Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2018., 19:00   #1
Nature box

Nisam našla ovu temu, pa pretpostavljam da je još nema, a i proizvodi su novi na našem tržištu...
Slučajno neki dan naletila na njihove šampone i tuširalice. Pakiranja su velika i cijenom prihvatljiva, a kad sam ih istraživala- reklamiraju se kao kozmetika s prirodnim, hladno prešanim uljima bez parabena, silikona i inih šternih sastojaka... letimično sam bacila pogled na njihove deklaracije ali onako u brzini me se nisu previše dojmili...
ipak, da pitam- jeste li probali što njihovo i kakvi su vam dojmovi?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2018., 10:08   #2
Samo gel za tuširanje, miris se zadržavaju neko vrijeme (apricot, čini mi se) ali se slabo pjeni. Znam da to nije loša karakteristika, ali ja volim da se pjene. Šampon bi probala ako nemaju SLS, nisam još istrazila. Ali minus je veliko pakiranje (lol) Jako sam izbirljiva sa samponima i regeneratorima, pa ako ne valjaju muku muči da ih potrošim.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 15:33   #3
ljudi, kaj nitko nije probaonista? konkretno me zanimaju samponi i regici...snjofala sam danas i fini mi je plavi s uljem kokosa i narancasti od marelice....
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 16:18   #4
Ja sam koristila regenerator (badem) i ok je, nije me posebno odusevio i nije nista bolji od nekih dr regica.

Gel za tusiranje je isto ok, ali mi ne vrijedi 30 kn, ima istih za upol manje love.

Losion za tijelo mi se najvise svidio, iako ni on nije posebno hranjiv, ali je dobar za normalnu kozu. Ne sadrzi mineralna ulja ni silikone sto mi je bitno (barem ovaj od badema)

Ugl, sasvim solidni proizvodi, ali nista revolucionarno.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
__________________
Sweet About Me blog
sweet-about-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 16:48   #5
Koristim ljubičasti šampon za kosu, sa bademom i oduševljena sam super mi je, lijepo se pjeni i miriši idealan mi je nekon keratinskog tretmana na kosi jer ne sadrži sulfate ni parfabene...
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 17:46   #6
A osim sto se lijepo pjeni i mirise, kakva ti je kosa nakon njega?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 17:45   #7
Super sjajna i mekana, ne moram koristiti ni masku ni nikakve serume za raščešljavanje... prije par dana sam radila keratinski tretman sa Cocochoco i danas sam ju oprala 2 puta sa tim šamponom i osušila bez ikakve četke, onako lagano prstima i evo kakav je rezultat:

*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 17:54   #8
Ne vidi se slika
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 18:05   #9
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
ljudi, kaj nitko nije probaonista? konkretno me zanimaju samponi i regici...snjofala sam danas i fini mi je plavi s uljem kokosa i narancasti od marelice....
Koristim avokado šampon i regenerator. Miris ugodan, podsjeća na neki sličan proizvod iz djetinjstva. Meni nije nikakve štete nanio (mislim na prhut i mašćenje kose), kosa mi je nakon pranja mekana i lako se raščešlja. Solidan proizvod, doduše ništa posebno. Isprobani i bolji za nižu cijenu.
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 18:12   #10
Valjda je sad ok, pa u zadnje vrijeme mi se pola fotki koje stavim na tinypic ne vidi na forumu
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 18:47   #11
Sad se vidi Ja koristim postimages.org, nikad problema. Daj jos samo reci gdje si kupila cocochoco? Ja sam jednom davno uzela na ebayu ali nemam vise link
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 23:16   #12
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Sad se vidi Ja koristim postimages.org, nikad problema. Daj jos samo reci gdje si kupila cocochoco? Ja sam jednom davno uzela na ebayu ali nemam vise link
http://www.ebay.com/itm/COCOCHOCO-BR...72.m2749.l2649
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.