Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2011., 09:41   #201
Ulolin maslac od lavande i čajevca , pogotovo u hladnim danima.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:53   #202
dobro cure, budem probao neutrogena fast absorbing. hvala
__________________
I'm a simple man, I see boobs I press Like.
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 00:20   #203
^i ja sam tu kupila zimus dečku, super mu je i brzo ju je potrošio
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 18:31   #204
Napokon sam našla idealnu kremu za suhe ruke-Specijalna glicerinska krema sa ekstraktom kamilice.Proizvodi je Hemigal Leskovac,a košta 1,60 KM ili 7 kuna.
Kupljena je u Kozmu,BiH.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 19:05   #205
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
neki dan sam kupila rosalovu kremu za ruke od kamilice i baš sa ugodno iznenađena,ja ko je fina,ugodnog mirisa i super hidratantna.
meni je toj kremi brzo miris ishlapija

dr scheller mi jako dobra, a loccitane s karite maslacem daleko najbolja
__________________
ništa nije crno ni bijelo!
karollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 11:21   #206
prijavljujem meni najbolju kremicu - dove intensive cream za izrazito suhu kožu. probala sam sve i svašta, ali ovoj kremi sam vjerna već više od godinu dana.. ima ugodan miris, hranjiva je, i jako, jako hidratantna. inače sam dosta lijena i zanemarujem ruke dok već zbilja nisu prilično suhe, i dovoljno je da samo nekoliko puta stavim ovu kremu - olakšanje se osjeća i trenutno, a i vrlo brzo pomogne koži da se oporavi.
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 12:09   #207
Quote:
karollina kaže: Pogledaj post
meni je toj kremi brzo miris ishlapija

dr scheller mi jako dobra, a loccitane s karite maslacem daleko najbolja
a gle kremi za ruke i nije funkcija da dugo zadrži miris,važno je da je dobra. ja isto patim na mirise i kod krema mi je birtno da imaju ugodan miris i da hidratizora i radi posao za koji je i namjenjena.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 18:32   #208
moje dvije majdraže kreme za ruke su definitivno 48mica i Atrix soft. Obje su savršene za zimu jer su dosta hranjive a ne ostavljaju masni trag i brzo se upiju i predivno mirišu
__________________
"Heaven will not ever Heaven be;Unless my cats are there to welcome me." :)
Sunnyday13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 23:51   #209
Pod hitno bih trebala neku odlicnu kremu za ruke! Jako su mi pocele crveniti, biti suhe, pucati koza i krvariti Dal' da opet klasiku 48, Neutrogenu crvenu ili ima nesto jos bolje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 00:14   #210
Meni je zakon Lush Handy gurugu, moja HG krema, ali joj je cijena paprena.
Nakon što je Lush poskupio mislim da je 94 kn.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 00:30   #211
Guglala, oprostite na debelom offtopicu!

Ja koristim Afroditu od badema, zadovoljna sam, ali nemam (još) tolikih problema sa suhoćom. Češće nosim rukavice, i trudim se ne tuširati se previše toplom vodom.
__________________
When faced with two choices, simply toss a coin. It works not because it settles the question for you, but because, in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.
Biberlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 08:26   #212
ja imam suhe ruke i zasad mi je najbolja neutrogena fast absorbing hand cream
nisam jos nasla najnajnajbolju, ali ova mi je od isprobanih super
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 09:24   #213
Jutro

Krema za ruke... uf. Ja ih volim mijenjati, al nemam nekih problema s rukama, osim sa zanokticama.
One povremeno počnu pucat do krvi, kako to boli , al nisam uspjela shvatiti zašto
Nekakav standard kojem se uvijek vratim je dr. Scheller od lotosa (lagana kremica, gušća i teža je od nevena).
Trenutno imam Kainu (začuđujuće dobra), dvije Florene (brzoupijajuća i lagana) i neku talijansku, Nature's mislim (lijeno mi dić i pogledat).
Afrodite su mi sve okej.
Na topiku o fantastičnim proizvodima netko hvali Dove kremu za ruke.
E da, balea od kamilice mi je bila baš dobra.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 09:58   #214
imam groznih problemosa s rukama . nemam naviku stavljat rukavice , a koristim svakojaka agresivna sredstva za ciscenje i sad mi ruke pate . perutaju se, zatezu, koza je toliko tanka da na nekim mjestima puca do krvi isl. cak su mi i dlanovi koma, unutrasnja strana prstiju, ma sve . navecer namazem ruke u debelom sloju i kad se u neka doba noci probudim, ruke budu suhe , pa mazem opet i tako...

trenutno imam balea urea kremu i clarinsovu. al nijedna nesto posebno ne pomaze. cijeli prosli tjedan sam "cuvala" ruke i redovito mazala, al i dalje su koma.

uglavnom trebam preporuku za 2 kreme . jednu masniju koja bi mi preko noci sanirala stetu, a drugu ekstrabrzoupijajucu, neljepljivu i nemasnu za po danu. da mogu tipkat kad namazem ruke i da mogu radit ostale poslove a pritom ne zamastit sve oko sebe.
eto slusam . i pozurite se jer su danas u kozmu kreme za ruke na akciji pa se moram opskrbit .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 10:10   #215
jogice, za dnevnu ti preporucam ovu neutrogenu o kojoj sam pricala, meni je zasad najbolja



a da probas mazat po noci s Avene cold kremom?
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 10:24   #216
moja topla preporuka za dnevnu brzoupijajucu

Crabtree & Evelyn Gardeners Hand Therapy


odlicna, odlicna krema hidratizira, obnavlja, popravlja, lijeci..... a minutu nakon sto se razmaze ruke su nemasne i suhe
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 10:29   #217
a di se to cudo kupi?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 10:44   #218
ja sam je kupila na feelu
http://www.feelunique.com/p/Crabtree...nd-Therapy-50g

na mua mozes procitati recenzije
http://www.makeupalley.com/product/s...p/ItemId=34954
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 11:30   #219
tnx, al trenutno mi je hitno pa ne mogu cekat da stigne .

bila u kozmu, kupila ovu neutrogena, onu roza afrodita i 2 dove koje hvale na totalno fantasticnom proizvodu .

od dr.schellera nemaju nis . di uopce nabavljate te dr.scheller kreme?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 12:49   #220
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
tnx, al trenutno mi je hitno pa ne mogu cekat da stigne .

bila u kozmu, kupila ovu neutrogena, onu roza afrodita i 2 dove koje hvale na totalno fantasticnom proizvodu .

od dr.schellera nemaju nis . di uopce nabavljate te dr.scheller kreme?
Kupi u Mulleru imas Ilirijinu kremu 48 za ruke. Mazi po noci. Spasit ce ti ruke, a jeftina je. Godinama je na trzistu, sada ima i ok pakiranje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.