Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2015., 20:01   #20001
Quote:
Malden kaže: Pogledaj post
Ništa čudno, pa danas i žene imaju muda


evo sad vrijeđaš i žene....


ili ti ga:

zašto kad netko nešto hrabro učini kažemo: "ima muda"

ispada da žene nemaju hrabrosti....jer imaju jajnike....a nemaju muda

ili ako imaju hrabrosti tada bi im uz jajnike trebalo dodati još i muda...

meni se čini da ti nemaš ni jajnike ni muda....

xstrom is offline  
Old 30.07.2015., 20:03   #20002
Slažem se, pobjeći od sebe je nemoguće. To nije samo moje prokletstvo, to je prokletstvo cijele ljudske vrste. Puno gore od VAŠEG problema s CHF kreditima. A Udruga se trsi, koliko se meni čini, da Vaši problemi s CHF postanu i Naši problemi. A svoje paramedicinske dijagnoze i uratke publicirajte negdje drugdje.
__________________
Me and my brothers Jake and Elwood - We're on a mission from God.
Ovaj post je osobne naravi, ne uvjerava, ne savjetuje, ne docira. Za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama ovog posta upitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Malden is offline  
Old 30.07.2015., 20:14   #20003
Quote:
Malden kaže: Pogledaj post
A Udruga se trsi, koliko se meni čini, da Vaši problemi s CHF postanu i Naši problemi.
Lažeš.
Firmin is offline  
Old 30.07.2015., 20:31   #20004
Quote:
Malden kaže: Pogledaj post
A Udruga se trsi, koliko se meni čini, da Vaši problemi s CHF postanu i Naši problemi.
E pa krivo ti se čini. Istina je suprotna - Banke žele to što pišeš, jer stalno traže neke otpise, olakšice i slična sranja, a Udruga se tome oštro protivi. Stav Udruge se dobro zna - odgovornost za CHF problem moraju snositi banke jer je to njihov proizvod. Ili ne pratiš dobro situaciju ili si zlonamjeran.

Quote:
A svoje paramedicinske dijagnoze i uratke publicirajte negdje drugdje.
Ti si taj koji konstantno provocira, trola, laže, iživljava se i naslađuje na tuđoj nevolji. Niti jedan tvoj post nema veze sa normalnom raspravom o problemu nego je suprotno. Tako da ako itko treba "publicirati" svoje "uratke" negdje drugdje (bilo bi najbolje nigdje) - to si ti.
registriran_clan is offline  
Old 31.07.2015., 00:17   #20005
šah mat
xstrom is offline  
Old 31.07.2015., 00:28   #20006
Quote:
JTB kaže: Pogledaj post
Iz clanka:

Lalovac je u pravu kada kaže da rate nekog kredita trebaju pratiti realnu vrijednost stana, ali tko će aplicirati to rješenje. I što ono donosi u budućnosti, jer su cijene nekretnina u snažnijim članicama Unije porasle za oko 30 posto! Hoćemo li u konačnici dobiti rast glavnice kredita i s tog naslova?

A u tri pm.. u kakvom svijetu okruzeni kakvim budalama mi zivimo...
Je. Broj nezaposlenih ili bolje rečeno zaposlenih ali sa visokim prihodima je kao i kod nas.
Prodat će za 30 posto veću cijenu na sveti nikada.
__________________
Vlada bi trebala smanjiti poreze spram srednje i radničke klase i ponuditi investitorima gotov proizvod gdje se mogu fokusirati na ulaganja koja im nose zaradu a ne troškove.

Zadnje uređivanje Gunsberg V : 31.07.2015. at 00:40.
Gunsberg V is offline  
Old 31.07.2015., 14:28   #20007
Bankobrani lažu kao što i bankari lažu i mute

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...-je-nezakonita
registriran_clan is offline  
Old 31.07.2015., 17:25   #20008
Posljednje kolektivno priopćenje Udruge:
http://udrugafranak.hr/udruga-franak...-manipulacije/
još je jedan primjer potpuno izgubljenog kompasa Udruge što je i vidljivo iz servirane papazjanije iliti bućkuriša. Vjerojatno je da je glavni ideolog i teoretičar Udruge, nobelovac Lovrinović na GO pa nema tko revidirati uratke. Šta je tu je... "The show must go on"
__________________
Me and my brothers Jake and Elwood - We're on a mission from God.
Ovaj post je osobne naravi, ne uvjerava, ne savjetuje, ne docira. Za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama ovog posta upitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Malden is offline  
Old 31.07.2015., 20:56   #20009
Quote:
karaman kaže: Pogledaj post
Ima besplatna web aplikacija koja računa povrat preplaćenih kamata: VratiKamate.com
http://www.vratikamate.com/
ispalo mi samo 2700 franaka. Malo mi je to
__________________
Kad čuješ benđo, veslaj brže.
Exoro-art is offline  
Old 01.08.2015., 03:06   #20010
Molim pomoć i mišljenje dobronamjernih za moj slučaj. 10.7. 2015. trebao mi je biti zadnji anuitet stambenog kredita podignutog 2005. (47.000 chf). Uredni platiša sve do zadnja 3 anuiteta. Složim i šaljem službeni Zahtjev za nagodbom banci (PBZ) 16.6.2015. gdje predlažem otpis ta tri preostala anuiteta i zatvaranje kredita u zamjenu za moje odustajanje od tužbe po pravomoćnoj presudi. Banka povratno šalje e-mail da će mi odgovor o mom zahtjevu poštom poslati na kućnu adresu. Do danas nikakvog odgovora nema. Jedino što dolazi je obavijest o dugu po kreditu (onaj standardni dopis) iz poslovnice gdje sam realizirao kredit u iznosu od dva neplaćena anuiteta. Zovem telefonom i objašnjavam zbog čega ta dva anuiteta nisu plaćena i da mi je bitno da mi čim prije odgovore na moj zahtjev bilo pozitivno bilo negativno da znam kako dalje postupati. Razmišljam, ako odgovore negativno idem platiti ta tri anuiteta i idem u tužbu i dižem optužni prijedlog. I onda danas šok- bez upozorenja i bilo kakve najave Fina mi jučer provela zapljenu sredstava za izravnu naplatu s mojih računa i blokirala obje kartice kojima se koristim. Evo, pa mi recite...
vita2010 is offline  
Old 01.08.2015., 09:28   #20011
Odmah bi tužio ,i na Općinski sud i na Prekršajni .
antispin is offline  
Old 01.08.2015., 09:35   #20012
Quote:
vita2010 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć i mišljenje dobronamjernih za moj slučaj. 10.7. 2015. trebao mi je biti zadnji anuitet stambenog kredita podignutog 2005. (47.000 chf). Uredni platiša sve do zadnja 3 anuiteta. Složim i šaljem službeni Zahtjev za nagodbom banci (PBZ) 16.6.2015. gdje predlažem otpis ta tri preostala anuiteta i zatvaranje kredita u zamjenu za moje odustajanje od tužbe po pravomoćnoj presudi. Banka povratno šalje e-mail da će mi odgovor o mom zahtjevu poštom poslati na kućnu adresu. Do danas nikakvog odgovora nema. Jedino što dolazi je obavijest o dugu po kreditu (onaj standardni dopis) iz poslovnice gdje sam realizirao kredit u iznosu od dva neplaćena anuiteta. Zovem telefonom i objašnjavam zbog čega ta dva anuiteta nisu plaćena i da mi je bitno da mi čim prije odgovore na moj zahtjev bilo pozitivno bilo negativno da znam kako dalje postupati. Razmišljam, ako odgovore negativno idem platiti ta tri anuiteta i idem u tužbu i dižem optužni prijedlog. I onda danas šok- bez upozorenja i bilo kakve najave Fina mi jučer provela zapljenu sredstava za izravnu naplatu s mojih računa i blokirala obje kartice kojima se koristim. Evo, pa mi recite...
Sj***li te...

1. Prekršajni sud pa neka plate državi
2. Privatna tužba za preplaćene kamate
3. Prebaciš poslovanje u HPB ili neku drugu banku koja nije prodavala loše kredite
4. Prije 3. odeš u poslovicu i svima im udijeliš bosanski pozdrav
pa neka oni tebi pišu...

Iz ovog je razvidno da sa gangsterima nema razgovora...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
mveza is offline  
Old 01.08.2015., 10:14   #20013
Quote:
mveza kaže: Pogledaj post
3. Prebaciš poslovanje u HPB ili neku drugu banku koja nije prodavala loše kredite
Koje su to?

Sent from my D6603 using Tapatalk
Maverick25 is offline  
Old 01.08.2015., 10:20   #20014
Crnogorci proglasili Zakon o konverziji kredita CHF!!!

Evo vidite da se može,u Crnoj Gori proglasili zakon o konverziji CHF

http://www.vijesti.me/vijesti/usvoje...rancima-845062
xstrom is offline  
Old 01.08.2015., 10:33   #20015
Quote:
antispin kaže: Pogledaj post
Odmah bi tužio ,i na Općinski sud i na Prekršajni .
Neznam što je uopće čekao sa Prekršajnim,satri ih,to su prevaranti.
xstrom is offline  
Old 01.08.2015., 14:01   #20016
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Koje su to?

Sent from my D6603 using Tapatalk
Sijaset manjih, recimo IKB, itd.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
mveza is offline  
Old 01.08.2015., 17:15   #20017
Quote:
vita2010 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć i mišljenje dobronamjernih za moj slučaj. 10.7. 2015. trebao mi je biti zadnji anuitet stambenog kredita podignutog 2005. (47.000 chf). Uredni platiša sve do zadnja 3 anuiteta. Složim i šaljem službeni Zahtjev za nagodbom banci (PBZ) 16.6.2015. gdje predlažem otpis ta tri preostala anuiteta i zatvaranje kredita u zamjenu za moje odustajanje od tužbe po pravomoćnoj presudi. Banka povratno šalje e-mail da će mi odgovor o mom zahtjevu poštom poslati na kućnu adresu. Do danas nikakvog odgovora nema. Jedino što dolazi je obavijest o dugu po kreditu (onaj standardni dopis) iz poslovnice gdje sam realizirao kredit u iznosu od dva neplaćena anuiteta. Zovem telefonom i objašnjavam zbog čega ta dva anuiteta nisu plaćena i da mi je bitno da mi čim prije odgovore na moj zahtjev bilo pozitivno bilo negativno da znam kako dalje postupati. Razmišljam, ako odgovore negativno idem platiti ta tri anuiteta i idem u tužbu i dižem optužni prijedlog. I onda danas šok- bez upozorenja i bilo kakve najave Fina mi jučer provela zapljenu sredstava za izravnu naplatu s mojih računa i blokirala obje kartice kojima se koristim. Evo, pa mi recite...
Ako gledas iz pozicije banke normalno je da ti nisu odgovorili ni nagodili se jer bi ta nagodba izasla u javnost i to bi im stavilo na vrat sve duznike.
Oni znaju da ces ti mozda tuziti ali s obzirom da ce ih tuziti maksimalno svaki 5 klijent oni se nece nagoditi....

A zastara tece iz dana u dan i stedi im novce....
crazysplico is offline  
Old 01.08.2015., 21:33   #20018
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
Evo vidite da se može,u Crnoj Gori proglasili zakon o konverziji CHF

http://www.vijesti.me/vijesti/usvoje...rancima-845062
Tamo se nisu polakomili za jeftinim kreditima kao mi grešnici. Zato tamo nemaju ove bankobrane na forumima.


haha
Firmin is offline  
Old 01.08.2015., 21:46   #20019
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
Evo vidite da se može,u Crnoj Gori proglasili zakon o konverziji CHF

http://www.vijesti.me/vijesti/usvoje...rancima-845062
Po kamatnoj stopi 8,2 posto????
registriran_clan is offline  
Old 01.08.2015., 21:56   #20020
Quote:
registriran_clan kaže: Pogledaj post
Po kamatnoj stopi 8,2 posto????
Ne, po jadranki kosor
__________________
Vlada bi trebala smanjiti poreze spram srednje i radničke klase i ponuditi investitorima gotov proizvod gdje se mogu fokusirati na ulaganja koja im nose zaradu a ne troškove.
Gunsberg V is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.