Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2011., 16:42   #21
Quote:
Kamelot kaže: Pogledaj post
Tako je, jesam... Naravno da jesam, no isto tako sam i grijesnik i covjek a ne svetac... Prema tome, na sebe ne dam nikome, a ako netko to zasluzuje, pokazat cu mu sto je on meni cinio na isti nacin...!
Ah, dakle ti mrvicu zloupotrbljavaš ono sa ispovjedima i tako to. Bog će mi oprostiti ako se pokajem, pa mogu griješiti svjesno, glavno da se ispovjedim prije nego otegnem...

Tanko tanko.

Umjesto da mu pokažeš da može bolje, ti se spuštaš na njegovu razinu. tsk tsk haha
Raul Endymion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:52   #22
Quote:
Raul Endymion kaže: Pogledaj post
Ah, dakle ti mrvicu zloupotrbljavaš ono sa ispovjedima i tako to. Bog će mi oprostiti ako se pokajem, pa mogu griješiti svjesno, glavno da se ispovjedim prije nego otegnem...

Tanko tanko.

Umjesto da mu pokažeš da može bolje, ti se spuštaš na njegovu razinu. tsk tsk haha

Ne neeee.........

Moja djela su djela za samoga mene... Vjerojatno bi ti bio sretan da zivis moj zivot, no najbolje sto mozes je upravo govoriti to sto govoris... No mene te tvoje rijeci uopce ne zanimaju...

Zapravo cu ti reci, ako ti se ne svida to sto ja pisem, slobodno nemoj gledati... Evo, slobodno to tako napravi...

A ako ti imas neki pametniji savjet tu za bilo koga, slobodno ga izreci i pobij moju teoriju, ja cu je lako prihvatiti ako je imalo bolja od moje...

Tanko tanko

Tsk tsk he he
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:58   #23
Quote:
Kamelot kaže: Pogledaj post
Ne neeee.........

Moja djela su djela za samoga mene... Vjerojatno bi ti bio sretan da zivis moj zivot, no najbolje sto mozes je upravo govoriti to sto govoris... No mene te tvoje rijeci uopce ne zanimaju...

Zapravo cu ti reci, ako ti se ne svida to sto ja pisem, slobodno nemoj gledati... Evo, slobodno to tako napravi...

A ako ti imas neki pametniji savjet tu za bilo koga, slobodno ga izreci i pobij moju teoriju, ja cu je lako prihvatiti ako je imalo bolja od moje...

Tanko tanko

Tsk tsk he he
Iskreno mislim da u velikoj većini slučajeva osveta i zub za zub donosi više zla nego dobra, i da gotovo uvijek ima bolji način za riješiti stvari.

Ne osuđujem ja tvoj život ili išta takvoga samo te malo pikam jer zračiš malom dozom licemjerstva proglašavajući se vjernikom i savjetujući osvetu i zub za zub.

Iako ako razmislim malo, ako se ravnaš po starom zavjetu to i nije kontra
Raul Endymion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 17:01   #24
Quote:
Raul Endymion kaže: Pogledaj post
Iskreno mislim da u velikoj većini slučajeva osveta i zub za zub donosi više zla nego dobra, i da gotovo uvijek ima bolji način za riješiti stvari.

Ne osuđujem ja tvoj život ili išta takvoga samo te malo pikam jer zračiš malom dozom licemjerstva proglašavajući se vjernikom i savjetujući osvetu i zub za zub.

Iako ako razmislim malo, ako se ravnaš po starom zavjetu to i nije kontra

Znas, kao sto si i sam vidio, ako se ne varam, stavio sam na svaki post koji si ti prosudio licemjerstvom nekoliko smajlica... Oni mozda nesto govore... A ako i nisu, ti uopce ne mozes znati koliki sam ja vjernik, ili koliki sam ja licemjer ili kakav sam uopce kao osoba preko ovoga foruma... Stoga, ne donosi nagle i krive odluke prema ljudima, jer mozda uopce ne znas sto govoris... I da, ja nisam svecenik ili teolog da se ravnam po zavjetima... Ravnam se po onome sto Bog sam nalaze, a to se izvlaci izmedu redaka... Tak da...!
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 17:09   #25
Quote:
Kamelot kaže: Pogledaj post
Znas, kao sto si i sam vidio, ako se ne varam, stavio sam na svaki post koji si ti prosudio licemjerstvom nekoliko smajlica... Oni mozda nesto govore... A ako i nisu, ti uopce ne mozes znati koliki sam ja vjernik, ili koliki sam ja licemjer ili kakav sam uopce kao osoba preko ovoga foruma... Stoga, ne donosi nagle i krive odluke prema ljudima, jer mozda uopce ne znas sto govoris... I da, ja nisam svecenik ili teolog da se ravnam po zavjetima... Ravnam se po onome sto Bog sam nalaze, a to se izvlaci izmedu redaka... Tak da...!
Eh taj internet i pisana riječ

Daleko od toga da mogu saznati kakva si ti osoba iz par poruka, nikada tako nešto ne bih niti tvrdio.

Mozda jesi stavio smajlice na kraj, ali pocetak me prevario: "Ali evo, ozbiljno..."

Ali da ne dobijemo kartone najbolje da okoncamo ovaj tok rasprave, koji je poceo iskreno, samo zato sto sam bio malo "zaigran"
Raul Endymion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 12:23   #26
Quote:
nerealizirana_cura kaže: Pogledaj post
hahah, bas ste krvavi....ne bi ja njega nazad jer muljam s novim deckom....a broj mi ne pada mijenjati zbog ove situacije. i da, imamo puno zajednickih prijatelja ja i ta njegova sadasnja...
Bivši ti je nedojeban slabić. Ovim kretenoidnim, besmislenim porukama dokazuje da je i bezobziran, jer nakon podlog postupka se još usuđuje remetiti tvoj mir... Učini uslugu sebi i njegovoj sadašnjoj pa zajedničkim prijateljima priopći da te opsjeda porukama i još im i pokaži te poruke kao corpus delicti, ali onako u usputnom razgovoru... "ah, pa zar moram promijeniti broj, ovaj ne odustaje..." . I imaj na umu da te taj frajer ne voli i ne poštuje, jer bi bio s tobom da mu je stalo i ne bi se s tobom igrao k'o mačka s mišem.

Inače, uvijek zastupam modus bivanja na visini, ali kad netko prijeđe granice stila, dobrog ukusa etc... i ne zna stati, onda nema druge nego ga zaustaviti...
Eto pa ti vidi.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 17:30   #27
Ignore totalni.

Nema goreg udarca od udarca na ego
A tebe te njegove poruke još uvijek malo diraju, jer da ne diraju ne bi se niti obazirala na njih niti otvarala temu na forumu, ali s vremenom će i to nestati i sve 5
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 14:53   #28
nalazim se u sliučnoj situaciji- to javljanje bivšeg gada i sl. I znam koliko ti je teško ignorirati poruke i sve ali moraš. Jednostavno moraš. U mene se ta situacija vuće punu godinu i pol, jer sam luda. I evo, prije par dana sam stala na loptu. Teško je, sanjam ga noćima, nemirna sam, spavam skoro nikako. Teško je ali stisnuti zube, isplakati se u kutu i idemo dalje. Nema druge.
Držim ti palčeve da to što prije prođe hani. Nedaj se, pokaži mu gdje mu je mjesto...
__________________
.. izvana sjajimo iznutra sve je pusto- to je naša priroda i društvo..
jana91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger