku dozu pazljivosti al uz to je uvijek i dolazila posesivnost, alkhohol, droga ili nesto trece sta je prouzrokovalo raspadu veze.

zapravo s nekim razmisljanjima i postupcima me toliko iznenadio jer nisam navikla na takve muskarce pa moram priznat da sam se par puta malo preplasila i negativno reagirala al samo zato jer se nikad dosad nisam susrela s takvom osobom, al kad bi kasnije malo promislila i popricala s prijateljicom shatila sam kolko je on kvalitetna osoba i da se jako razlikuje od drugih....


ja sam se isto zadnjih godinu dana jako smirila samo sta naravno mi je jos gust otic na party s frendicama,pit i plesat do 6 ujutro i spavat sutradan cili dan.

sto se tice sexa i ja i on smo svasta prije probali samo je razlika u tome sta on neke stvari ne zeli vise radit jer je rekao da ja za njega nisam komad mesa nego da je njemu stalo do mene i da me postuje a ja bi tila s njim svasta radit ne mislim na to nikakav sex u troje il nesto takvo al volim perverznost i raznolikost u sexu........uglavnom slozila sam se snjim da cemo ic polako pa ja lako njega kasnije nagovorim na neke perverzarije kad me malo bolje upozna...:=)

neki dan mi je rekao da je malo razmislja i da misli da bi me moga u buducnosti pocet gusit s nekim svojim postupcima jer je pocea malo drugacije razmisljat i gledat na vezu- npr. da mu smeta da njegova cura izlazi igdi bez njega- npr. na party sa prijateljicama i da se oblaci onako ko sta se ja oblacim (topic,minica) jer da nije ni cudo da mi milijon tipova upadne vani kad san tako obucena.....i da se stavin u njegovu kozu......i da ako meni ne pase ovo sta sam cula da nek prekinem s njim.....

rekao je da to nista ne shvatim kao zabranu, da on meni nista ne zabranjuje nego je samo rekao kako bi tia da izgleda njegova idealna veza jer on nema potrebe za izlascima i opijanjima kad je sa mnom.....
ja san na to prvo poludila jer sta ce on meni branit da ja izlazin vani i tako se oblacim, on je na to rekao da to nije zabrana, da on meni nece nista prigovoit kad ja buden isla vani nego samo da je pravedno od njega da mi kaze neke svoje stavove i sta misli i da je on vec mene prihvatia ovakvu kakvu jesam.

kao prvo ja se ne oblacim ko drolja al volim liti izlazit tako u topicu, minici il kratkim hlacam jer vruce je, znam da u tome dobro izgledam i dobro se osjecam...

on je rekao da zeli ozbiljnu vezu s amnom, zelim i ja ali me malo preplasilo ovo jer se bojim da me to ne pocen gusit a ne volim kad imam neka ogranicenja. znala sam da ne moze bit savrsen, uglavnom meni kod njega sve pase osim tih nekakvih stavova, ima ih jos al neda mi se sad duljit......

uglavnom pristala sam da se tako ne oblacim kad on nije tu, rekao je da ce prihvatit moje izlaske al da mi ne moze sad dat konkretan odgovor kako ce se on tada osjecat jer jos nismo dosli u takvu situaciju i ja san ga pitala da li mu smetA da se ja tako oblacim dok sam s njim?? rekao je da necemo u to ulazit jer da bolje da ne znam sta on misli, rekao je da se oblacim kako ocu al da mi mora rec da je on mene vidio proslo ljeto i da me upoznao ne bi mi nikad prisao nego bi rekao:joj kako je ova cura prezgodna al fala ti boze sta nije moja curA.........

meni je stalo do njega al bojim se gusenja....on nije ljubomoran , ne zivka me stalno, ne visi mi nad vratom, ne ispituje me- ne radi se tu o posesivnosti.....

ja sam spremna na kompromise jer mi on po vecini stvari stvarno odgovara....

sta vi mislite o tome, i cure imate li slicnih iskustava????

Zadnje uređivanje malacrna24 : 25.05.2009. at 12:45.
malacrna24 is offline  
Old 25.05.2009., 12:32   #2
hm.. a kako se oblace drolje?
Taroth is offline  
Old 25.05.2009., 12:35   #3
Gle, necu ti rec nis, samo da je decko na prvu loptu pametan i fer prema tebi. Ne brani ti ni, samo ti kaze sto mu smeta, ne glumi nista a sad, da li tebi to pase ili ne, ovisi o tebi, mozes prihvatit, a mozes i odjebat ga, barem nije jedan od onih "neces ovo/ono" popraceno vikanjem, psovanjem a i samarima
Ken is offline  
Old 25.05.2009., 12:42   #4
ja imam slicno iskustvo, sa svojim deckom (zajedno smo nesto vise od godinu dana), koji me takodjer gusi, njemu smeta ako oblacim dekolte i minice, a pogotovo dekolte mu je trn u oku. kao "zasto bi svako gledao tvoje grudi"? i da meni to nije potrebno, jer se prava dama tako ne oblaci. isto moram napomenuti da se meni ne svidja prosta odjeca, ultra minica, providna majica i pete od 15cm za mene su degutantna odjeca, i to nikada nisam nosila, drzim se onog pravila, ako nosim minicu, necu nositi neku preizrezanu majicu, ako obucem duboki dekolte, vjerojatno cu obuci hlace, iz razloga jer se to meni svidja i mislim da ne treba prelaziti granicu dobrog ukusa. medjutim, da razmisljam o tome dali da obucem dekolte ili ne, ili dali da obucem minicu itd ne dolazi u obzir, jer se ja zelim oblaciti onako kako mi je volja u tom trenutku. to mom decku jako smeta. a mene jako nervira. takodjer mu smeta kad pijem i izlazim.
uglavnom, ja sam trenutno u situaciji kad zelim da ga ostavim, jer vidim da mi on zeli zabraniti neke stvari - naravno, on to sve fino "upakira" i nikad ne kaze ne smijes to da nosis, ali kao zasto nebi to njemu za ljubav itd itd.....
mozda je bitan ili nebitan detalj to sto je on musliman. a i da nije, vecinom su takvi tipovi jednostavno posesivni ili nesigurni na neki nacin u sebe, i uvijek imaju strah da ce cura sa svojim oblacenjem dati drugim muskarcima za povod da je gledaju, bare i na kraju uzmu od njega....
svaka cura mora sama da zna koje su njene granice.......a ja se osjecam da mene to gusi i da on pokusava napraviti od mene nesto sto nisam.
Monika25 is offline  
Old 25.05.2009., 12:42   #5
c'mon, ne brani al ono, nemoj

mislim da je on zapravo kamuflirani posesivac sa dobrom samokontrolom

a ti se sad prilagodi il nemoj, al nemoj ga lagat, uostalom vrijedi i odreć se nečeg u svrhu veze
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 25.05.2009., 12:44   #6
ja sam spremna na kompromise jer mi on po vecini stvari stvarno odgovara....


Na dobrom putu si da zakoračiš u pakao.
__________________
I ja bih neku nagradu!
balalayka is offline  
Old 25.05.2009., 12:46   #7
Quote:
balalayka kaže: Pogledaj post
ja sam spremna na kompromise jer mi on po vecini stvari stvarno odgovara....


Na dobrom putu si da zakoračiš u pakao.
nije, nemoj tak, pa u normalnoj vezi uvijek ima kompromisa, samo je pitanje do kud ide njegovo traženje kompromisa, mislim kolko vidimo nije napastan i nasilan, zasad
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 25.05.2009., 12:49   #8
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
c'mon, ne brani al ono, nemoj
Bas.


Quote:
WTF kaže: Pogledaj post

mislim da je on zapravo kamuflirani posesivac sa dobrom samokontrolom
Ja pak mislim da je samo nesiguran u sebe.
Koji vrag mu smeta da mu se cura malo izazovnije obuce?
Umjesto da bude ponosan sto ima takvog komada, njemu smeta da decki sline za njom.... ccc...

Ne bih nikad pristala na takve kompromise.
Oblacim se kako se oblacim... ako hocu da su mi taj dan cice na izvol'te, onda ce biti na izvol'te... i tocka!
LaTiTeA is offline  
Old 25.05.2009., 12:49   #9
stavi ti sliku pa ćemo ti reć jel momče naočito u pravu ili ti...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 25.05.2009., 12:49   #10
Moram priznat da ne kužim to s oblačenjem. Obično kad ti se netko ne sviđa dovoljno, izmišljaš tako glupe razloge.

Reci ti njemu da ti smeta što je lijena guzica koja se ne bi udostojila jednom malo srediti i otići negdje vanka.
__________________
I always made one prayer to God, a very short one. Here it is: "O Lord, make our enemies quite ridiculous!" God granted it.
Posve_nova is offline  
Old 25.05.2009., 12:50   #11
svašta
__________________
Uvijek izaberi mlađeg muškarca. Ionako nikada ne sazru.
kiara1 is offline  
Old 25.05.2009., 12:51   #12
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Bas.




Ja pak mislim da je samo nesiguran u sebe.
Koji vrag mu smeta da mu se cura malo izazovnije obuce?
Umjesto da bude ponosan sto ima takvog komada, njemu smeta da decki sline za njom.... ccc...

Ne bih nikad pristala na takve kompromise.
Oblacim se kako se oblacim... ako hocu da su mi taj dan cice na izvol'te, onda ce biti na izvol'te... i tocka!
Nema razloga da ti budu sise na izvol'te ako si u vezi. Nema razloga koketiranju ako znaš da druga strana ima nešto protiv. Kompromis je uvijek jako važan jer se veza ili brak svodi na to.
skyline77 is offline  
Old 25.05.2009., 12:51   #13
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Bas.




Ja pak mislim da je samo nesiguran u sebe.
Koji vrag mu smeta da mu se cura malo izazovnije obuce?
Umjesto da bude ponosan sto ima takvog komada, njemu smeta da decki sline za njom.... ccc...

Ne bih nikad pristala na takve kompromise.
Oblacim se kako se oblacim... ako hocu da su mi taj dan cice na izvol'te, onda ce biti na izvol'te... i tocka!
nesigurnost i nisko samopouzdanje su temelj posesivnosti

ljudima nije jasno da nikako al nikako nemreš nekog zadržat u vezi, on mora htjet ostat

zato moja zna da ju mogu prevarit di hoću i kad hoću

al također zna i da ne želim to napraviti
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 25.05.2009., 12:52   #14
Quote:
balalayka kaže: Pogledaj post
ja sam spremna na kompromise jer mi on po vecini stvari stvarno odgovara....


Na dobrom putu si da zakoračiš u pakao.
još ćeš i burku morat nositi
Coldplay25 is offline  
Old 25.05.2009., 12:53   #15
bila sam u posesivnoj vezi u kojoj je mome decku smetala kava s mojim prijateljem ili kad se vidimo da on mene pri pozdravu poljubi u obraz.....

ovaj me ne pita ni di sam ni s kim sam na kavi, ne smetaju mu moji muski prijatelji......

al bojim se cinjenice da on mene zeli prominit.....
malacrna24 is offline  
Old 25.05.2009., 12:54   #16
Quote:
malacrna24 kaže: Pogledaj post
bila sam u posesivnoj vezi u kojoj je mome decku smetala kava s mojim prijateljem ili kad se vidimo da on mene pri pozdravu poljubi u obraz.....

ovaj me ne pita ni di sam ni s kim sam na kavi, ne smetaju mu moji muski prijatelji......

al bojim se cinjenice da on mene zeli prominit.....
razgovaraj s njim

reci mu jasno kaj može kaj nemože
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 25.05.2009., 12:54   #17
Quote:
skyline77 kaže: Pogledaj post
Nema razloga da ti budu sise na izvol'te ako si u vezi.
Aha... hoces reci, kad nadjem decka... moram podhitno pola ormara baciti i kupiti si zatvorenije majice?

O pobogu.
LaTiTeA is offline  
Old 25.05.2009., 12:54   #18
ok, tko ce mi reci kako se to oblace drolje?
Taroth is offline  
Old 25.05.2009., 12:56   #19
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Aha... hoces reci, kad nadjem decka... moram podhitno pola ormara baciti i kupiti si zatvorenije majice?
a ne, to zensko nikad ne smije napraviti
Taroth is offline  
Old 25.05.2009., 12:56   #20
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
ok, tko ce mi reci kako se to oblace drolje?
hm, minica, topić, dekolte?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger