Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2013., 20:53   #101
super - tako sam i mislila obzirom da su surađivali i kad sam rekla Striboru da ću tamo upisati, podržao je (kod njega ni ne mogu jer imam gimnaziju). jeste li radili i vaginolete, supozitorije, sirupe, kapsule?
ivala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 22:30   #102
Jesmo, to spada pod fitoaromaterapiju- praktični dio.
Zapravo, čitajući opise Stribora o svojoj edukaciji na stranici Plantagea, mogu zaključiti da su predavanja skoro identična. I mi smo imali izlet, dobili smo skripte, predavanja na cd-u, učili smo svaki sustav u tijelu zasebno kao i najčešće bolesti tog sustava i odmah povezivali sa fitoaromaterapijskim liječenjem...
Radili smo po Striborovoj knjizi tako da stvarno mislim da nije neka velika razlika.

edit: šta stvarno ne možeš kod Stribora ako nisi medicinske struke?
Čini mi se da je tako navedeno i kod Učilišta Profokus (Ajman) ali može se.
__________________
Life is not a dress rehearsal.

Zadnje uređivanje *SveMirac* : 05.11.2013. at 23:16.
*SveMirac* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 00:30   #103
Zna li neko da li ima neki tecaj aromakozmetike u Sarajevu?
*Alicia* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 09:25   #104
pitala ga :/ sam mi je rekao da u tom slučaju idem kod Vajmana jer da on ima kvalifikacijski ispit (valjda su se tako dogovorili). thnx za info
ivala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 12:42   #105
Pozz....je li netko ima iskustva sa školom Nade Bucić,nezz koliko je pametno ići u tu školu...inače to je Herbarom.... thnx
Katarina5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 15:36   #106
Izrada radionica prirodnih sapuna?

Radim vec neko vrijeme sapune hladnim postupkom. Ne ispadaju mi bas lijepo. Ima li neko da mi preporuci neku radionicu izrade sapuna hladnim postupkom? Gdje bi to mogla nauciti?? Pozz
Ivanaaa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 20:02   #107
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Školovana sam fitoaromaterapeutkinja, i...
ajoooooj bravo!
i ja bih!

ja sam zasad #wannabe kategorija, pa učim kako znam i umijem, ioanko za upast osim pripremljenih novčića, moram pisati i prijemni...

Smije li se znati kod koga si bila? Dr. Valter Ajmana ili Stribora, ili pak nekog trećeg?


...da budem poštena priznajem da mi je komentar od Zle koprive bio urnebesno smiješan, jer sam (ja bar) iz tvog predhodnog posta uglavnom isčitala averziju prema konceptu prodaje kozmetike preko Fb-a/oglasa. Točno, ne možeš znat kakva je higijena/kvaliteta, to je istina, zato je uostalom Blue dream pitala za preporuke.
Isto tako, mo'š npr. u regularnom, legalnom kafiću naručit limunadu pa ti je bolje da je - ne popiješ


Nego... Nick ti je odličan
nisam ni to bila povezala aštaću

Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Raznim facebook, njuškalo i inim brandovima ne vjerujem ništa, jer iza njih uglavnom stoje nedovoljno educirani pojedinci (čast iznimkama)...
Ma ima iznimaka i kvalitetni ljudi.
Ali da da, neupućenog kupca je lako prevariti.

ja san padala na svaki opis djelovanja svake kreme prije samo par mjeseci. Npr. na kreme od jedne (certificirane) apiaromaterapeutkinje. Iako piše na letku da imaju odobrenje ministarstva zdravstva i socijalne skrbi te da je njihova kozmetika analizirana od strane HZJZ, sastav tih krema nije jasno specificiran, bar na webu nije, dok na letku sastava krema nema uopće.
Nisam kupila pa ne znam da li na kutiji ipak piše sve. Uglavnom baza tim kremama je maslinovo ulje, pčelinji vosak i najkvalitetnija (tako piše) eterična ulja, a koja nije navedeno.
I meni je to i taj sastav a tek opis i popis djelovanja(!) prije par mjeseci bilo mraaaak, a sad više baš i nije.
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:44   #108
Quote:
dragone kaže: Pogledaj post
ajoooooj bravo!
i ja bih!

ja sam zasad #wannabe kategorija, pa učim kako znam i umijem, ioanko za upast osim pripremljenih novčića, moram pisati i prijemni...

Smije li se znati kod koga si bila? Dr. Valter Ajmana ili Stribora, ili pak nekog trećeg?
I kod Stribora, i kod nekog trećeg, i vani . Kod Stribora ima već par godina, dok još nije bilo ovako cjenovno precijenjeno.

Ali sada sam opet u nekim drugim interesima i školama, posao isto oduzima previše vremena, djecu da ne zaboravim, pa sam svašta naučenoga i zaboravila . Treba čovjek baš biti u tome svakodnevno ako želi da nešto i ostane u glavi.
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 17:35   #109
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
I kod Stribora, i kod nekog trećeg, i vani
Svaka čast!!! Tri puta savršeno, ti's moj idol
sad sam znatiželjna, ali boji se da ne pretjeran s ispitivanjima.
znam da Saša Radulović isto drži neke radionice...

Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Kod Stribora ima već par godina, dok još nije bilo ovako cjenovno precijenjeno.
Ne znam točno koliko je kod Stribora sada, ali uvik je to bilo dosta para
U Profokusa - dr. Valter 18000,00 (tj 16 +2 za Upis ) - info od lani.
Tako da će to malo pričekat (plus se mislim stvarno pripremit prije), a idem na jednu malu radionicu sad u subotu.

Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Ali sada sam opet u nekim drugim interesima i školama, posao isto oduzima previše vremena, djecu da ne zaboravim, pa sam svašta naučenoga i zaboravila . Treba čovjek baš biti u tome svakodnevno ako želi da nešto i ostane u glavi.
Ovo sa poslom stvarno nije uredu haha
zanima me previše stvari (totalno različitih) te ću trebat nać dodatne poslove, izvore prihoda.

A ti uspiješ ić' i u nove škole! svaka čast. stvarno!
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 15:29   #110
Pozdrav, mene također zanima tečaj fitoaromaterapije pa malo proučavam stanje na tržištu i nigdje ne mogu naći komentare za školu Galbanum, koju vodi Lidija Delić. Nude programe za fitoterapeuta i aromaterapeuta i cijenovno su definitivno povoljniji od profokusa i ovih ostalih koje navodite. Ima li netko iskustva s njima i zna li je li škola ok? Vidim da se kod njih isto rade izleti u prirodu itd. itd., al džaba ušteda od par tisuća kuna ako škola nije dobra.
Space Dementia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 10:08   #111
Jel bio tko na radionicama od Anias de moras? (Saša Radulović) Iskustva?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 21:08   #112
Pozdrav, dvoumim se između Aromavite I Adrianusa? Ako ima tko kakav savjet ili zna razlike, rado bih cula
Wanderlust666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 16:41   #113
Quote:
Wanderlust666 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dvoumim se između Aromavite I Adrianusa? Ako ima tko kakav savjet ili zna razlike, rado bih cula
Izbjegavati i jedno i drugo. Drži se škola u kojima je Stribor predavač. Često ih mijenja, ali program je kvalitetan.
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.