Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2014., 15:21   #1
Oglasi (tražim/nudim)

*****


Pravila teme:

1. Svaki oglas vrijedi 15 dana, nakon toga možete objaviti novi oglas
2. Fotografije, videa i sve ostale eventualne medije u oglasu potrebno je staviti u link ([/URL], a ne [/IMG])
3. Nije dozvoljeno brisati sam svoje oglase pa ih ponovno objavljivati nakon par dana. Ako se odlučite obrisati vlastiti oglas, i dalje vrijedi rok od 15 dana prije nego što smijete objaviti novi.
4. U ovoj temi nije dozvoljeno komentiranje oglasa i chat, za sva pitanja, savjete i iskustva vezane uz oglase obratite se ovdje.
5. Moderator zadržava pravo brisanja neprimjerenih oglasa te oglasa koji krše Opća pravila foruma ili Zakone RH.
6. Ako tražite društvo za neko određeno događanje, javite su ovu temu.


Preporuke za pisanje oglasa:

1. Navesti spol, svoje godine (barem okvirno), grad/regiju iz koje dolazite
2. Navesti spol i raspon godina za osobu koju tražite
3. Ne preporučuje se objava privatnih osobnih podataka (ime, prezime, brojevi telefona, društvene mreže i slično), takve stvari radije razmijenite kasnije preko privatnih poruka. Ako se ipak odlučite na tako nešto, radite to na vlastitu odgovornost.

I zadnje, ali najbitnije - provjerite postavke imate li omogućeno primanje poruka jer bez toga uzalud vam oglas.



Zadnje uređivanje Sjenka : 27.08.2020. at 11:17.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 22:25   #2
Smile Probijanje leda ;)

Osamljen, sramežljiv, miran, tih i povučen dečko... 24. Prosječnog izgleda. Geek. Osjećajan, prekrasne duše i toplog srca. Traži djevojku za ozbiljnu vezu. Onu koja vjeruje u ljubav, ali koja to može i dokazati. Onu kojoj je na prvom mjestu ljubav... Ljubav iznad svega. i koja vjeruje da ju barem ja ne bi nikada prevario kada bi ju zavolio. Ona čije oči prodiru do srca, a ne staju na površini. Onu kojoj ne smeta moja osamljenost i povučenost. Onu koja bi mi unijela svijetle boje u život i maknula sive oblake svijetlim zrakama sunca. Onu kojoj nije teško reći: Volim te. Onu koja bi mi bila potpora u teškim trenucima, potpora koja mi je nadasve potrebna. Onu kojoj bi mogao vratiti svu pažnju i ljubav koju mi pruža deseterostruko. Onu koja se može rasplakati na senzibilnim filmovima. Osjećajnu, nježnu, pažljivu, mirniju... Romantičnu djevojku. Koja vjeruje u bajke i koja ih još uvijek zamišlja.

Ne tražim ništa posebno od izgleda. Tražim prosjek... Ja sam prosječan i mislim da je realno tražiti prosječnu djevojku. Ali ja gledam osobu kroz površinu. Gledam u dušu i srce. Tražim djevojku koja umije i koja je spremna voljeti.

Nudim neizmjernu vjernost, svoje srce, pažnju, osjećaje... nudim sve samo za jednu stvar... stvar koja se zove ljubav. Moguća razmjena slika na početku da jedan drugoga ne zavaravamo i da ne gubimo vrijeme. Ne mogu stalno pisati originalne tekstove, stoga to niti ne očekuj. Ali niti ja ne očekujem originalne poruke. Meni je potrebna samo ljubav, a ako si ti djevojka kojoj je isto potrebna samo ljubav... slobodno se javi. Nemam nikakve kriterije. Sve što tražim je prosjek.
__________________
"I will rather share one lifetime with you, than face all the ages of this world alone"
Even after all this time The sun never says to the earth, "You owe Me."
Look what happens with A love like that, It lights the Whole Sky.
nino2061 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 21:18   #3
Ja sam musko iz Zagreba, imam 24god. Zelim ovdje naci jednu curu za druzenje, a ako nam stvarno bude famozno sve je moguce

Da odmah kazem kako stvari stoje. Neka mi se ne javljaju cure koje nemaju namjeru da se nadu u zivo ako sve odgovara preko poruka. Takoder neka me zaobidu seljacine koje primarno slusaju cajke, narodnjake itd. Svakom se zalomi, ali bas da to preferirate, ajd bok

Visok sam 188cm, imam 85kg, plave oci, smeda kosa, dobro graden.

Kao osoba sam jako otvoren, direktan, iskren, tvrdoglav, zajebant, realan i vrlo racionalan. Ne skrivam nista, onako kako se osjecam te ono sto mislim kazem. (Na moju zalost, nekada to nije bas najbolje ali jbg).

Ne pusim, ne drogiram se, zivim zdravo i redovito treniram. More mi je zivot, ne doslovno ali bavim se ronjenjem na dah i s bocama. Volim pse, te zivotinje opcenito.

Volim popit kada otidem van tj. kada sam u dobrom drustvu. Tako da bi bilo skroz OK da mi se javi cura koja voli popit npr. pivu. Nadam se da se znas kontrolirati a, ako previse popis nosim max 65kg na ledima. (jbg, ako si teza onda cemo se skupa vuci - team work).

Za upoznavanje trazim curu od 18 do 28 god.

Mislim da je skroz ok da za pocetak trazim samo prijateljstvo. Jer je to temelj svega. Osoba koju volis po mom misljenju ti nije samo ljubav nego i najbolji prijatelj.

Sto se tice izgleda sve u normali, ne trazim nista specificno. Volim zenstvene obline., (guzate)

Kod cure me privlaci inteligencija, realnost, pozitivan karakter, komunikativnost. Bitno mi je da znas sta zelis te da imas relativno sreden um.

Najbolja je zena sa kojom mozes pricati cijeli dan o pizdarijama ili o ozbiljnim temam bez da ti je ikada dosadno. Thumbs up

Kakva si ti spram mene, takav sam ja prema tebi. Easy and simple.

To bi bilo to, ako ti se svida sto sam napisao do sada, javi se. Reko bih da neces biti razocarana. Dapace, garantiram dobro drustvo
DiveInTheBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 13:23   #4
Visok sam 192cm i imam 86kg i 28 godina, crnu kosu i smeđe oči. Student, rekreativac, honorarac. Ne pušim, ne pijem, ne drogiram se, ne volim zagušljive prostore.
Volim čitati SF (i na engleskom), slušati ambijentalnu glazbu, šetati prirodom, gledati zalazak sunca i zvijezde, tu i tamo kino, kazalište, koncerti, tekme, ...

Nudim iskreno prijateljstvo.

Ne podnosim laži, ljubomoru, podvale, omalovažavanja, neiskrenost, manipuliranja, predrasude, površnu zajebanciju samo da se ubije vrijeme, itd.
richard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 18:17   #5
Pozdrav svima.

Imam 22 godine. Živim u Splitu. Radim posao kojeg sam htio raditi od djetinjstva i to me jako ispunjava i sretan sam jaaaaaaako. Katoličkog sam svjetonazora, vjera mi je bitna u životu iako ne namećem drugima svoje stavove. Svatko živi život svoj. Sportaš sam, to mi i posao zahtjeva, atletski sam građen. 190 cm visok. O sveukupnom izgledu neću govoriti, o ukusima drugih se ne raspravlja, možda sam lijep, a možda i za neke djevojke nisam. Uostalom doći će i vrijeme za pokazati sliku. Isto vrijedi i za karakter. Vrline su mi prije svega poštenje. Jako sam osjetljiv na svaku vrstu nepravde. Uredan sam, radišan, volim društvo, znam biti i romantičan. Mane su mi tvrdoglavost i sramežljivost, ali ne pretjerana, ona blaga, pozitivna. Prije svega tražim žensku osobu za dopisivanje, a dalje što život donese. Prije svega volio bi da budemo maksimalno iskreni i otvoreni ovdje na forumu, jer ako nećemo ovdje biti u virtualnom svijetu, nećemo nigdje. Slušam sve što mi se sviđa od glazbe. NIsam ograničen na jednu vrstu muzike. Volim raspravljati o raznim temama, od povijesti, sporta, filma, teorija zavjere...volim otići u kino, izaći vanka, iako se ponekad zaželim i mirnijih mjeseci. Ljubitelj sam prirode, planina. Želiš li doznati još šta o meni, čekam te. Spreman sam na sva moguća pitanja o meni. Iskreno odgovaram na sve upite o mojim manama. Cijenim iskrenost.
__________________
"Hrvatska iznad svega, samo Bog je od nje veći, a hrvatski narod preći." -dr. Ante Starčević
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 19:35   #6
Trenutno mi djeluje kao da bih mogla imati sasvim okej komunikaciju s nekime kome se poprilično sviđa album Reanimation Linkin Parka. Vjerojatno se varam, kao i uvijek, ali šta sad. Osim toga, bilo bi poželjno komunicirati s nekime tko je pismen. Budući da imam samo dva uvjeta, zbilja bih voljela kad bi oba bila ispunjena, a ne da mi se netko javi s porukom: Hej, nevolim LP, ali svejedno mi se ćiniš kao zanimliva osoba.

Nudim dopisivanje, druženje vrlo malo vjerojatno. Žensko sam, imam 27 godina.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 14:06   #7
Ako ima netko da bi htio ići na koncert mladog violinsko-klavirskog dua Jota 17.3. u Lisinskom neka se javi sada ili neka zauvijek čmrlji. Više o glazbenicima i programu možeš vidjeti ovdje.

Neophodno je da voliš klasiku i da si sanjarski nastrojen/a, a bilo bi dobro da voliš književnost i povijest (srednjeg vijeka ako mogu birati), da si nedruštveniji, malo zbunjen/a, može i umjetničko-kreativan; čisto da budem svoj na svome jer mi je ovo jedan pokušaj ground-up socijalizacije nakon dužeg vremena. Spol, dob i afinitet prema stalnom kesaranju su mi nebitni, ja sam fakultetlija. Nisam od piskaranja jer ne prenosi vjerno osobu, ali manji broj poruka je u redu.

Nota bene, ako si cura ne trebaš se naći uvrijeđenom što ću za vrijeme koncerta tupo držati pogled na violinistici, jednostavno, takvo djelovanje ima crvena kosa na mene.
__________________
Osjećam da lutam kroz terase svijesti, nešto se u meni dijeli.

Franz Liszt - Liebestraum - Love Dream
Arbalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 13:01   #8
Nekog pred kim me neće biti sram reći da sam usamljena. Nekog pred kim se neću osjetiti slabija jer mi trebaju ljudi i jer ne želim baš sve sama. Nekog tko će shvatiti da potreba za drugim ljudima ne znači da sam invalid koji ništa ne može i ne želi sam. Nekog tko će shvatiti da sve mogu sama, i sve i radim sama, živim, radim, učim, ali da mi je ipak ljepše kad to sve mogu s nekim i podijeliti.

Nekog tko uživa u dijeljenju svijeta, sebe, dobrog, lošeg. Nekog tko (se) ne želi dijeliti s bilo kim. Nekog kome je samoća ponekad teška, ali zna (iskreno zna i vjeruje u to) da je bolje biti sam nego s nekim tek toliko da ne bude sam. Nekog tko bira i nekog tko mi neće savjetovati da spustim kriterije. Neću baš.

Nekog tko ima što za reći, nekog s idejom, nekog tko se zna smijati, nekog tko se ne srami suza. Nekog tko zna biti.

Nekog tko voli mir. Nekog tko voli pustolovinu.

Nekog tko zna tko je, nekog tko zna tko nije.

Nekog koji nije agresivan, nekog koji nije tuđi otirač.

Nekog koji se ne boji nježnosti, nekog koji se ne boji čvrsto primiti bedro koje mu se nudi.

Nekog introverta koji ne misli da su introverti oni koji ne znaju razgovarati. Nekog tko voli i zna razgovarati.

Nekog tko želi.

Nekog tko se neće ljutiti/uvrijediti ako mu/joj ne odgovorim na prvu poruku i onda kukati o tome drugdje po forumu.

A ja, tko sam ja? Netko tko je gore više opisao sebe, nego nekog drugog, za one koji znaju čitati i pisati. Netko.
CrvenoUho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 23:34   #9
ajoj po 2.puta

...i jos jednom ajoj,al šta je tu je pa da dam i ja oglasak malo sam čitao,gledao pa da me koji oglas inspirira,al skoro ništa,pa sad malo iz glave da strkeljam koju riječ.
ovako dečko iz zagorja neoženjen,nerastavjen,bez ljubavnice,pa skoro i bez frendica ovim putem bi želio da mu se javi koja ženskica preduvjet je da je iskrena,i sličnih "potreba" sad ovo potrebe se može svatit svakako,al eto moje potrebe i nisu tolko velike....želio bi neku s kojom bi mogao provest koji sat,dva,tri,pet u razgovoru,zezanciji,a da ni ne skužim da je tolko prošlo...rekli smo iskreno pa eto da priznam...malo sam bolestan(ne na glavu) neg fizički....treba mi još koji mjesec dva da se oporavim,znači nebudem forsao neke sastanke,kave,pive il slične stvari....pa ak ima koja usamljena "dušica" željna razgovora zezancije a jednog dana tko zna na koju stranu klikne joj da najbitnije imam 35.godina al ne osjećam se prestaro(u glavi) pozdrav i unaprijed hvala na svakoj poruci koju dobim(ako dobim) e da zaboravio sam dodat....veliki ljubitelj prirode,i životinja pa ko ne voli životinje,nece ni mene
P.S.ovo je copi/paste mog prvog oglasa,i nisam se puno promjenio...samo sam natukao postova,pa smijem i ja u ovu "elitnu" skupinu hvala još jednom na svakom dobronamjernom pp-u kojeg(ako) dobim
apdejtani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 12:07   #10
Iako Sonju plavo smeđa kosa krasi,
iskra u plavim očima joj se nikada ne gasi

Umjesto mača u ruci draži su joj miš i knjiga,
vječno je dijete sunca i ljeta a kukanje, trač i šoping
nisu njena razbibriga

Rođena u godini i mjesecu kada je Elvis Presley
napustio ovaj svijet,
rock glazba je mila uhu njenom
kao pčeli rascvjetali cvijet
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"

Zadnje uređivanje RedSonia : 17.03.2014. at 12:18.
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 16:27   #11
Tražim osobu sličnu sebi, koja već duže vrijeme razmišlja o trajnoj emigraciji u neku zemlju engleskog govornog područja, ali nema hrabrosti u to se upustiti sama. Koju bi upoznala i s kojom bi se sprijateljila ovdje, s kojom bi zajednički prošla proceduru sređivanja potrebne papirologije, a koja bi sa mnom dijelila troškove stanovanja i rizike snalaženja u nepoznatoj zemlji. Bitno mi je da je osoba odlučna u namjeri da ode i sposobna prikupiti za to potreban kapital. Može i više ljudi, spol nebitan.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 08:50   #12
Tražim nešto za dopisivanje, pa dok traje - traje. Makar za jednu rečenicu.

NE ZANIMA ME: bilo kakvo zbližavanje/prijateljstvo/veza, previše osobne konverzacije i ni pod kakvim uvjetima NE pristajem na susrete u stvarnosti.
unloved28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 22:46   #13
Ti koja čitaš ovo, podrži ovaj nemaštovit pokušaj isticanja među masom muških oglasa. Vjerojatno bi se dalo smislit i puno bolji uvod ali nadam se da svi silni klonovi od jednog posta sad nemaju što drugo nego čitat i javljat se na tuđe oglase. Tako da bi čak i ova prva rečenica mogla bit dovoljna

Ukratko imam 27 g, friško doselio u Zagreb i iako dosta zaposlen definitivno bi se našlo mjesta za neku curu sličnih interesa i razmišljanja. Ovako na brzinu to bi bile vožnje s biciklom po jarunu i šire (uskoro se nadam na sljeme), tu i tamo stolni tenis ali otvoren sam za svakakve načine rekreacije, samo da je moving.
Jako volim filmove i samo ću navest par meni najdražih filmova, a opet ne prepopularnih pa možda netko osim dobre preporuke dobije i neku bolju sliku o meni

The station agent
Searching for Sugar men
Valjda zaštitni znak US-a
Submarine
Safety not guarenteed
Rushmore
Ghost world

Razlog zašto sam se odlučio predstavit kroz neke od mojih najdražih filmova je taj što sam u svakom od njih prepoznao dio sebe, pa ako se tebi dogodilo slično, možda bi imali dosta zajedničkog osim ukusa u filmove
dario is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 18:20   #14
Tražim neko muško od 19-25 godina za dopisivanje.
Još jedan uvjet : moraš bit ljepši od mene (to nije teško, ne brini )

Ja imam 20 godina, učim, pišem, čitam, sviram. Volim prirodu i životinje i da btw psihički sam bolesnik, kome smeta nek prošeta.

Moj inbox je prazan.

Lexi.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 19:21   #15
kratko i jasno!

Ja - 28god, zgb, young, beautiful & irresistible!

Ti - dobra, neiskvarena zenska dusica (ja u zenskom obliku ) za malo tipkanja, a kasnije tko zna. . . samo je nebo granica! (;
__________________
Crème de la Crème!
gallaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 12:06   #16
Mladi koji ne vole baš sve što vole mladi...

Želim razmijeniti koju poruku s nekim, tko se smatra drugačijim od sveopćeg mladog naroda koji nas okružuje. Sport freakovi, rekreativci, nemesojedci dobrodošli. Dečkovi u dvadesetima, faks prirodnih/medicinskih znanosti, izgrađeni mladi ljudi koji imaju snove, tendenciju napuštanja Hr. To sam nekako ja u ženskom rodu. Dobra sam i draga cura. Možda je post malo isključujuć, ali ne zanimaju me ljudi koji jako odudaraju od ovoga.



ps. lokacija Zagreb.
__________________
"If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito."
Ingagri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 18:40   #17
ljudi otvorenog uma za zezanciju javite mi se uz mene dobite i

youcouldbehappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 21:34   #18
Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


Tražim mušku osobu od 23 do 30 godina, realnih pogleda na svijet, druželjubivu, iskrenu i otvorenu. Ne želim slušati prevelika hvalisanja ovo ono, bar ako su na temu nekih gluposti. Materijalisti i površne osobe, koje bi sjedile po 5,6 sati u kafiću i komentirale druge, ne dolaze u obzir. Želim da zna gramatiku i bar jedan strani jezik. Da nije bivši ili trenutni ovisnik o opojnim sredstvima (kocka, droge), ali da mu nije strano izaći vani i popiti malo (više). Uglavnom sada sam ja nabrojila sve to općenito, ono kao što bi svaka nabrojila hmm

Ajd' sad malo o meni, eto primjetili ste da pazim na gramatiku, iako sam otočanka...
Imam 19 godina, i još nisam naletila na nekoga ko mi paše, a ako i jesam ikad, onda ja njemu nisam
E sad, ne znam kako bi ostalo počela pisat haha, aaa evo da krenem nekako.
Ono što me zanima, tomu sam predana. Volim životinje, pse, mačke, konje, žabe, sve... Volim baratati zračnom
Volim prirodu, i da se mene pita, nisam ja za ovo doba, ja sam više za ono doba western fimova Život uz rijeku, na pašnjaku kućica, dva komada krpe na sebe i zov prirode, loviti i jesti
Lako se prilagođavam svakakvim situacijama... Ekspert sam za sudoku. Znam kuhati i volim Volim terence i planiram si sad uzet jednog... Također volim i motore, cestovne, sportske, ma sveeee Nisam gadljiva...

Aj sad kad ovo gledam sve sam nekako nezgratno napisala, al aj razumit ćete
bičvaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 13:56   #19
Oglas? košarka prije.

Evo da i tu pitam.

Postoji li netko, Riječanin/ka ko je zaintereseiran za košarku? Hakl, u bilo koje doba dana. Nas 3 cure skoro svakodnevno visimo na košu, dobro bi nam došao/la 4. da možemo pošteno igrat jer ovak doslovno hvatamo ekipu po terenu.

__________________
"Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli,živio sam kao usput, ko da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji."
zlatokosa12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 21:51   #20
Tražim novo društvo sa zajedničkim interesima za razgovor o svim temama i druženje. Može prvo virtualno, pa onda uživo ako se naravno poklopimo i odlučimo naći. Naglašavam kako tražim prijatelje, ne vezu jer imam dečka.

Općenito:
Vesela sam i pozitivna osoba. Obožavam se smijati, i volim ljude sa dobrim smislom za humor. Komunikativna i druželjubiva sam.
Kreativna sam duša. Volim dizajnirati, crtati, uređivati, modelirati, tipkati, programirati. Grafički dizajner sam po struci. Volim životinje. Nisam snob. Jako sam osjećajna osoba. Plačem na sve vrste filmova (i na sretne i na tužne krajeve). Nisam nacionalist, niti rasist. Ne osuđujem knjigu prema izgledu, prvo pročitam pa tek onda prosudim, jel mi je dobra ili ne. ---> govorim za ljude.
Ja sve volim i u svakom čovjeku vidim nešto pozitivno i dobro. Ne gledam na ljepotu i nisam materijalist.
Jako sam skromna, i volim sve dijeliti sa drugima čak i hranu. Novac mi ništa ne predstavlja u životu. Volim pomagati ljudima i životinjama i biljkama. Iskrena sam i direktna, sve kaj mislim odmah kažem. Nisam sponzoruša, niti se oblačim u minjake, usko etc. Po prirodi sam sramežljiva neko vrijeme dok me se ne upozna, otvaram se postepeno s vremenom.Ne dijelim ljude na siromašne i bogate, lijepe ili ružne. Svatko je lijep na svoj način. Danas si bogat sutra si siromašan i obrnuto. Volim slušati ljude i davati im savjete.

Hobiji:
Volim se šetati na duge rute, volim se rolati,voziti bicikl, plivati, volim ići na izlete i u prirodu.
Obožavam fotografiju, sve vrste fotografija. Zasad sam samo amater, ali volim i uređivati fotografije profi sam u tome. Obožavam Photoshop to mi je moja omiljena virtualna igračka uz sl

Igre:
Igram sve vrste online igara, najdraže su mi ratne.

Sport:
Obožavam f1. Pratim motors tv i x games. Ponekad pratim nascar i wrc kad uvatim vremena. Obožavam motore i brze aute mada to možda malo čudno zvuči za djevojku, ali ni bitno hehe.

Moda: obožavam modu, volim haljine i tutu šoseve više od štikli.
Volim modele i divim se njima.


Spolovi:
Prihvaćam sve vrste osoba i gej/bi/str8, i bolesne, i invalide, nepokretne, nebitno mi je stvarno, glavno da je osoba dobra u duši, da želi sebi i drugima samo dobro, da je zanimljiva i da ima normalan pogled na svijet.


Glazba:
Obožavam elektronsku glazbu, najviše uplifting trance. Ponekad okrenem na ambient ili chillout, ili pak filmsku glazbu. Slušam pjesme koje nose neku poruku u sebi ili lijepe lyrice. Slušam i gothic metal, pa ako ima netko da sluša istu ili sličnu glazbu, kao ja može mi se slobodno javiti.


Ako imaš bar nešto od ovoga zajedničko sa mnom. Nije mi bitno jel si ž ili m ili ono, javi se slobodno
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.