Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 16:29   #1
Privatne ginekološke ordinacije u Zagrebu

Imala sam vanmteričnu trudnoću. Svom ginekologu ne vjerujem više ništa i htjela bih drugo mišljenje nekog provjerenog i pouzdanog. Nisam iz Zg pa ne poznam ginekologe tamo i zato Vasm molim ako netko može i želi da mi preporuči kamo otići po drugo mišljenje. Kolike su cijene pregleda?Hvala
uciteljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:41   #2
e to i mene zanima - cijene i preporuke dobrog i pouzdanog ginekologa.

žene, pomagajte!
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:56   #3
https://www.forum.hr/showthread.php?t=11333

iam puno toga jer je vec dugo tema, ali pronaci cete vec nekog.
moja preporuka dr. tadic, ali ona je privatnik i ne znam dal prima nove pacijente. al je jedna od jeftinijih privatnika.
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 17:57   #4
https://www.forum.hr/showthread.php?t=11333

iam puno toga jer je vec dugo tema, ali pronaci cete vec nekog.
moja preporuka dr. tadic, ali ona je privatnik i ne znam dal prima nove pacijente. al je jedna od jeftinijih privatnika.

nek netko obrise dupli post, komp je malo poludio
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 18:48   #5
ja sam nekad davno išla kod dr. Tarle u draškovićevoj. čovjek je bio izvrstan.ali s obzirom da nisam imala većih problema od gljivica ne mogu garantirati...
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:55   #6
Quote:
Poluplave okice kaže: Pogledaj post
moja preporuka dr. tadic, ali ona je privatnik i ne znam dal prima nove pacijente. al je jedna od jeftinijih privatnika.
Ja je baš jučer zvala da dogovorim pregled, preko telefona mi zvuči baš OK, a i čitala sam na toj temi da su i ona i sestra super, vole puno pričati.

Da, cijena je oko 360 kn za UZV+pregled+papu, za studošice (osim ako se nije nešt mijenjalo u međuvremenu), a za ostale tete je 400 kn, ispravi me ako griješim.
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:08   #7
ima koja cura s PCOSom za preporucit kakvu dobru ginekologicu u zagrebu, koja ce se posvetiti tom vrazjem PCOSu. moze drzavna, moze privatna, nije bitno. tnx
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:14   #8
Nisam bila, ali cure ju naveliko hvale na forumu-dr. Danka Mirić Tešanić, radi u privatnoj ordinaciji Jasenke Grujić-Koračin, na Gupčevoj zvijezdi.
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 15:46   #9
Quote:
just_one_girl kaže: Pogledaj post
ima koja cura s PCOSom za preporucit kakvu dobru ginekologicu u zagrebu, koja ce se posvetiti tom vrazjem PCOSu. moze drzavna, moze privatna, nije bitno. tnx
e i ja sam takav slucaj, isto u potrazi za stucnim ginicem koji ce mi olaksat muke...

zene, pomagajte!
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:35   #10
dr. Silva Babić
najugodnija doktorica kod koje sam ikad bila, i ne samo da se posvecuje ginekoloskim problemima, nego mi je savjetovala i upucivala kojim doktorima trebam ici za probleme koji nisu vezani za ginekologiju.


http://www.ginoderma.hr/

i dosta su povoljni za razliku od nekih drugih privatnih ginekologa, stvarno je vrhunska
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:06   #11
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
dr. Silva Babić
najugodnija doktorica kod koje sam ikad bila, i ne samo da se posvecuje ginekoloskim problemima, nego mi je savjetovala i upucivala kojim doktorima trebam ici za probleme koji nisu vezani za ginekologiju.


http://www.ginoderma.hr/

i dosta su povoljni za razliku od nekih drugih privatnih ginekologa, stvarno je vrhunska
kakve su im cijene? imaju li iskustva s pcos-om?
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 21:29   #12
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
kakve su im cijene? imaju li iskustva s pcos-om?

uzv+pregled+papa je 400kn ili 450. cervikalni brisevi su 400kn zajedno. terapije je 100kn, konzultacije su 50 - male i velike su - 100. (samo ja sam kod nje dolazila da ju svasta pitam i nije mi nista naplacivala).
imaju iskustva sa svime, ako preferiras ginekologinje onda je dr. Silva idealna, ako ti je svejedno, s njom radi i dr. Ljubojevic, on je isto super. pogledaj malo onu temu na ŽK o ginekolozima, dosta cura je jako zadovoljno tamo.
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 13:06   #13
Ajjoj, ja i frendice smo zbrisale od nje, jer je nevjeojatno neugodna. Z arazliku od dr. Ljubojevića koji je takodjer u Ginodermi.
Meni je dr. Marton najbolja!Vodila mi je 2 trudnoce, pa prije toga rješavala jos neke preobleme, ma super je!
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
dr. Silva Babić
najugodnija doktorica kod koje sam ikad bila, i ne samo da se posvecuje ginekoloskim problemima, nego mi je savjetovala i upucivala kojim doktorima trebam ici za probleme koji nisu vezani za ginekologiju.


http://www.ginoderma.hr/

i dosta su povoljni za razliku od nekih drugih privatnih ginekologa, stvarno je vrhunska
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 15:38   #14
Quote:
kismo kaže: Pogledaj post
Ajjoj, ja i frendice smo zbrisale od nje, jer je nevjeojatno neugodna. Z arazliku od dr. Ljubojevića koji je takodjer u Ginodermi.
Meni je dr. Marton najbolja!Vodila mi je 2 trudnoce, pa prije toga rješavala jos neke preobleme, ma super je!
meni su obje dr Marton bile lose.
stara mi je stalno neke fore prodavala, a mlada me je pregledala bez i jedne rijeci, samo je nalaz napisala - valjda je mislila da ce mi star sve rec - a stara je trkeljala vec i ono sto sam sama znala.

kod placanja mi nije izdala racun, na sto sam ju morala posebno podsjetiti.

to im je veliki minus ako mene ptias.
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 18:05   #15
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
meni su obje dr Marton bile lose.
stara mi je stalno neke fore prodavala, a mlada me je pregledala bez i jedne rijeci, samo je nalaz napisala - valjda je mislila da ce mi star sve rec - a stara je trkeljala vec i ono sto sam sama znala.

kod placanja mi nije izdala racun, na sto sam ju morala posebno podsjetiti.

to im je veliki minus ako mene ptias.
identicno je i moje iskustvo.
one imaju neku opako losu citologinju - na apsolutno svakom papa testu, a radila sam ih valda 10 kod njih, pisalo je "promjene povezane s hpvom"... i onda sam ja hodocastila 100 puta na sve moguce pretrage i naravno nemam hpv. na kraju je stara rekla da "mora da se taj hpv negdje sakrio pa ga test ne moze pronaci" a njena citologinja moze, mos mislit. nakon toga sam dala petama vjetra

i jos nesto - marton naplacuje po vlastitom raspolozenju, za istu stvar svaki put druga cijena, nekad veca nekad manja. moja mama takodjer ide kod nje i njoj uvijek naplati drugacije
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 18:16   #16
Ja bih htijela spomenuti dr.Gojko Zovko.Čovjek izgleda smotano,ali svoj posao radi temeljito i jako se trudi da,ako postoji neki problem ukloni ga što prije.Znam dosta žena koje idu kod njega i jako su zadovoljne.Uglavnom čovjek se trudi oko pacijentica,mojoj šogorici je uspio spasiti trudnoću i prije nego je došla kod njega je imala 2 spontana.Sad je drugi put trudna i "ne miče" se od njega,a ni ja!
jojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 10:31   #17
Quote:
just_one_girl kaže: Pogledaj post
identicno je i moje iskustvo.
one imaju neku opako losu citologinju - na apsolutno svakom papa testu, a radila sam ih valda 10 kod njih, pisalo je "promjene povezane s hpvom"... i onda sam ja hodocastila 100 puta na sve moguce pretrage i naravno nemam hpv. na kraju je stara rekla da "mora da se taj hpv negdje sakrio pa ga test ne moze pronaci" a njena citologinja moze, mos mislit. nakon toga sam dala petama vjetra

i jos nesto - marton naplacuje po vlastitom raspolozenju, za istu stvar svaki put druga cijena, nekad veca nekad manja. moja mama takodjer ide kod nje i njoj uvijek naplati drugacije
a gdje sad ides? i koliko imas godina ako se smije znati?
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:08   #18
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
a gdje sad ides? i koliko imas godina ako se smije znati?
prosle godine sam od marton presla kod gudelj u polikliniku harni. i bila sam samo jednom kod nje. sad u 3. mjesecu moram opet na redoviti ginekoloski pregled i zbilja ne znam kod koga cu ici. uplatila sam si sunce, tamo je ukljucen ginekoloski pregled, pa cu vidjet kakvi su im ginekolozi.
ove godine cu napunit 25 godina...
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:50   #19
ajde drzim fige da u suncu bude neki ok doktor.
evo ja ak naletim na nekog dobrog, javim!
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 16:18   #20
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Ja je baš jučer zvala da dogovorim pregled, preko telefona mi zvuči baš OK, a i čitala sam na toj temi da su i ona i sestra super, vole puno pričati.

Da, cijena je oko 360 kn za UZV+pregled+papu, za studošice (osim ako se nije nešt mijenjalo u međuvremenu), a za ostale tete je 400 kn, ispravi me ako griješim.
pa koliko me sjecanej drzi mislim da je za studentice uzv pregled i papa ispod 300, oko 280. ali nisam sigurna.

al zena je fakat super
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.