Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2008., 17:55   #1001
Najbitniji za pochetak .A zatim .........
partybracker is offline  
Old 16.11.2008., 20:23   #1002
kod samog upoznavanja izgled je jako važan jer te privlači nekome,ali kasnije svatko traži da ta osoba ima i neke druge kvalitete/dobrota,iskrenost,poštenje,intelekt.../Ako toga nema ne pomaže nikakva ljepota.
n-e-n-o is offline  
Old 16.11.2008., 20:54   #1003
Quote:
N. Nitko kaže: Pogledaj post
Od fizičkog izgleda, najvažnija je visina, ostalo je sve nebitno, barem prema statistikama.
Nije niti to. Ne mora biti visok, samo mora biti nešto viši i fizički jači od svoje ženske, ne smije imati pičkaste pokrete, mora prirodno lijepo mirisati i ne smije imati neugodnu boju glasa.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 16.11.2008., 21:15   #1004
Kod samog upoznavanja je bitan izgled, ali odmah uočiš i stav, samopozdanje itd. tak da to daje neku prvu sliku... Al kasnije je banana ak skužiš da se samopouzdanje bazira na samo izgledu, ma komplicirano je to, brrrr...
Hiperaktivo is offline  
Old 17.11.2008., 02:40   #1005
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko vam je izgled bitan, (znam da je ). Sto vas zapali kod zena, i da li je to uvijek fizicki izgled na prvu loptu? Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?Da li to onda znaci da one ne mogu birati , nego moraju cekati da se nekome svide, ako imaju srece?

Pitam ovo jer sam solo vec dulje vrijeme, i sad mi u zadnje vrijeme strasno fali netko blizak. Mislim da ne izgledam tako lose ali ne znam u cemu je problem i kako da ja izaberem onog koji se meni svidja a ne da me ganjaju neki lijevi?
Da li ako zenska nije prezgodna automatski ima manje sanse da se svidi nekome? I mora se daleko vise truditi na drugim poljima da bi nekom se dopala i osvojila ga , ovom ce trebat daleko vise vremena da se zaljubi u nju?

Evo puno pitanja za vas decke.......
Joj ma svi smo mi različiti muški,kao i vi cure...
Al da ne filozofiram,mislim da je ključna stvar i kod muških i ženskih SAMOPOUZDANJE. Nemora cura bit ne znam tipa neka manekenka ovo ono al ako ona ima samopouzdanje,onda i zrači nečime,bilo pozitiva bilo seksipil,il nešto drugo,nečim jebozovnim ona zrači i to je to što barem mene uvijek privuče kod određene cure,s kojom završim na dulje staze...

Naravno da ću kad tek vidim,upoznam curu,prvi puta prvo primijetit lice,sise i guzu ali kad trepnem opet pa je malo bolje pogledam,snimim i poslušam,njena osobnost će me privuć ili odmaknut od nje same i to je to jednostavno....

Ne znam,nadam se da si skužila što je pisac mislio reći...
Mucaco is offline  
Old 17.11.2008., 03:21   #1006
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko vam je izgled bitan, (znam da je ). Sto vas zapali kod zena, i da li je to uvijek fizicki izgled na prvu loptu? Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?Da li to onda znaci da one ne mogu birati , nego moraju cekati da se nekome svide, ako imaju srece?

Pitam ovo jer sam solo vec dulje vrijeme, i sad mi u zadnje vrijeme strasno fali netko blizak. Mislim da ne izgledam tako lose ali ne znam u cemu je problem i kako da ja izaberem onog koji se meni svidja a ne da me ganjaju neki lijevi?
Da li ako zenska nije prezgodna automatski ima manje sanse da se svidi nekome? I mora se daleko vise truditi na drugim poljima da bi nekom se dopala i osvojila ga , ovom ce trebat daleko vise vremena da se zaljubi u nju?

Evo puno pitanja za vas decke.......
Kada bi sada morao izabrati bilo koju ženu na svijetu ne bih mogao ! Što znači da je nemoguće generalizirati i reći što je svima dobro i što svi traže kod žena... Ja sam siguran da i žene tako razmišljaju !

Npr. bio sam sa prosječnom curom, ali je imala fenomenalnu guzu i bila je vrhunska u sexu te dobro kuhala uglavnom čim bi obukla tange i samo se naguzila znala je da sam gotov Ali nije to bila mala okrugla guza već veća mesnata sa širokim bokovima mljac

Ali ako mene pitaš ne volim mršavice, makar niti to nije 100% da mi se neće svidjeti I jedino što mrzim kod žena su ružni prsti na rukama i nogama te pogotovo crveni lak... Jednostavno mi je to odbojno i neprivlačno ! I da ružni zubi ili još gore sa gebisom

Evo vidiš, a sise nisam niti spomenuo
Lion01 is offline  
Old 17.11.2008., 03:23   #1007
E da inteligencija ! Vesela , spontana, temperamentna, strastvena bez previše filozofiranja sa njezine strane
Lion01 is offline  
Old 17.11.2008., 10:17   #1008
Gle...naravno da je izgled važan....ali je također dobro znat..da mene izgled može privuć....i te kako....ali me sigurno ne može zadržat :-))
TomC is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger