Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2017., 15:32   #21
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Hm..
Prevario s kolegicom s kojom radis?


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Ne. Zasto?
__________________
mozda i nisam neki biser ali sam barem svoj reziser...
profesor okultis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:36   #22
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Ljudi ne vole promjene, svima nam one teško padaju.
Vjerujem da je autoru teško palo u isto vrijeme preseljenje iz poznate sredine u novi stan i odvajanje od obitelj, tj.djeteta.

Recimo, prošla veza, bila je katastrofa, pogotovo na kraju, bila sam psihički zlostavljana, prevarila sam ga, saznao je, zaljubila sam se u drugoga, odselila sam od bivšeg, i u isto vrijeme mi se na poslu desila promjena odjela i svega mi je bilo previše i neko vrijeme sam se željela vratiti bivšem.
Hvala Bogu, pomračenje uma je trajalo neko kratko vrijeme.

Da. Gadno je odvajanje.
S time da meni u braku nije bila nikakva katastrofa. Zaletio sam se bezveze, zaljubio u drugu i odljubio. I sad sam u bananku. Budala, šta ćeš.
__________________
mozda i nisam neki biser ali sam barem svoj reziser...
profesor okultis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:14   #23
Quote:
crazy26 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, svima..odlučila sam se javiti jer bi voljela da mi se jave oni koji prolaze slično kao i ja...znači ovako 10 godina veze, 3 godine braka, on je taj koji je otišao..razvedeni već dva mjeseca, bez djece, trudim se ispuniti si vrijeme prijateljima, hobijima, izlaziti..međutim, kako vrijeme prolazi čini mi se da sve više tonem..ljudi kako se vi nosite s tim svim?
uzmi vremena za sebe i prijatelje, samo nemoj prazninu ispuniti društvenim mrežama. okreni se prijateljima i upoznaj nove
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:04   #24
Quote:
crazy26 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, svima..odlučila sam se javiti jer bi voljela da mi se jave oni koji prolaze slično kao i ja...znači ovako 10 godina veze, 3 godine braka, on je taj koji je otišao..razvedeni već dva mjeseca, bez djece, trudim se ispuniti si vrijeme prijateljima, hobijima, izlaziti..međutim, kako vrijeme prolazi čini mi se da sve više tonem..ljudi kako se vi nosite s tim svim?
1. Procitaj knjigu: Nedostaje? Ne! Dosta je!
Knjiga je genijalna, drugacija od svih drugih knjiga samopomoci. Dalje ti na znanje da cesto zalimo za slikom onog sto smo voljeli, a ne za osobom kakva je bila. Knjiga donosi iskustva 3 ostavljene zene.
2. Prema svim istrazivanje proces preboljavanja rastave moze trajati do 2 godine i to se smatra normalnim. Prema tome 2 mjeseca je nista...
3. Preusmjeravaj misli
4. Ne osvrci se za sobom, osim da izvuces neke lekcije, nikako ne zaliti za nicim ucinjenim.
5. Nauci zivjeti sama sa sobom....

I da, dodje dan kad zavolis svoju samocu da bi je tesko zamijenila s bilo cime.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:07   #25
Autorice, puno je more riba. Zašto plakati za jednim somom koji je otplovio?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 10:43   #26
Quote:
crazy26 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, svima..odlučila sam se javiti jer bi voljela da mi se jave oni koji prolaze slično kao i ja...znači ovako 10 godina veze, 3 godine braka, on je taj koji je otišao..razvedeni već dva mjeseca, bez djece, trudim se ispuniti si vrijeme prijateljima, hobijima, izlaziti..međutim, kako vrijeme prolazi čini mi se da sve više tonem..ljudi kako se vi nosite s tim svim?
kupio sam si napokon playstation i nintendo i prepustio se svojoj strasti. uživam sa psom i dobrim prijateljima. znam da nije lako ali to je ono što čini život lijepim. ok, ja sam taj koji je ostavio ali svejedno je tu bila ogromna praznina jer je nestao život kakvog poznajem
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:28   #27
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorice, puno je more riba. Zašto plakati za jednim somom koji je otplovio?

a somovi ne žive u morima,pa je bolje reči čemu plakati za jednim morskim psom,kad su ih mora puna,a poneki žive i u slakim vodama...
Apropos morski psi i ostale ribe,svatko je od nas u odnosu na druge ili jedno ili drugo...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:00   #28
Ovo bi trebali znati svi koji se osjećaju usamljeno

Samoća je samo zastrašujuća onome tko ne voli sam sebe i tko o sebi ima nisko mišljenje. Jer, kad ostane bez društva drugih ljudi i događanja koja mu odvlače pozornost, takav je čovjek primoran suočiti se sa samim sobom, a s obzirom da zazire od pomisli na samoga sebe, učinit će sve da pobjegne.

Pročitati također.
http://www.vasezdravlje.com/printabl...je/clanak/597/
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:12   #29
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post
kupio sam si napokon playstation i nintendo i prepustio se svojoj strasti. uživam sa psom i dobrim prijateljima. znam da nije lako ali to je ono što čini život lijepim. ok, ja sam taj koji je ostavio ali svejedno je tu bila ogromna praznina jer je nestao život kakvog poznajem


hitno ti treba dvonožno društvo ženskog roda...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 12:31   #30
Quote:
amary kaže: Pogledaj post


hitno ti treba dvonožno društvo ženskog roda...
zašto mu treba? jer ima dužu garanciju od nintenda?
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 23:11   #31
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
zašto mu treba? jer ima dužu garanciju od nintenda?

nisi daleko od istine,ali
s nintendom ne može ipak raditi neke ugode..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 01:57   #32
Quote:
amary kaže: Pogledaj post


hitno ti treba dvonožno društvo ženskog roda...
pa... ovdje sam nedavno postavio post o dejtanju nakon oporavka od razvoda ali za vrijeme oporavka mi je bila dobra odluka klonit se dvonožnog društva ženskog roda osim par dragih prijateljica. bez benefita
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.