Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 10:11   #941
TheProvense i Warpedcat su meni uvijek bile drage forumašice, ne sumnjam da će biti i dobre moderatizatorice.

Čestitke objema.
Andrijakos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:26   #942
Quote:
Andrijakos kaže: Pogledaj post
TheProvense i Warpedcat su meni uvijek bile drage forumašice, ne sumnjam da će biti i dobre moderatizatorice.

Čestitke objema.
Jao, prva pohvala!


Hvala ti dragi Andrija,
zahvaljujem i mami, tati, Nici, Carli, Sabi, Legu, Isadori i svima koji su vjerovali u mene .
I akademiji .

__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:18   #943
Žene su čudne, pohvališ ih a one plaču.
Andrijakos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:48   #944
Pohvale moderatorici TheProvense na koju bi se mogli ugledati svi oni moderatori koji su moderaturu izjednačili sa političkim aktivizmom.

Neutralna, simpatična, ne ulazi u sukobe sa forumašima i na diskretan način usmjerava rasprave sa krivog puta dok istovremeno sama izbjegava pretjerano žustro raspravljati na temama koje moderira. U isto vrijeme očito prati teme i ono što forumaše zanima pa tu i tamo obogati raspravu pokojim detaljem ili zanimljivošću. Za svaku pohvalu!
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:29   #945
Quote:
Andrijakos kaže: Pogledaj post
TheProvense i Warpedcat su meni uvijek bile drage forumašice, ne sumnjam da će biti i dobre moderatizatorice.

Žene su čudne, pohvališ ih a one plaču.
evo, i meni je suza na oko kanula

hoće to tako :tapkam maramicom: : pms:


Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Neutralna, simpatična, ne ulazi u sukobe sa forumašima i na diskretan način usmjerava rasprave sa krivog puta dok istovremeno sama izbjegava pretjerano žustro raspravljati na temama koje moderira. U isto vrijeme očito prati teme i ono što forumaše zanima pa tu i tamo obogati raspravu pokojim detaljem ili zanimljivošću. Za svaku pohvalu!
pa hvala ti puno

sve se bojim ovolikih pohvala..kad krenu pokude :grizem nokte:
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 19:21   #946
Evo ja ću pohvaliti, ali nadam se da dotićni, niti neke kolege iz grupe neće pasti u nesvijest kada to vide, pa da neću biti odgovoran za eventualne zdravstvene posljedice

Pohvaljujem Bat Kol-a ali ne za njegovu moderaturu, jer smatram da je nikad nije vrśio kako bi mogao, nego za to śto za cijelo vrijeme od kada sam na forumu, nisam primjetio da bi iskoriśtavao svoj "polożaj", te bi ga nedozvoljeno iskoriśtavao prema forumaśima kojih ne simpatizira

Inaće to radi ne malo moderatora (svjesno ili nesvjesno) -općenito, dakle ne odnosim se iskljućivo do ovog foruma.

Joś ću iskoristiti priliku i pohvaliti, da od kada je dodatni moderator grupe "Alternativa" gargamiśamel, manje je vrijedjanja a i ako se pojavi nestaje -tzn takvi postovi su brisani. Ne tvrdim da svi, ali je bolje po tom pitanju nego prije, kada tog moda nije bilo u grupi.
Da li je to njegova zasluga ili (i) starih moderatora, ne znam jer se ne vidi tko briśe postove, ali bitno je da se je "stanje" u grupi po tom pitanju popravilo

Ako sam napomenuo dva od tri kljućna moderatora grupe nije fer, pa da ne spomenem i trećeg.
Begemotica naśa "stara" nisi możda the best moderator ali od davno cijenim i to sam već pisao u grupi i Tebi lićno, da ne "guśiś" diskusije i ne briśeś svaki post koji nije striktno na temu, a ponekad i pridoneseś nekim korisnim ili zanimljivim informacijama

A sada Vas molim za karton (makar simbolićni), da ne ispadne pred drugima da sam ovo ućinio radi podlizivanja

PS: Ostale moderatore grupe ne spominjem, jer ih jednostavno "ne poznam", jer u njihovim podgrupama piśem jako rijetko, pa se nemojte uvrijediti śto gore navedene spominjem kao "kljućne"

EDIT: Pa sada vidim da je to bio moj 5000 post na forumu. Śto za slućajnost, a możda i nije
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:33   #947
hvala benny. svi brišemo prema potrebi.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 00:29   #948
Da ne bude da uvik serem i prigovaram iskoristio bih ovu priliku za pohvalit Nicu za brzu reakciju

Možda sam malo preemotivan ponekad pa ispadam bezobrazan ali ipak tu i tamo znam prepoznat da neko radi svoj "posao"
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:24   #949
povalijob DProvens , postos pocrnla sutni jenu sliju na pp u crnin mresastin corapama
fala
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:34   #950
Provense
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 08:28   #951
pohvala admi@nici za brzu reakciju na pdf-u jezici.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:30   #952
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
povalijob DProvens , postos pocrnla sutni jenu sliju na pp u crnin mresastin corapama
fala
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Provense
ote vrit
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:11   #953
Nije mod ali pohvalio bi Pringles na rjesavanju bana.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.

Zadnje uređivanje Bubochka : 01.10.2017. at 23:23.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 01:21   #954
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Nije mod ali pohvalio bi Pringles na rjesavanju bana.
Nije mod nego je SUPERmod
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 16:24   #955
Zelim pohvaliti sve moderatore koji cudoredno odgajaju diskutante, odgovarajucim obrazlozenjima kako bi se nedvojbeno vidjela pogreska iz moderatorske perspektive i sukladno pravilima forum.hr-a.

Zelim pohvaliti i moderatore koji ne stavljaju partikularitete na razinu opcosti ili principa.
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:41   #956
Velika hvala i pohvala moderatoru DJTcro za sve ono sto je ucinio kad sam ga nesto zamolio. Iako smo suprotnih politickih gledista, uvijek je nepristran i korektan. I na usluzi da mi ispravi kad god sam nesto pogrijesio.

Hvala mu jos jednom!
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:23   #957
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Velika hvala i pohvala moderatoru DJTcro za sve ono sto je ucinio kad sam ga nesto zamolio. Iako smo suprotnih politickih gledista, uvijek je nepristran i korektan. I na usluzi da mi ispravi kad god sam nesto pogrijesio.

Hvala mu jos jednom!
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:39   #958
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post

Hvala mu jos jednom!
Ja pročitah "Slava mu još jednom"
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:26   #959
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Ja pročitah "Slava mu još jednom"
Može i hvala i slava.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:56   #960
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Ja pročitah "Slava mu još jednom"
Hvalu dajmo
www.pticica.net/hvalu-mu-dajmo/661/
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.