Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 13:54   #61
Imam dosta prijateljica i sve one koje kao spadaju u prosijek su ili stalno u nekim vezama ili u dugogodisnjim, dok jedna koju svi isticu kao fizicki jako posebnu, da se ne izrazim prekrasnu je uvijek sama. Cak i ako uspije nac nekog, ne zadrzi ga, ne zato sto je glupa nego zato sto nije sigurna u sebe. Stav. Definitivno najbolje pali.
Masu puta smo znale izaci vani i uvijek bi se onoj ne bas pretjerano atraktivnoj najvise uvaljivali tipovi, a nije da niti jedna od nas drugacije stilski/inteligencijom/nastupom drugacije nastupa, osim mozda neposrednosti koje je ona imala ipak najvise od svih.
Na kraju sto god muskarci pricali, mislim da ih ima jako malo koji ce se odluciti za predobre picke i da ce vecina ipak uletiti onim prosijecnim i ne samo zato sto ih se toliko boje nego zato sto su one prosijecne nekako manje opterecene izgledom, a sve u svemu, vecini je to ipak najbitnije. Opustenost i ta neka neposrednost zbog koje svaka zena/djevojka izgleda privlacnije.
Cafe Mlle is offline  
Old 30.09.2007., 14:04   #62
Quote:
janarani kaže: Pogledaj post
pa meni načelno nije izgled bitan, bio sam sa par "neuglednih" cura no naravno da je cool kada si sa zgodnijom curom i prošećeš se s njom po gradu i to... ali ne, nije to bitno a pogotovo ne presudno...
Mislim da se kod tebe radi o obrambenom mehanizmu.....i kao sto je onaj gore rekao, j......gov.......oprosti na izrazu.
tince is offline  
Old 30.09.2007., 14:21   #63
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Imam dosta prijateljica i sve one koje kao spadaju u prosijek su ili stalno u nekim vezama ili u dugogodisnjim, dok jedna koju svi isticu kao fizicki jako posebnu, da se ne izrazim prekrasnu je uvijek sama. Cak i ako uspije nac nekog, ne zadrzi ga, ne zato sto je glupa nego zato sto nije sigurna u sebe. Stav. Definitivno najbolje pali.
Masu puta smo znale izaci vani i uvijek bi se onoj ne bas pretjerano atraktivnoj najvise uvaljivali tipovi, a nije da niti jedna od nas drugacije stilski/inteligencijom/nastupom drugacije nastupa, osim mozda neposrednosti koje je ona imala ipak najvise od svih.
Na kraju sto god muskarci pricali, mislim da ih ima jako malo koji ce se odluciti za predobre picke i da ce vecina ipak uletiti onim prosijecnim i ne samo zato sto ih se toliko boje nego zato sto su one prosijecne nekako manje opterecene izgledom, a sve u svemu, vecini je to ipak najbitnije. Opustenost i ta neka neposrednost zbog koje svaka zena/djevojka izgleda privlacnije.
Po mom iskustvu momci su se vise motali oko lijepih nego manje lijepih.....bilo ih je par prosjecnih mozda koje su bile drustvene i zabavne , i te bi privukle ponekog sa svojom naravi ali daleko od toga da bi obilijetali oko njih.
Evo sad nedavno sam imala priliku vidjeti situaciju na djelu: jedna - fizicki recimo neprivlacna, koja je prstala pozitivnom energijom i veseljem i vrlo pametna nema previse udvaraca , ako uopce ikog. Druga , zatvorena nekad pomalo sekantna i nabusita ali jako lijepog lica je vec imala interesenata i nabacivaca. Muski su daleko vise oblijetali oko druge nego oko prve. Ne radi se o tako jako mladim ljudima, ono kasne dvadesete recimo...tako da nije bas pubertetska nezrelost u pitanju.
tince is offline  
Old 30.09.2007., 14:25   #64
Izgled je bitan, ali gledajući ga kao kompletnu cjelinu.

Kad bi čovjek išo gledat kakve su sise, pa guzica, pa lice, kosa, stil oblačenja i šta ja znam u kakve detalje, uredno bi ostao na šanku i zbario nebi ništa. Ponekad su neki detalji koji nas privuku nose puno veću prevagu od negativnih stvari.

Kad bi sad gledali da se svaki, ama baš svaki jebeni detalj na curi uklapa u našu predodžbu "savršene" nitko nebi bio s nikim.


Meni je bitan samo neki detalj na curi da me privuče. To se jednostavno ne može opisati i generalizirati. Taj detalj na jednoj curi, na drugoj mi ne mora predstavljati ništa. Naravno govorimo o nekim normalnim okvirima (da nije ekstremno debela ili mršava ili ne znam što.

Imam neke kriterije prema kojima odredim dali mi se cura dopada ili ne, ali ih jednostavno ne mogu generalizirati. Svaka je posebna na svoj način.

Evo, ja za sebe ne smatram da spadam u metro tipove koji sate provode u kupaoni kako bi se isforsirano svidjeli drugom spolu, dapače takvi mi djeluju kao da žele prikriti nedostatke i nesigurnost. Isto je i sa curama, isforsirano nametljive, prenašminkane i napadne u svakom pogledu zavaravaju same sebe. I takve mogu upecati samo nesigurne kvazi muškiće koji ne znaju prepoznati pravu vrijednost u ženi.

Trebaš iskoristiti adute koje imaš. Žena koja je svjesna svojih prednosti, a ne opterećuje se manama zrači sama po sebi.

I pravom muškarcu je to dovoljno.
Sviba is offline  
Old 30.09.2007., 15:06   #65
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Po mom iskustvu momci su se vise motali oko lijepih nego manje lijepih.....bilo ih je par prosjecnih mozda koje su bile drustvene i zabavne , i te bi privukle ponekog sa svojom naravi ali daleko od toga da bi obilijetali oko njih.
Evo sad nedavno sam imala priliku vidjeti situaciju na djelu: jedna - fizicki recimo neprivlacna, koja je prstala pozitivnom energijom i veseljem i vrlo pametna nema previse udvaraca , ako uopce ikog. Druga , zatvorena nekad pomalo sekantna i nabusita ali jako lijepog lica je vec imala interesenata i nabacivaca. Muski su daleko vise oblijetali oko druge nego oko prve. Ne radi se o tako jako mladim ljudima, ono kasne dvadesete recimo...tako da nije bas pubertetska nezrelost u pitanju.
Khm. Mozda su onda ove moje samo imale srecu?
Mene recimo nikad nitko bas nije bario vani, ali ako bi nekog upoznala preko frendova ili tak nesto vecina bi me barila tako da nisam mozda mjerodavna za neke savjete. Makar sam vise puta sa prijateljicama o ovim stvarima pricala i uvijek smo se cudile kako su najpopularnije bile te ne bas pretjerano izgledne cure pa cak i u osnovnoj i srednjoj...
I kad sam pricala s deckom o tome isto je rekao da jednoj njegovoj prijateljici koja nije bas nesto izgledom, ali je jako draga puno vise decki prilazi nego drugima koje izgledaju bolje.
Cafe Mlle is offline  
Old 30.09.2007., 15:14   #66
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Khm. Mozda su onda ove moje samo imale srecu?
Mene recimo nikad nitko bas nije bario vani, ali ako bi nekog upoznala preko frendova ili tak nesto vecina bi me barila tako da nisam mozda mjerodavna za neke savjete. Makar sam vise puta sa prijateljicama o ovim stvarima pricala i uvijek smo se cudile kako su najpopularnije bile te ne bas pretjerano izgledne cure pa cak i u osnovnoj i srednjoj...
I kad sam pricala s deckom o tome isto je rekao da jednoj njegovoj prijateljici koja nije bas nesto izgledom, ali je jako draga puno vise decki prilazi nego drugima koje izgledaju bolje.
Kod mene u osnovnoj i srednjoj je bas bilo obrnuto, a i kasnije : ove zgodne su uvijek imale vise udvaraca od manje zgodnih. I na faksu je cak bilo tako i na poslu, ma svuda. Mozda ti ne razlikujes nabacivanje od frendovskog odnosa i zafrkancije....
Puno cura tako misli , da im se nabacuju a oni se samo zafrkavaju.

Ili os jedna opcija: ono sto je muskima lijepo, zenama nije i pitanje je sta podrazumijevas pod lijepim izgledom....

Ja kad kazem za curu da je lijepa ne mislim na njenu sminku i odjecu nego na lijepe crte lica, lijepe oci, lijep ten i skladno tijelo te zdravu kosu. Jasno da kad se takva cura skocka da izgleda ko bomba. Kad je jednostavno obucena , mozda ju nitko ne bi primjetio na prvi pogled, cisto zbog neupadljivosti.

Doduse imala sam prijateljicu koja je bilo vrlo privlacna i zgodna, vrlo atraktivna ali nije imala previse udvaraca. Bila je dosta ozbiljna i povucena donekle, tako da ne znam. Ona kad bi se malo namazala i pristojno obukla, ali nista pretjerano, bila je prekrasna i tesko da ju netko ne bi primjetio. Bar po meni. Medjutim opazila sam da su ju na ulici daleko vise primjecivale zene nego muskarci.....
tince is offline  
Old 30.09.2007., 15:27   #67
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Puno cura tako misli , da im se nabacuju a oni se samo zafrkavaju
ima jedno pravilo koje bi cure trebale shvatiti: ako priča s tobom - jebo bi te.
Aphex is offline  
Old 30.09.2007., 15:37   #68
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ima jedno pravilo koje bi cure trebale shvatiti: ako priča s tobom - jebo bi te.

Pa mogu onako prijateljski pricati i zafrkavati se sa bilo kojom curom koja je drustvena, zabavna i otvorena. To uopce ne mora znaciti da bi ju j....
Znam to iz iskustva.....
A i vidim nijanse izmedju pricanja i pricanja: muskarac sasvim drukcije prica i odnosi se prema djevojci koja mu se svidja, nego sa onom koja ga ne privlaci fizicki ali mu je ok kao osoba.
tince is offline  
Old 30.09.2007., 15:41   #69
Smile

Quote:
agramer kaže: Pogledaj post
Izgled i nije presudan,dapače,kada komad izgleda kao sa naslovnice,imaš osječaj da joj je nos do oblaka,i takvu križaš,jer misliš da je trud uzaludan(to je zabluda,ali stoji)
Mene više interesira ono pozadinsko(ne dupe,tj.da,ali ne u ovom kontextu ).
Kajjaznam,svatko je na svoj način...jedinstven,čudan....

MISLIM DA JE STVAR U TOME..DA SVATKO IMA NEKU VIZUJU SAVRŠENE OSOBE,I DA MI TO ZAPRAVP TRAŽIMO JEDNI U DRUGIMA.
proljeće is offline  
Old 30.09.2007., 15:47   #70
Quote:
agramer kaže: Pogledaj post
Izgled i nije presudan,dapače,kada komad izgleda kao sa naslovnice,imaš osječaj da joj je nos do oblaka,i takvu križaš,jer misliš da je trud uzaludan(to je zabluda,ali stoji)
Mene više interesira ono pozadinsko(ne dupe,tj.da,ali ne u ovom kontextu ).
Kajjaznam,svatko je na svoj način...jedinstven,čudan....


Da ali to je samo a priori stav, ides linijom manjeg otpora jer je lakse zbariti neku neugledniju i manje su sanse da ces doziviti fijasko, nego kod neke zgodne (teoretski) . Time si zapravo podsvjesno podizes ego udvarajuci se manje zgodnim i bivajuci prihvacen jer se tako odrzava tvoje musko samopostovanje.
Premda ja mislim da je to samozavaravanje.
tince is offline  
Old 30.09.2007., 15:49   #71
Tincek, a što tebe zapravo muči?

Htjela bi da ti netko od muških kaže da izled nije bitan ili što?
Sviba is offline  
Old 30.09.2007., 15:54   #72
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Tincek, a što tebe zapravo muči?

Htjela bi da ti netko od muških kaže da izled nije bitan ili što?
Ne, nego da priznaju da im je bitan ali da vecina ide linijom manjeg otpora. Jer im je bitnije ipak da se skrase i i imaju potomstvo, da imaju nekog ko ce se brinut o njima i kuhat im veceru nego da budu sa zenom svojih snova. Jer, realno gledajuci relativno je malo lijepih i zgodnih zena, i po tom bi vecina muskaraca ostala samo do kraja zivota, sto oni nikako ne zele.
tince is offline  
Old 30.09.2007., 15:59   #73
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ne, nego da priznaju da im je bitan ali da vecina ide linijom manjeg otpora. Jer im je bitnije ipak da se skrase i i imaju potomstvo, da imaju nekog ko ce se brinut o njima i kuhat im veceru nego da budu sa zenom svojih snova. Jer, realno gledajuci relativno je malo lijepih i zgodnih zena, i po tom bi vecina muskaraca ostala samo do kraja zivota, sto oni nikako ne zele.
A koji je tvoj stav prema izgledu muškaraca? Da li je tebi izgled bitan?

Ovo što sam boldao je totalno krivo...i nije pravilo...Ja nebi mogao biti s nekom koja mi nije fizički privlačna i koja me ne napaljuje. Muški su vizualni tipovi i izgled im je bitan. Ti pričaš o stereotipima ljepote.

Ljepota je u očima onog koji gleda. I nikog drugog...
Sviba is offline  
Old 30.09.2007., 16:10   #74
dobro ovako ti to ide

ako lik misli barit trebu vani ona mora na nesto licit (sto je on pijaniji ona moze bit ruznija) al nije samo bitno sta on misli, nego on mora i pazit na frendove, nemre se osramotit i zbarit nekog gabora

CESTO BI JEBO A NECE ZBOG EKIPE

sto se seksa tice, ovisi kolko je napaljen, muskarac (uvelike kao i zena) kad je
napaljan oce jebat, i postaje malte ne svejedno kolko je djevojka zgodna il ne

IZGLED JE BITAN ZA PRVI KONTAKT
jer ono imas zgodnu i ruznu, normalno ces zgodnu prvu htjet

ali zgodna je mozda losija osoba - da a mozda i nije
pa onda idem po zgodnu koja je mozda losa radje nego ruznu koja takodjer moze bit losa osoba

znaci kad se probije ta prva barijera, onda karakter postaje sve vazniji, a i sama njezina ruznoca dovodi do toga da on ne zeli/ocekuje sex, pa je odma opustenije drustvo, dolazi do boljeg upoznavanja eventualno neke veze koja bi cesto bila dost ono duboka veza, a opet cesto i nebi potrajala...
__________________
Who is that largo24 you speak of?? www.bloBspotdotcom.blogspot.com
largo25 is offline  
Old 30.09.2007., 16:11   #75
Mozda ne razlikujem, ali s obzirom da nisam bas osoba koja ce pomisliti da ako ju frajer dodje pitat za cigaretu da to znaci da bi s njom pricao, nego da jednostavno zeli cigaretu, mislim da ipak nisam krivo percipirala.
Po kriterijima vecini ovdje frajera definitivno ne spadam u kategoriju super picke, ali mi se znalo dogoditi da bi me dosta njih okarakteriziralo tako, iako sam daleko od fizickih ideala.
Mislim da vecina cura slicno percipira lijepe i atraktivne i isto tako ih odvaja.
Imam par prijateljica koje spadaju u kategoriju atraktivnih za koje ja mislim da su jako dobro isfurane. I jedna takva ima hrpu tipova koji joj otvoreno ulecu iako nije tip cure koja se seksi oblaci i sminka. Jednostavno im je jako privlacna iako nema niti sise niti lijep ten, stovise ima problema sa istim i daleko je od klasicne ljepotice.
Ali privlaci paznju u puno vecoj kolicini nego ona jako lijepa spomenuta u prvom postu.
Cafe Mlle is offline  
Old 30.09.2007., 16:14   #76
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A koji je tvoj stav prema izgledu muškaraca? Da li je tebi izgled bitan?

Ovo što sam boldao je totalno krivo...i nije pravilo...Ja nebi mogao biti s nekom koja mi nije fizički privlačna i koja me ne napaljuje. Muški su vizualni tipovi i izgled im je bitan. Ti pričaš o stereotipima ljepote.

Ljepota je u očima onog koji gleda. I nikog drugog...

Bitan je da me privuce, ali recimo netko kao Brad Pitt, ili GOran Visnjic nisu moji tipovi mada su realno zgodni. A moze netko bit i strasno zgodan a i da mi je privlacan. Recimo netko kao Keanu Reeves. Moze bit i prosjecan a da mi je privlacan. Recimo Sam Neil. A moze bit i ruznjikav. - Rutger Hauer. Kod mene nema pravila....bitno je kako djeluje na van i sto izbija iz njega. I da bude moj tip, sto znaci da lici na musko, da nema mala stopala i ruke, mekanu, glatku kozu, i baby face. To mi je totalan turn off... i da glas mi je bitan.

Ako je muskima izgled bitan, znaci ima ih koji vole male , debele zene sa malim sisama i ti ce padat na takve, makar je danas stereotip ljepote sasvim drukciji.
Ali opet mala debela zena sa malim sisama i ruznjikavom facom ima daleko suzeniji izbor po pitanju muskaraca nego ona koja odgovara kanonoima danasnje ljepote: netko kao Monika Belucci ili Angelina Jolie, recimo.
tince is offline  
Old 30.09.2007., 16:15   #77
Sve zavisi kakve tko ima kriterije lijepote. Meni se osobno nikad nisu dopadali lijepi dečki. Svatko je za netkoga najlijepši.
Istina ja da zgodne cure prije nađu dečka ali samo iz jednog razloga. Jer su svjesne svoje ljepote, pune su samopouzdanja a samim tim one su dominante , više se ističu u društvu itd.
Ali to ne mora nužno značiti da su bolje.
Ann8 is offline  
Old 30.09.2007., 16:19   #78
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ne, nego da priznaju da im je bitan ali da vecina ide linijom manjeg otpora. Jer im je bitnije ipak da se skrase i i imaju potomstvo, da imaju nekog ko ce se brinut o njima i kuhat im veceru nego da budu sa zenom svojih snova. Jer, realno gledajuci relativno je malo lijepih i zgodnih zena, i po tom bi vecina muskaraca ostala samo do kraja zivota, sto oni nikako ne zele.
Eh...
Ja bas mislim suprotno. Hodam gradom i mislim koliko ima jako zgodnih cura, ali ono stvarno zgodnih i ima jako puno dobro isfuranih cura. I mislim da frajerima uopce nije problem nac neku dobro izgledajucu i da vecina od njih nije isfrustrirana kao zene koje stalno nesto kompliciraju.
Vecina njih nema potrebu analizirati u tancine ovakve stvari jer ih ne opterecuju.
Ne vidim po cemu zakljucivati da vecina je veza u kurcu jer su muskarci nezadovoljni svojim ulovom?!
Ja kad sam upoznala svog decka sam pomislila da je cudno da neki toliko zgodan frajer zeli bit sa mnom, a on je u isto vrijeme mislio da je nemoguce da se on meni svidja.
Mozda me laze kao i vecinu cura njihovi decki pa si je dohvatio laksu picku da mu kuha i pere jer ne zeli to radit sam. Iako za sada nema koristi od toga jer ne dijelimo zivotni prostor pa cak ni grad u kojem zivimo.
Cafe Mlle is offline  
Old 30.09.2007., 16:26   #79
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Mozda ne razlikujem, ali s obzirom da nisam bas osoba koja ce pomisliti da ako ju frajer dodje pitat za cigaretu da to znaci da bi s njom pricao, nego da jednostavno zeli cigaretu, mislim da ipak nisam krivo percipirala.
Po kriterijima vecini ovdje frajera definitivno ne spadam u kategoriju super picke, ali mi se znalo dogoditi da bi me dosta njih okarakteriziralo tako, iako sam daleko od fizickih ideala.
Mislim da vecina cura slicno percipira lijepe i atraktivne i isto tako ih odvaja.
Imam par prijateljica koje spadaju u kategoriju atraktivnih za koje ja mislim da su jako dobro isfurane. I jedna takva ima hrpu tipova koji joj otvoreno ulecu iako nije tip cure koja se seksi oblaci i sminka. Jednostavno im je jako privlacna iako nema niti sise niti lijep ten, stovise ima problema sa istim i daleko je od klasicne ljepotice.
Ali privlaci paznju u puno vecoj kolicini nego ona jako lijepa spomenuta u prvom postu.
Pa, u biti ne znam u cem je poanta....isfuranost nekim frajera, to znam, vise znaci nego prirodna ljepota. Mada mi je to malo teze za shvatiti. Kod nas recimo ima dosta isfuranih cura i to dobro isfuranih ali malo realno lijepih.....

Sto se tice puno zgodnih cura po gradu , navescu ti svoj vlastiti primjer: ja bez sminke izlgedam vrlo obicno, mislim da bi dobar dio ovdje kad bi me vidio rekao da sam prosjecna. Nemam klempave usi, veliku nosinu niti katastrofalan ten ali kao cjelina neupadljivo i ne tako lijepo.Medjutim, jednom kad sam isla na svadbu, moja teta me je jako dobro nasminkala, malo i decentno ali znalacki. I ja sam se pretvorila u ljepoticu, nisam se mogla nagledati u ogledalu a inace sam vrlo kriticna i perfekcionista. Nije me puno mazala, niti je to izlgedalo da imam ratnicke boje ali razlika je bila ocita.

Tako da te zgodne cure , kad bi skinula to sa njih bi dobila vjerojatno isti slucaj.Nase cure se znaju srediti i to je to.....Doktorirale su na tome....
tince is offline  
Old 30.09.2007., 16:28   #80
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Bitan je da me privuce, ali recimo netko kao Brad Pitt, ili GOran Visnjic nisu moji tipovi mada su realno zgodni. A moze netko bit i strasno zgodan a i da mi je privlacan. Recimo netko kao Keanu Reeves. Moze bit i prosjecan a da mi je privlacan. Recimo Sam Neil. A moze bit i ruznjikav. - Rutger Hauer. Kod mene nema pravila....bitno je kako djeluje na van i sto izbija iz njega. I da bude moj tip, sto znaci da lici na musko, da nema mala stopala i ruke, mekanu, glatku kozu, i baby face. To mi je totalan turn off... i da glas mi je bitan.

Ako je muskima izgled bitan, znaci ima ih koji vole male , debele zene sa malim sisama i ti ce padat na takve, makar je danas stereotip ljepote sasvim drukciji.
Ali opet mala debela zena sa malim sisama i ruznjikavom facom ima daleko suzeniji izbor po pitanju muskaraca nego ona koja odgovara kanonoima danasnje ljepote: netko kao Monika Belucci ili Angelina Jolie, recimo.

Ja se znam šaliti na svoj račun jer moja cura isto ne pada na stereotipe ljepotana kao što su bred pit ili klunij, ono niko živ nije njezin tip

Znači da sam ja ružan ili što

A isto ju ne mogu uvjeriti da mi se neka ženska koju vidimo na telki NE DOPADA i misli da ju muljam.

Žene i nemaju uvijek jasnu predodžbu što muški vole.
Sviba is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger