Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 10:22   #21
Quote:
lex_lecthor kaže: Pogledaj post
Ajmo buđenje iz zimskog sna, ima li nas sada?? Propali hakleri grada Zagreba, izađite da se igramooo!!
vidiš da kiša pada
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:28   #22
godine prolaze..
lex_lecthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:57   #23
Jebi ga...tako je i kad obiđeš igrališta po ZG i drugim gradovima...
nove generacije su za kurac, a stariji objesili tenisice o klin...ja se još ne dam...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:58   #24
Ja sam isto za ako se jos dogovaramo. Imam 18 i nikada nisam trenirao ali imam 1,96


Sent from my iPhone using Tapatalk
LukakHR1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 15:21   #25
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
Jebi ga...tako je i kad obiđeš igrališta po ZG i drugim gradovima...
nove generacije su za kurac, a stariji objesili tenisice o klin...ja se još ne dam...
Ima još hakla po ZG ali da, slabo je to kako je bilo...
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 23:08   #26
Povremeno dižem zamrle teme, pa tako i sad. Ima li kakva ekipa, pojedinac za rekreativni hakl u Zagrebu, pogotovo među veteranima? Ima li kakvihh termina negdje u dvoranama preko zime?
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2018., 19:18   #27
evo ja sam zainteresiran, dodjem u sijecnju u zg. Inace pretrazivanje na googlu je koma u Hrvatksoj za rekreativnu kosarku, zali boze
-POWERHOUSE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2019., 12:45   #28
Ajmo sada ponovno po tko zna koji put... Ima li nas bar za dva na dva??
Nemojte se sramiti jebemu miša, evo ja prvi sam užasno izvan forme, nisam šutnuo na koš više od godinu, al da počnemo nekako. Ja ću svakako počet, makar sam, al košarka je timski sport, tako da ako mi se nitko ne pridruži ću vjerojatno ubrzo i odustat.
Sjetite se starih dana kad bi samo došli na teren i pitali ekipu dal oće igrat, ajde da vratimo barem djelić toga. Uglavnom, javite se, počelo je lijepo vrijeme, predlažem da se igra kod Učiteljskog fakulteta jer je velik teren i dobro prometno povezan. Stavim i sliku! JAVITE SE, ŽIVOT PROLAZI, BALL IS LIFE!!! AJMOOOOOOOO
lex_lecthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2019., 12:46   #29
Neće mi stavit sliku u post, evo link https://ibb.co/R27Pwt8
lex_lecthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2019., 15:12   #30
Bolje odi negdje gdje često imaš hakla. Teško ćeš se tu išta dogovoriti. Tu se većinom teoretičari košarke
Igralište gdje praktički svaki dan kad je lijepo ima hakla je Kušlanova...
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2019., 08:11   #31
Hvala ti na preporuci, infiltrirat ću se tamo onda. To mi je i još najbliže od stana
lex_lecthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2019., 08:49   #32
Odlična stranica za sve željne basketa, hakla https://www.courtsoftheworld.com/Croatia
__________________
"Ponekad se stječe dojam da se u određenim krugovima sustavno i suptilno promiče ruganje Domovini s pozivima da se je napusti."
Gdje si bio 2017.? https://www.youtube.com/watch?v=8yumTrEFgEs
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 00:14   #33
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
Odlična stranica za sve željne basketa, hakla https://www.courtsoftheworld.com/Croatia
Ne znam na osnovu čega je ta lista ali kad vidim teren u Sveti Vid Dobrinjski, znam da nema veze s vezom. 99 % pučanstva prvo nikad nije čulo za to mjesto na Krku. Ja sam slučajnim slučajem prošlo ljeto često bio tamo. Čak i pucao po košu i gle čuda bio sam jedan jedini recimo 'hakler' tamo. Ostalo par djece s roditeljima...

Na Mladost sam navratio prije cca godinu dana i tamo nikog živog nije bilo...
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 11:05   #34
Za Osijek imaju 2 terena
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2019., 21:52   #35
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Za Osijek imaju 2 terena
Pa gdje se još igra, na Sokolu možda, na Jug2 kod one nove dvorane ima igralište, vidim nekad neke klince da bacaju, ali ne čini mi se kao ozbiljan basket.
Prije (po mom sjećanju do ranih 2000.-ih) je svaki kvart imao svoju teren i po 10ak ljudi koji su redovno igrali.
Pitanje kada i koliko se uopće igra na Srednjiki, kad god prođem tamo je prazno.
__________________
"Ponekad se stječe dojam da se u određenim krugovima sustavno i suptilno promiče ruganje Domovini s pozivima da se je napusti."
Gdje si bio 2017.? https://www.youtube.com/watch?v=8yumTrEFgEs
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2019., 08:34   #36
Ma nije da se ni na ova dva pretjerano igra, ali valjda je poanta stranice da prikaže postojeća igrališta.
Ozbiljan basket se nažalost gotovo nigdje ne igra, osim eventualno na Srednjiki ljeti.
Prije 15-20 godina kad sam ja bio dosta aktivan, u Višnjevcu (gdje se jedno vrijeme po meni igrao možda i najbolji basket, jer su dolazile trojke iz cijelog grada, je znalo biti po 10 prijavljenih trojki i kad izgubiš, taj dan više ne igraš )

Uz ova dva zna se naći ljudi na Vijencu, tamo na Jugu2, u Višnjevcu
Na Sokolu su radili rekonstrukciju jer je tamo nova gimnastička dvorana, pa ne znam kakva je situacija,
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2019., 11:39   #37
Quote:
lex_lecthor kaže: Pogledaj post
Hvala ti na preporuci, infiltrirat ću se tamo onda. To mi je i još najbliže od stana

Onda i ja navratim tamo ponekad, iako mi nije baš u kvartu.
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2019., 13:32   #38
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Uz ova dva zna se naći ljudi na Vijencu, tamo na Jugu2, u Višnjevcu
Ja se rodio u Višnjevcu, ali smo se odselili za vrijeme rata, a pola obitelji mi živjelo na Vijencu do prije 10 godina. Eto šta ti je sudbina

Ali također se sjećam, tamo sredinom 2000ih je još uvijek, barem u Puli di sam tada bio, stalno bilo ekipe na igralištu. Tada je to stvarno bio drugi svijet, pogotovo nakon AND1 mixtapea. Još su to bili okršaji među različitim igralištima, cijeli grad je živio košarku. Nikad, ali ama baš nikad nisi bio sam na igralištu. Ljudima je bilo najnormalnije prići do druge ekipe i pitat da li mogu haklat, danas kad imamo jebeni internet ne možeš skupit dvije trojke, ma ni dva para. Šteta jebiga..
lex_lecthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 09:34   #39
Sad u subotu se jedva skupilo 6 ljudi na Jarunu. Nije bio nešto lijep dan, ali je bilo OK. Od 6 igrača jedna mlada cura.
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2019., 14:09   #40
Danas Utrine netko? od 16>
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.