Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2012., 13:36   #1
NBA 2k13



Proizvođač: 2k Sports
Datum izlaska: 2. listopad 2012.
Platforme: Xbox 360, Wii, Wii U, PlayStation 3, PlayStation Portable, Microsoft Windows
Najava: link
Gameplay: Link

Nakon što su se na tržištu našle nogometne simulacije, došao je red i na onu košarkašku (EA je jučer otkazao Nba live 13). Bez prave konkurencije, radišni momci iz 2k sportsa su ipak pronašli i više nego dovoljno materijala za novi nastavak te nam za par dana dolazi NBA 2k13. Što se gameplaya tiče, od važnijih novina treba naglasiti poboljšanu fiziku (s naglaskom na kolizije među igračima), prebacivanje driblinga na desni analogni stick, znatno poboljšana dodavanja itd. Također, na naslovnici igre se može pronaći ime američkog rappera i jednog do vlasnika Brooklyn Netsa - Jay-Z-a. Njegov doprinos je bio soundtrack (koji bi trebao biti mnogo bolji od prošlogodišnjeg, iako varira od Rakima, Nasa pa sve do U2 i Coldplaya !?!?!?!?!?) te dream team mod u kojem će se suprotstaviti dvije generacije - ona iz 1992. te sadašnja. Sve u svemu, možemo očekivati još jedan izvrsni nastavak iz serijala 2k.


Quote:
2k sports kaže:
With more than 5 million copies sold worldwide and more than 25 Sports Game of the Year awards won, NBA 2K12 was another monster release for the biggest NBA video game simulation franchise in the world. This year, 2K Sports has joined forces with the legendary JAY Z as Executive Producer to transcend sports video games and take virtual hardwood to the next level. Featuring an enhanced MyCAREER mode and all-new gameplay features, NBA 2K13 will let gamers pit the best players in NBA history against the new dynasty of talent, including the much-debated matchup between the 2012 U.S. Men’s National Team and the 1992 “Dream Team.”

A JAY Z Production – Produced by multi-platinum recording artist JAY Z, who presided over the soundtrack, in-game presentation elements, and the overall style of the game.

Improved Gameplay – Featuring the Control Stick for enhanced ball control, Dynamic Shot Generator for more realistic shot variety, all-new Signature Skills and so much more.

MyCAREER Mode – Build your MyPLAYER by giving him Signature Skills, and acquire your very own animations. Start from the Rookie Showcase and NBA Draft and build your MyPLAYER into an NBA legend.

USA Basketball – Finally answer the question: Who would win a head-to-head duel between the 1992 Dream Team and the 2012 squad?

Shoe Creator – Deck your MyPLAYER out in style by customizing up to 45 unique shoe components to create completely original shoes from the ground up.

Soundtrack:


__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 15:04   #2
Mislim da će ovaj nba biti više-manje isti kao prethodnik jer što još mogu poboljšati? ok, neke sitnice mogu ali u biti 2k12 je super napravljen tako da nemam neka prevelika očekivanja. Samo nek ostane na tragu prošloga i ja zadovoljan. I da, već vidim da će netsi biti jebeno jaki jer jay-z ima prste u igri
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:52   #3
Bilo bi super kad bi mogao igrača s kojim sam karijeru igrao u 2k12 prebaciti u 2k13 i nastaviti, tek sam dvije prave sezone odigrao, nikad neću biti all star
suba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 11:49   #4
Igra li itko igru? ja kupio, odigrao jednu tekmu i onda me počeo izbacivati iz igre, tako da još ne mogu donijeti zaključak o kvaliteti. Sad ju uopće ne mogu pokrenuti...pokrenem ju, uđem u igru na sekundu i odma me izbaci

Imam windows 7, super konfig. koja pići sve na max. U čemu je problem?
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 12:37   #5
jucer odigrao par utakmica i bolja mi je nego 2k12. jos nisam skontao kako napraviti alley oop jer nije kao na 2k12. uglavnom, svidja mi se
__________________
United & City: joined by geography, separated by success
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 22:37   #6
Meni šut ne radi na joysticku ... na tipkovnici sve normalno radi , no tko ce igrat preko tipknovnice
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 23:03   #7
Evo vam za šut i alley oop:
http://www.youtube.com/watch?v=Cvi-0QVxK98
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 01:37   #8
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Evo vam za šut i alley oop:
http://www.youtube.com/watch?v=Cvi-0QVxK98
I kako da ja sad te sve finte izvodim sa mojim gamepadom? Imam hamin gamepad, obični - link (http://www.emmezeta.hr/multimedija/i...za-pcps3-hama/) koji nema neke posebne tipke. Nikad nisam znao koristiti te finte, uvijek sam mislio da se to može samo na ps-u i xbox-u. Ili griješim? Kad uključim analog i probam sa gljivama nešto izvoditi, ništa se ne dogodi
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 18:54   #9
Quote:
Rock in Rio kaže: Pogledaj post
I kako da ja sad te sve finte izvodim sa mojim gamepadom? Imam hamin gamepad, obični - link (http://www.emmezeta.hr/multimedija/i...za-pcps3-hama/) koji nema neke posebne tipke. Nikad nisam znao koristiti te finte, uvijek sam mislio da se to može samo na ps-u i xbox-u. Ili griješim? Kad uključim analog i probam sa gljivama nešto izvoditi, ništa se ne dogodi
Igra je konverzija sa x360 teko da nisi ni za što uskraćen u igri (jedino fali All Star dodatak, ali to je ionako DLC). Dakle, u opcijama ti je (nadam se) ovako naređeno (ako si pritisnuo u igri tipku, a piše ti da je drugi broj, ne zamaraj se - radit će), ako nije naredi :

Tvoj kontroler/Xbox kontroler - Akcija:
1/Y - Post up
2/B - Hop step
3/A - Pass
4/X - Shoot
5/LB - Positional pass
6/RB - Icon Pass
7/LT - Dribble
8/RT - Sprint

Lijevi analogni ti je move players, desni isomotion.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 20:21   #10
Sad sam probao na practiceu neke poteze raditi i polganja, zakucavanja itd. i ne mogu to ništa napraviti, jednostavno mi ne prihvaća kad stisnem tipku. Npr. kod jednog polaganja treba dvaput zaredom stisnuti jednu tipku, ja to napravim a on samo jednom prihvati i nemogu to nikako proći. Za ostale kombinacije da ne govorim. S ovim mojim gamepadom nema šanse napraviti išta više od normalnog šuta

Edit: skužio sam, preblizu košu sam to radio zato nisam mogao. Ima nade...
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 21:03   #11
Ali ipak ima jedan problem. S desnom gljivom radim iste poteze što radim s tipkama iznad...znači šut, pas, blok i hopstep. Nemam nikakve specijalne pokrete s njom kao što bi trebao imati...
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 02:42   #12
isprobao je sad i odlicna mi je ,bolja nego 2k12,poboljšana igra u obrani,puno manje faulova,nema onog beskonacnog guranja centra da mu ne mozes uzet loptu,kolko god je realna bila 2k12 ova je i vise .
jel zna netko kad ce doci patch 1. sa svim rookijima itd..?
031ivann is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 12:49   #13
odigrao rookie showcase.. hvala dragom bogu da se moze koristiti pick and roll
jedino me nervira sto su dosta spori, ako stoji na mjestu, treba mu vjecnost da se pokrene i pocne trcati
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 19:55   #14
Quote:
031ivann kaže: Pogledaj post
isprobao je sad i odlicna mi je ,bolja nego 2k12,poboljšana igra u obrani,puno manje faulova,nema onog beskonacnog guranja centra da mu ne mozes uzet loptu,kolko god je realna bila 2k12 ova je i vise .
jel zna netko kad ce doci patch 1. sa svim rookijima itd..?
Trebao bi sljedeći tjedan, bit će na ovoj stranici.

@RiR - pogledaj u opcijama za kontrole, vjerojatno nisi podesio za desni analog.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 14:14   #15
NBA 2k13

treba mi pomoć...svaki put kad uđem u igricu trebam napisati datum rođenja,email,šifru i još nešto.Ne želim raditi to svaki put kad uđem u igricu.POMOZITEEE!!!
Igrica je odlična samo mi to trebaaa....
takto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 14:30   #16
kako znaš da je odlična kad nisi ni zaigrao?
Samo upiši pod godinu 2000 i neku pa će ti reći da si premlad za online i ulaziš u igru...
Wiplash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 21:27   #17
šteta što su maknuli one zadatke koji su bili postavljeni na početku tekme.... ostavili su samo one gluposti koje se dobiju u toku utakmice... a i napredovanje igrača bude dosta sporo, čini mi se
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 01:46   #18
Odlicna igra ! Ma preodlicna !

Danas oko 18h sam je skinuo i evo do pre pola sata sam igrao, ne mogu da se zaustavim.

Prvu utakmicu sam igrao sa Heatom protiv Thundera i po tradiciji izgubim 15 razlike (72:57). Sa Jamesom sam ubacio 25 poena uz sut iz 10 od 15.
Kazem po tradiciji jer uvek gubim prvu utakmicu kadanabavim novu NBA igru jer dok se prilagodim i plus divim se igri i gledam sitnice neke...

Od ostalih utakmica izdvajam trecu NYK protiv Bostona, ja sam igrao s Knicksima, u kojoj sam "razvalio" Celticse sa 13 razlike.

Danas-sutra se polako zagrevam, isprobavam i prilagodjavam na igru a onda cu da opalim sezonu.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 11:53   #19
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
šteta što su maknuli one zadatke koji su bili postavljeni na početku tekme.... ostavili su samo one gluposti koje se dobiju u toku utakmice... a i napredovanje igrača bude dosta sporo, čini mi se
ma u pm, po tekmi dobivas 60 SP ili 120 za key game.. ma nisu normalni, necu ja igrati 10 godina igricu

Quote:
takto kaže: Pogledaj post
treba mi pomoć...svaki put kad uđem u igricu trebam napisati datum rođenja,email,šifru i još nešto.Ne želim raditi to svaki put kad uđem u igricu.POMOZITEEE!!!
Igrica je odlična samo mi to trebaaa....
samo stavi da si roden 2000. i reci ce ti da nisi kvalificiran za account i prebaciti te
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?

Zadnje uređivanje 92marko : 08.10.2012. at 12:05.
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 13:37   #20
ali ima to i dobrih strana - u 2k12 si mogao već u pola prve sezone dobiti brdo bodova i biti najbolji, sada su to ipak malo ispravili.... malo mi je čak i lakše tako igrati

(i nadam se da neću ureći - nakon tri odigrane utakmice još uvijek nema debilnih tradeova)
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.