Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2013., 13:20   #61
Ovi naši novinari , ne znam samo gdje informacije skupljaju

Ona je 158 cm, ima štikle od recimo 10 - 11 cm i on je još uvijek viši od nje recimo 15 cm što znači da je on visok oko 184
vanhaver is offline  
Old 27.09.2013., 13:34   #62
nadam se da će isplivati i neki video pa da čujemo kako parla italiano. hazal je superkjutika, ovako skockana, lajkam! stvarno ne znam zašto non stop pišu o toj visini. kakve to sad veze ima? dosadni su.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 27.09.2013., 17:14   #63
pa nemaju shta drugo da i zalepe ko "manu".....ili jedu g*vana za debljinu il za visinu......cilj> zalepiti i neshto shto bi trebalo igrati ulogu mane.....ona nije model a pun k*rac "aktera" koji su de fakto modeli i manekeni a ne glumci.

recimo za onu njonjavu serenay ili kako se vech zove koja sad "glumi" sa Cagom neznam dal pishu da uopshte ne glumi ... kad ja to vidim onda kritichari garant to vide
Kornelia002 is offline  
Old 27.09.2013., 22:08   #64
slažem se kornelija. likuša koju spominješ je bezveznjača, baš kao i još neke druge (berren tuzunatac i sl.). neyse, koga briga za visinu ako hazal odlično radi posao? mene nije. pogledajmo visinu najvećih svjetskih glumaca, recimo al pacino, dustin hoffman itd. ta tobožnja mana ih nije spriječila da dobiju oscare. našoj hazal je tek koliko? 23? ajme, pa pred njom su tek najbolje uloge i najproduktivnije godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 27.09.2013., 22:16   #65
Ma najlakše je kad nemaš o čemu udariti po visini.
Ali što, zar je njena visina sprječava da odigra ulogu i pokaže što može?! Glumi super, uvjerljiva je i to je ono bitno. Visina nikako.

Uostalom, svi su joj glumački partner (bar za koje ja znam) visoki pa super izgleda s njima.

Eto, meni je baš super razlika u visini nje i Cagataya pa se ona mora popeti na prste da bi ga poljubila. Ili koriste blokove ili visoke potpetice. I ništa im ne nedostaje.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 27.09.2013., 22:51   #66
Turski novinari su kao i naši, kad nemaju o čemu pisati onda pišu o glupostima
Čak su se i Beren smijali što je koristila blokove s Enginom
Rekla je jedna cura na fejsu prije nego je Hazal otišla u USA da sad kad ona ode da će novinari ponovno morati pisati o bedrima Hulye Avsar i vidi čuda, Hulya Avsar i njena bedra 3 puta bila na naslovnici

Turci općenito spadaju u niže narode, ne znam zašto se onda iščuđavaju toliko

I da, i Caga je stajao na gajbama kad je glumio s Ruyom
vanhaver is offline  
Old 27.09.2013., 23:07   #67
Hazal Kaya

Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Caga je stajao na gajbama kad je glumio s Ruyom
ideš???

poncha, meni su hazal & caga perfektni! takodjer mi je bila super sa kivom koji je isto maneken i ima dobru visinu. baš ta razlika mi je bila slatka, hazal jako dobro glumi i baš joj odgovaraju ovako malo kršniji partneri. ona sitna i krhka, ali zna biti i dinamitna, a partneri visoki i mišićavi, pa onako kao neki zaštitnici. ma, baš odlično! ovaj novi partner mi nije nešto. kad je s njom podnošljiv je, ali sam po sebi je bzvz. njoj baš pristaju naočiti i razvijeni muškarci.




Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 28.09.2013., 10:04   #68
Ovdje je Hazal za turski Cosmopolitan baš dobro odgovorila za komentare za svoju visinu

Quote:
U veljači je dala intervju za tursko izdanje časopisa Cosmopolitan i otkrila što misli o komentarima medija koji su naglašavali kako je preniska u odnosu na svog glumačkog partnera u seriji 'Djevojka imena Feriha', Çaatay Ulusoya: 'Za mene to nije nikakva novost. Oduvijek sam bila najsitnija. I u razredu sam bila najniža pa sam zato sjedila u prvoj klupi. Zapravo mi je i drago što je tako s obzirom na to da na ekranu svi izgledamo deblje. Međutim nisam opsjednuta svojom težinom i tjelesnim izgledom. Ne mislim da moja veličina utječe na moj posao. Važno je kako se razvijam kao glumica.'

'Nažalost, stalno se susrećem s predrasudama. Ne očekujem da ću se svima svidjeti, sigurna sam da ima i onih koji me ne vole, ali i to je u redu. Mogu govoriti da sam niska i debela, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Salma Hayek neki je dan izjavila: 'Niska sam i debela, ali svejedno sam slavna. Baš me briga što netko misli.' Jednoga dana želim moći reći isto,' dodala je Hazal u istom intervjuu.
http://www.blog.hr/print/id/16316805...na-feriha.html
Tamara21 is offline  
Old 28.09.2013., 11:55   #69
Pa kad joj ne mogu prišiti lošu glumu moraju se uhvatiti visine , a to je dokaz koliko su plitki i ništa više.
Visina i debljina nisu prepreka da netko svoj posao obavi kako treba, a ona to radi. Također, period kad se zdebljala je bio i zbog bolesti za koju tada nije još ni znala. Sad se uz pravu prehranu i dijetu vratila u normalu. Više ni to stoga ne može biti tema za trač rubrike.

Meni je ona do sad bila odlična sa svakim gumcem i baš su svi dobro izgledali, ona je sitna, ali dinamitna , oni ogromni naspram nje, meni je to slatko.
Hakan mi nije ni zgodan ni lijep, ali kao par funkcioniraju s obzirom na viđeno u prvoj epizodi.

I da, vanhi vam je dobro rekla, Caga je isto imao gajbe .

Nova slika


https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...02024666_n.jpg
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 28.09.2013., 12:11   #70
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ideš???

poncha, meni su hazal & caga perfektni! takodjer mi je bila super sa kivom koji je isto maneken i ima dobru visinu. baš ta razlika mi je bila slatka, hazal jako dobro glumi i baš joj odgovaraju ovako malo kršniji partneri. ona sitna i krhka, ali zna biti i dinamitna, a partneri visoki i mišićavi, pa onako kao neki zaštitnici. ma, baš odlično! ovaj novi partner mi nije nešto. kad je s njom podnošljiv je, ali sam po sebi je bzvz. njoj baš pristaju naočiti i razvijeni muškarci.




Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
hehehe bas to.....svi njeni parteri dobiju na racun muzevnosti pored nje i publika (turska i arapska pogotovo) pada na to brze. Ovaj novi partner je svarljiv samo u zajednickih scena, a kad se pojavi solo u kadru meni ono . Al ako serija uspe (iskreno se nadam) ruku dajem da cemo i njega gledati u neku listu top 10 najpozeljnih muskaraca

I da...i Kivanc je bio maneken primarno, al kad je uleteo u glumu posvetio se tome celosno. I to je bio shut gol iz penala. Caga je imao penal shansu al mislim da je nije iskoristio
Kornelia002 is offline  
Old 28.09.2013., 12:44   #71
Današnja reportaža o Hazal http://www.youtube.com/watch?v=TKPDWj3gQ8w.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 30.09.2013., 16:39   #72
evo i video sa festivala turskog filma u Rimu,može se vidjeti i čuti Hazal kako priča talijanski )

http://www.sondakika.com/haber/haber...tivali-5116672
Tamara21 is offline  
Old 01.10.2013., 11:25   #73
Sretan rođendan Hazal!
__________________
"Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom."-Attila Ilhan
teraa is offline  
Old 01.10.2013., 18:08   #74
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
evo i video sa festivala turskog filma u Rimu,može se vidjeti i čuti Hazal kako priča talijanski )

http://www.sondakika.com/haber/haber...tivali-5116672
Bas je slatka
Jadransko more is offline  
Old 01.10.2013., 21:41   #75
na setu s kolegama proslavila 23 rođendan danas )

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...15009468_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...34761505_n.jpg
Tamara21 is offline  
Old 01.10.2013., 21:54   #76
koliko torti i ja bi tako
__________________
...
Ellaina is offline  
Old 01.10.2013., 21:58   #77
Sretan joj rođendan!

Quote:
Ellaina kaže: Pogledaj post
koliko torti i ja bi tako
Ima ljudi na setu. Svakome po jedan komad, eto.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 01.10.2013., 22:14   #78
evo i kratki video.. okružili je tortama ))

http://www.youtube.com/watch?v=qau6kebKas0&sns=tw
Tamara21 is offline  
Old 01.10.2013., 22:26   #79
Sretan joj rođendan i od mene!

Mala je bas slatka,tako mlada a tako uspjesna!
To što pričaju da je niska,to je iz ljubomore,svoj posao radi za desetku! A koliko ima glumaca da su ruzni.. Ja inače ne volim kad je partner puno visociji od drugog partnera,ali kod nje i Cage je to bas išlo.. uopće nije ruzno za vidjeti..
Jadransko more is offline  
Old 01.10.2013., 22:31   #80
slažem se sa gornjim postom
sretan ročkas hazal draga! puno uspjeha u karijeri! maestralna si u glumi! možeš biti uzor!

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...74440279_n.jpg

Frankenstein. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.