Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2010., 18:53   #1
Question Flert ili ne ?

Pozdrav ekipi od nubare

Novi sam ovdje i htio bih postaviti jedno lagano pitanje kao sto pise u naslovu.
Dakle u prilogu je slika razgovora preko fejsa između muške (plavom bojom) i ženske (crvenom bojom) osobe (podaci poznati autoru ).

I sada mene zanima da li se Vama ovo čini kao flertanje odnosno lagano "barenje" ili kao sasvim bezazlena prijateljska komunikacija ?

Napomena: Muska i zenska osoba su se poznaju od ovog ljeta a upoznali su se na zajednickom kolegiju iz stranog jezika u inozemstvu te su trenutno svatko u svojoj državi.

Zasto mene ovo zanima ? Zato jer sam usko povezan sa jednom od ove dvije osobe te na neki nacin zelim vidjeti da li je moje misljenje odnosno moj odgovor na ovo pitanje utemeljen.

Tnx for any help, pozz

Direktni link na screenshot ---> http://img692.imageshack.us/img692/2351/flert.jpg

Ako treba prevesti razgovor, vičite
nubara is offline  
Old 18.10.2010., 18:58   #2
Zenska ti se lozi na francuze,a i meksikance,jeba si jeza,uglavnom.
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Old 18.10.2010., 19:03   #3
Quote:
DoctorX1 kaže: Pogledaj post
Zenska ti se lozi na francuze,a i meksikance,jeba si jeza,uglavnom.
Lako moguće. Nego propustija si odgovorit na ovo ultralako pitanje. Osin ako necu citat izmedu redova
nubara is offline  
Old 18.10.2010., 19:07   #4
Vrlo si lako i neobazrivo iskoristio nečije povjerenje objavljujući privatni razgovor.
Flert ili ne, zapitaj se koliko si ti u redu prema toj osobi za čije namjere se raspituješ.

Ovo ako i je flert, nije neki zabrinjavajući.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 18.10.2010., 19:10   #5
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Vrlo si lako i neobazrivo iskoristio nečije povjerenje objavljujući privatni razgovor.
Flert ili ne, zapitaj se koliko si ti u redu prema toj osobi za čije namjere se raspituješ.

Ovo ako i je flert, nije neki zabrinjavajući.
Razgovor je javno vidljiv svim frendovima tako da nisam zloupotrijebio mogucnost objavljivanja privatnog razgovora.
Tnx na odgovoru, I aprecciate it
nubara is offline  
Old 18.10.2010., 19:10   #6
Meni tu nema flerta u razgovoru pa ni između redaka
Ajujana is offline  
Old 18.10.2010., 19:17   #7
to je cisti flert
M je francuz, nek Z bude oprezna

attention
samarra is offline  
Old 18.10.2010., 19:23   #8
Quote:
nubara kaže: Pogledaj post
Razgovor je javno vidljiv svim frendovima tako da nisam zloupotrijebio mogucnost objavljivanja privatnog razgovora.
Tnx na odgovoru, I aprecciate it
Točno tako: javno je vidljiv prijateljima, a mi ovdje na forumu to nismo nijednom.
Tako da da, jesi zloupotrijebio.

Iako se ne čini se kao flert razmisli o količini povjerenja koju imaš prema toj osobi.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 18.10.2010., 19:28   #9
Jel taj razgovor skinut s Flertbooka?
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 18.10.2010., 19:32   #10
DEFINITELY A FLERT......
dump her

ne ozbiljno, osobno mi se čini da je..

Zadnje uređivanje Meadow : 18.10.2010. at 19:38.
Meadow is offline  
Old 18.10.2010., 19:39   #11
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Točno tako: javno je vidljiv prijateljima, a mi ovdje na forumu to nismo nijednom.
Tako da da, jesi zloupotrijebio.

Iako se ne čini se kao flert razmisli o količini povjerenja koju imaš prema toj osobi.
Ako i jesam, ucinio sam to na bezbolan nacin skrivajuci identitet osoba koje vode razgovor. Primarna namjera objave nije zloupotreba tudeg razgovora (odnosno privatnosti) jer se nicime ne kompromitira nijednu od osoba. Svrha je, kako sam vec naveo, podijeliti misljenja. A ne postoji drugi nacin da se to obavi na forumu bez screenshota.
nubara is offline  
Old 18.10.2010., 19:43   #12
Ne znam zašto ste ga napali zbog zlouporabe privatnosti kada je njemu trenutno potrebna pomoć, odnosno naša prosudba.

Sve šta ti ja mogu reći je: ovo je poluflert. Nije rečeno da će preko ljeta, ako se uopće nađu, biti nešto s njima niti da je već bilo. Očito su se na tom kolegiju zbližili, vjerojatno kao prijatelji i to je to. A šta će biti dalje, tko zna.
jedna tamo is offline  
Old 18.10.2010., 19:46   #13
Quote:
jedna tamo kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto ste ga napali zbog zlouporabe privatnosti kada je njemu trenutno potrebna pomoć, odnosno naša prosudba.

Sve šta ti ja mogu reći je: ovo je poluflert. Nije rečeno da će preko ljeta, ako se uopće nađu, biti nešto s njima niti da je već bilo. Očito su se na tom kolegiju zbližili, vjerojatno kao prijatelji i to je to. A šta će biti dalje, tko zna.
Jako dobro Tako nekako san si i zamislija.
nubara is offline  
Old 18.10.2010., 19:47   #14
Mislim da to jest flert.
Čak i više. Gotova predigra Onaj podvučen crvenim je već napola na leđima, nogice u zraku, samo ga treba zabiti.
Traži novu curu na fejsu, ova je svoje dala
Hawkeyes is offline  
Old 18.10.2010., 20:03   #15
facebook
samarra is offline  
Old 18.10.2010., 20:34   #16
ma kakav flert.. .
Zoey is offline  
Old 19.10.2010., 20:53   #17
Ja tu ne vidim flerta
Ispijač Mozga is offline  
Old 19.10.2010., 21:49   #18
meni se ovo čini kao da ona želi da SVI njeni fejs frendovi vide da je ona bila u francuskoj i da je superfrendica s likom iz francuske!!
Ne mislim da je flert, bar ne namjerni jer ne mislim da bi to onda pisala po fejsu da svi vide
__________________
I don't ever wanna feel like I did that day, take me to the place I love, take me all the way....
ljubavica is offline  
Old 19.10.2010., 22:03   #19
ja mislim da imas problem sigurno, ne zbog tog sto mislim da je ovo flert(jer to nemislim),nego zbog tog sto se ti pitas,ako si u vezi s tom zenskom osobom trebao bi imati povjerenja u nju da to nemoras objavit na forum i pitat za misljenje drugih ,sam bi vec znao
Eva -_- is offline  
Old 20.10.2010., 23:03   #20
Quote:
ljubavica kaže: Pogledaj post
meni se ovo čini kao da ona želi da SVI njeni fejs frendovi vide da je ona bila u francuskoj i da je superfrendica s likom iz francuske!!
Ne mislim da je flert, bar ne namjerni jer ne mislim da bi to onda pisala po fejsu da svi vide
Pa da, to je to, kako se nisan prije sitija
Rješen misterij, tnx ljubavice
nubara is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger