Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 08:28   #1361
Kao transić neki.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:42   #1362
Usne na prvoj slici ocaj, ko da ce se raspasti
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:43   #1363
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Jel to sve ista osoba?
Da.
thranduils is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:21   #1364
trandža. i to loša.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:55   #1365
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:06   #1366
On nije žena, niti će to ikada biti Ružan u svom i u wannabe spolu, though.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:09   #1367
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
On nije žena, niti će to ikada biti Ružan u svom i u wannabe spolu, though.
Slažem se ali ispašćemo konzerve pa bolje da se pravimo da je žena
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:53   #1368
Mislim da svi potajno dijelimo isto mišljenje u vezi njegovog spola.

U biti mi nije jasno što je htio postić s tom promjenom spola? On mi je od svih tih dvospolaca najveća misterija?! Ako je samo zbog ljepote prešao cestu, gadno se za**bao
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:33   #1369
odvratno je, što god to bilo. rigica.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 08:52   #1370
Sta je htio postici? Pa htio je biti zena jer se osjeca kao zena. Koliko god nekome to bilo odvratno. To je poremecaj/stanje/hormonalni disbalans/vatevr, a ne hir.
Ne rade to ljudi iz pizdarije i mode, kaj vam je.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 09:31   #1371
Sve više mislim da rade. Bio je neki članak o tome kako se povećao broj tih osoba koje krenu s tim promjenama pa u pola procesa požale i hoće se vratiti na staro.
Kao i izjave da su biseksualci pa onda kad im to dosadi kažu da su ipak strejt
Npr pjevačica Jessie J

Celebi koriste te seksualne orjentacije kao PR
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 09:57   #1372
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Sta je htio postici? Pa htio je biti zena jer se osjeca kao zena. Koliko god nekome to bilo odvratno. To je poremecaj/stanje/hormonalni disbalans/vatevr, a ne hir.
Ne rade to ljudi iz pizdarije i mode, kaj vam je.
Ma da? A 60+ godina se osjećao kao muškarac, začeo djecu, nekoliko puta se ženio... etc.? I sad je shvatio da želi biti žena?

Sve ja to kužim kad ljudi to rade negdje u 20tim godinama, kad prođu pubertet i kad im se valjda to iskristalizira.
Ali da će mi netko prodavat foru da u 60tim želi postati žena, I'm sorry, ain't buying that bullshit.

Slažem se da je u tom ruthless šoubiz svijetu sve PR, i da se grebu za atenšn svime čime mogu.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:18   #1373
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Ma da? A 60+ godina se osjećao kao muškarac, začeo djecu, nekoliko puta se ženio... etc.? I sad je shvatio da želi biti žena?

Sve ja to kužim kad ljudi to rade negdje u 20tim godinama, kad prođu pubertet i kad im se valjda to iskristalizira.
Ali da će mi netko prodavat foru da u 60tim želi postati žena, I'm sorry, ain't buying that bullshit.
nije baš da se 60+ godina osjećao kao muškarac, puno dulje je želio biti žena. samo što nije da se baš na tako veliku promjenu, promjenu spola, odlučiš preko noći. niti priznaš to sam sebi samo tako, kamoli ljudima okolo.


a s 20 godina su ljudi ipak zeleniji u glavi, zbunjeniji, a sigurno i financijski manje potkovati da uđu u taj skupi postupak...plus, on je tad bio profi sportaš i imao neke druge prioritete da ih dovrši do kraja.

daleko od toga da nije bio cjepljen od medijske koristi, kao i cijela ta dinastija, ali odlučiti promijeniti spol nije baš odluka ko odlučiti obrijati glavu, niti itko to radi samo radi ljepote, kao što je netko napisao ovdje
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:32   #1374
Koje crne ljepote?
Tip/zenska je gadan/gadna/gadno ko lopov
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:33   #1375
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Koje crne ljepote?
Tip/zenska je gadan/gadna/gadno ko lopov
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Ako je samo zbog ljepote prešao cestu, gadno se za**bao



a da je ružan/ ružna, je.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:41   #1376
Zajednica trandzi u Americi ga/je mrzi jer je glasao/la za Trumpa
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:48   #1377
Pa zato sam i stavila ovaj smajl --> . Naravno da se nije zbog "ljepote" išao operirat. Išao se operirat jer je bolestan u glavu, eto. Ljudi, shvatite sarkazam.

I dalje sam pri tom da ovo nema smisla u tim godinama promijenit spol. Nevezano za sve što se prije zbivalo ( strah, neodlučnost, drugi ciljevi isl.). U životu treba donijet odluke i stajat iza njih. Ako zbog ničeg drugog, onda zbog djece. Kako to netko može napravit vlastitoj djeci, je potpuno van svake pameti.
Ako je oduvijek znao da želi biti žena, imao nagone ilištoveć, zašto se ženio? Mogao je s tridest promijenit spol i do 40te rodit koje dijete sam.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:05   #1378
Neki su napali Kendal i Kajli da su transfobne jer ga i dalje zovu "tata"
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:53   #1379
Sumnjam da bi ga itko manje osuđivao da je to napravio sa 40 il 50 il 30.isto bi ga osuđivali i čudili se ljudi. Jer nije da se ljudi iščuđavaju zašto je to napravio s toliko godina, nego se iščuđavaju generalno zašto bi to itko napravio.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:11   #1380
On je htio bit u centru paznje. I jos pokusava.
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.