Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2017., 06:44   #1601
VARTEKSOVO PROLJEĆE POČINJE NA SLOBODI
Po svemu sudeći Varteks će ovo proljeće biti domaćin na SC Sloboda, SC Jalkovec, Stadionu NK Varteks, a možda i na SC Hraščica. Uglavnom, jedno je sigurno, kreće se ove nedjelje, kada ćemo ugostiti NK Slogu iz Čakovca, na igralištu Sportskog centra Sloboda Varaždin. Početak u 15.00h.

Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 08:08   #1602
A zašto ne igrate na Varteksovom stadionu?
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 15:19   #1603
Nadam se da dogodine upadate u viši rang, nek je sa srećom
data crusader is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 06:29   #1604
evo zbog čega proljetni dio ni mi ni varaždin ne igramo na stadionu varteksa.


Stadion Varteksa uskoro u novom ruhu: krenuli radovi

Krenulo se s radovima na stadionu Varteksa u Zagrebačkoj ulici 94 kako bi se zdanje uredilo za nadolazeće U-17 Europsko prvenstvo i finale Hrvatskog nogometnog kupa.

Kako ističu iz Zajednice sportskih udruga Grada Varaždina, adaptaciju zasad financiraju isključivo vlastitim sredstvima.

Uređuju se seniorske svlačionice, svlačionice mlađih uzrasta, unutrašnjost svih prostorija na stadionu, skinut će se stare reklame na istočnoj tribini, a uredit će se i reklamni panoi na južnoj tribini.

Također krenut će se i adaptaciju sjedećih mjesta na tribinama, kao i novinarskih loža i mjesta za kamere.

http://regionalni.com/sport/foto-sta...-radovi-25483/
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 06:31   #1605
Quote:
data crusader kaže: Pogledaj post
Nadam se da dogodine upadate u viši rang, nek je sa srećom
i mi
hvala
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 08:20   #1606
Quote:
Quisco kaže: Pogledaj post
evo zbog čega proljetni dio ni mi ni varaždin ne igramo na stadionu varteksa.


Stadion Varteksa uskoro u novom ruhu: krenuli radovi

Krenulo se s radovima na stadionu Varteksa u Zagrebačkoj ulici 94 kako bi se zdanje uredilo za nadolazeće U-17 Europsko prvenstvo i finale Hrvatskog nogometnog kupa.

Kako ističu iz Zajednice sportskih udruga Grada Varaždina, adaptaciju zasad financiraju isključivo vlastitim sredstvima.

Uređuju se seniorske svlačionice, svlačionice mlađih uzrasta, unutrašnjost svih prostorija na stadionu, skinut će se stare reklame na istočnoj tribini, a uredit će se i reklamni panoi na južnoj tribini.

Također krenut će se i adaptaciju sjedećih mjesta na tribinama, kao i novinarskih loža i mjesta za kamere.

http://regionalni.com/sport/foto-sta...-radovi-25483/
Ajde super, već sam mislio da opet istjeruju neki inat na vama.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 07:53   #1607
lijepa najava proljetnog dijela sezone:

https://www.youtube.com/watch?v=dNG9cCu7Tq4&sns=fb
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 08:27   #1608
Quote:
Quisco kaže: Pogledaj post
lijepa najava proljetnog dijela sezone:

https://www.youtube.com/watch?v=dNG9cCu7Tq4&sns=fb
Zgodan video

Ako i necete biti prvi idete vjerojatno dalje,jer koliko sam skužio Polet nema nekih prevelikih ambicija.Pokušavaju od Brenda i društva nažicati povratak 3.HNL Sjever,Istok im je financijski neprihvatljiv.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 12:02   #1609
Odličan video Samo jako
WilsonEduardo28 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 12:21   #1610
Bravo momci i sretno dalje, samo gurajte !
__________________
A kad padaš ti i kad ne ide
osvrni se...
samo-ravno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 06:57   #1611
Varteks pobjedom otvorio proljeće




Nogometaši Varteksa utakmicom sa Slogom iz Čakovca otvorili su proljetni dio u MŽNL Čakovec-Varaždin.
Zbog rekonstrukcije stadiona Varteksa, Varaždinci su svoje današnje goste dočekali na stadionu Slobode koji će uz terene u Jalkovcu biti domaćin Bumbarima ovog proljeća.

Varteksovu epizodu na Slobodi otvorilo je dijete Slobode, Romano Nježić, koji je od ovog proljeća opet član Varteksa nakon dvije sezone. Igrala se 8. minuta kad je na ulazu u gostujući kazneni prostor srušen Radić. Loptu je uzeo Spasić koji umjesto u buket igrača ubacuje povratno za Nježića, a on kroz šumu nogu pogađa suprotni kut vratara Sloge.
Blizu poravnanju rezultaa bili su gosti u 21. minuti – zaigrao se Vukman ispred svojih vrata, loptu mu krade Novko te je šalje do Marčeca koji pogađa stativu već svladanog Drevena. Tri minute kasnije Varteks je u prilici da ode na dva gola prednosti, ali poluvolej Harmicara odlazi tik iznad grede gostiju.

Pet minuta kasnije show Gorana Spasića – riješio se svog čuvara na krilu, promiješao obranu Slogu, no njegov udarac teškom mukom brani Vurušić. Gosti su u prvom dijelu svoju šansu tražili iz kontre ili prekida, jedan takav su imali u 37. minuti kad kapetan gostiju Vurušić sa samo 3 metra glavom prebacuje gol Drevena.

I dok je prvi dio donekle gledljiv, drugi dio utakmice bio je prava anti-propaganda nogometa. Obilje grešaka sa obje strane začinjene nervozom koju je unio neuvjerljivi sudac Juras. Bljesak nekakvog nogometa dogodio se u 67. minuti kad je Nježić odlično sa desne strane ubacio za Spasića koji u padu efektno glavom pogađa za 2-0. Do kraja utakmice gosti su uspjeli tek smanjiti rezultat u 87. minuti kad je Ivan Fučko iskoristio grešku domaće obrane. Sljedećeg vikenda Varteks je gost na vrućem terenu u Nedelišću.

http://www.nogometplus.net/index.php...edom-proljece/
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 15:18   #1612
A sad derbi
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 06:41   #1613
ŠALAMUN NOVI PREDSJEDNIK, MEDVED POTPREDSJEDNIK NK VARTEKS
Na upravo završenoj redovnoj godišnoj Skupštini kluba, ujedno i izbornoj, izabrano je novo vodstvo kluba. Uz nove članove Izvršnog i Nadzornog odbora, izabrani su i novi čelni ljudi NK Varteks. Uskoro opširnije...

Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 06:44   #1614
"DIMNJAČAR" ZA NK VARTEKS

Najpopularniji navijač Varteksa, urnebesni Ljubomir Kerekeš do suza je nasmijao dvjestotinjak prijatelja i članova našeg kluba u nastavku prekrasne kulturno-sportske suradnje obitelji Kerekeš i NK Varteks.

Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 21:50   #1615
Quote:
Quisco kaže: Pogledaj post
Varteks pobjedom otvorio proljeće




Nogometaši Varteksa utakmicom sa Slogom iz Čakovca otvorili su proljetni dio u MŽNL Čakovec-Varaždin.
Zbog rekonstrukcije stadiona Varteksa, Varaždinci su svoje današnje goste dočekali na stadionu Slobode koji će uz terene u Jalkovcu biti domaćin Bumbarima ovog proljeća.

Varteksovu epizodu na Slobodi otvorilo je dijete Slobode, Romano Nježić, koji je od ovog proljeća opet član Varteksa nakon dvije sezone. Igrala se 8. minuta kad je na ulazu u gostujući kazneni prostor srušen Radić. Loptu je uzeo Spasić koji umjesto u buket igrača ubacuje povratno za Nježića, a on kroz šumu nogu pogađa suprotni kut vratara Sloge.
Blizu poravnanju rezultaa bili su gosti u 21. minuti – zaigrao se Vukman ispred svojih vrata, loptu mu krade Novko te je šalje do Marčeca koji pogađa stativu već svladanog Drevena. Tri minute kasnije Varteks je u prilici da ode na dva gola prednosti, ali poluvolej Harmicara odlazi tik iznad grede gostiju.

Pet minuta kasnije show Gorana Spasića – riješio se svog čuvara na krilu, promiješao obranu Slogu, no njegov udarac teškom mukom brani Vurušić. Gosti su u prvom dijelu svoju šansu tražili iz kontre ili prekida, jedan takav su imali u 37. minuti kad kapetan gostiju Vurušić sa samo 3 metra glavom prebacuje gol Drevena.

I dok je prvi dio donekle gledljiv, drugi dio utakmice bio je prava anti-propaganda nogometa. Obilje grešaka sa obje strane začinjene nervozom koju je unio neuvjerljivi sudac Juras. Bljesak nekakvog nogometa dogodio se u 67. minuti kad je Nježić odlično sa desne strane ubacio za Spasića koji u padu efektno glavom pogađa za 2-0. Do kraja utakmice gosti su uspjeli tek smanjiti rezultat u 87. minuti kad je Ivan Fučko iskoristio grešku domaće obrane. Sljedećeg vikenda Varteks je gost na vrućem terenu u Nedelišću.

http://www.nogometplus.net/index.php...edom-proljece/

Pa kako vas tako malo gledatelja prati?

Znači sljedeće sezone vi u 3.HNL, a Varaždin ode u drugu.
Baš lijepo.
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 23:00   #1616
Nije da sam bio, al ak dobro vidim tekma je već gotova i ljudi se razilaze.

A i liga je atraktivna u pm, kaj bi vi.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 06:33   #1617
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Nije da sam bio, al ak dobro vidim tekma je već gotova i ljudi se razilaze.

A i liga je atraktivna u pm, kaj bi vi.
na slici se vide samo stonesi koji su ostali do izlaska igrača s terena. i još nekoliko nas fanatika koji smo po ledenom vjetru čekali da pozdravimo igrače.
inače, bilo je i dosta gostujućih ali su se oni pokupili čim je sudac označil kraj.

no, to ne znači da nas redovno prati 1000 ljudi.
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 06:43   #1618
varteks - sloga, izvještaj:

https://www.youtube.com/watch?v=wC7s...ature=youtu.be
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 03:01   #1619
Quote:
Quisco kaže: Pogledaj post
O jebem ti mater i sucu.

A kaj diže na 4:50
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 04:06   #1620
Quisco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.