Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 17:59   #1761
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Rado bi odigrao Uncharted. Da li mi se isplati kupiti U3 remastered?


Sent from my iPhone using Tapatalk
akciju imas garantiranu. ja sam odigrao i dosta su solidne

nego pitanje. igram hotizon zero dawn ali mi nekako nije fluidan ko tipa phantom pain. kako da podesim postavke?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 12:25   #1762
jel se isplati slim uzeti za 2000kn ili da cekam neku akciju za 1700? koliko je to realno ocekivati
Adriat1c is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 12:37   #1763
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Rado bi odigrao Uncharted. Da li mi se isplati kupiti U3 remastered?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni je dvojka daleko najdraža. Ali ako te zanima taj tip igre, mislim da se svakako isplati uzeti onaj paket sa sva 3 nastavka. Na prvom nastavku se vidi da ga je malo pregazilo vrijeme i da je zastario (al još je igriv bez sumnje, nije to loša igra, samo se vidi da je stara). Drugi i treći nastavak su puno bolje ostarili i još su vrlo zabavni.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 19:03   #1764
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znam da nisu iste igre, ne brini. Akcija je sasvim ok.
Ako očekuješ nešto na razini The last of us, to ćeš upravo kod Uncharteda i dobiti.
Svaka iduća je bolja od prethodne, dakle po kvaliteti 4,3,2,1 , ali ipak bih ti preporučio da igraš redom 1,2,3,4 radi priče i dojma.
Isplati se kako da ne, zbog Uncharteda se konzola kupuje...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 18:05   #1765
kako je horizon zero dawn mocna igricaaaaaaa, ljudi preporuka svima
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 20:15   #1766
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
kako je horizon zero dawn mocna igricaaaaaaa, ljudi preporuka svima
Ja čeka neko sniženje na 150 - 200 kn, taman pošto imam minimalo vremena za igranje mogu i čekati
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:17   #1767
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Ja čeka neko sniženje na 150 - 200 kn, taman pošto imam minimalo vremena za igranje mogu i čekati
ja sam je uzeo za 250kn. ali po meni isplati se
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:49   #1768
Gde morem kupit nekakve Prepaid bonove za PSN blizu glavnog kolodvora u zg? Frendu je uskoro rođendan i štel sam mu kupit neku igricu o kojoj stalno govori kak ju oće igrat al ju nemre kupit, al onda sam gledal i videl da tu igricu moreš samo prek nekakvog njihovog online storea kupit i da PSN nema mogućnost da pokloniš nekom igricu ko recimo Steam, pa sam onda išel gledat po internetu i videl da su ti bonovi najbolše alternativno rešenje.
SaatanaPerkele is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 12:17   #1769
Imam lg uh tv i sam sam skinuo update softvera i preko usb ga instalirao na tv. Sada ima opcija hdr game mode. Prije nije bilo. Mislio sam da to radi na svim igrama. Ghost recon w tu odma stavi tu opciju i na nba, a na pes 18 demo i batllefield 4 nema te opcije. Izgleda od igre do igre. Taj ghost recon wildlands mi na kompu baš šteka dok ne pogasim dosta toga i smanjim rezoluciju, a na ps4 baš fino radi. Imam priliku prodati svoj slim za 2k kuna i uzeti onda 2300/2400 ps4 pro. Nadam se da je vrijedno malo se iscimati tu prodaju/kupnju da bi dobio pro.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:03   #1770
Quote:
SaatanaPerkele kaže: Pogledaj post
Gde morem kupit nekakve Prepaid bonove za PSN blizu glavnog kolodvora u zg?
U importanne centru je bio jedan mali ducan sa igrama koji je prodavao te bonove ali nisam 100% siguran da to vise postoji (nisam vec dugo tamo prolazio).
Znam da ih sigurno ima u ducanu Links na tresnjevci sto je relativno blizu glavnog kolodvora.

Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Nadam se da je vrijedno malo se iscimati tu prodaju/kupnju da bi dobio pro.
Da, to ovisi od igre do igre ali trenutno jako malo naslova podrzava HDR pa ne znam koliko je isplativo samo za to kupovati konzolu
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:20   #1771
Frend mi daje 2000 kn za moj slim star par mjeseci. Imam već jednoga koji bi novi ps4 pro dao za 2400. Možda bi uspio smanjiti još 100 kn. Koliko čitam igre bolje malo rade na pro i da će sa vremenom to biti još i bolje na pro. Sa 4k tv valjda vrijedi. Inaće, iznenadio sam se koliko mi se svidio pes 18. Baš mi prija taj gameplay. Malo više sam igrao pa kad sam vratio fifu 17 brzo sam je ugasio. Već prije prednaručio fifu 18 za karijeru. Sve mi se čini da ću i pes morati uzeti
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:26   #1772
Nije to loše, baš gledam s popustom za D-Utorak u sancta domenici je 2800 pro
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 12:44   #1773
Quote:
Lasher667 kaže: Pogledaj post
U importanne centru je bio jedan mali ducan sa igrama koji je prodavao te bonove ali nisam 100% siguran da to vise postoji (nisam vec dugo tamo prolazio).
Znam da ih sigurno ima u ducanu Links na tresnjevci sto je relativno blizu glavnog kolodvora.
Budem se onda uputil tam kad budem v Zagrebu, fala.
SaatanaPerkele is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:46   #1774
Pozdrav.
Imam problema sa LAN konekcijom na PS4.

Je li se ikome slično dešavalo? Wi-Fi radi, drugi (kraći) LAN kabel radi... Ali ovaj - nema šanse.
Probao sam sve tutoriale sa interneta (manualno ukucuvanje IP-a, mijenjanje DNS-a, MTU-a... Ništa ne pomaže.
Jednostavno se ne želi spojiti.

Zanimljivo je da taj "problematični" LAN kabel od 20 metara, radi besprijekorno kad se spoji na PC.
Iako je guma oštećena na jednom predjelu (precvikao se kabel jer prolazi ispod vrata), ne bi smjelo biti problema pošto na PC ne pokazuje nikakve znakove kvara.

Prije nego potegnem novih 50-100 kn, nek se javi netko tko bi mogao naći rješenje.
(samo još nisam probao isključiti router na 10-ak minuta, tip na netu kaze da mu je to jedino pomoglo).


Hvala
birra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:57   #1775
Da ti nije lan kabl možda za spajanje dva kompa međusobno. Znam da su sve rjeđi ovih dana ali možda je u tome problem.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 20:10   #1776
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Da ti nije lan kabl možda za spajanje dva kompa međusobno. Znam da su sve rjeđi ovih dana ali možda je u tome problem.
Hm, ne znam da to uopće postoji. Zar ne bi trebali svi ti lan kabeli unazad 10 godina biti isti. Ovaj je Cat5e.

Prepozna njega playstation, inače. Kad mi dođe obtain IP adress, onda manualno ukucam sve što treba i bude dobro. Ali yebe ga sljedeći connection, kad se treba spojit na mrežu.

Uvjeren sam da je sony-eva krivica. Previše ljudi je imalo sličan problem, sudeći po google pretragama. Smiješno da jedna takva kompanija sebi dozvoljava ovakve stvari.
birra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 14:14   #1777
Hvatajte tko šta može https://www.humblebundle.com/thq-nor...-bundle-encore
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:07   #1778
ponuda vrijedi za account_e iz sjeverne i juzne amerike
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 13:33   #1779
Šta sa ovom ponudom od HT-a za PS4 i Fifu 18, koja je caka?
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:00   #1780
dali ste zadovljni sa mass effect andromedom? ja sam tek na pocetku ali neznam bas. imam ps4 slim 500gb i zna andromeda trokirat, uopce na momente nije fluidno, neznam...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.