Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2008., 15:19   #221
20 kila s 2 mj !
nebi rekla !

moja ima 15 kila i sad je napunila 3 mjeseca prije koji dan ! i vec sad izgleda bucmasto !
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 15:42   #222
Quote:
Siki 6 kaže: Pogledaj post
20 kila s 2 mj !
nebi rekla !

moja ima 15 kila i sad je napunila 3 mjeseca prije koji dan ! i vec sad izgleda bucmasto !
Mozda ne 20, ali 15-ak sigurno.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 15:48   #223
http://virovitican.com/oglasnik/detail.php?id=319

ovo sam sada nasla, mislim da je to ben. nisam sigurna
sivi_machor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 23:08   #224
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
sada ima 3 mj. i tezak je 7 i pol kg.Prije sam se dopisivala sa zenom koja uzgaja njufiće i rekla je da su njeni psi sa 2 mj.bili teski oko 20 kg. A ni ja sama neznam kako sam se mogla tako zeznut,nisam dovoljno znala o njima.
Ispravak netočnog navoda:
napisala sam da su moji štenci sa 3 mjeseca imali 20 -ak kg,sada imaju 4,5 mjeseca i teški su 30-ak kg.
cocaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 19:56   #225
Quote:
cocaro kaže: Pogledaj post
Ispravak netočnog navoda:
napisala sam da su moji štenci sa 3 mjeseca imali 20 -ak kg,sada imaju 4,5 mjeseca i teški su 30-ak kg.
Onda oprostite,zabunila sam se.Da mi je vidjeti tako malene(velike) i bucmaste,sigurno moraju biti prekrasni uzivo.
lelaiodon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 21:29   #226
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
Onda oprostite,zabunila sam se.Da mi je vidjeti tako malene(velike) i bucmaste,sigurno moraju biti prekrasni uzivo.
Nema problema,samo ne bih htjela da ljudi dobiju netočnu informaciju.Njufići jako brzo rasto ali ne baš toliko brzo.
Njihov razvoj traje do treće godine života .
cocaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 08:38   #227
dobro jutro. Kupila sam si njufa.Ali toliko je zalostan da baš i ne jede. Moj preslatki medo.
lelaiodon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 12:25   #228
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
dobro jutro. Kupila sam si njufa.Ali toliko je zalostan da baš i ne jede. Moj preslatki medo.
Kako je mali njufić? može koja sličica?
cocaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 13:35   #229
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
dobro jutro. Kupila sam si njufa.Ali toliko je zalostan da baš i ne jede. Moj preslatki medo.
daaaaa??? a kaj je s onim prijašnjim ne-njufom?
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 08:04   #230
ima li ko iz Splita sa newf-om??
da se nademo
__________________
Pa da mi je i dolinom smrti poći
zla se ja ne bojim,jer ti si sa mnom
Lutonjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 10:39   #231
Quote:
Lutonjica kaže: Pogledaj post
ima li ko iz Splita sa newf-om??
da se nademo
Može koja sličica vašeg njufa?
cocaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 19:49   #232
http://i35.tinypic.com/bij9g2.jpg

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 17.08.2008. at 20:48. Reason: Silka pretvorena u link
lelaiodon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 20:11   #233
http://i35.tinypic.com/24b5c2d.jpg

Bok. Na prvoj slici je slikan danas i ima 2 mj.i 14 dana,a na ovoj drugoj ima oko mjesec i pol.

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 17.08.2008. at 20:49. Reason: Prevelika slika pretvorena u link
lelaiodon is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 17.08.2008., 23:55   #234
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
http://i35.tinypic.com/24b5c2d.jpg

Bok. Na prvoj slici je slikan danas i ima 2 mj.i 14 dana,a na ovoj drugoj ima oko mjesec i pol.
Svaka čast. Odvojiti štene od mame s mjesec i pol. Nego, ne odgovaraš na pitanje što je bilo s onim prvim štenetom kojeg si kupila pod njufa?
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 10:16   #235
Pa cuj,bilo sta da kazem svi cete me osuđivat,ali onog prvog sam smjestila u bolje ruke.Nisam ga pustila na ulicu da krepa. Štene se odvojilo od mame samo zato jer više nije imala mlijeka,inače nebi nikad dok ne prođe 2 mj.
lelaiodon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 10:42   #236
Ja citam i ne vjerujem:

18. 7.2008.
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
nema veze sto nije njuf,jer ja ga volim.A njufa ću si kad tad kupit i to pravog iz uzgajivačnice.
23. 7. 2008.
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
dobro jutro. Kupila sam si njufa.Ali toliko je zalostan da baš i ne jede. Moj preslatki medo.
18. 8. 2008.
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
Pa cuj,bilo sta da kazem svi cete me osuđivat,ali onog prvog sam smjestila u bolje ruke.Nisam ga pustila na ulicu da krepa. Štene se odvojilo od mame samo zato jer više nije imala mlijeka,inače nebi nikad dok ne prođe 2 mj.
Ne znam uopce kako komentirati, da kazem sve sto mi je na umu bih sama sebi morala dati ban od najmanje 3 dana... ne vjerujem da je prvi nesretnik dospio u dobre ruke, ali tesko da mu moze biti gore nego sa vama, a drugog nesretnika duboko zalim sto ce svoju ljubav nesebicno davati osobi koja ne zna sto ta rijec znaci.
Sram vas moze biti.
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 10:48   #237
Vjerujete svašta i svakome. ODJAVA!!
lelaiodon is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.08.2008., 10:52   #238
Quote:
lelaiodon kaže: Pogledaj post
Vjerujete svašta i svakome. ODJAVA!
Svasta i svakome - postovi su vasi, ako se ne sjecate da ste ih pisali, to je vec ozbiljan problem .

Slobodno se odjavite s foruma, to nece promijeniti cinjenicu da ste osoba kakva jeste .


Ispricavam se svima na offtopicu i molim da se nastavi o temi - onoj iz naslova.
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 17:48   #239
Planiramo nabaviti Newfoundlandera,pa bih molila ako netko zna za neko leglo u Zagrebu,već danima pretražujem net ali našla sam samo u Slavoniji,Bjelovaru i Koprivnici,u visokoj sam trudnoći pa nesmijem putovati.I da ako ga netko ima kako se slaže sa djecom?
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 19:55   #240
Quote:
Victoria 08 kaže: Pogledaj post
Planiramo nabaviti Newfoundlandera,pa bih molila ako netko zna za neko leglo u Zagrebu,već danima pretražujem net ali našla sam samo u Slavoniji,Bjelovaru i Koprivnici,u visokoj sam trudnoći pa nesmijem putovati.I da ako ga netko ima kako se slaže sa djecom?
Da li želite psa sa rodovnikom iz uzgajivačnice ili psa kojem se ne zna podrijetlo.To je velika razlika
cocaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.