Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 12:46   #1
Question Problem sa logiranjem

Pozdrav,

imam problem sa prijavom na forum. Kada upišem user name i password, pojavi se welcome poruka da sam se uspješno logirao. Nakon toga me browser preusmjeri na forum, ali problem je u tome što sve izgleda kao da se nisam logirao. Polje u koje se upisuje korisničko ime i lozinaka su prazni i na dnu stranice piše da nemogu ništa raditi jer, navodno, nisam logiran iako je sve sa logiranjem naizgled bilo OK...

To se zna često dogoditi, pa mi treba nekoliko pokušaja se konačno uspijem logirati. Pliz, help me...
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 12:57   #2
Jesi probao refreshat stranicu?
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:19   #3
Jesam, ali ne pomaže. Općenito, zna se neki put dogoditi da neka stranica zašteka i da refresh pomogne, ali ovo mi se u zadnjih par dana dogodilo barem 5 puta što je nenormalno. Da se to dogodilo jednom, nebi ništa rekao, ali ovako...
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:48   #4
Hm... Zadnjih par dana se izvode određeni radovi na serveru. Možda je to uzrok. Gledaj još idućih nekoliko dana hoće li se događati. Ako se i dalje nastavi, javi se opet...
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:04   #5
Stavi da ti zapamti password i login, i nemoj se odjavljivat sa foruma nego samo klikni na X... i onda nebi trebalo bit probelma
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 08:53   #6
Skini CCleaner i procisti komp. (Instal, ne diraj kvacice nego ostavi kako jesu i run...)

Kad se logiras i upises user name i pass klikni na ono: "ostani logiran".

Ako ni tada nece, deinstaliraj browser, upali ccleaner i sa desne strane klikni registy. (kad zavrsi scan i izbaci one "ruske sifre" klikni fix).

Instaliraj ponovno browser. Probaj onda.

Ako ni onda nece, skini malwerebayte, napravi update i proskeniraj na full scan.

Eto, ostaje ti jos format windowsa, ali to mi se ne da pisati.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 16:19   #7
također imam problem s logiranjem. prije pol sata sam bila na forumu sa svojim starim nickom (blablica) i idem se opet ulogirat i password nije dobar? u svih 5 pokušaja mi je krivi password.
a maila na kojem sam registrirana, se naravno ne sjećam
blablica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 16:30   #8
zavoravite, ulogirala sam se nakon bezbroj puta.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 09:01   #9
ne vrijedi..
pet dana se već bezuspješno logiram.
Pomoć?
žacko 11
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 14:51   #10
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam problem sa prijavom na forum. Kada upišem user name i password, pojavi se welcome poruka da sam se uspješno logirao. Nakon toga me browser preusmjeri na forum, ali problem je u tome što sve izgleda kao da se nisam logirao. Polje u koje se upisuje korisničko ime i lozinaka su prazni i na dnu stranice piše da nemogu ništa raditi jer, navodno, nisam logiran iako je sve sa logiranjem naizgled bilo OK...

To se zna često dogoditi, pa mi treba nekoliko pokušaja se konačno uspijem logirati. Pliz, help me...
Ja se po desetak puta na dan ulogiram i bar jednom dnevno mi se dogodi ovo kvotano.
I to od posljednjeg velikog servisa foruma.
Neki mi se put dogodi da šaljem post (koji sam pisala minut-dva) i neće mi ga poslati jer kao nisam logirana.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 23:18   #11
I meni se ovo događa, ponekad mi ne "uhvati" prijavu ni tri puta zaredom. Nadam se da se ovo može nekako riješiti.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 18:25   #12
a da probaš izbrisat history. ne garantiram uspjeh al vrijedi pokušati
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 22:59   #13
To se i meni isto događalo.Čak mi se i dan danas dogodi,ali rijeđe nego prije.Upišem user i pass.I odem na prijavi se.Pojavi mi se obavijest kao i Randyju,i onda uočim prazna polja sa userom i passom.Ispada da nisam prijavljen,ali u biti jesam,hm...jer onda sam išao provjeriti svoj zadnji post,i meni je ispod nicka bila zelena lampica da sam online.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 01:29   #14
ajd ubacit ću ovdje svoj upit da ne otvaram novu temu..

ja se ne mogu odlogirat


odem na ''odjavi se'' i sve ok
piše mi:
Svi "cookieji" su izbrisani!
i onda npr. upišem forum u google, kliknem na link i otvori mi forum.hr i opet sam logiran, bez upisa korisničkog imena i lozinke

btw. u pitanju je Opera, u Internet exploreru sve ok

ok, mislim da sam skužio u čemu je problem
zanemarite ovo
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos

Zadnje uređivanje firestarter_17 : 29.11.2010. at 02:17. Reason: ..
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 14:35   #15
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
...ulogirala sam se nakon bezbroj puta.
Isto je i kod mene. Do prije par dana se to nije dešavalo, ovo zadnje je katastrofa... nakon pto se prijavim lijepo piše "zahvaljujemo na prijavi, sagena"... i ništa... vrati me ponovno na prijavu... i tako po par puta...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 15:15   #16
Meni se događa ovo u zadnje vrijeme. Ulogiram se, kaže mi hvala na prijavi i onda izgleda ko da se nisam ulogirala.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:49   #17
Ja sam se danas normalno ulogirala oko 10h, ali kad sam htjela ponovo nešto kasnije, kaže mi da mi je wrong login ili password, kao da mi je netko uletio u account i promijenio šifru ili šta već?

Probala sam ponovo nakon nekog vremena i sad je oke. Valjda.
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 11:12   #18
isti problem sa logiranjem

evo samo da se nadovezem slicni problem kao sto su opisali ostali al mi nije jasno novi pasvord poslali elektronskom postom i opet isto odrzavam pc od harda do kolacica povjesti i td.svaki puta kad se skinem sa pc i jos nesto logiro se novim korisnickim racunom i radi ko zmaj al to nije to ode moj
__________________
KAD ce taj petak!!!!!!!
*Ekspres* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 21:27   #19
@kinara - da nisi krivo upisivala pass. ili nick?
S druge strane, server jos uvijek ima nekih problema, pa je moguce i do toga (u doticnom momentu ''pada'', ti nije htio prihvatit podatke).
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 07:59   #20
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam problem sa prijavom na forum. Kada upišem user name i password, pojavi se welcome poruka da sam se uspješno logirao. Nakon toga me browser preusmjeri na forum, ali problem je u tome što sve izgleda kao da se nisam logirao. Polje u koje se upisuje korisničko ime i lozinaka su prazni i na dnu stranice piše da nemogu ništa raditi jer, navodno, nisam logiran iako je sve sa logiranjem naizgled bilo OK...

To se zna često dogoditi, pa mi treba nekoliko pokušaja se konačno uspijem logirati. Pliz, help me...
Evo ja došla da otvorim topic o ovim problemima i sad vidim da se događa i drugima. Meni se to događa svaki dan, ovo boldano, al danas se pogoršalo, dovoljno je da kliknem s jedne stranice na drugu ili pokušam poslati post ili pogledati privatne poruke, kod svake akcije mi javlja da nisam logirana i moram pokušavati ponovno. Užas
Eleonore2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.