Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 19:51   #3761
^Zbog prejake sminke.
Malo njih ispada dobro na ovakvim slikama.
https://www.bellazon.com/main/upload...b226c22492.jpg
https://www.bellazon.com/main/upload...82cf9cfc6c.jpg
thranduils is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:40   #3762
Trandžasta šminka

Još gore stoji tim cigankastim latinama poput Lime
njoj je bolje da stavlja minimum šminke jer je i bez nje sva napadna i pretjerana...opet kao i većina tih polupohanih latinosica
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:11   #3763
^Sta ti je grubo na njenom licu?
Meni ona ima zenstvene crte poput velikih ociju, punih usana, neizrazene celjusti, mada nekad i pored toga zna grubo da izgleda, pa ptetpostavljam da je sminka.
Ovde npr
thranduils is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:34   #3764
Ne gruba već napadna...nekako kao da joj se čili i salsa cijede sa face. Isti dojam imam kad vidim Sofiju Vergaru....sva neka pre pre pre...previše svega mi je tu.
Mada Lima sad kako se približava četrdesetci i grubost se pojačava
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:32   #3765
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ne gruba već napadna...nekako kao da joj se čili i salsa cijede sa face. Isti dojam imam kad vidim Sofiju Vergaru....sva neka pre pre pre...previše svega mi je tu.
Mada Lima sad kako se približava četrdesetci i grubost se pojačava


Slazem se s tobom, i na mene ostavlja takav utisak. Sve na njenom licu nekako vristi.
__________________
We Were Never Young

colour me happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:35   #3766
Quote:
thranduils kaže: Pogledaj post

Nos Romanove mi je sve gori, videla sam neke nove slike sa revije i malo se razocarala. Ali je bolja svakako od vecine andjelica.
https://www.bellazon.com/main/upload...9b521b22db.JPG
https://www.bellazon.com/main/upload...b25f86adad.JPG
Romanova mi je bila prekrasna. Moram priznati da sam se iznenadila sad kad sam vidjela neke nove fotke. Propala je u licu nekako, i primijetila sam taj ruzni nos.
__________________
We Were Never Young

colour me happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:40   #3767
Meni je lima najljepsa od svih tih andjelica. I lijepa mi je kako godine prolaze. S manje sminke mi je ljepsa ali nije mi prenapadna ni sa sminkom.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:12   #3768
Lima je jedna od najprecjenjenijih celebuša što se tiče ljepote. Lijepa je na pojedinim slikama kad je dobro uhvate i namontiraju ali u nekim casual varijantama i paparazzi lovu je brrrrrrr
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:00   #3769
Sta znam, nije mi precenjena. Koliko god mi je ruzna kad se smeje i pravi face, kada je ozbiljna zna da mi bude wow. I nema vise tako seljastu facu kao pre.

thranduils is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:04   #3770
Meni je tu na tim zadnjim slikama pojam trandže
Ne znam da mi ikako može biti dobra šminka kad nafrakaju i usne i oči
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:36   #3771
Too much je Lima u ovom izdanju . Općenito ima svijetle i buljave oči nekako, još taj težak mejkap i tamne usne.

Što starija to gora..
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:13   #3772
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post
Too much je Lima u ovom izdanju . Općenito ima svijetle i buljave oči nekako, još taj težak mejkap i tamne usne.

Što starija to gora..
Bas nema zena buljave oci,vec uske,izduzene.
roza jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:41   #3773




thranduils is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:00   #3774
Kakva ladičarka ta Barros
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:29   #3775
Blanca Padilla




Lily Aldridge



Ming Xi



__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:38   #3776
Vanessa Moody


Bella Hadid






Gizele Oliveira



Adriana Lima
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:44   #3777
Aiden Curtiss


Alexina Graham


Amilna Estevao


Barbara Fialho



Blanca Padilla




Bruna Lirio
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:50   #3778
Daniela Braga




Dilone



Gizele Oliveira



Grace Bol

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:57   #3779
Herieth Paul


Jasmine Tookes




Josephine Skriver


Lameka Fox



Leomie Anderson


Maria Borges
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:03   #3780
Megan Williams



Ming Xi



Romee Strijd


Samile Bermannelli


Zuri Tibby
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.