Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2014., 22:21   #81
Jbt, o čemu vi? ne odnosi se ovo na tebe, nisi jedina, vidim da ih dosta piše kako je Kim loše građena...Njena građa je san snova (barem po meni), ima struk, bokove, sise, noge su normalne dužine obzirom na visinu... Samo da je višlja nekih 10 cm, da izgubi još koju kilicu i da ima manje dupe i savršena je.

Zadnje uređivanje Roksolana : 03.04.2014. at 22:30.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:28   #82
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Jbt, o čemu vi? ne odnosi se ovo na tebe, nisi jedina, vidim da ih dosta piše kako je Kim loše građena...Njena građa je san snova (barem po meni), ima struk, bokove, sise, noge su normalne dužine obzirom na visinu... Samo da je višlja nekih 10 cm, da izgubi još koju kilicu i da ima manje dupe i savršena je.




Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:28   #83
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Jbt, o čemu vi? ne odnosi se ovo na tebe, nisi jedina, vidim da ih dosta piše kako je Kim loše građena...Njena građa je san snova (barem po meni), ima struk, bokove, sise, noge su normalne dužine obzirom na visinu... Samo da je višlja nekih 10 cm, da izgubi još koju kilicu i da ima manje dupe i savršena je.
imam i ja struk, bokove, sise i noge. samo da je nešto malo uže, nešto šire, nešto veće.
evo, na ovoj slici u badiću mi izgleda dobro, pogotovo joj struk i trbuh izgledaju sumnjivo dobro. ali inače mi izgleda ko da bi se sva razlila da ju ne drži odjeća. previše mi je.
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:35   #84
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Samo da je višlja nekih 10 cm, da izgubi još koju kilicu i da ima manje dupe i savršena je.
samo, a?
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:35   #85
Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
imam i ja struk, bokove, sise i noge. samo da je nešto malo uže, nešto šire, nešto veće.
evo, na ovoj slici u badiću mi izgleda dobro, pogotovo joj struk i trbuh izgledaju sumnjivo dobro. ali inače mi izgleda ko da bi se sva razlila da ju ne drži odjeća. previše mi je.
Ma uvijek tako izgleda u badiću. Ovo joj je čak i lošija faza. Meni je zbilja odlično građena, ponavljam - samo da je izduženija.

http://uk.eonline.com/eol_images/Ent....jl.122013.jpg
http://raredelights.com/wp-content/u...he-Beach-3.jpg
http://cdn1.kimkcdn.celebuzz.com/fil...ur-491x451.jpg
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:39   #86
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
samo, a?
Pa povadit plastiku iz šupka nije teško, također nije teško ni izgubit koju kilu, pogotovo njoj kojoj je izgled karijera.
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:45   #87
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Pa povadit plastiku iz šupka nije teško, također nije teško ni izgubit koju kilu, pogotovo njoj kojoj je izgled karijera.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:45   #88
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Ma uvijek tako izgleda u badiću. Ovo joj je čak i lošija faza. Meni je zbilja odlično građena, ponavljam - samo da je izduženija.

http://uk.eonline.com/eol_images/Ent....jl.122013.jpg
http://raredelights.com/wp-content/u...he-Beach-3.jpg
http://cdn1.kimkcdn.celebuzz.com/fil...ur-491x451.jpg
pa priznajem da stvarno dobro izgleda u badiću. onda joj je valjda karijera da se pravi razvaljenom i oblači robu koja ju čini lošijom da bi mi imali kaj komentirat.
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:47   #89
Quote:
Roksolana kaže: Pogledaj post
Pa povadit plastiku iz šupka nije teško, također nije teško ni izgubit koju kilu, pogotovo njoj kojoj je izgled karijera.
a kak će narast i dobit u nogama nekih 10-15 cm koji su joj minimalno potrebni? patuljasta je i nabita. ogromne nogurdine. kao i jLo.
ja bi bila debelo iskompleksirana da sam tako građena.

obje su jako lijepe u licu. al tijelo je za sakrit se u ormar.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:01   #90
Visina mi stvarno ne igra nikakvu ulogu u određivanju je li mi netko lijepo građen ili nije. Ona mi je lijepo građena. I ja preferiram visoke, bilo bi odlično kad bi bila višlja min. 10 cm, al' i ovako je dobra. Noge su joj normalne dužine spram ostatka tijela (meni).
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:10   #91
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
a kak će narast i dobit u nogama nekih 10-15 cm koji su joj minimalno potrebni? patuljasta je i nabita. ogromne nogurdine. kao i jLo.
ja bi bila debelo iskompleksirana da sam tako građena.

obje su jako lijepe u licu. al tijelo je za sakrit se u ormar.
Da su njihova tijela za sakrit se u ormar...
Pola ženske populacije bi se onda trebalo upucat u glavu a ne se samo sakrit u ormar

i onda se čudimo sto su klinci iskompleksirani i opterećeni izgledom.
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:20   #92
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
a kak će narast i dobit u nogama nekih 10-15 cm koji su joj minimalno potrebni? patuljasta je i nabita. ogromne nogurdine. kao i jLo.
ja bi bila debelo iskompleksirana da sam tako građena.

obje su jako lijepe u licu. al tijelo je za sakrit se u ormar.
A je li? Znaci sve sto pederska industrija koja namece visoke androidne tipove zena ne blagoslovi treba se sakriti u ormar? Drugacije zene, zene sa viskom kilograma koje su isto tako zene zene sa manjim sisama, vecim sisama, niske zene, zene s velikim nosom, su za odstrijel?
Koji fasizam jebote.

Ne znam puno o liku i djelu Kim K. ali ako je sa svojom nizinom i tjelom koje je suprotno androginoj industriji visokih i bezsisnih zena ucinila to da djevojcice mogu jesti i ne bojati se debljine i ako je ucinila to da i drugacije moze biti lijepo, i krace noge mogu biti lijepe i velika guzica moze biti lijepa, pa onda joj cestitam.

Sakriti se u ormar zato sto si niska, punasna, imas obline ili dlake ispod pazuha, zamisli, jebote.

Pa koji kurac je gledas kad je tako nakazna?

Svijet je prepun zena razlicite gradje i sve mogu biti lijepe na svoj nacin, ali ne u Hrvatskoj ljepota je zakucana u centimetre i odredjenu kilazu. Sve ostale neka nose burke. Bljak.

Zena je lijepa na svoj, jedinstven, puten nacin. Zasto to ne postivati? Jeli?
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:26   #93
Dosadne ste. Rasprava će se svest na pljuckanje po visokim modelima i veličanje ženskih nesavršenosti (koje su zapravo savršenosti na svoj način ). Prošli smo to već. Lijepite fotke i ne pizdite
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:30   #94
Quote:
Lunarna. kaže: Pogledaj post
A je li? Znaci sve sto pederska industrija koja namece visoke androidne tipove zena ne blagoslovi treba se sakriti u ormar? Drugacije zene, zene sa viskom kilograma koje su isto tako zene zene sa manjim sisama, vecim sisama, niske zene, zene s velikim nosom, su za odstrijel?
Koji fasizam jebote.

Ne znam puno o liku i djelu Kim K. ali ako je sa svojom nizinom i tjelom koje je suprotno androginoj industriji visokih i bezsisnih zena ucinila to da djevojcice mogu jesti i ne bojati se debljine i ako je ucinila to da i drugacije moze biti lijepo, i krace noge mogu biti lijepe i velika guzica moze biti lijepa, pa onda joj cestitam.

Sakriti se u ormar zato sto si niska, punasna, imas obline ili dlake ispod pazuha, zamisli, jebote.

Pa koji kurac je gledas kad je tako nakazna?

Svijet je prepun zena razlicite gradje i sve mogu biti lijepe na svoj nacin, ali ne u Hrvatskoj ljepota je zakucana u centimetre i odredjenu kilazu. Sve ostale neka nose burke. Bljak.

Zena je lijepa na svoj, jedinstven, puten nacin. Zasto to ne postivati? Jeli?
Potpis!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:32   #95
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Dosadne ste. Rasprava će se svest na pljuckanje po visokim modelima i veličanje ženskih nesavršenosti (koje su zapravo savršenosti na svoj način ). Prošli smo to već. Lijepite fotke i ne pizdite
Šššššš, ja bas volim te rasprave :mazohist:
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:34   #96
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Šššššš, ja bas volim te rasprave :mazohist:
Sudjelovat u istima ili pratit

Meni dosadilo oboje
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:35   #97
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Sudjelovat u istima ili pratit

Meni dosadilo oboje
Pratit... sa sigurne udaljenosti
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 23:38   #98
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Pratit... sa sigurne udaljenosti
To ti je pametno




Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 01:53   #99
Jedini put da mi je imala okej tijelo


tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 06:37   #100
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Dosadne ste. Rasprava će se svest na pljuckanje po visokim modelima i veličanje ženskih nesavršenosti (koje su zapravo savršenosti na svoj način )
Najljepše žene su visoke žene, manekenskih proporcija, utrenirane, ali ni slučajno previše ili premalo (to je jako bitno) i obaaavezno iznadprosječno dugih i vitkih nogu... odmahpomislinafashionbarbie: Ove druge se mogu sakriti (npr. u ormar kako smo jučer pročitali ili pak iza burke)...

Eto
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.