Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2010., 12:50   #1
Question ŽENE I PSI-VELIKA LJUBAV??

Evo čitam ovaj forum, mnogo je zanimljivih tema, no mislim da ovakve nema ., pa se odlučih uključiti.
Naime primjetio sam da postoji jedna posebna kategorija žena, a to su žene sa psima. Većinom se radi o samim 30+ ženama, visokoobrazovanima, situiranima...I te žene imaju pse kojima poklanjaju svu svoju pažnju i ljubav, i stoga su većinom same, neudane, u prolaznim vezama ili bez istih. Negdje sam pročitao da je to zato jer imaju nerealna očekivanjima prema partnerima, traže neprekidno davanje, zato jer životinje bezuvjetno daju ljubav a njihov potencijalni partner ima nekad los dan i eto vraga. Zanima me da li ste primjetili takve stvari i takve žene, ako niste, a recimo iz zg-a ste vidjet cete ih u maksimiru, tuškancu, ribnjaku. POsebno me zanima što žene koje su se prepoznale u opisu misle o tome
Weirdmax is offline  
Received Infraction
Old 05.06.2010., 12:59   #2
a jebo te pas
a nisi razmišljao možda o tome da te žene nevezano za svoje kućne ljubimce u životu imaju prevelika očekivanja koja nijedan muškarac ne može zadovoljiti, pa onda -da ne bi bile same u životu - kupe psa?
Starbuck* is offline  
Old 05.06.2010., 13:13   #3
žene su stvorene da daju ljubav, da se brinu o nekome, da tetoše, maze i paze.. takav im je mentalni sklop u glavi, takva im je anatomija, takve su uvijek bile i takve će i ostat.

a sad jel to daju psu ili muškarcu - pa na isto ti dođe.
samo eto pas te ne može spankat, pa je to malo bed.
a dijete je skupo i kad naraste te počne zajebavat, tako da se to ne isplati

žene sa psom nisu kul, veće su mi face one sa 9 mačaka
shakiri is offline  
Old 05.06.2010., 13:13   #4
Quote:
Weirdmax kaže: Pogledaj post
Evo čitam ovaj forum, mnogo je zanimljivih tema, no mislim da ovakve nema ., pa se odlučih uključiti.
Naime primjetio sam da postoji jedna posebna kategorija žena, a to su žene sa psima. Većinom se radi o samim 30+ ženama, visokoobrazovanima, situiranima...I te žene imaju pse kojima poklanjaju svu svoju pažnju i ljubav, i stoga su većinom same, neudane, u prolaznim vezama ili bez istih. Negdje sam pročitao da je to zato jer imaju nerealna očekivanjima prema partnerima, traže neprekidno davanje, zato jer životinje bezuvjetno daju ljubav a njihov potencijalni partner ima nekad los dan i eto vraga. Zanima me da li ste primjetili takve stvari i takve žene, ako niste, a recimo iz zg-a ste vidjet cete ih u maksimiru, tuškancu, ribnjaku. POsebno me zanima što žene koje su se prepoznale u opisu misle o tome
najkasnije do 13, 30 će ti zatvoriti temu...zoofilija
zanzy is offline  
Old 05.06.2010., 13:33   #5
Quote:
Weirdmax kaže: Pogledaj post
te žene imaju pse kojima poklanjaju svu svoju pažnju i ljubav, i stoga su većinom same, neudane, u prolaznim vezama ili bez istih.
Da. Zbog ljubavi koju poklanjaju psu nemaju muža. To su vrlo slične emocije i odnos s psom uspješno supstituira brak.
chocolatecookie is offline  
Old 05.06.2010., 13:39   #6
meni je to preslatko!
This Girl is offline  
Old 05.06.2010., 13:44   #7
a konzumiraju li oni tu ljubav?
asdfgh is offline  
Old 05.06.2010., 13:57   #8
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
a konzumiraju li oni tu ljubav?
ha-ha. a kaj s onima solericama od 40 koje se boje pesa??
hera86 is offline  
Old 05.06.2010., 13:58   #9
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
ha-ha. a kaj s onima solericama od 40 koje se boje pesa??
možda takve imaju mačke?
__________________
ursula1000 is offline  
Old 05.06.2010., 13:59   #10
I što je sad tu toliko čudno ako se žene od tridesetak godina vole brinuti o psima?
Mopsi 7 is offline  
Old 05.06.2010., 13:59   #11
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
ha-ha. a kaj s onima solericama od 40 koje se boje pesa??
te imaju macke?

EDIT- ursula me prestigla
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 05.06.2010., 14:00   #12
Mislim da tema o ljubavi visokoobrazovanih, neudatih, situiranih Zagrebčanki koje šeću pse Maksimirom i Tuškancem ne pripada LJES-u. Ipak se ovdje piše o erotici i seksu, a i ljubav žene i psa onda ima skroz druge konotacije. Barem moja logaka tako govori.

Vrlo dvosmisleno postavljena tema, ali dobro. Tako se mogla postaviti i tema o ljubavi žene prema svom automobilu, pa reći da situirane i visokoobrazovane Riječanke uglavnom voze kabriolete i izlaze u Opatiju i Trst, te da zato nemaju vremena za vezu i brak...
zanzy is offline  
Old 05.06.2010., 14:01   #13
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
I što je sad tu toliko čudno ako se žene od tridesetak godina vole brinuti o psima?
meni je čudno da je tema na ljesu, a ne npr. na kućnim ljubimcima.
asdfgh is offline  
Old 05.06.2010., 14:02   #14
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Mislim da tema o ljubavi visokoobrazovanih, neudatih, situiranih Zagrebčanki koje šeću pse Maksimirom i Tuškancem ne pripada LJES-u. Ipak se ovdje piše o erotici i seksu, a i ljubav žene i psa onda ima skroz druge konotacije. Barem moja logaka tako govori.

Vrlo dvosmisleno postavljena tema, ali dobro. Tako se mogla postaviti i tema o ljubavi žene prema svom automobilu, pa reći da situirane i visokoobrazovane Riječanke uglavnom voze kabriolete i izlaze u Opatiju i Trst, te da zato nemaju vremena za vezu i brak...
ajde sta si tako stisnut

a kaj bi tek bilo da se postavi tema o muskarcima i njihovim autima?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 05.06.2010., 14:02   #15
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
te imaju macke?

EDIT- ursula me prestigla
kaj nije riječ o pesekima....
hera86 is offline  
Old 05.06.2010., 14:07   #16
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
ha-ha. a kaj s onima solericama od 40 koje se boje pesa??
To indicira toliko golem strah od muškaraca i ozbiljne veze da ih užasava čak i imanje četveronožnog lajavog supstituta.

Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
možda takve imaju mačke?
Mnoga istraživanja (Stanford i Keley, 2004., i drugi) pokazala su da su žene koje su tzv. cat persons manje opsesivne partnerice u vezama od vlasnica pasa jer su ih godine imanja mačaka navikle na mačju potrebu za kontemplacijom u miru, stoga je lakše prihvaćaju kod svojih partnera i ne žaloste se pretjerano ako im partner ne skače po hlačama svaku budnu sekundu.


Ne uspijevam ozbiljno shvatiti ovu temu.
chocolatecookie is offline  
Old 05.06.2010., 14:07   #17
ima ona rasa koja se zove Paštetar,njih žene najviše vole,pogotovo one starije i neudate
Nježni sport is offline  
Old 05.06.2010., 14:12   #18
Quote:
Nježni sport kaže: Pogledaj post
ima ona rasa koja se zove Paštetar,njih žene najviše vole,pogotovo one starije i neudate
Sva sreća što ne mogu magarca strpati u 40m2.
Kohoutek is offline  
Old 05.06.2010., 14:12   #19
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
kaj nije riječ o pesekima....
pa jeste, al necemo valjda mica mace diskriminirati
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 05.06.2010., 14:14   #20
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ajde sta si tako stisnut

a kaj bi tek bilo da se postavi tema o muskarcima i njihovim autima?
Ženu dam, auto ne dam

Misliš li ti stvarno da je ženama (situiranim) šetnja s psom po Maksimiru nadomjestak za muškarca (i neke lijepe stvari koje kvalitetan muškarac pruža)?
zanzy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger