Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2006., 16:57   #1
Upoznavanje

Hm... pa kad je vec ode govor o drustvu i zabavi eto da ja opet otvorim jedan (100% vec odprije poznat) topic.. da li vi mrzite ljude koji vam kod upoznavanja pruze ruku kao da se rukujete sa mokrom krpom a ne osobom... oK, ne moras mi zaustavit krv u zilama ali bogati stisni ruku kako spada a ne ka da primas neznam sta?
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 19:16   #2
da,znam,to me tak živcira...nije onak raširena ruka za stisak neg neka polu skupljena onak uŽaŠ
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 08:53   #3
smeta me kad ljudi daju ruku,prvo ili ti lomi kosti pa bi bilo bolje da se cekicom sama opalim, ili kad mi daju jegulju(citaj mlitavo) a najgore od svega kad te ne pogleda u oci! Nego ti da ruku, a prica s desetim !!! Talking about character and respect!
__________________
"Crucify, laid behind the stone, You lived to die, rejected and alone, like a rose, trampled on the ground, You took the fall and thought of me above all..."
Klikni na link
forestsilvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 08:58   #4
je men
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 10:42   #5
zagrljaj je bolji nego rukovanje..
Apokalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 10:43   #6
al ne sa svima naravno..
Apokalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 11:51   #7
Posto je tema upoznavanje , a ne pozdravljanje zagrljaj ispada potpuno odbojno.
__________________
Trying different ways
To make a difference to the days
Ezekiel Bluff is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 06:13   #8
Jači stisak pokazuje čvrst karakter...slab da je papak a ako ti slomi ruku ...opasan i agresivan...
Uvjek imam jak stisak al ne prejak ...osim kad dragome stisnem ruku ili savinem prst užasno ga boli ..a baš guba izgleda kad ništa nemože
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 08:51   #9
Quote:
bambi kaže:
osim kad dragome stisnem ruku ili savinem prst užasno ga boli ..a baš guba izgleda kad ništa nemože
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 12:39   #10
opasna bambi
mora da on ima mlitav stisak
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:15   #11
Volim snažan (ne prejak) stisak, pogled u oči i otvoren osmjeh! I razgovjetno izgovoreno ime! To mi nekako prečesto izmakne, pa nakon upoznavanja ne znam s kim sam se upoznala !
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:44   #12
Mrzim kad me primi za prste i onda se želi rukovat ...ma ma** u pi*** materinu s tim.
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:48   #13
ciao

Quote:
Kahlua kaže:
Hm... pa kad je vec ode govor o drustvu i zabavi eto da ja opet otvorim jedan (100% vec odprije poznat) topic.. da li vi mrzite ljude koji vam kod upoznavanja pruze ruku kao da se rukujete sa mokrom krpom a ne osobom... oK, ne moras mi zaustavit krv u zilama ali bogati stisni ruku kako spada a ne ka da primas neznam sta?

Hey ja sam nova ovdje samo da vasd pozdravim
Plava 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:59   #14
Quote:
Plava 88 kaže:
Hey ja sam nova ovdje samo da vasd pozdravim
pozdrav i tebi, dobrodosla!
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:01   #15
Quote:
gadar kaže:
Mrzim kad me primi za prste i onda se želi rukovat ...ma ma** u pi*** materinu s tim.
E i jos uz to promrmlja ime pa ni ne cujes kako se zove, a ono faca ko da jedva ceka da ode... 1 sam imala prilike upoznat 1 curu koja uz to sta mi je mlitavo pruzila ruku da sam si pomislila "Ajme, ne jos jedan mlitavac...!" cak nije ni bila u stanju pogledat dok se rukovala nego je gledala sa strane i rekla ja sam ta i ta... Hello??? a di je kultura nestala?
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:02   #16
Bok Plava! :čvrstistisakruke:
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:37   #17
Quote:
Plava 88 kaže:
Hey ja sam nova ovdje samo da vasd pozdravim
 
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 22:01   #18
a kad sretenem nekog na wc u birtiji i vidim da sprema pitona a onda mi pruža ruku aaaaa čovječe pa to je baš neugodnjak. Najrađe bi ga po ramenu potapšao ili podragao ko peseka po glavi al moraš stisnut tu izuriniranu ruku (još da je tvoj urin pa ajde nekako) al tuđi... No ajde dobro prođeš i tu stepenicu al nema sapuna a tebi ne da treba sapun već nitro razređivač! Malo sam ga prečero... Sve mu je oprošteno ali tek kad pivu plati... Znate kako se kaže:"Čvrsta desnica i čvrst ...." Ja uvijek stisnem čvrsto al ne ćujem ime pa kažem aaaaaaaaaaa? (kod upoznavanja) Pa ova(j) drugi kaže Maarkoo!!! Ja velim da koji se ku.ac dereš (u sebi velim) i tako to.. Žene bi se trebale sisama rukovat ali ne da se jako stišću...(šalim se)
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 22:36   #19
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 16:20   #20
Quote:
lugica kaže:
Volim snažan (ne prejak) stisak, pogled u oči i otvoren osmjeh! I razgovjetno izgovoreno ime! To mi nekako prečesto izmakne, pa nakon upoznavanja ne znam s kim sam se upoznala !
__________________
figurica bez žiga...
Bezdan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.