Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2007., 11:04   #81
Quote:
Minelaaa kaže: Pogledaj post
heii cure... vjerovatno imate slicnih problema...sto obuci za maturu? gdje kupiti? ja i nemam bash nekog izbora za kupovinu, pa kontam dati da sashiju nesto... ali kako?? ne nosim haljine nemam pojma koja che mi pristajati... visina oko 165c...55kg... pomozite... pls
da, a inače sve cure koje idu u srednju školu furaju večernje haljne 24/7 pa si ti iznimka...

prošeći po gradu malo (ak nisi iz zagreba, dođi bar jedan dan vidjeti kaj se nudi) - kad isprobaš neku, idjet ćeš kaj ti stoji, koliko se cijene kreću, a uvijek možeš naći neku super kroja koja će na tebi dobro stajati, slkati je i sašiti takvu. ovak da gledaš k j dobro stoji na manekenkamaje bzvz....
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 11:06   #82
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
šta je noch-haljina?
vjerojatno hoch-haljina na noc
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 11:07   #83
Quote:
dafloydian kaže: Pogledaj post

Pronadji nesto sto odgovara tvom stilu i karakteru. Ako si inace vise sportskog stila, nemoj ocekivati da ces se preko noci prometnuti u hollywoodsku zvijezdu. Mozda i hoces, na petnaest minuta, ali noc je duga.
da, najdraže su mi one kaj je uhvatio sindrom 'odjednom princeza' - jedan dan u tenisicama i staroj trenirsi, a drugi dan - bapska pundža, kvazi dijamanti u kosi, na licu, tijelu, ušima i gdje sve ne, krinolina, lumuzina i za veliko finale kruna na glavi i rukavice karikature
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 13:02   #84
ma ja sama sebi smotana u haljini.. bilo kakvoj... uvijek sam u tenama, farkama..neke kosuljice + kravatica... ali nekad sama sebe iznenadim, nekad bash izgledam ok u haljini, zhenstveno ali ta maturalna noc je samo jednom u zivotu... ocu da budem 'jepa i posto nemam iskustvo s tim haljinicama.. pitam vas
a nisam iz zagreba, ja sam u Bosni
Minelaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 13:07   #85
Di u Bosni?
Ja sam sila haljinu za maturalno, a da sam bar kupila bilo kakvu i gotovo.
Ovako jednom je obukla i sad stoji.

Gledaj da uzmes nesto sto ces po mogucnosti opet obuc
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:33   #86
Ja sam bila posudila haljinu jer mi se stvarno nije dalo bacati novac na to.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:46   #87
Quote:
UltraViolet kaže: Pogledaj post
Di u Bosni?
Ja sam sila haljinu za maturalno, a da sam bar kupila bilo kakvu i gotovo.
Ovako jednom je obukla i sad stoji.

Gledaj da uzmes nesto sto ces po mogucnosti opet obuc
pa sta je nemos obuc ako ides negdje na krstitke il u svatove

a za curke sta su stalno u nekim casual kombinacijama ja bih preporucila odijelo
ja sam si kupila nekoliko,jedno je boje sampanjca,satensko,super je za neke prilike tipa svecane vecere i sl.al ide i za maturu,samo se treba znat ukombinirati..
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:51   #88
Quote:
Minelaaa kaže: Pogledaj post
ne nosim haljine nemam pojma koja che mi pristajati
Iz tog razloga svakako prođi po dućanima i isprobaj krojeve. Šta više to bolje. Iznenadiš se kad probaš, a nerijetko se desi da ono šta ti je kad obućeš loše stoji.

Neznan šta se podrazumijeva pod onin `nemam bash nekog izbora za kupovinu`. Jel se to odnosi na dućane ili pare?
Kod mene recimo nema dućana s večernjin haljinama. Nismo nešto jaka županija pa san išla u susjedne. Ne boj se za roditelje. Njima je najbitnije da in princeza bude zadovoljna
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:26   #89
meni je osobno za maturalnu haljinu bilo bitno da je duga, uvijek mi dotjeranije i ljepše izgleda od kraće haljine, ali opet sad mi ta haljina stoji u ormaru, a kraću ćeš uvijek moć nosit.. najbolje ti je dat šivat haljinu u krojačice, imaš na internetu jako puno izbora
jednaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:31   #90
ova tema je bila vec milijun i edan put, odite na modu i veliki topic modnih kritika e tamo ima svasta
__________________
...princip je isti...
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:39   #91
Quote:
jednaa kaže: Pogledaj post
meni je osobno za maturalnu haljinu bilo bitno da je duga, uvijek mi dotjeranije i ljepše izgleda od kraće haljine, ali opet sad mi ta haljina stoji u ormaru, a kraću ćeš uvijek moć nosit.. najbolje ti je dat šivat haljinu u krojačice, imaš na internetu jako puno izbora
Koja je granica između kratke i duge haljine? Nekima je duga haljina od kolina na niže. Nekima je ona do kolina kratka, a duga ona od ispod kolina na niže.

Kod nas je od 90-ak cura, svega jednoj haljina bila iznad kolina. I bila je nekako prekratka.

Svi govore `Kraću ćeš haljinu moć obuć`, al k vragu najisplativije bi mi bilo da san išla u gaćama na crtu, majici i sakou, em to obožavan, em bi nosila ohoho puta, al ono... malo je drukčija prigoda.
I ta kraća haljina košta minimalno 1500 kn (baren ono šta san ja viđala) tako da cure opet razmišljaju `Šteta mi ju nosit u kafić da me neko uvati duvanon, a toliko san je platila`. I opet si na istom.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 15:51   #92
ma sve ovisi o visini cure. ti uopće nisi niska za dugu haljinu, a pritom mislim skroz do poda, naravno, uz visoke take. ja imam 174 i imala sam cipele od 7cm i dugu do poda haljinu. to mi je pre lijepo, ali nemaš je više gdje nosit. kraće haljine su isto prelijepe, ali mi se čine manje glamuroznima. ja razmišljam na način da je jednom u životu maturalna večer i jedina prilika za obuć dugu haljinu, uz vjenčanje ali to se ne ubraja.. a od lijepih dugih kraćih haljina ima jedna genijalna.. ako je nađem u kompjutoru uploadat ću ti je
jednaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:05   #93
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
pa sta je nemos obuc ako ides negdje na krstitke il u svatove

a za curke sta su stalno u nekim casual kombinacijama ja bih preporucila odijelo
ja sam si kupila nekoliko,jedno je boje sampanjca,satensko,super je za neke prilike tipa svecane vecere i sl.al ide i za maturu,samo se treba znat ukombinirati..
Ma mos mislit sto cu je obuc.
Sad mi je odvratna
Pitanje je dal bi i stala u nju.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:13   #94
Quote:
UltraViolet kaže: Pogledaj post
Ma mos mislit sto cu je obuc.
Sad mi je odvratna
Pitanje je dal bi i stala u nju.
mislim da je ovo zadnje
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 21:16   #95
hmmm, bile ste vrijedne, mnogo ste pisale ev da vam kazem... problem nije u novcu nego u izboru haljina! sve haljine su nekako krojene za one mrsave cure...a ja imam dosta velike grudi, i strukic mi nije bas
a pored toga... ja je svakako vise ne mislim oblaciti! samo za tu noc i gotovo! rekla sam vam da novac nije problem, nego izbor...a i ne znam da ovdje ima neka puzdana krojacica i od kojih materijala? ima li neki da mi stegne srtuk + kakvu frizuricu za to? imam gustu kosu, svijetlo smedju, duzina=do pola ledja, tako nekako...
Minelaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 21:21   #96
Quote:
jednaa kaže: Pogledaj post
ma sve ovisi o visini cure. ti uopće nisi niska za dugu haljinu, a pritom mislim skroz do poda, naravno, uz visoke take. ja imam 174 i imala sam cipele od 7cm i dugu do poda haljinu. to mi je pre lijepo, ali nemaš je više gdje nosit. kraće haljine su isto prelijepe, ali mi se čine manje glamuroznima. ja razmišljam na način da je jednom u životu maturalna večer i jedina prilika za obuć dugu haljinu, uz vjenčanje ali to se ne ubraja.. a od lijepih dugih kraćih haljina ima jedna genijalna.. ako je nađem u kompjutoru uploadat ću ti je
ma sto mi nisi blize i stvarno mislis da nisam niska??
Minelaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 23:17   #97
@ minelaaa: osim kaj ti treba odabrati haljinu,frizuru i tko zna kaj još sve ne - jel treba netko i otići umjesto tebe tamo....?
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 01:04   #98
Quote:
Copycat kaže: Pogledaj post
@ minelaaa: osim kaj ti treba odabrati haljinu,frizuru i tko zna kaj još sve ne - jel treba netko i otići umjesto tebe tamo....?
uf.. nagovaramm seku bliznakinju da se uvali umjesto mene...dala bih joj 1000evra... al' neche
bi l ti ?
Minelaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 02:24   #99
Quote:
Minelaaa kaže: Pogledaj post
hmmm, bile ste vrijedne, mnogo ste pisale ev da vam kazem... problem nije u novcu nego u izboru haljina! sve haljine su nekako krojene za one mrsave cure...a ja imam dosta velike grudi, i strukic mi nije bas
a pored toga... ja je svakako vise ne mislim oblaciti! samo za tu noc i gotovo! rekla sam vam da novac nije problem, nego izbor...a i ne znam da ovdje ima neka puzdana krojacica i od kojih materijala? ima li neki da mi stegne srtuk + kakvu frizuricu za to? imam gustu kosu, svijetlo smedju, duzina=do pola ledja, tako nekako...

Zašto bi ti uopće šila haljinu ako ih ne voliš ili ako ih ne nosiš ?

Koliko sam ja mogla primjetiti, izbor haljina koji ti je na ovom topicu ponuđen nije prikladan za tebe obzirom na visinu.

Možeš fenomenalno izgledati i u nekim svečanim hlačama. Ja imam jedne u kojima se mogu i udati. One te i izdužuju, osjećat ćeš se ugodno, možeš ih kombinirati s milijun krpica itd....

Pokušat ću naći slikicu pa ti naknadno ubaciti da vidiš o čemu pričam.
ange is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 12:03   #100
a neka haljinica tipa baby doll kroja ,rezana ispod grudi...to je imalo par cura na mojoj maturalnoj

ili gornji dio u kao korzet koji je gore ravno rezan
a dolje suknjica
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.