Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 12:54   #341
Ne znam tko je ljepši i ružniji, ali znam da širok genetski bazen omogućava kvalitetnije potomstvo tj. da ograničavanje na uski DNK bazen u pravilu vodi do degeneracije, prema tome, granice treba otvoriti i omogućiti veću biološku raznolikost, odnosno hoću reći da su desničarski mokri snovi o čistoj i zatvorenoj naciji sa stajališta biologije čista besmislica.

Uostalom, svi smo mi već dobro izmiješani. Ja prvi i svatko koga znam.
__________________
Danas jesmo, sutra nismo, prekosutra tko zna di smo
Danchy55 is offline  
Old 18.07.2017., 12:55   #342
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
To je politički nekorentno za svaku osobu no zašto cijelo vrijeme govoriš kao bijela žena nešto protiv bijelih žena? Nezadovoljstvo u braku,nemogućnost pronalaska partnera zbog konkurentnosti?
mravac se ne želi identificirati kao bijela žena Hrvatica, njena je obitelj cijeli svijet. to doduše ne mijenja činjenicu da je na hrvatskom forumu, da je to što je, i da nije nešto što nije, a što bi htjela biti, kad bi se mogla odlučiti što
nezgodan2 is offline  
Old 18.07.2017., 13:00   #343
Quote:
Danchy55 kaže: Pogledaj post
Ne znam tko je ljepši i ružniji, ali znam da širok genetski bazen omogućava kvalitetnije potomstvo tj. da ograničavanje na uski DNK bazen u pravilu vodi do degeneracije,.
ili evolucije, po prevladavajućoj teoriji
nezgodan2 is offline  
Old 18.07.2017., 13:01   #344
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post

To je politički nekorentno za svaku osobu no zašto cijelo vrijeme govoriš kao bijela žena nešto protiv bijelih žena?
Oprosti, ali molim citate. Optužio si me da govorim protiv bijelih žena a to je ozbiljna optužba.

Zato svoju optužbu potkrijepi mojim citatima.
mravac8 is offline  
Old 18.07.2017., 13:05   #345
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
lijepo je lijepo, ružno je ružno. Naomi Campbell nije osobito lijepa..
Ovisi o ukusima. Svijet tvrdi da je lijepa.

Jednako kao i Grace Kelly. Meni osobno najljepše žene na svijetu bile bi Audrey Hepburn i Whitney Houston. Whitney u filmu Tjelohranitelj je prekrasna puno ljepša od Noami Campbell.
mravac8 is offline  
Old 18.07.2017., 13:06   #346
Quote:
Danchy55 kaže: Pogledaj post
Ne znam tko je ljepši i ružniji, ali znam da širok genetski bazen omogućava kvalitetnije potomstvo tj. da ograničavanje na uski DNK bazen u pravilu vodi do degeneracije, prema tome, granice treba otvoriti i omogućiti veću biološku raznolikost, odnosno hoću reći da su desničarski mokri snovi o čistoj i zatvorenoj naciji sa stajališta biologije čista besmislica.

Uostalom, svi smo mi već dobro izmiješani.
Ovdje se radi o čovječanstvu koje zarađuje više i koje zarađuje manje i bilo kakva rasprava s ciljem lovljenja desničara na krivoj nozi je besmislena. Lijepo je lijepo,ružno je ružno. Ovo zagovaranje otvaranja granica je egalitarizam,redistribucija bogatstva kako bi bolji imali što manje (porez na nekretnine kao hrvatski primjer) i kako bi se stvorio neki mit o općoj jednakosti koja čak niti po znanosti ne postoji. Tvoja teza o degeneraciji na uski genetski bazen ne stoji,već se radi o inverziji a i ne možemo govoriti o nečem uskom kada se vidi kako su neke nacije zahvaljujući boljoj genetici,namjerno ću ovdje dati primjer baš Europskih recimo anglo-saksonci bolji od nas i imaju veća postignuća. Krajnji desničarski cilj bi bio eugenicčno društvo jer problem sa bogatstvom postoji i unutar istog dnk gdje broj neprilagodljivih raste brzo a ovi pokazuju suosjećajnost pa rastu socijalna davanja što je objasnio Nikola Tesla. Problem je ako bi to vodila država već se to treba voditi kroz kapitalizam sa što više umnog a što manje fizičkog rada. Ako smo svi tako isti,zašto su onda neke države nerazvijene a neke jako razvijene?
Detektor is offline  
Old 18.07.2017., 13:11   #347
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Ovisi o ukusima. Svijet tvrdi da je lijepa.

Jednako kao i Grace Kelly. Meni osobno najljepše žene na svijetu bile bi Audrey Hepburn i Whitney Houston. Whitney u filmu Tjelohranitelj je prekrasna puno ljepša od Noami Campbell.
A zašto je Whitney Houston bila ljepša od Naomi Campbell?
nezgodan2 is offline  
Old 18.07.2017., 13:11   #348
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
mravac se ne želi identificirati kao bijela žena Hrvatica, njena je obitelj cijeli svijet. to doduše ne mijenja činjenicu da je na hrvatskom forumu, da je to što je, i da nije nešto što nije, a što bi htjela biti, kad bi se mogla odlučiti što
To ti ide ovako - ja nisam anacionalna (nema anacionalnih ljudi) već nadnacionalna.

Dakle, činjenica je da sam Hrvatica (ok, imam poprilično njemačke i nešto malo španjolske krvi a ni djevojačko prezime mi nije slavensko, na -ić), da sam se rodila na toj i toj krpici zemlje, da sam odrasla tu gdje sam odrasla, da mi je materinji jezik hrvatski jezik ......... to su nacionalni temelji.

Nadnacionalna nadogradnja je baština Čovječanstva koju sam usvojila.
mravac8 is offline  
Old 18.07.2017., 13:13   #349
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
A zašto je Whitney Houston bila ljepša od Naomi Campbell?
Meni je ljepša. Drugima je ljepša Naomi. Ljepota je u oku i ne može se racionalno objasniti.

Obadvije žene su lijepe jer zadovoljavaju standarde ljepote, ali onda dolazimo na subjektivni teren kada ću ja, ne znajući zašto izabrati Whitney a netko drugi Naomi.
mravac8 is offline  
Old 18.07.2017., 13:14   #350
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
O Ako smo svi tako isti,zašto su onda neke države nerazvijene a neke jako razvijene?
Neki su imali potrebu evoluirati?
nezgodan2 is offline  
Old 18.07.2017., 13:15   #351
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Meni je ljepša. Drugima je ljepša Naomi. Ljepota je u oku i ne može se racionalno objasniti.

Obadvije žene su lijepe jer zadovoljavaju standarde ljepote, ali onda dolazimo na subjektivni teren kada ću ja, ne znajući zašto izabrati Whitney a netko drugi Naomi.
ja ću isto izabrati Whitney Houston. Što misliš zašto je to tako?
nezgodan2 is offline  
Old 18.07.2017., 13:19   #352
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
To ti ide ovako - ja nisam anacionalna (nema anacionalnih ljudi) već nadnacionalna.

Dakle, činjenica je da sam Hrvatica (ok, imam poprilično njemačke i nešto malo španjolske krvi a ni djevojačko prezime mi nije slavensko, na -ić), da sam se rodila na toj i toj krpici zemlje, da sam odrasla tu gdje sam odrasla, da mi je materinji jezik hrvatski jezik ......... to su nacionalni temelji.

Nadnacionalna nadogradnja je baština Čovječanstva koju sam usvojila.
je, ja sam isto usvojio tu baštinu. Onda sam išao živjeti u Njemačku, koja je u svjetskim okvirima VRLO slična nama u civilizacijskom i kulturuloškom pogledu. Tamo sam shvatio da sam ja Hrvat. Družio sam se sa Srbima pa sam shvatio da sam i balkanac. A kad odem u Split onda shvatim da sam Zagrepčanin.

Indijac ili musliman svakako nisam.
nezgodan2 is offline  
Old 18.07.2017., 13:23   #353
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
je, ja sam isto usvojio tu baštinu. Onda sam išao živjeti u Njemačku, koja je u svjetskim okvirima VRLO slična nama u civilizacijskom i kulturuloškom pogledu. Tamo sam shvatio da sam ja Hrvat. Družio sam se sa Srbima pa sam shavtaio da sam i balkanac. A kad odem u Split onda shvatim da sam Zagrepčanin.

Indijac ili musliman svakako nisam.
Kada sam došao u Ameriku,došao sam kao Hrvat,kada sam došao iz Amerike vratio se kao bijelac a ne kao čovjek. Tamo sam shvatio kako su nacionalizmi ne igraju neku ulogu na desnici a kasnije tek kako bi oni koji zarađuju više trebali napraviti uniju na kapitalisitčkim principima bez otvaranja granica i davanja pomoći ostalima koji nisu prilagodljivi.
Detektor is offline  
Old 18.07.2017., 13:27   #354
nadčovjek ?
nezgodan2 is offline  
Old 18.07.2017., 13:33   #355
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
nadčovjek ?
Pa kad gledaš udio boljih homo-sapiensa i pigmentaciju,recimo jedan ekstremni desničar je rekao da se slaže kako je jako teško reći tko je to "bijelac" ali kaže da je teško odrediti i granice Atlantskog oceana ali svi znaj uda je to baš Atlantski ocean pa tako bolje homo-sapiense zovemo bijelcima a kad gledaš udio populacije da se trenutno nalazimo na preko 7 milijardi sa opadajućim natalitetom ovdje a pričaju kako će narasti i na 14 milijardi,jasno je da smo mi obzirom na bogatstvo,ljepotu nešto nad dakle da se zbog toga što smo dio onog uskog kruga boljih ne možemo svrstavati u neku jednakost sa onima koji žive u kućama od gline kao što nam to propaganda preko tv cijelo vrijeme radi neke emisiej kako bi izazvali susosjećajnost sa tim ljudima jer i oni su ljudi ko i mi.

Mi se trebamo maknuti orijentalnih učenja Kršćanstva (koje ima preko 2 milijarde sljedbenika a europske populacije je možda 500 milijuna,prema nekim istraživanjima samo 8% od ukupnog stanovništva do 2060. će postati manjina u SADu,do 2100. u zapadnoj Europi) ,Komunizma,kolektivizma dakle demokracije,moramo postati nešto slično ko oni "negativci" u filmu Matrix gdje su svi negativci prikazani kao bijeli koji žele uništiti čovječanstvo koji nisu niti ljudi a heroji su oni bijelci koji pomažu tom čovječanstvu. Kako smo se uopće mogli dovesti u situaciju da je još na početku 20. stoljeća svjetska populacija bila na milijardu i nešto pod kontrolom europljana a danas je tako narasla a siromaštvo nije rješeno? KOlonije su izgubljene,revoltirana masa ide na Europu uz pomoć komunista u našim zemljama a i Katoličke Crkve.
Detektor is offline  
Old 18.07.2017., 13:35   #356
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/tema/oi-2016/bar...4%8Dara-943390



Dakle svaki puta kada vas ljevičar kritizira o neobrazovanosti desnice,samo mu ovo pokažite i potapšajte ih po ramenu. Ljevičar će postati muškarac koji ne zarađuje dovoljno i opretečuje ženu radom. Lijeva žena pak će postati feministička zbog mržnje prema svom suprugu ljevičaru koji joj daje malo a sama ne može privući nekog financijski stabilnog čovjeka koji bi sa njom planirao obitelj.
nisu desničari oni koji zarađuju više, već se pojam desne orijenatcje po nasatanku podrazumjeva da žele da zadrže postojeće stanje, a postojeće stnje žele zadržati oni koji nešto imaju, a ljevičari to žele dobiti, odnosno ljevičri su za prmjene a desničri nisu zato da zadrže ono što su stekli

Quote:
Pojam lijevo desno ,nastao je za vrijeme Francuske revolucije , navodno je nastao tijekom zasjedanja francuske Nacionalne skupštine 1789, gdje je plemstvo sjedilo predsjedavajucem zdesna, te je Treci stalež morao sjesti slijeva .
· 1. stalež – svecenstvo
· 2. stalež – plemstvo
· 3. stalež – seljaštvo i gradanstvo = 98 %

Desno je generalno protiv promjena u politici ,ekonomiji i društvu ,lijevo je za to, to je središnja razlika izmedu lijevog i desnog , lijevi su prioriteti socijalna jednakost ,dok su desni prioriteti individualna odgovornost i podržavanje nejednakosti medu ljudima kao prirodne i nerazdvojive.
irdeto is offline  
Old 18.07.2017., 13:42   #357
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Pa kad gledaš udio boljih homo-sapiensa i pigmentaciju,recimo jedan ekstremni desničar je rekao da se slaže kako je jako teško reći tko je to "bijelac" ali kaže da je teško odrediti i granice Atlantskog oceana ali svi znaj uda je to baš Atlantski ocean pa tako bolje homo-sapiense zovemo bijelcima a kad gledaš udio populacije da se trenutno nalazimo na preko 7 milijardi sa opadajućim natalitetom ovdje a pričaju kako će narasti i na 14 milijardi,jasno je da smo mi obzirom na bogatstvo,ljepotu nešto nad dakle da se zbog toga što smo dio onog uskog kruga boljih ne možemo svrstavati u neku jednakost sa onima koji žive u kućama od gline kao što nam to propaganda preko tv cijelo vrijeme radi neke emisiej kako bi izazvali susosjećajnost sa tim ljudima jer i oni su ljudi ko i mi. Mi se trebamo maknuti orijentalnih učenja Kršćanstva (koje ima preko 2 milijarde sljedbenika a europske populacije je možda 500 milijuna,prema nekim istraživanjima samo 8% od ukupnog stanovništva do 2060. će postati manjina u SADu,do 2100. u zapadnoj Europi) ,Komunizma,kolektivizma dakle demokracije,moramo postati nešto slično ko oni "negativci" u filmu Matrix gdje su svi negativci prikazani kao bijeli koji žele uništiti čovječanstvo koji nisu niti ljudi a heroji su oni bijelci koji pomažu tom čovječanstvu.
ja mislim da bi mi u duhu jednakosti, ne želeći suditi o tome što je bolje a što ne,a i u duhu prava na samoodređenje, trebali pustiti one preko Oceana, Sredozemlja, da žive kako hoće i mogu, ako je to kućica od gline, neka je kućica od gline.. ako je Empire State Building neka je ESB, a isto očekujem i od njih, po načelu reciprociteta

Zadnje uređivanje nezgodan2 : 18.07.2017. at 13:59.
nezgodan2 is offline  
Old 18.07.2017., 15:45   #358
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod političke korektnosti je li politički korektno za neku bijelu ženu reći da je ružna?

Ili se mora kazati da nije atraktivna?
Mislis npr. dali je politicki korektno za ruzne debele engleskinje kazati da su ruzne debele engleskinje? Ili za muskobanjaste njemice kazati da su muskobanjaste njemice?

Politicka korektnost je vise leftardski nacin razmisljanja po kome se vise nesmije iznijeti ni najobicnije misljenje da se jeli nebi tko uvrijedio.



Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Što je sa crnačkim ili azijskim ženama?
Sto sa njima?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 18.07.2017. at 16:00.
u prolazu is offline  
Old 23.07.2017., 18:20   #359
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
To ti ide ovako - ja nisam anacionalna (nema anacionalnih ljudi) već nadnacionalna.

Dakle, činjenica je da sam Hrvatica (ok, imam poprilično njemačke i nešto malo španjolske krvi a ni djevojačko prezime mi nije slavensko, na -ić), da sam se rodila na toj i toj krpici zemlje, da sam odrasla tu gdje sam odrasla, da mi je materinji jezik hrvatski jezik ......... to su nacionalni temelji.

Nadnacionalna nadogradnja je baština Čovječanstva koju sam usvojila.
:klap:
Koju si to baštinu Čovječanstva usvojila? Što je to "baština Čovječanstva"?
plasica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.