Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li za promociju i ispadanje u forum.hr Fantasy ligi?
Da 20 64.52%
Ne 11 35.48%
Glasovatelji: 31. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 04:13   #8481
Prvi put vidin "rivalry week"

__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 08:53   #8482
Quote:
icemanST kaže: Pogledaj post
Prvi put vidin "rivalry week"

Može se stavit, pa sam ostavio, zašto ne.
Možda se iznenadimo i svjedočimo barem ponekoj rečenici trash talka, u ovoj preljubaznoj ligi.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 13:14   #8483
bit će dobro ako ostanem i u 2.

ozljede me gaze,taman kad se kompletiram uvijek neki k. Sad Myles ode,samo road trip ali ja mislim i duze. Kawhi i Ajzeja i dalje svaku drugu igraju. Prije tog R-jax,Teague,Fultz,Levert pa Embiid isto Hospital 76ers
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 15:38   #8484
A ja jadikujem kako mi već dugo nema Austina Powersa.

Mene živciraju Gortat i Valančiunas. Odigraju jednu odlično, pa 3 loše, i tako čitavu sezonu.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 02:46   #8485
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Može se stavit, pa sam ostavio, zašto ne.
Možda se iznenadimo i svjedočimo barem ponekoj rečenici trash talka, u ovoj preljubaznoj ligi.
Ma neka si, nego san osta iznenađen nakon toliko sezona prvi put da vidin
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:54   #8486
Cijeli tjedan se vrtim oko 1 ili 2 boda,opet me ozljede jebu nenormalno i onda odustanem od Gallinarija i Chrissa...dropam ih i zadnja dva dana uspijem preokrenut na 6-3.Mozda riskantno u ligi sa 16 timova i velikim rosterima,al nadam se da ću uzet jedno od prva dva mjesta na kraju za direktan plasman.Prednost je 6. kola do kraja 5.5 u odnosu na treceg i četvrtog sa kojima imam međusobne do kraja kao i sa drugoplasiranim i tu će se vjerojatno odlučivat.Prvi na redu je CFC Ante ovaj tjedan.I dalje sam bez Turnera...



Osim Ivićevih koji nažalost nisu zamijenjeni aktivnim userom kad je trebalo,mislim da svi drugi imaju više-manje realne šanse za playoff.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:54   #8487
Gužvica #14

__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:30   #8488
Uništio me Boogie odmah prvu noć.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:35   #8489
ovo više nije normalno...trejdam Westbrooka,Clarksona i Lopeza za Kawhija,Howarda i Barnesa...nakon toga rijesim se Howarda za Hooda...

epilog svega Kawhi neće ni igrati,Hood out,Myles out 8 utakmica već,Foxa uzmem sa FA i sad i on ozljeden. Uzas,cijela sezona u kurcu,jedino Henson i ThadYoung šta igraju donekle sve tekme
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:10   #8490
Fox ce vjerojatno vec nocas igrat,neš ti ozljede.

Odakle da Kawhi vise nece igrat?Imam ga i ja u jednoj ligi.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:41   #8491
vidim sad za Foxa,al pisalo je par tekmi jbga...
A Kawhi,dok on pocne igrat ja vec u 3. ligi
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 10:33   #8492
Al prvih 12 momčadi u drugoj ligi je unutar 11 bodova.

Ja se isto koprcam, iako sam bliže vrhu.
Gortat i Valančiunas me živciraju, polako počinjem shvaćat Skansijeve rečenice onomad.
Matthews isto igra toplo-hladno, isto ko Ibaka.

Jedini pouzdani su mu Aldridge i Evans, kojeg sam skupio sa smeća.
A ni ovaj Austin Powers nikako da se vrati među zdrave.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:42   #8493
ode Rođo i sezona u krasni qurac
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 15:55   #8494
Nije to nista.Meni su u jednoj ligi sa Boogijem sad četvorica out do kraja sezone,a Kawhi mi ni 10 utakmica nije odigrao.Drzi se PO pozicija,nema labavo
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:56   #8495
Ja sam na draftu drugog izabrao Conleya, trećeg Millsapa i šestog Lina. Bit će ogroman uspjeh ako ostanem u drugoj.
Bevzil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:28   #8496
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Cijeli tjedan se vrtim oko 1 ili 2 boda,opet me ozljede jebu nenormalno i onda odustanem od Gallinarija i Chrissa...dropam ih i zadnja dva dana uspijem preokrenut na 6-3.Mozda riskantno u ligi sa 16 timova i velikim rosterima,al nadam se da ću uzet jedno od prva dva mjesta na kraju za direktan plasman.Prednost je 6. kola do kraja 5.5 u odnosu na treceg i četvrtog sa kojima imam međusobne do kraja kao i sa drugoplasiranim i tu će se vjerojatno odlučivat.Prvi na redu je CFC Ante ovaj tjedan.I dalje sam bez Turnera...
Uspjelo se i bez Turnera uzet zadovoljavajućih 6-3 protiv izravnog konkurenta iako sam se nadao i 7 kroz tjedana,ali zeznuo FT%.Povećana prednost na 6.5.Idemo dalje,još malo treba izdržat.Slam je iduci...
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 10:53   #8497
Neki dan Ed Davis na waiweru i maznu mi ga, danas ujutro i Bobana i Lena
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:47   #8498
Zašto svi uzimaju Bobana?Iz uloge treceg centra došao je u ulogu treceg centra
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:47   #8499
ajd barem nakon prvog dana vodim 9-0

Imam .527 FG,a Teague jučer .083 kako mi Bobi pobjegne,sjeo bi mi ko budali šamar

Leeds,Bobi je za tjedan dva sigurno 2. centar ekipe,i ako dobije 20 min po utakmici to su statsi boli glava za FA igrača
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:53   #8500
Mislis ako trejdaju Jordana?Drugi centar bi onda bio jedino ako Clipperse u trejdu ne dobiju nazad centra tipa Tristan Thompson A za dva tjedna tko ziv,tko mrtav
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.