Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 17:08   #21
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Vezano samo uz prijetnju o samoubojstvu.....

samo mu reci da šta još čeka. Neka izvoli.

Koje isprazne prijetnje mlakonje.
Pametno....i onda neka čeka da vidi da li blefira.
Vauuu

__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:32   #22
Kako se meni čini, stan je zajednički, a rate su plaćane iz zajedničkih primanja. Jednako pravo imate na sve u stanu, a ako on može dokazati porijeklo uloženog, morati ćeš mu povrh udjela u vrijednosti stana, vratiti svih 100 000.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:35   #23
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Kako se meni čini, stan je zajednički, a rate su plaćane iz zajedničkih primanja. Jednako pravo imate na sve u stanu, a ako on može dokazati porijeklo uloženog, morati ćeš mu povrh udjela u vrijednosti stana, vratiti svih 100 000.
Tako je.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:41   #24
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Kako se meni čini, stan je zajednički, a rate su plaćane iz zajedničkih primanja. Jednako pravo imate na sve u stanu, a ako on može dokazati porijeklo uloženog, morati ćeš mu povrh udjela u vrijednosti stana, vratiti svih 100 000.
i tako ipak ništa od rastave
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:42   #25
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
i tako ipak ništa od rastave
Jebemu i utičnicu
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 17:44   #26
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jebemu i utičnicu
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 19:46   #27
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jako si se zaletila ako misliš da ćeš negdje čovjeka koji radi i pridonosi nazvati neradnikom jer ne poštuje tvoje termine za promjenu utičnice.
Žensko sam, odgojila dicu, razvela se, udala se...iskustva na pretek.
Ali ovaj tvoj scenarij previše puta viđen...čisto da ti pomognem, ne ide to tako.
Trava je problem, ali ti si ga takvog oženila....sama si rekla.
Nemaš pojma kakav on posao radi (mislim kak zahtjevan),niti koliko pridonosi.
Žena se sama cijelo vrijeme brine za bebu i sve kućanske poslove jer se ovaj napljuga i tam krepava,a ti se ulovila neke utičnice...

Istina je da si je sama kriva za to kaj joj nije smetala trava.Samo jbg.Bili su mlađi.Izlazili.
Nije da je na igli ili teški alkić.
Ali sad je ipak trebalo doć do promjene kad je dijete u igri,a to joj je i obećao.
Samo obećanje ludom radovanje...

Mene više muči ta prevara i zakaj mu je uopće oproštena?
Lik je teški manipulator,pa nek je uložio i pol milje u stan.
Opet ne valja.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 20:00   #28
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Nemaš pojma kakav on posao radi (mislim kak zahtjevan),niti koliko pridonosi.
Žena se sama cijelo vrijeme brine za bebu i sve kućanske poslove jer se ovaj napljuga i tam krepava,a ti se ulovila neke utičnice...

Istina je da si je sama kriva za to kaj joj nije smetala trava.Samo jbg.Bili su mlađi.Izlazili.
Nije da je na igli ili teški alkić.
Ali sad je ipak trebalo doć do promjene kad je dijete u igri,a to joj je i obećao.
Samo obećanje ludom radovanje...

Mene više muči ta prevara i zakaj mu je uopće oproštena?
Lik je teški manipulator,pa nek je uložio i pol milje u stan.
Opet ne valja.
Što ima veze koliko je zahtjevan posao? Ona ga naziva neradnikom, što nije točno. Pričamo sad o čistim dokazima.
On je uložio 100 000 kn nasljedstva u stan, a ona bi njega tjerala van jer je kredit na njeno ime. Ja samo navodim gole činjenice.
To joj ništa ne prolazi.
Oni su u braku. Ona očito nije svjesna što to točno znači za nju. Pravno.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:18   #29
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pametno....i onda neka čeka da vidi da li blefira.

Vauuu





Da i?! I taman da ne blefira!
Nek se rokne ako mu je volja!


A blefira svakako!
Ma to i nije blef, to su debilane!

Cuj ubio bi se poradi rastave braka?! Pa taj/ta koja bi se ubila poradi rastave braka...... samo neka , ni ne vredi za drugo!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:38   #30
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Cuj ubio bi se poradi rastave braka?! Pa taj/ta koja bi se ubila poradi rastave braka...... samo neka , ni ne vredi za drugo!
Muski se ubijaju triput vise od zena, a razvedeni muski 50% vise od nerazvedenih (razvedene zene ne). Nema demografske skupine s vecim rizikom od suicida, jel. Al ko ih jebe, ni ne vrede za drugo.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:45   #31
Quote:
e ja ga vise ne volim....
Autorice, ovim si sebi sve razjasnila.
A sto se tice stana i rastave, dobila si dobre savjete
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:56   #32
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pametno....i onda neka čeka da vidi da li blefira.
Vauuu

Prijetnja samoubojstvom je najperfidniji oblik manipulacije u vezi.
Nije da je lik u kliničkoj depri pa mu treba koracic do toga.
On je samoubojstvo upotrijebio kao oružje a to je vrijedno prijezira i na to se ona kao partnerica uopce ne treba osvrtati.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:59   #33
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Prijetnja samoubojstvom je najperfidniji oblik manipulacije u vezi.
Nije da je lik u kliničkoj depri pa mu treba koracic do toga.
On je samoubojstvo upotrijebio kao oružje a to je vrijedno prijezira i na to se ona kao partnerica uopce ne treba osvrtati.


Od moje poznanice muz vec 15 g.prijeti samoubojstvom.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:01   #34
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Od moje poznanice muz vec 15 g.prijeti samoubojstvom.
Odnija vrag prisu ae.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 00:20   #35
Dakle u soku sam od nekih komentara. Najviše od mame koja je u drugom braku....s dvoje djece. Kao prvo, cim mi netko ko ima dvoje djece kaze da sam "premorena" jasno mi je o kakvom se roditelju radi... A i tvoja prica s dva braka je vec vidjena stvar. Sretno.
Dalje...napisala sam sto mu mogu danas ponuditi...ljudima s foruma sam rekla koliko je uložio...meni nije problem da stan ide na prodaju. Njemu je...jer ako ce ici od nas nema ni kune istekne trenutno. Renoviranjem se cijena podigla. Mene samo zanima da mi se kredit zatvori.
Usput...svaka čast svima kojima radnik znaci odraditi svoj posao i doci kuci i leci. Meni je to zalosno. Nakon posla uvijek sam raspoložena za setnja, sladoled, kavu, spremim rucak, a navečer honorarno radim. Pa cak i sad dok imam bebu. Manje doduše, ali radim. Ne kažem da sam primjer, ali uzivam u tome.
Moj muž i ja ocito nismo kompatibilni i zao mi je svih koji umjesto podrske vide samo lose i sipaju svoju zlocu. Trava je problem, na koji se nadovezuje milijun ostalih problema... uticnica, njegova inertnost i ostale stvari.
Otvoreno sam rekla da sam pogrijesila, ali smatram da imam pravo i na pogrešku i ispravljanje iste..
zoezd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 00:26   #36
Sto se tiče prevare...i ranije smo imali problema. Nisu bili oko trave vec oko različitih pogleda na život. Obzirom da sam mladja od njega nije mi se zatvaralo u kucu i tako zivilo. Uostalom, ni danas mi se ne zivi izoliranom u kuci. On se spetljao s kolegicom. Ostavila ga cim sam saznala i bili u prekidu preko godinu i po. Uglsvnom, on je zvao i zvao i eto...pomirili smo se. Nakon sto sam zbilja razmislila o svemu i nedostajao mi je.
zoezd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 00:28   #37
Sto se tiče primanja zaradjujem 4 puta vise nego on. Kad se zbroji placa i mjesecni honorari.
zoezd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:10   #38
A sto ti radis na ovim stranicama? Imas iskustva s razvodom ili samo dijelis savjete? Cisto me zanima tvoja prica.
zoezd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:17   #39
Misliš iskustvo razvoda sa nekim tipom od 4 banke koji cijeli život vara,laže, puši marihuanu tj.cijeli dan je napušen a dijete i ženu ignorira i živi na grbači žene ?
Noup.
Meni vumetnički luftbremezeri koje treba spašavati nisu privlačni brrr.
Ne trebam biti udana za takvoga da bih znala kako je problem u i ženama koje ostaju u vezi sa takvima, sa takvima koje bi svaka druga razumna odavno hitila van iz života.
Volim spašavati mace i puževe ali ne i napušene muževe. Spasiteljicu odavno ne glumim nikomer ali zaboravi to.
Izbaci bijes i razmisli o tome kaj sam ti napisala, da se ne nađeš sa 50 u vezi sa još gorim napušenim ljenguzom koji hvata ženske okolo dok ti hrmbaš cijeli dan.
Samo toliko. Možeš moje savjete i ignorirati... pa za sve okriviti buru, njegovu mamu i druga Tita. Kako hoćeš.

ps.izbrisala sam post jer čovjek nije ni ljenguza ni neodgovoran samo nije u tvojoj brzini.
nemreš ga izbaciti osim ako mu misliš vratiti 100 tisuća kuna.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:40   #40
Ne...mislim na zenu koja nikad nije imala iskustva s prevarom, lazima, losim odnosom s mužem i koja je britka, sarkastična (voli misliti humoristična) a cini mi se i inteligentna...a opet iz nekih razloga provodi nocne sate na forumu pod temom rastave...
Nesto tu ne stima...razmisli...ili krivi macke i puzeve.

Nastranu sve...puno tog sto si rekla stoji, osim ovog sponzoriranja...pa upoznao me na faksu dok nisam kune imala...slazem se s tobom i oko psihologa, ali iskreno tvoj način komentiranja mi se ni malo ne svidja... Djeluje zlocesto i svisoka...pa te molim da odes komentirat negdi drugdi...stvarno mi to ne treba sad...
zoezd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.