Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 02:00   #81
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
šta ti trkeljaš majke ti ga spalim
Ništa što bi tebe moglo zanimati. Pucaš u prazno jer nemam jadni mali ego ali podsjećam da je po pravilima foruma zabranjeno vrijeđati ostale članove. Ipak neću prijaviti jer valjda je discipliniranje provokativnih spodoba koje traže svađu posao moderatora.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Naravno da sam doživljavala da mi neki ljudi pokušavaju uzimati energiju.
Kako se branim?
Vrlo jednostavno-pošaljem ih u 3PM i to bez ustručavanja.

Pokušajte-djeluje, zaista djeluje.
Radi, višestruko provjereno ali lakše je s članovima rodbine ili poznanicima. Zbog nekih normi pristojnosti teže je to reći cuclavcu kojeg prvi put sretneš.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 09.03.2013. at 00:13.
Codename 47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 02:32   #82
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Vjerujem ja tebi, opazio sam kako kvalitetne postove pišeš, pa je eto šteta da ostanu nezapaženi.

Ali iz mog iskustva ne samo da neki ljudi (ili vanzemaljci) uzimaju energiju, već se svi ljudi bave time, kradu jedni drugima energiju. Čak ih ima i sa ove teme, jer se radi o psihičkoj energiji, raspoloženjima, pa nije potreban fizički dodir, samo prenos informacija.

Npr, dovoljno je da znaš da se netko drugi jadno osjeća zbog tebe, i ti se usrećiš time.. Stvar je u tome, što iza psihičke euforije, mora postojati u stvarnosti nešto, netko, tko je zaista to otplatio nekako... Nehumano je i sumorno, svejedno radili to ljudi, ili vanzemaljci.
Ma ne treba vjerovati. Ova tema je zgodna za praktične savjete kako riješiti taj problem. Tko nema takvih problema bolje da ih nema i da ne vjeruje u stvari iz Pandorine Kutije. Svatko na svoj način proživljava takvo iskustvo. Ima istine u tome da svi ljudi koji funkcioniraju po sustavu emocija kradu jedni drugima energiju svjesno ili podsvjesno. Oni nam daju svoj um i zbog tog uma ljudi mogu imati potrebu za tuđom energijom ali ako nisu paraziti njihovo najdublje Jastvo će to s indignacijom odbaciti.

Naravno da i po forumima ima tih parazita. Vole isprovocirati nečiju emocionalnu reakciju da se malo nahrane. Pravi su maheri za emocionalnu provokaciju. Ne treba reagirati već ignorirati i stvoriti ledeni neprobojni zid. Ako se pjeniš, bijesniš, mrziš provokatora hraniš ga s tim. Ako ga ne želiš hraniti ne daj da ti isprovocira ikakvu emocionalnu reakciju. Ili mu metodom bumeranga vrati emocionalni kod pa će on osjećati ono što bi žrtva provokacije trebala osjećati. Ako želi da patiš vrati mu nevidljivi nalog za patnju.

Da je parazitizam nehuman to itekako stoji. To je čisti sotonizam, esencijalno zlo pred kojim se gnušaju i oni najčvršći. U krajnjoj manifestaciji bolesti dolazi do čistog kanibalizma. Kakva li je razlika ako se netko hrani "duhovnim fluidom" ili ljudskim mesom? Nema tu razlike samo se žderanje hiberniranih duša ne vidi iz fizičkog svijeta ali vidi se otamo gdje su se "drugovi paraziti" najmanje nadali i otamo su spoznali kako tuče tajna ruka osvetnica.

Jedan veliki problem što je parazitsko ponašanje općeprihvaćeno kao normalno. Normalno je da te npr. nadređeni muči na poslu. Normalno je da te partner u vezi psihološki muči. Normalno je ponižavati i vrijeđati najdublje Jastvo. Tu svatko sam za sebe mora reći STOP i uzeti prirodni Zakon u svoje ruke (svako najdublje Jastvo poznaje Zakon bez da ga uči kao pjesmicu). Zakon kaže da nije normalno da ti netko izaziva najdublju bol a pogotovo nije normalno da se taj netko hrani tuđom boli. To bih nazvao sotonskom aktivnošću. Zato imaju alter ega - tzv. dnevnu svijest po kojoj su normalni ljudi i sotonistički alter po kojem smiju biti zli i činiti najveći grijeh - ugrožavati tuđu vječnu opstojnost.
Codename 47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 02:50   #83
Svaki kršćanin poznaje ritual u kojem "Pijemo Krv Kristovu" i "Jedemo Tijelo Kristovo". Hvala, ja ne bih kušao. Kakav li je um mogao smisliti tako bolestan vampirski ritual? I u koje stanje svijesti je doveden Homo Sapiens da već stoljećima poslušno sudjeluje u kanibalističkom ritualu? Valjda se tako zarađuje Raj Nebeski? Ajmo pojesti dečkića da uđemo u Raj Nebeski. Više zvuči kao formula za Dubinu Pakla. Dobar primjer kako Parazitski Um neprimjetno ubaci svoju suludost kao nešto sasvim normalno. Ne treba mistificirati ono što se vidi pred nosom ako se zaista pogleda. To je ritual koji se stoljećima prakticira u Katoličkoj Crkvi i mnogim drugim crkvama koje su proistekle iz prvobitnog kršćanstva. Tko je autor rituala ne znam ali nemam niti najmanjih sumnji kojom Silom je bio vođen.
Codename 47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 10:47   #84
Quote:
Ali iz mog iskustva ne samo da neki ljudi (ili vanzemaljci) uzimaju energiju, već se svi ljudi bave time, kradu jedni drugima energiju. Čak ih ima i sa ove teme, jer se radi o psihičkoj energiji, raspoloženjima, pa nije potreban fizički dodir, samo prenos informacija
Ovdje bih se složila s M. Odenom.
Zaista je nebitno tko ili što nam krade energiju, vidimo li ga ili ne, bitno je oduprijeti se bez emotivne reakcije koja bi nas uzrujala (najpametnije je ignorirati) ili se maknuti.
Najteže nam je zapravo s bliskim osobama, pred njima imamo spuštene "štitove" pa smo mnogo ranjiviji
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 12:45   #85
Quote:
Codename 47 kaže: Pogledaj post
Ništa što bi tebe moglo zanimati. Pucaš u prazno jer nemam jadni mali ego ali podsjećam da je po pravilima foruma zabranjeno vrijeđati ostale članove. Ipak neću prijaviti jer valjda je discipliniranje provokativnih spodoba koje traže svađu posao moderatora.
ne tražim svađu nego objašnjenje.
ustvari samo komentiram gluposti, ali mislim da ću tu stat.
over&out.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 22:51   #86
Quote:
Codename 47 kaže: Pogledaj post
Svaki kršćanin poznaje ritual u kojem "Pijemo Krv Kristovu" i "Jedemo Tijelo Kristovo". Hvala, ja ne bih kušao. Kakav li je um mogao smisliti tako bolestan vampirski ritual? I u koje stanje svijesti je doveden Homo Sapiens da već stoljećima poslušno sudjeluje u kanibalističkom ritualu? Valjda se tako zarađuje Raj Nebeski? Ajmo pojesti dečkića da uđemo u Raj Nebeski. Više zvuči kao formula za Dubinu Pakla. Dobar primjer kako Parazitski Um neprimjetno ubaci svoju suludost kao nešto sasvim normalno. Ne treba mistificirati ono što se vidi pred nosom ako se zaista pogleda. To je ritual koji se stoljećima prakticira u Katoličkoj Crkvi i mnogim drugim crkvama koje su proistekle iz prvobitnog kršćanstva. Tko je autor rituala ne znam ali nemam niti najmanjih sumnji kojom Silom je bio vođen.
To je sve u prenesenom znacenju stoga nema veze sa tim "silama", pije se posveceno vino i hostija koja se pravi od brasna...da se uzima stvarno meso i krv necija ili neke zivotinje onda bi bilo bolesno.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 12:53   #87
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
To je sve u prenesenom znacenju stoga nema veze sa tim "silama", pije se posveceno vino i hostija koja se pravi od brasna...da se uzima stvarno meso i krv necija ili neke zivotinje onda bi bilo bolesno.

Actually, nije preneseno znacenje. Nedavno sam razgovarala s par hardcore krscana i hereza je smatrati u prenesenom znacenju. Oni vjeruju da se prilikom euharistije to vino i hostija doslovno pretvaraju u krv i tijelo.

A u magiju ne vjeruju.

Funny.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 15:12   #88
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Nedavno sam razgovarala s par hardcore krscana i hereza je smatrati u prenesenom znacenju. Oni vjeruju da se prilikom euharistije to vino i hostija doslovno pretvaraju u krv i tijelo.
A u magiju ne vjeruju.
Funny.
Istina.
Uvijek se zbune na nekoliko trenutaka kad ih se upita kako se osjecaju kao kanibali Onda vise ne vjeruju u doslovnu pretvorbu...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 02:37   #89
Kremansko proročanstvo

Kako se riješiti tih stvari.

Pogledajte link

http://jovinaknjiga.weebly.com

Pošaljite SMS poruku i navedite da ste informaciju dobili preko foruma.
jovinaknjiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 01:58   #90
Emocionalni vampirizam najčešće osjetim kad su neka događanja (rođendani,fešte...) gdje se okuplja veći broj ljudi. Nakon određenog vremena počinjem se osjećati malaksalo, problijedim, glava me razboli, ponekad mi se čak javi i vrtoglavica. Užasno me smeta buka koja nastane zbog nadglasavanja i glasnih razgovora, pa prejaka svjetlost, pa dim u prostoriji...Jednostavno se moram maknut. Jedino što mi nije jasno, jesam li ja presenzibilna ili su svi oko mene emocionalni vampiri?!
neuklopljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 13:26   #91
ti si presenzibilna. kad svi čikare čikariš i ti i ne jebe te više ni dim ni malaksalost, isto vrijedi za glasne razgovore i cugu.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 14:45   #92
Quote:
MA LE NA kaže: Pogledaj post
Moja baka je energetski vampir. Živjeli smo u kući do njezine i godinama nas je deprimirala i sisala energiju, maltretirala sa svojim problemima, doslovno se hranila na nama, posebno na mojoj mami, njenoj kćeri. Kad smo se odselili spletom okolnosti, doslovno mi se obitelj preporodila. Nismo mogli vjerovati koliko nas je trovala sa svojim negativnostima. Volim svoju baku, ali me toliko iscrpljuje da mi je drago što mi nije blizo
Točno znam o čemu pričaš moja baka je isto energetski vampir i nažalost živi u stanu ispod nas. Strašno je pasivno agresivna, bezobrazna i svadljiva. Obožava kada ti pokvari planove. Također obožava izigravati žrtvu, pokušava sve imati pod kontrolom, a čim joj nešto kažeš napravi dramu (ponekad plakanje, histeriziranje ili poklapanje ušiju rukama, onako kako to rade mala djeca). Njihova loša energija se jako osjeti, evo ja npr. sam često nervozan kada je moja draga bakica u blizini. S energetskim vampirima se ne može izravno boriti, jer to je i njihov cilj, u vama izazvati reakciju, da izgubite živce i nervirate se. Zato ih je najbolje ignorirati i potpuno ih udaljiti od sebe, jer to ih najviše smeta i tako počnu izjedati sami sebe. Ne dajte se i čuvajte fizičko i psihičko zdravlje, jer oni loše djeluju i na jedno i drugo.
__________________
The Earth is my temple.
Where are the gods of tits and wine ?
Papirus Magnus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:30   #93
Quote:
Papirus Magnus kaže: Pogledaj post
Točno znam o čemu pričaš moja baka je isto energetski vampir i nažalost živi u stanu ispod nas. Strašno je pasivno agresivna, bezobrazna i svadljiva. Obožava kada ti pokvari planove. Također obožava izigravati žrtvu, pokušava sve imati pod kontrolom, a čim joj nešto kažeš napravi dramu (ponekad plakanje, histeriziranje ili poklapanje ušiju rukama, onako kako to rade mala djeca). Njihova loša energija se jako osjeti, evo ja npr. sam često nervozan kada je moja draga bakica u blizini. S energetskim vampirima se ne može izravno boriti, jer to je i njihov cilj, u vama izazvati reakciju, da izgubite živce i nervirate se. Zato ih je najbolje ignorirati i potpuno ih udaljiti od sebe, jer to ih najviše smeta i tako počnu izjedati sami sebe. Ne dajte se i čuvajte fizičko i psihičko zdravlje, jer oni loše djeluju i na jedno i drugo.
osobno ne bih rekla da je tvoja baka energetski vampir vec samo osoba koja želi ljubav i pažnju...., kad si u blizini energetskog vampira ne osjecaš nervozu vec doslovno kako isisava energiju iz tebe , cak i bez da ti se obraca...cak i stanje nakon što te "isisaju" ne bi nazvala nervozom vec prije dezorijentiranošcu
najbolja obrana od energetskog vampira je tvoja pozitiva i sigurnost u sebe...na taj nacin ih slabiš i oduzimaš im moc...na finjaka ih tjeraš da pobjegnu od tebe

Zadnje uređivanje tanita : 23.07.2013. at 10:37.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 23:46   #94
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
osobno ne bih rekla da je tvoja baka energetski vampir vec samo osoba koja želi ljubav i pažnju...., kad si u blizini energetskog vampira ne osjecaš nervozu vec doslovno kako isisava energiju iz tebe , cak i bez da ti se obraca...cak i stanje nakon što te "isisaju" ne bi nazvala nervozom vec prije dezorijentiranošcu
najbolja obrana od energetskog vampira je tvoja pozitiva i sigurnost u sebe...na taj nacin ih slabiš i oduzimaš im moc...na finjaka ih tjeraš da pobjegnu od tebe
vjeruj mi, znam o cemu pricam nervozu osjecas na krace, ali na duze vrijeme osjecas se iscrpljeno. Doslovno
__________________
The Earth is my temple.
Where are the gods of tits and wine ?
Papirus Magnus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 01:09   #95
ja poznajem 2 zene koje crpe energiju.. ono cudno je da ih jednostavno nemogu u oci pogledat, imam osjecaj da ce me pojest il nest
__________________
WUT ? . . .
DaKurlzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 22:30   #96
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Actually, nije preneseno znacenje. Nedavno sam razgovarala s par hardcore krscana i hereza je smatrati u prenesenom znacenju. Oni vjeruju da se prilikom euharistije to vino i hostija doslovno pretvaraju u krv i tijelo.

A u magiju ne vjeruju.

Funny.
Hardcore ili pretjerivanje u bilo cemu nije zdravo pa tako ni u religiji. Pricaj sa normalnim krscanima pa ces vidit da ne smatraju da se doslovno pretvara.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 00:15   #97
Quote:
neuklopljena kaže: Pogledaj post
Emocionalni vampirizam najčešće osjetim kad su neka događanja (rođendani,fešte...) gdje se okuplja veći broj ljudi. Nakon određenog vremena počinjem se osjećati malaksalo, problijedim, glava me razboli, ponekad mi se čak javi i vrtoglavica. Užasno me smeta buka koja nastane zbog nadglasavanja i glasnih razgovora, pa prejaka svjetlost, pa dim u prostoriji...Jednostavno se moram maknut. Jedino što mi nije jasno, jesam li ja presenzibilna ili su svi oko mene emocionalni vampiri?!
Ja bio na nekoliko svadbi. Trebaš iskusiti taj osjećaj kad ekipa pusti cajke, a ostali oko tebe ponosno plešu na to. Požderao bi se čovijek najradije. Još kad uzmeš u obzir klimatizaciju i prostoriju, sretan si ak izdržiš do kraja. A ekipa oko mene, ja mislim da je nekoliko njih imalo čak i očnjake.

Zadnje uređivanje klokanovac : 30.07.2013. at 00:20.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 01:44   #98
Mene ubija besmisleno cavrljanje,jednostavno to mi totalno iscrpi energiju,odma poludim i nemogu ni sekunde ostati u blizini te osobe,cak i ako neko ne prica sa mnom nego samo blebece kraj mene,isto popizdim za cas,to me iritira skroz,ne znam zasto
Tripman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 01:57   #99
Apsolutni prekid kontakta je jedina sigurna metoda. Medutim problem je sto cesto puta energetskom vampiru vidis i onu ljudsku prijateljsku stranu koju volis i koja ti je draga. Tako da prekid odnosa s takvom osobom koliko da nosi olaksanje je na neki nacin i vise ili manje bolan i tezak, zavisno o tome koliko nam je bilo stalo do takve nazovimo je energetski povampirene, al ipak osobe.

ja sam odustala od jedne svoje jako vazne osobe, koja mi je i danas veoma vazna mada joj ne dozvoljavam vise da mi ispija krv. mozda zato jel sam u njoj uvijek prvenstveno gledala bice koje je gladno ljubavi i paznje i koje unatoc potrebi da me sise, je bila i dobra osoba. medutim da bi nastavile prijateljstvo nije bilo moguce, jer je ukljucivalo previse njenog "sisanja" kojeg se ona nije mogla rijesiti jel je bilo integralni dio nje.

vazno je shvattiti da energetski vampiri nisu nuzno takvi svojim odabirom, to je zbilja splet nekih okolnosti njacesce obiteljskih koja ih formira tako krhke i potrebite da se hrane drugima. energetski vampiri nisu nuzno manipulatori i maliciozne osobe.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 02.08.2013. at 19:04.
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 23:35   #100
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
vazno je shvatiti da energetski vampiri nisu nuzno takvi svojim odabirom, to je zbilja splet nekih okolnosti njacesce obiteljskih koja ih formira tako krhke i potrebite da se hrane drugima. energetski vampiri nisu nuzno manipulatori i maliciozne osobe.
Da, točno! I još bi nadodala da su takvi i zbog duševnih patnji, tj. zbog raznih psihičkih bolesti i poremećaja.
Moja baka je takva jer boluje od depresije i naravno da zrači negativnom energijom. Ja je jako volim, ali ne mogu biti u njenom društvu dulje od pola sata, a nekad i kraće. Zato pokušavam da joj svaki put skrenem razgovor na neke pozitivnije teme. Upali na jedno vrijeme, ali se brzo ona vrati svom začaranom krugu crnih misli i tada ja odem. Njoj je negativnost hrana za dušu, samo što ni ona jadna toga nije svjesna, koliko god joj ja ili netko drugi ukazivali na to.
neuklopljena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.