Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2015., 22:15   #721
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
jel valja što Lilyhammer? jel to ide i dalje il je otkazano?

volim Farga, Skandinaviju i krimiće, jel to dosta da bi mi se serija mogla svidjeti?
Itekako valja, dobar crime-dramedy.

Ia tri sezone a cetvrta je neizvesna ali verujem da ce nastaviti seriju no i da ne nastave ove tri sezone su vredne gledanja.

E da podseca na Fargo, ima slicnosti. Svidece ti se garant.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 22:28   #722
Dobre su mi i pogledala sve ili jos gledam; The good wife, Revenge, Suits, Greys anatomy, Homeland, The killing, Sherlock, Dexter, Modern family, Cougar town

Malo gledala pa odustala White collar, Sopranose, The americana
Gledala duze ali isto odustala How to get away with murder, House of cards

Ne volim povijesne, vampirske...

Breaking Bad, SOA, Hannibal, teen serije ne bi

Neznam vise sta
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 22:32   #723
Jesi gledala fargo, fringe, daredevila?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 00:10   #724
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Jesi gledala fargo, fringe, daredevila?
Fargo - pre staro doba, te 70te, 80te...
Fringe - neke nadnaravne stvari ne bim
Daredevil - superjunak, radje nesto "stvarno"
Ali hvala
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 00:39   #725
Nemoj odbacit daredevila jer je marvelov superjunak. Serija nije kao marvelovi superjunaci na filmu tipa iron man ili thor (znaci pg 13) nego je puno ozbiljnija, mracnija i realnija a i sam glavni lik je vise obican smrtnik nego neki superjunak jer gotovo u svakom fightu dobije dobre batine.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 01:39   #726
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Fargo - pre staro doba, te 70te, 80te...
Fringe - neke nadnaravne stvari ne bim
Daredevil - superjunak, radje nesto "stvarno"
Ali hvala
Fargo prva sezona je u sadašnjem dobu, samo druga je u 80ima, treća će opet bit u sadašnjosti
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 10:54   #727
@Lilith - a person of interest?
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 00:09   #728
Born/Broen !
a4c is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 13:43   #729
Meni je Bron Broen dosadna serija, Negdje pri kraju 1 sezone prestao gledati jer nije mi dosta interesantna da bi ju nastavio gledati. Rađe bi gledao Cobru11 nego BronBroen.

Možda je BronBroen za nju, kaže da su Fringe i Daredevil prenestvarni a BronBroen je najstvarnija serija koliko vidim. Znači ako pratite nekog sumlivca u stvarnosti možda vise u autu i prate sumlivca ali satima, satima i na kraju možda ništa ne dobe od pračenja i ispijanja kave. To je večinom stvarnost Stvarnost je također da treba ici srat sa vremenom i pišati i taj dio isto izostave

Pisali su o CSI serijama, koliko imaju veze sa stvarnosču. malo imaju. Jer forenzičari u stvarnosti nikad ne dobe dnk analizu odma, večinom traje 3 tjedna. Skoro nikad se ne opuštaju u pokuse kao naprimjer jednom su htjeli simulirati koliko potrebno vremena da muha proždire svinju da bude jednako izgledala kao truplo.Ako to utvrde onda bi znali točno vrijeme smrti. Jednostavno se treba puno truditi oko toga a koliko znam policija i forenzičari se ne trude toliko, Najbitnije im je da u čim bržem roku obave abdukciju, zapišu to i krenu dalje. Sve ostalo je na policiji da to nekako poveže.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 22:58   #730
Pratim Modern Family i The Royals, gledala Hart of Dixie, New Girl, Modern Family, The Carrie Diaries, imate li kakvu preporuku?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 23:01   #731
Probaj the middle, raising hope, my name is earl i goldbergs.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 23:22   #732
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Probaj the middle, raising hope, my name is earl i goldbergs.
hjooooj
morala sam, bilo jače od mene, ipak je to sveto trojstvo
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 00:56   #733
Na preporuku forumasa pogledala nekoliko epizoda Person of interest i oke je ali onako televizijska serija nekako, neki slucaj i rijesi se i bok.. nema neke dublje price ili ako ima jako je spora... Pogledala i dvije epizoda Farga i ne kuzim ja taj crni humor niti mi je fora, opet gledljivo ali nisam prikovana kao sa Dexter, Homeland, Sherlock....
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 01:02   #734
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Probaj the middle, raising hope, my name is earl i goldbergs.
The Middle mi nije legla, evo počela sam Shameless.
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 10:12   #735
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Na preporuku forumasa pogledala nekoliko epizoda Person of interest i oke je ali onako televizijska serija nekako, neki slucaj i rijesi se i bok.. nema neke dublje price ili ako ima jako je spora... Pogledala i dvije epizoda Farga i ne kuzim ja taj crni humor niti mi je fora, opet gledljivo ali nisam prikovana kao sa Dexter, Homeland, Sherlock....
za PoI trebaš više pogledat, ima jako kompleksnu i povezanu priču, samo treba doći do toga
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 13:31   #736
@lie - da joj dam sansu onda jos? koliko epizoda da postane napeto?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 13:34   #737
POI SPOILER


ima napetih, recimo ima scena u kojoj ih naganjaju vladini agenti, u 4 sezoni ti se bude pojavio stroj koji je konkurencija Finchovom i recimo da je taj stroj nema savjest kao Finchov njemu je vise stalo do vlasti nego do ljudi. Bit će napeto, bez brige

Zadnje uređivanje lie : 29.12.2015. at 23:33. Reason: čisto da Lilit ne uništimo gledanje ako nastavi
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 22:48   #738
Ne da mi se otvarat novu temu s obzirom da je riječ o miniseriji, pa ću samo tu pustit svoju preporuku za BBC-jevu "And There Were None". Adaptacija romana Agathe Christie, emitirala se ovaj tjedan. Tri epizode, Aidan Turner glumi, 10 ljudi na osamljenom otoku i krenu ih ubijat one by one. Gledati.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 23:31   #739
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
@lie - da joj dam sansu onda jos? koliko epizoda da postane napeto?
e ne znam sad fakat točno kad se zahuktaju stvari, ali mislim da već negdje od sredine 1. sezone
i onda je svaka iduća sezona bolja od prethodne

znam da nisam puno pomogla
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 01:09   #740
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Itekako valja, dobar crime-dramedy.

Ia tri sezone a cetvrta je neizvesna ali verujem da ce nastaviti seriju no i da ne nastave ove tri sezone su vredne gledanja.

E da podseca na Fargo, ima slicnosti. Svidece ti se garant.
jel to u Lillehammeru smješteno? jel samo na engleskom ili i na norveškom?

Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Možda je BronBroen za nju, kaže da su Fringe i Daredevil prenestvarni a BronBroen je najstvarnija serija koliko vidim. Znači ako pratite nekog sumlivca u stvarnosti možda vise u autu i prate sumlivca ali satima, satima i na kraju možda ništa ne dobe od pračenja i ispijanja kave. To je večinom stvarnost Stvarnost je također da treba ici srat sa vremenom i pišati i taj dio isto izostave
Borgen je još stvarniji, to je stvarna verzija HoC-a, ali vidim da joj ta nije legla, tako da ne znam bili joj se svidjela
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.