Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 23:25   #1
Klon baniranog korisnika

Klon permabaniranog forumasa BornaVeliki Harmonya vec danima pise po PDF-u Tenis iako je uredno prijavljen.

Mozda trokutic ne radi?
Solna Kiselina is offline  
Old 02.09.2017., 15:37   #2
Mene je korisnik BornaVeliki vrijeđao i prijetio mi, zbog čega je i dobio permaban. Ne osjećam se ugodno gledati kako opet piše kao da ništa nije bilo, znajući da mi opet može početi prijetiti ako kažem nešto što mu nije po volji.

Već je na Tenisu danima, mislim da je bilo dovoljno vremena da se to riješi i da se nema što čekati. Pogotovo uzevši u obzir da mu je to već negdje deseti klon i iz njegovih postova svima je jasno da se radi o njemu.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 02.09.2017., 20:28   #3
Provjerit ću postove večeras pa odreagirat ako je uistinu klon, nisam ni uhvatio puno njegovih poruka
Luyindula is offline  
Old 05.09.2017., 11:38   #4
https://www.youtube.com/watch?v=BzeBrFI4Q6Q
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 20.03.2018., 16:53   #5
Nakon nekoliko prijava da je koraljkaGreben klon trajno baniranog korisnika Borne Velikog (koji je trajni ban dobio zbog prijetnji upućenih meni), na koje moderatori Tenisa iz nepoznatog razloga nisu reagirali (iako mu je ovo jedno dvadeseti put da se klonira i svi odmah znamo da je to on, stil pisanja mu je uvijek isti, a ni ne skriva tko je), danas sam dobila PM od njega, sljedećeg sadržaja:

Quote:
koraljkaGreben kaže:

a ja mislim da bi ti trebala popušit kurac, da se smiriš, što misliš o tome ?

ili još bolje, mislim da bi tebe trebalo banirat, jer sam siguran da ti ovo nije prvi profil, ali sebi ne zazivaš prijeke sudove, jel tako partizanko ?

malo se manje zamaraj sa mnom, a malo više s tenisom na temi o tenisu, pa možda i ispadneš pametnija, ovako ispadaš sve gluplja i gluplja, jalna pokvarena i jednostavno bezobrazna. a to nitko ne voli, možda su tebe tako odgojili, ali vjeruj mi ja ne trpim ničiji bezobrazluk dugo, pa neću ni tvoj, i nemoj mi ništa replicirat jer ti ja više neću ništa neću govorit, što sam ti imao za reći sam ti rekao, odi ga pofafaj nekome iza ćoška, i bit ćeš sigurno kulturnija i nećeš se zamarat s bornom veličanstvenim dok ti ga trpa u usta nemilice.
Koliko još mi uvreda i prijetnji mora uputiti da bi ga Masha19 i Luyindula banirali čim ga se prijavi, a ne čekali ne znam ni ja što?

Predlažem da se i nakon bana svakog njegovog klona i obrišu svi njegovi postovi, a ne da i dalje praktički nesmetano piše na forumu, jer nakon svakog bana odmah napravi novi profil.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 13.05.2018., 00:54   #6
Evo Borne opet: https://www.forum.hr/member.php?u=729163

Uredno je prijavljen prije više od 24 sata, barem jedan moderator je od tada bio na forumu (dapače, otvarao je temu), postova je bilo možda 20 tako da nema opravdanja da ih nije stigao pročitati, a Borna Veliki, sada u jubilarnoj 84. inkarnaciji kao FreeWill, i dalje bez ikakvih sankcija piše svoje mudre misli po forumu.

Zašto postoji trokutić ako se na prijave ne reagira?
Je li možda ukinuto pravilo o baniranju klonova permabaniranih korisnika? Da znam ako je, da ga više ne prijavljujem.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 13.05.2018., 20:48   #7


Ima li pilota u avionu?
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 14.05.2018., 19:12   #8
Pa dobro, koji vam je?
Ajmo ukinuti moderaturu, ionako ništa ne radite.

Dakle, i dalje ne banirate čovjeka koji mi je rekao ovo (a to nije najgore što je rekao):

Quote:
koraljkaGreben kaže:
a ja mislim da bi ti trebala popušit kurac, da se smiriš, što misliš o tome ?

ili još bolje, mislim da bi tebe trebalo banirat, jer sam siguran da ti ovo nije prvi profil, ali sebi ne zazivaš prijeke sudove, jel tako partizanko ?

malo se manje zamaraj sa mnom, a malo više s tenisom na temi o tenisu, pa možda i ispadneš pametnija, ovako ispadaš sve gluplja i gluplja, jalna pokvarena i jednostavno bezobrazna. a to nitko ne voli, možda su tebe tako odgojili, ali vjeruj mi ja ne trpim ničiji bezobrazluk dugo, pa neću ni tvoj, i nemoj mi ništa replicirat jer ti ja više neću ništa neću govorit, što sam ti imao za reći sam ti rekao, odi ga pofafaj nekome iza ćoška, i bit ćeš sigurno kulturnija i nećeš se zamarat s bornom veličanstvenim dok ti ga trpa u usta nemilice.
Zbogom pameti.

Kao administratori i moderatori, možete lako vidjeti kakve gadosti je pod nickom koraljkaGreben pisao i za moderatore, ako vam već otvoreni fašizam nije dovoljan.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 15.05.2018., 00:28   #9
Vaše je samo da prijavite. Hoće li se utvrditi je li zaista riječ o klonovima, baš kao i hoće li se sankcionirati i kako je na moderatorima i nitko vas nije dužan izvještavati o tome niti vam se objašnjavati.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.