Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2014., 18:50   #1521
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
tuš i obi. tj ne obi nego do obija je jedan centar,nez sad kako se zove. ima na katu dosta velik inter sport. u tušu ima svašta tamo bi trebao nać šta ti treba
Ma ici ci u tus da frend je rekao da je kupio u h&m-u odjelo solidno za 150 eura a ionako cu jednom obuc.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 06:55   #1522
Zna li netko ima li kakvih popusta u tusu? Mislila sam se zaletit u nedjelju pa da provjerim da li se isplati?

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 07:15   #1523
Quote:
bee ana kaže: Pogledaj post
Zna li netko ima li kakvih popusta u tusu? Mislila sam se zaletit u nedjelju pa da provjerim da li se isplati?

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
Nema baš nekih popusta, nove kolekcije su sada po punoj cijeni do ljetnih sniženja. Jedino sam u Hervisu vidjela da su neki modeli tenisica sniženi, ali ne znam koliko ti to znači.
Ako ideš u nedjelju idu ujutro jer rade samo do 15:00.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 07:40   #1524
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Nema baš nekih popusta, nove kolekcije su sada po punoj cijeni do ljetnih sniženja. Jedino sam u Hervisu vidjela da su neki modeli tenisica sniženi, ali ne znam koliko ti to znači.
Ako ideš u nedjelju idu ujutro jer rade samo do 15:00.
Hvala na brzom odgovoru. Hm,ako ne odem sad,ne znam kad cu,pocet cu i nedjelje radit. Moram onda jos malo razmislit i nagovorit muza na shopping

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 19:43   #1525
Quote:
bee ana kaže: Pogledaj post
Hvala na brzom odgovoru. Hm,ako ne odem sad,ne znam kad cu,pocet cu i nedjelje radit. Moram onda jos malo razmislit i nagovorit muza na shopping

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
ja ti idem sutra u tus cjeli dan pa ti mogu navecer javiti da li se isplatilo ici..
nemo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 10:52   #1526
Pozdrav svima! da li se isplati sada ići u BTC centar u Ljubljanu, odnosno da li su dovoljno velika sniženja naspram Zagreba? Vidim da tamo počinju sniženja prvi ponedjeljak u siječnju?
LinaM. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 10:50   #1527
Quote:
LinaM. kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! da li se isplati sada ići u BTC centar u Ljubljanu, odnosno da li su dovoljno velika sniženja naspram Zagreba? Vidim da tamo počinju sniženja prvi ponedjeljak u siječnju?
moze se naci, ali ovisno sta se trazi.
JA recimo uredno idem iz Lj u ZG u soping
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 16:09   #1528
kad kreću sniženja u kopru?
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 22:06   #1529
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
kad kreću sniženja u kopru?
Po cijeloj Sloveniji 5.1.2015
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 12:14   #1530
Zbunjen sam opčenito tim popustima i nikad mi nije jasno kad su koliko traju i kada je najbolje ići... u ovoj temi na prošloj str. netko je napisao da popusti u BTC-u kreću 27.1. (to se odnosilo za prošlu godinu) , znači popusti su tamo krenuli od jučer ili ?

Bio sam tamo za staru godinu, ne može se sve proći u jednom danu koliko je ogromno, nema potrebe ići u Graz, Beć, Trst itd. kada u BTC-u ima 2 puta više dučana
Jel bolje ići već ovaj vikend ili zadnji u mjesecu?

Hvala
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 14:17   #1531
Ovaj vikend ti tek počinju, a šta vrijeme više odmiče sve veća su sniženja, ali i teže je naći nešto pogotovo ako si nešto zapikirao. Tako da konkretne stvari kupujem odmah na početku da mi ne prođu, a na kraju sezone kupujem neke standardne zimske stvari ili ako mi baš nešto padne u oko)
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 15:05   #1532
Inace sam isla u kopar uvijek krajem prvog mjeseca ali sad ne stignem pa da uhvatim pocetak barem, hvalaa
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 20:07   #1533
Zaspao sam na bus danas za Ljubljanu

Dajte, molim vas brzo da znam, jel rade sutra ti centri. Ne kužim, na stranici od BTC cityja piše da ne rade nedeljom a na Cityparku piše da rade skraćeno, do 15 sati...
I kako stoje ostali dučani oko cityparka? Recimo, Sport direct nedeljom ne radi , jel radi IŠTA osim dučana u Cityparku ako i to radi ?
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 20:20   #1534
Zara i Emporium ti rade od 10-15.

Samo pazi, nedjeljom ne vozi bus 27 koji ide u BTC, moraš ići na neki drugi bus do Cityparka. Citypark radi 9-15.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 20:33   #1535
EDIT - ma dobro, otići će se sljedeći tjedan :P

Zadnje uređivanje animator0 : 10.01.2015. at 20:54.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 12:09   #1536
Ima li Topshopa u Ljubljani? Gledam na stranici topshopa i pise da imaju ducan u BTC-u i kad odem na stranicu BTC-a Topshop se ne soominje, kako to?: misli:
__________________
We never really grow up, we only learn how to act in public.
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 13:04   #1537
Quote:
Mono* kaže: Pogledaj post
Ima li Topshopa u Ljubljani? Gledam na stranici topshopa i pise da imaju ducan u BTC-u i kad odem na stranicu BTC-a Topshop se ne soominje, kako to?: misli:
tu je topshop www.emporium.si koliko se ja secam
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 13:51   #1538
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
tu je topshop www.emporium.si koliko se ja secam
Znaci postoje dva Emporiuma. Ovaj koji si stavila je s lijeve strane rijeke i cijenovno je pristupaciji (i ima topshop), dok je galerija emporium s desne stran rijeke i vise je high end? Kuzim
__________________
We never really grow up, we only learn how to act in public.
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 14:26   #1539
Quote:
Mono* kaže: Pogledaj post
Znaci postoje dva Emporiuma. Ovaj koji si stavila je s lijeve strane rijeke i cijenovno je pristupaciji (i ima topshop), dok je galerija emporium s desne stran rijeke i vise je high end? Kuzim
Neeeeee,.... postoje dva Emporiuma. Jedan je Emporium i nalazi se u BTCu, tamo je Topshop. Drugi je u centru grada i zove se Galerija Emporium, tamo nema Topshopa
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:28   #1540
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Neeeeee,.... postoje dva Emporiuma. Jedan je Emporium i nalazi se u BTCu, tamo je Topshop. Drugi je u centru grada i zove se Galerija Emporium, tamo nema Topshopa
Sad mi je jasno, steta sto nije ovako kako sam mislila a je li puno daleko i komplicirano doci do BTC-a od centra? Gledam radi smjestaja.
__________________
We never really grow up, we only learn how to act in public.
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.