Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2016., 22:20   #41
Sad malo gledam tko sve sudjeluje u ovim kvalifikacija i već sam htio vikati gdje su Rumunji, kad skužim da su oni jedan od domaćina i da su se direktno kvalificirali

Ali opet ne kužim da FIBA nije mogla naći još jednu reprezentaciju pa da sve grupe imaju isti broj ekipa. Prije su Azeri igrali, sjećam se da je Carroll igrao za njih, ali sad ih nema. Vidim da Norvežani još uvijek nemaju reprezentaciju
Iako imaju ligu


Još da spomenem da je na ovogodišnjem Eurobasketu za male države (nekadašnja skupina C) slavila Armenija koja je u finalu nadigrala favorizirane Andorce 79:71. Vidim da je za Armence igrao Bryant Dunston iz Efesa

https://en.wikipedia.org/wiki/2016_F...mall_Countries
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:36   #42
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Gledam sada ovaj raspored i čini mi se da je lako moguće da na kraju dana budu sve jedinice
Zajebali me Austrijanci, dobili Nizozemce +3 u gostima. Izuzev toga, nije bilo nekih iznenađenja. Možda se očekivala pobjeda Britanije u Mađarskoj, ali ne može se reći da je slavlje domaćina veliko iznenađenje, iako ovako visok rezultat (+19) nisam očekivao.

Nastavak kvalifikacija je 3.9. Bosna već tad igra ključnu utakmicu, moraju dobiti Šveđane doma da bi ostali u konkurenciji za plasman (barem u poretku drugoplasiranih).
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 22:02   #43
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Ali opet ne kužim da FIBA nije mogla naći još jednu reprezentaciju pa da sve grupe imaju isti broj ekipa.
Zato što su stoka. A Armenija bi idealno legla kao najbolja među najmanjima.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 20:49   #44
Jasno mi je zašto Albanija nije igrala prošli kvalifikacijski ciklus jer ovo šta trenutno pokazuju nije ni na kadetskoj razini.
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 23:11   #45
Gledam BiH i Švede.
Kakva košarka majko premila. Nurkić se zajebaje, Teletović propao ko žeton, Musa ubija, kad mi je Fee rekao da je 99 godište, ja zabezeknuo.

Ali Mulini TO su sve. Gledao na Bht i svaki su ga to snimali, prejak je.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 23:16   #46
Austrija ubiljala Njemačku 3/4 i onda prosula sve u zadnjoj, zabivši svega 6 poena. Šteta imali bi 2-0 nakon prva dva kola i pobjede nad glavnim konkurentima.
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 01:46   #47
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Gledam BiH i Švede.
Kakva košarka majko premila. Nurkić se zajebaje, Teletović propao ko žeton, Musa ubija, kad mi je Fee rekao da je 99 godište, ja zabezeknuo.

Ali Mulini TO su sve. Gledao na Bht i svaki su ga to snimali, prejak je.
Nurkić je odigrao bolesno, da nije imao osobne na kraju bi to još bolje izgledalo. Musa igrač utakmice, mislim da će mali u Cedeviti igrati značajniju ulogu ove sezone.

Britanci nakon uvjerljivog poraza u Mađarskoj sada isprašili Makedonce kući. To bi isto mogla biti jedna od zanimljivijih grupa. U trećem kolu se igra nekoliko derbija; BiH-Rusija, Gruzija-CG, Slovenija-Ukrajina...
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 02:22   #48
Vi koji gledate Musu u tim kvalifikacijama, jel mali ima sanse napraviti ozbiljniju europsku karijeru?

Nba su mislim nedosanjani snovi s obzirom kako je krzljav.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 02:28   #49
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
U trećem kolu se igra nekoliko derbija; BiH-Rusija, Gruzija-CG, Slovenija-Ukrajina...
Rusija sa Svedskom igra,dobili su BiH vec

Belgija-Island se obavezno gleda u sledecem kolu
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 23:26   #50
Mađari odlični! Nakon 1 kruga imaju cistih 3-0 na kontu. U skupini B Nijemci, Austrijanci i Nizozemci imaju omjer 2-1.
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 00:11   #51
Njemačka izgubila doma od Nizozemske
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 22:30   #52
Mađari melju, pobjeda u Britaniji +8, Eurobasket je za njih praktički osiguran. Na 4-0 su još Belgija, Poljska, Slovenija i CG.

Njemačka u Danskoj igra produžetak Izgleda da će dobit na kraju, ali kako je krenilo, neće im biti ni malo lako ostvariti plasman.

BiH-Rusija 45:45, još 15 minuta.

EDIT: Mula bogara više od Repeše u najboljim danima

Zadnje uređivanje Luyindula : 10.09.2016. at 22:55.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 22:59   #53
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Mađari melju, pobjeda u Britaniji +8, Eurobasket je za njih praktički osiguran. Na 4-0 su još Belgija, Poljska, Slovenija i CG.

Njemačka u Danskoj igra produžetak Izgleda da će dobit na kraju, ali kako je krenilo, neće im biti ni malo lako ostvariti plasman.

BiH-Rusija 45:45, još 15 minuta.

EDIT: Mula bogara više od Repeše u najboljim danima
Ipak poraz Nijemaca. Nizozemci u toj grupi preuzimaju vodstvo. Iznenađenje su i pobjede Bjelorusije protiv Estonije i Švicarske protiv Islanda.
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 23:20   #54
Prvo Mula je debil..Covjek ima dva rezona u napadu..Ili se Juka izvlavi na visoki post/ ili nisko prima loptu..Ili Mirza roka po volji i radi se iso play..Ljudi stoje u napadu i ne znaju sto raditi
Obrana i prilagodjavanje protivniku ne postoji..Unisti ih pick igra Rusa..Prebrojili ih stoput..


E sad..Gade mi se vise velicine koje dodju i odluce u 3 sekundi napada na plus deset sutirati sa osam metara..Ako ti netko da sve ovlasti,to podrazumijeva i igrace..Nisam na kraju vidio sto je bilo,ali tu su svi krivi da ne nabrajam sad
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 21:19   #55
Nitko ne komentira duel Mirza - Musa, moram reci da me ne iznenaduje, poletio je mali i nisam nikako na njegovoj strani. Ok, Mirza, veteran si repke, skuliraj se i odvali mu šamarčinu u svlačionici. No, bas sam komentirao s kolegom papijem, Musa bas zraci necim da ga zveknes i bude ti lepo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 21:46   #56
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Nitko ne komentira duel Mirza - Musa, moram reci da me ne iznenaduje, poletio je mali i nisam nikako na njegovoj strani. Ok, Mirza, veteran si repke, skuliraj se i odvali mu šamarčinu u svlačionici. No, bas sam komentirao s kolegom papijem, Musa bas zraci necim da ga zveknes i bude ti lepo
malog treba spustit na zemlju. straight outta bihac.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 15:38   #57
Mula sasvim opravdano izbacio Teletovića iz reprezentacije. Osim sukoba s Musom i Vrabcem na terenu, Mirza je na svoju ruku pozvao press konferenciju iako mu je Mula rekao da to ne radi, a navodno je i tražio da kasni na pripreme pa su se i oko toga porječkali.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 02:30   #58
Svedi sutra pobjeduju?s obzirom na stanje u bih repki.a i bilo je tijesno u bih u prvoj..jos nema teletovica.
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 22:43   #59
Mađari na EP! Zna li netko kad su zadnji put nastupili na takvom natjecanju?
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:20   #60
Kaže frend koji ima net da su zadnji put bili na Eurobasketu 1999.

Poslano sa mog Lenovo Z2 koristeći Tapatalk
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.