Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2015., 16:37   #6681
Quote:
glupa kaže: Pogledaj post
Pa upisala sam rehabilitaciju ove godine, sad sam provjerila na postani student i zadnji ima 842,7 ako ćemo precizno
Čudno, meni piše da zadnji ima ravno 848

Inače, i ja sam upisala rehabilitaciju ove godine hahaha
littleangel1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 16:43   #6682
Quote:
littleangel1411 kaže: Pogledaj post
Čudno, meni piše da zadnji ima ravno 848

Inače, i ja sam upisala rehabilitaciju ove godine hahaha
Eh kolegice, mislim onda da nas postani student zafrkava
bitno da smo mi upale :P
glupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 17:43   #6683
Stajem na stranu kolegice koja tvrdi da je zadnji imao 842,7 bodova, taj postani student zna malo "kašljucati"...
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 09:28   #6684
Ljudi s rehabilitacije, ima li tu netko od vas da plaća godinu i da zna cifru? ��
Rudyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 01:59   #6685
Quote:
Rudyy kaže: Pogledaj post
Ljudi s rehabilitacije, ima li tu netko od vas da plaća godinu i da zna cifru? ��
7.200 kn je na socijalnoj pedagogiji pa je vjerojatno onda i na rehabilitaciji
Ashley06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 19:33   #6686
Znaci skolarine koje je vlada donijela se ne odnose na nas?. Evo link http://m.srednja.hr/Studenti/Vijesti...ece-tri-godine
Rudyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 01:54   #6687
Quote:
Rudyy kaže: Pogledaj post
Znaci skolarine koje je vlada donijela se ne odnose na nas?. Evo link http://m.srednja.hr/Studenti/Vijesti...ece-tri-godine
Oprosti onda na dezinformaciji, nisam znala za tu novu odluku. A trebalo bi onda biti kako piše u linku, ali reći će nam valjda još u 10. mjesecu, ionako ne trebamo prije platiti..

Zadnje uređivanje Ashley06 : 29.07.2015. at 02:26.
Ashley06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 13:29   #6688
Quote:
Ashley06 kaže: Pogledaj post
Oprosti onda na dezinformaciji, nisam znala za tu novu odluku. A trebalo bi onda biti kako piše u linku, ali reći će nam valjda još u 10. mjesecu, ionako ne trebamo prije platiti..
Kolko sam ja shvatila, trebamo platiti u roku 2 tjedna od donesene odluke vlake o skolarinama. Sto nije tako?
Rudyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 18:28   #6689
Koliko sam shvatio, ovime je samo odluceno da Vlada nastavlja financirati redovite studente, te je njihova participacija u troskovima studiranja transparento prikazana. To ne znaci da su iznosi navedeni u tablici iznosi skolarina koje cemo morati platiti, odluku o tome ce donijeti Senat sveucilista, kad Senat donese odluku, imamo rok od 15 dana da platimo, a obavijest ce biti i na stranici faksa.
baldermoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 01:58   #6690
Quote:
baldermoon kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatio, ovime je samo odluceno da Vlada nastavlja financirati redovite studente, te je njihova participacija u troskovima studiranja transparento prikazana. To ne znaci da su iznosi navedeni u tablici iznosi skolarina koje cemo morati platiti, odluku o tome ce donijeti Senat sveucilista, kad Senat donese odluku, imamo rok od 15 dana da platimo, a obavijest ce biti i na stranici faksa.
aha, moguće
ali šteta, bilo bi super da su smanjili
Rudyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 03:19   #6691
je li ERF dobar izbor fakulteta za nekog tko nije kreativan? upravo sam na facebooku gledala stranicu neke udruge studenata i vidim da se dosta bave crtanjem, slikanjem, izradom ukrasa od papira, zamatanjem poklona,...
meni to ne ide, nemam kreativnu crtu.
vopros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 13:20   #6692
Quote:
vopros kaže: Pogledaj post
je li ERF dobar izbor fakulteta za nekog tko nije kreativan? upravo sam na facebooku gledala stranicu neke udruge studenata i vidim da se dosta bave crtanjem, slikanjem, izradom ukrasa od papira, zamatanjem poklona,...
meni to ne ide, nemam kreativnu crtu.
Nismo ti mi likovna akademija, na 2. godini Rehabilitacije imaš kolegij "Rehabilitacija igrom" na teorijskoj bazi. Ovo što navodiš više sliči na studij Radne terapije na Zdravstvenom veleučilištu. Kreativnost tu nije primarna, niti je ovo Likovna akademija niti Učiteljski fakultet.
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 03:20   #6693
Quote:
vopros kaže: Pogledaj post
je li ERF dobar izbor fakulteta za nekog tko nije kreativan? upravo sam na facebooku gledala stranicu neke udruge studenata i vidim da se dosta bave crtanjem, slikanjem, izradom ukrasa od papira, zamatanjem poklona,...
meni to ne ide, nemam kreativnu crtu.
to je udruga studenata socijalne pedagogije u kojoj ne moraš sudjelovat ak ne želiš
high5mf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 16:05   #6694
Cure ( i dečki), može mala pomoć, pokušala sam to skužit listajući unazad, ali nisam...Koliko se ove godine ljudi prijavilo za prijemni na socijalnu pedagogiju, ako znate i zanima me koje ocjene moraš imat iz mature (po predmetima), po prilici, da bi upao na socijalnu i prosječno koji uspjeh u srednjoj...Hvala!
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:45   #6695
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Cure ( i dečki), može mala pomoć, pokušala sam to skužit listajući unazad, ali nisam...Koliko se ove godine ljudi prijavilo za prijemni na socijalnu pedagogiju, ako znate i zanima me koje ocjene moraš imat iz mature (po predmetima), po prilici, da bi upao na socijalnu i prosječno koji uspjeh u srednjoj...Hvala!

Pogledaj na str. studij.hr-a http://www.educentar.net/HR/Study/AZVO/ odabereš pod Edukacijsko rehabilitacijske znanosti,Soc. pedagogiju i tamo možeš pogledati kriterije kao što su broj prijava,prosječna ocjena mature,prosjek ocjena,minimalan broj bodova za upis
Maggiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:50   #6696
Ako ima netko od starijih studenata s Rehabilitacije ili Logopedije da mi može reći iz čega se uči Anatomija,jesu li odmah na početku kupovali neke knjige/skripte?
Hvala
Maggiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:32   #6697
Quote:
Maggiee kaže: Pogledaj post
Ako ima netko od starijih studenata s Rehabilitacije ili Logopedije da mi može reći iz čega se uči Anatomija,jesu li odmah na početku kupovali neke knjige/skripte?
Hvala
ova knjiga je za prva dva kolokvija. Treći je različit kod reh i log pa će vam to naknadno reći.

http://www.hiim.unizg.hr/images/knji...roznanosti.pdf
knobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:30   #6698
pozz svima

ove godine planiram upisati diplomski soc pedagogije. Zanima me da li postoji izvnredno, i kakva su uopće iskustva
patriša2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:09   #6699
Prodajem literaturu za 1.godinu socijalne pedagogije ( određeni dio literature moze posluzit i za ostale smjerove).

Za vise informacija javite se u inbox
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 19:10   #6700
helpac :)

Sta se najvise gleda za upis na taj fax,,,,
matura a ili b razina?
steky91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.