Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 23:45   #21
The Vatican Secret Archives is the body for the permanent preservation of the historical archives of the Holy See and constitutes its Central Archive» (Motu proprio by John Paul II of 25th March 2005, tit. II, capo II, art. 13, published in «Acta Apostolicae Sedis» XCVII/4 of 1st April 2005).
sto zeli reci da postoje dvije
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:46   #22
zašto formalin? otkad se knjige drže u formalinu?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:46   #23
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
Lijepo si to nasao samo ima jedan problem ja nisam mislio na javnu knjiznicu neog onu u podrumu , gdje se nalaze u foramlinu svakakve stvari te se skrivaju razne informacije !
na sta ciljas?
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:49   #24
Ko kaze da sam mislio na knjige u formalinu, sto ljudi skrivaju vec jako dugo, a prestava se po kanalizacijama italije itd... al da neserem puno, u formalinu se drze ostaci orgnaskih tvari !!
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:49   #25
a dvije su knjižnice, sada sam te skužio. gadovi, dobro to skrivaju
nego, otkud ti za formalin? zar se to ne koristi za održavanje...tijela, udova, fetusa, mladunaca životinja, kože...
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:49   #26
Niko nema hraborsti, proci krzo vrata vatikana iz bogobojazni mozda, ili iz bojazni sto ce naci, neznam ali sigurno znam da sve sto nesmijemo znati o religiji sto hoda po cesti, i sumama a da ni nenznamo
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:50   #27
Quote:
Obješeni čovjek kaže: Pogledaj post
a dvije su knjižnice, sada sam te skužio. gadovi, dobro to skrivaju
nego, otkud ti za formalin? zar se to ne koristi za održavanje...tijela, udova, fetusa, mladunaca životinja, kože...
Tako je sluzi za ocuvanje organskih tvari a ti razmisli, sto skrivaju odna u foramlinu, da posotje dviej knjiznice a jedna je skrivena, da bi do nej dosao nemozes normalnim putem
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:52   #28
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
na sta ciljas?
DA JA NA NESTO CILJAM OD VATIKANSKIH TAJNI, ONDA BI TO SVAKAKO BILO PITANJE "ISTOCNOG GRIJEHA".
monsignor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:54   #29
Osobno sam bio u italiji 5 godina, u malom selu blizu vatikana, zove se Viterbo, po nijhovoj predaji, niko nikada nije ulazio u njihove porsotorije, a kanalizacija je splet mreza velikih kanala di su nekad isle godnole izmedju katedrala to vise nefunkcionira navodno ali prolazi postoje i dan danas, i svakave zivine su dolje i vatina se neusudi ici tim putevima vise
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:55   #30
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
Niko nema hraborsti, proci krzo vrata vatikana iz bogobojazni mozda, ili iz bojazni sto ce naci, neznam ali sigurno znam da sve sto nesmijemo znati o religiji sto hoda po cesti, i sumama a da ni nenznamo
... ok, prvo počneš o vatikanskoj knjižnici i tajnim tekstovima, zatim o organima koji se čuvaju u formalinu i sada nešto "hoda po cesti"
da li ti nas ispituješ da komentiramo knjige u knjižnici ili... nešto drugo
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:55   #31
"Istocni grjeh" eva i njen zajeb krstenjem se skida sto te muci
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:56   #32
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
Niko nema hraborsti, proci krzo vrata vatikana iz bogobojazni mozda, ili iz bojazni sto ce naci, neznam ali sigurno znam da sve sto nesmijemo znati o religiji sto hoda po cesti, i sumama a da ni nenznamo
na primjer..imas li kakve informacije ili je to samo nekakva legenda koja kruzi okolo?
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:56   #33
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
Ko kaze da sam mislio na knjige u formalinu, sto ljudi skrivaju vec jako dugo, a prestava se po kanalizacijama italije itd... al da neserem puno, u formalinu se drze ostaci orgnaskih tvari !!
zašto bi se u vatikanskom podrumu držale posude s organskim gadarijama?
eno ti podrum sv.marije u zadru, imaš relikvija koliko želiš. imaš i ninja časne u sjenama koje prate da što ne ukradeš
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:57   #34
Ne pricam opcenito o knjiznici i pokusavam iskreno sloziti tim ljudi koji bi zanimo o cemu se ustvari tamo radi i koji bi bil ivoljni kopati dalje, jer znam iz iskustva neke stvari pa trazim istomisljenike
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:58   #35
pa podjeli s nama to sto znas ako mislis zainteresirat nekoga
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:59   #36
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
na primjer..imas li kakve informacije ili je to samo nekakva legenda koja kruzi okolo?
inforamciej postoje, samo je pitanje koliko daleko je osoba spremna ici, ja sam se nagledao, svasta u italiji, stoga sam otrazim istomisljenike!!
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:02   #37
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
pa podjeli s nama to sto znas ako mislis zainteresirat nekoga
Pa recimo svako selo iam svog consigleria nesto kao savjetnika, koji prepricava price , koej mozes i nemroas provjeriti ja sam njuskalo po prirdoi i volim gurati nso di netreba recimo i upozno sam lokalnu ekipu koja navodno se bavi tamnjenjem tih zivina i vidio sam crknutu zivu nisam sto mi je j idrago jer to je velcine psa i odvratno rai due je dao reportazu o tome ali nisu pustili snimku, ali kazu da ima jso gorih ispod vatikana i da unutar vatikana se nalaze u formalnu te bestijice ida u starim spisaima pise da je to navodno neki zajeb vatikana
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:05   #38
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
Pa recimo svako selo iam svog consigleria nesto kao savjetnika, koji prepricava price , koej mozes i nemroas provjeriti ja sam njuskalo po prirdoi i volim gurati nso di netreba recimo i upozno sam lokalnu ekipu koja navodno se bavi tamnjenjem tih zivina i vidio sam crknutu zivu nisam sto mi je j idrago jer to je velcine psa i odvratno rai due je dao reportazu o tome ali nisu pustili snimku, ali kazu da ima jso gorih ispod vatikana i da unutar vatikana se nalaze u formalnu te bestijice ida u starim spisaima pise da je to navodno neki zajeb vatikana
i sta je to nakraju ispalo?na sto izgleda?ima li kakva slika ili nesto sto bi potvrdilo price te?
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:09   #39
Znam sto sam vidio gledao sto rade, pa ako vas zanim pridruzite se, kazu da je to dio vatikanske kulture kroz vrjeme da su nesto negdje sjebali prizvali nsiam bas shvatio ali kad bi se kopalo do kraja
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:20   #40
a gle ja necu sigurno ic u vatikan na osnovu sto cujem na forumu i to sa nepoznatim ljudima daj malo dokaza
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.