Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2010., 13:06   #1201
Mi jučer na Roccou našli krpelja (gamad jedna), ali s obzirom da smo ga prije 10-tak dana tretirali s Advantixom, nije ga ugrizao, tako da smo odahnuli.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 16:18   #1202
Već krpelji?!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 16:46   #1203
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Već krpelji?!
A eto, izgleda da su već krenuli. Doduše, sad je opet zahladilo, pa se možda sad opet malo prikriju, ali treba biti oprezan.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 20:21   #1204
Netko je izrazio zaljenje u prethodnim postovima kako ne mozemo vise stavljati slikice nasih njuskica.
Mozemo ovdje
https://www.forum.hr/showthread.php?t=514351&page=15

ajde da vas vidimo!

i krpelji..?!? ..uzas
Rubi_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 01:21   #1205
joj ja sam jučer kod svog jadnička našla četiri krpelja, ali se nisu mogli zakačiti zbog zaštite koju ima na sebi. Izgleda da je krenula njihova sezona već, unatoč lošem vremenu
sunset_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 15:00   #1206
Smile pozdrav svima!!!

Quote:
sunset_ kaže: Pogledaj post
joj ja sam jučer kod svog jadnička našla četiri krpelja, ali se nisu mogli zakačiti zbog zaštite koju ima na sebi. Izgleda da je krenula njihova sezona već, unatoč lošem vremenu
eto,,,i ja sam svoga westića vodila na šišanje i cura mu našla 3 krpelja...užas...a šta će biti tek kasnije kad zatopli....
atena111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 15:02   #1207
pozdrav svima!!!

mene zanima jedna stvar....dali nečiji psić ima problema s ušima???moj je osjetljiv,na uši,da je to prestrašno...čim ste ih tretirali..non stop mu nešto curi iz ušiju,i crvene su mu....i na tepih se skroz češka....
atena111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 21:39   #1208
Quote:
atena111 kaže: Pogledaj post
mene zanima jedna stvar....dali nečiji psić ima problema s ušima???moj je osjetljiv,na uši,da je to prestrašno...čim ste ih tretirali..non stop mu nešto curi iz ušiju,i crvene su mu....i na tepih se skroz češka....
Pa za ovo odi odmah veterinaru! Možda ima šugu (parazit koji se nastani u ušima)! To treba liječiti insekticidom i antibiotikom koji će ti propisati veterinar.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 18:35   #1209
pozdrav svima........vidim da nas ima sve više koji volimo westiće.......i naravno druge psiće.........vidim da je sezona krpelja(gamadi)počela za koje mi btw.koristimo frontline combo koji nam se pokazao dosta dobar što se tiče krpelja jer smo u godinu dana imali samo jednog,a za buhe je izvrstan....
zasad nema nikakvih problema Hvala Bogu i nadam se da če tako i ostati(neki znaju o čemu pričam).......jako je zaigran,bebast i htjeli bi da takav i ostane makar mislim da če se uozbiljit s vremenom kak oni znaju biti ozbiljni hehehe......

uskoro mu je 1. rodendan pa molim da se pokloni pripreme za feštujer roštilj i piče se sprema

pozdrav svima i ako stignem nabaciti ču koju slikicu (obavezno pogledati)
__________________
da.....Westy je zakon
cobico is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 19:12   #1210
Prijavljujem da se ona krasta oko usta koju je raščešao šapom polako povlači i smanjuje se crvenilo. Ne znam da li je to od mazanja Trideromom ili pijenja Deramfit ulja, ali
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 21:08   #1211
Moze li mi tko reci nesto o wetyima?
Emily Tia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 21:41   #1212
Quote:
Emily Tia kaže: Pogledaj post
Moze li mi tko reci nesto o wetyima?
Ovisi što te konkretno zanima Ne vjerujem da na ovoj temi nisi baš ništa našla.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 08:44   #1213
Quote:
cobico kaže: Pogledaj post
zasad nema nikakvih problema Hvala Bogu i nadam se da če tako i ostati(neki znaju o čemu pričam).......jako je zaigran,bebast i htjeli bi da takav i ostane makar mislim da če se uozbiljit s vremenom kak oni znaju biti ozbiljni hehehe......

uskoro mu je 1. rodendan pa molim da se pokloni pripreme za feštujer roštilj i piče se sprema

pozdrav svima i ako stignem nabaciti ču koju slikicu (obavezno pogledati)

pozdrav,
već 1. rođendan??? kud prije
kao da smo jučer gledali slike on malca kako se igra s onom zelenom kokicom

baš sam neki dan primjetila da moja bella u zadnje vrijeme ne gušta više u igri s mladim psićima kao do sada
voli ona igru ali samo sa dva tri psa iz kvarta koji su stari kao ona, ovi mlađi joj baš i nisu po volji
nije valjda da će se uozbiljit, veća mi je guba ovako zaigrana
Veky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:00   #1214
Quote:
Veky2 kaže: Pogledaj post
pozdrav,
već 1. rođendan??? kud prije
kao da smo jučer gledali slike on malca kako se igra s onom zelenom kokicom

baš sam neki dan primjetila da moja bella u zadnje vrijeme ne gušta više u igri s mladim psićima kao do sada
voli ona igru ali samo sa dva tri psa iz kvarta koji su stari kao ona, ovi mlađi joj baš i nisu po volji
nije valjda da će se uozbiljit, veća mi je guba ovako zaigrana
evo vidis kak vrijeme ide........a bas je bio strašan sa tom kokicom,,,,sad su mu teniske loptice zakon,daj što hočeš ali loptica je na prvom mjestu.......neznam kak su mi slike tak male ispale....za rođendan stavim nove
__________________
da.....Westy je zakon
cobico is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 16:14   #1215
Rocco je u subotu imao jako stresan dan. Prvo smo išli kod veterinara, jer smo primijetili da mu s vremena na vrijeme oko pišulinca budu dvije-tri kapi krvi po krznu. Vet je otkrio da mu je vrh penisa malo upaljen (to je valjda normalno kof mladih mužjaka, dok im se flore i faune ne stabiliziraju), pa mu je šiknuo antibiotike, ali mu je za svaki slučaj provjerio i urin, što je značilo da mu treba ugurati kateter u penis. Kao što možete i pretpostaviti, Roccu se to nije baš svidjelo. Borba je bila duga i teška, ali su ga na posljetku veterinar i sestra uz pomoć mene i moje žene uspjeli oboriti i uvući mu kateter dovoljno duboko. Zatim, kad smo se vraćali kući, ja odem u trgovinu, a žena ostane ispred s njim. U trenutku dok sam izlazio iz trgovine začujem bolno cviljenje psa i mislim se:"Samo da nije Rocco." Ali, bio je on. Izgleda da se išao malo pošnufkati s nekim drugim psom i da su u sekundi uspjeli baš gadno zapetljati lajne, i valjda ih je uhvatila panika kad se nisu mogli odvojiti jedan od drugog, pa su se onda medjusobno napali. Roccu je njuška bila cijela krvava (poprilično gadan prizor), žena na rubu histerije, a ja onda moram glumit cool muško 8iako ni meni nije bilo svejedno). Naravno, izgledalo je gadnije nego što je stvarno i bilo. Kad smo došli doma, isprlai smo mu njušku i našli mu malu ranicu u ustima koja je prestala krvariti u međuvremenu. Rocco je prvo bio malo u šoku (razumljivo), ali se vrlo brzo smirio i izgleda da incident nije ostavio neke veće posljedice.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 14:43   #1216
Ajme užas jedan....jadničak mali. Šaljemo puse da se brzo oporavi!

Naš je kao mlad imao upalu prostate.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 15:08   #1217
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Ajme užas jedan....jadničak mali. Šaljemo puse da se brzo oporavi!

Naš je kao mlad imao upalu prostate.
Hvala na lijepim željama. Ma već mu je bolje. Pimpek mu više uopće nije upaljen, tako da mislim da smo to uspješno sanirali. Danas ga vodimo na prvo šišanje otkako je s nama. Već je počeo ličit na polarnog medvjeda koliko mu je dlaka narasla.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 08:59   #1218
Nekad se zapitam da li je naš pas uopće westie. Pa on bi lopovu vrata otvorio
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 13:02   #1219
Naš je što se toga tiče skroz dobar. Kad god netko prolazi ispred naših vrata, on krene režat. Što i nije baš zgodno kad se dogadja u 3-4 ujutro, pa nas probudi. Sreća pa živimo na predzadnjem katu zgrade, pa puno ljudi ne prolazi.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:49   #1220
S obzirom da će Roccu sad brzo 10 mjeseci, mislili smo preći na Royal Canin hranu za Westyje (trenutno koristimo Royal Canin Junior Ultra Sensible. E pa sad, imao bih dva pitanja:

1. Da li je netko koristio tu hranu i kakva su vam iskustva s njom?

2. Kako da obavimo promjenu hrane? Da li mu postepeno usipati malo po malo ove nove hrane u ovu koju već jede, ili napraviti čisti rez?

Zahvaljujem.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.