Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2015., 13:58   #41
Jednom kad sam promjenila launcher u neki sve se projenrlo. Mislila sam da je i sa Novom isto. Ok onda je do mene. Sorry
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 14:13   #42
Ma nemas se sto ispricavat,jer kod primjene i Nova lanchera dolazi do promjena na pocetnom zaslonu,samo su dva bocna foldera sa ikonama i drukciji ti je raspored ovih ikona na dnu zaslona,a cudno je to kod tebe da ti odmah nakon instalacije na dodir home tipke,ne nudi da ga odaberes za defaultni.A odi u postavke telefona pa aplikacije,i provjeri dal ga imas pod instalirano i da slucajno nije na sd card.
EDIT:A kad vec otvoris opciju aplikacije,onda potrazi 'Emotion UI,otvori i obrisi kao zadano.

Zadnje uređivanje Kompaz : 22.11.2015. at 14:27. Reason: EDIT
Kompaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:33   #43
Ima ga instaliranog ali ne kao glavni
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 07:25   #44
Prime verzija je trenutno na snizenju - 0.99$
moba2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 16:51   #45
Da malo ozivim temu..skinuo sam Nova beta 5.0.6.,i vidim da ima malo lagga...recimo odem na fejs pa kad izadjem na sekundu mi se pojavi samo wallpaper i onda se ucitaju ikone i widgeti...ima li ko najnoviju verziju i ove probleme?na 4.3.1 sve savrseno radilo

tptlk via one A9
Bobby1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 18:16   #46
Rijesen lagg sa novim azuriranjem...evo stavit cu i sliku sta napraviti da otkljucavanje otiskom radi...kao sto sam napisao na op3 temi,jer se tamo vodila rasprava,treba instalirati verziju 5.0.6,u prijasnjem postu sam napisao da ima lagga,bilo je ali je verzija bila 5.0.1..moj bed,na ovoj nema lagga...znaci otkljucavanje otiskom ne radi na 4.3,a na ovoj kad se instalira,ne ici odmah na postavljanje Novu za admina,nego kod prvog tapkanja da se zakljuca iskoci prozor sa dvije opcije u kojem je opisamo koju opciju izabrat da scan radi..kad se odabere ta opcija otvori se novi prozor sa aplikacijama,scrollat do Nove,uci u nju i staviti na ON...iskljucivanje zaslona sa kasnjenjem od 5 sek je nista,uglavnom kad se tapne pojavi se crni ekran,ako tapnes jos jednom pokazu se samo tri ikone u doku(koke imaju svi nobiteli)ekran se ne pali...dosadno mi,vidim da nema opisano nigdje pa ajde mozda nekom pomogne...😁

tptlk via one A9
Bobby1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 10:10   #47
Koje teme koristite i koje ikone....hvala

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 13:16   #48
S7, stock, nerootan, Nova Prime Beta









Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 08:09   #49
Htc one A9,tema htc ice wiew,font mix 8 font 6,wallpaper Kornati,ikone 78blue,nova prime beta..na htc je super sto ima Theme gdje mozes sam dizajnirat svoju temu iz vise njih,tako je sat next gen a keyboard ice,kalendar apw,vrijeme weather&clock widget wiew

tptlk via one A9
Bobby1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 20:52   #50
Quote:
Janna85 kaže: Pogledaj post
Koje teme koristite i koje ikone....hvala

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Stock + Polycon icon pack.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 08:00   #51
Stavljena Nova beta 5.0.8,ako neki imaju tu verziju na mobu i desava im se da kod vracanja na glavni zaslon iz neke aplikacije dolazi do kasnjenja ucitavanja ikona i widgeta,potrebno je restartat mob i nece se vise desavat...

tptlk via one A9
Bobby1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 13:11   #52
Ja jos nisam dobila azuriranje

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 03:48   #53
@Janna85 ako koristis beta verziju nece ti ponuditi update nego odes u postavke Nove i na dnu imas koju verziju koristis,klikni i onda ti nudi update...s tim da prije instalacije moras maknut prijasnju,stoga napravi backup...

tptlk via one A9
Bobby1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 20:15   #54
Probala sam po drugi put taj Nova launcher i imam dva problema. Znas li mozda zasto mi se vidi samo polovica slike i kako se aplikkacije odnosno ikone grupiraju u foldere?
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 23:06   #55
Kod bilo koje slike? I kad odabereš one koje on ponudi defaultno za pozadine?
Možeš staviti screenshot?

Ako misliš na homescreenu, samo dugi pritisak i staviš jednu aplikaciju na drugu.
Ako misliš u draweru, uđeš u Nova Settings (aplikacija)> App & widget drawers> Drawer groups (skroz dolje) pa dodaš foldere (ili tabove- na tome je defaultno) na plus u gornjem desnom kutu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 09:08   #56
Nisam probala te koje on ponudi, o mojim slikama se radi. Pola ekrana je crno, a druga polovica je pola slike. Postavljam s Wallpaper setterom. Ako je postavim preko postavki u mobitelu onda je slika ogromna, nista se ne vidi. Stavit cu screenshot cim proucim kako se stavljaju slike

Nisam mislila na homescreenu nego u onom dijelu gdje su " skrivene".
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:50   #57
Koliko su velike te slike (ne znam kako se u galeriji koju koristiš gleda, ali vjerojatno je dugi pritisak i detalji ili tako nešto) koje ostave crnu polovicu?

Ovdje imaš upute kako staviti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:15   #58
Nije mi jasno zbog čega Nova Launcher više ne podržava Samsung weather widgete (konkretno za S7). Ne da mi se stavljat 3rd party weather/clock widget.
__________________
Kom opanci, tom i jerry
Vortex1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 07:33   #59
Meni nije Nova nikad ni podržavala u potpunosti, radio je, ali bez efekata i opcija za prozirnost...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 00:35   #60
Stavis sivu boju pozadine i namjestis na prozirnost 100% ...meni je bilo uspjelo nakon 15 minuta muke s tim..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.