Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2007., 13:24   #1
Dostava cvijeca

Jel postoji u zagrebu negdje dostavljac cvijeca, znaci ja platim napisem porukicu i oni mi dostave cvijece gdje im ja to kazem.
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 13:34   #2
Upišeš u gugl dostava cvijeća.

croflora

cvjetna pošta
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 16:02   #3
www.decora.hr iako to onda ide postom ako je iznos preko 100kn
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 21:39   #4
ova croflora mi se cini ok pa cu od njih probat...
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:27   #5
Dostava cvijeća

ovako molio bih ljude ako znaju di ima za naručit dostavu cvijeća,ono da dođe na željenu adresu s porukicom i tak to,ako je netko to radio bio bi zahvalan samo da mi kaže di tog ima u Zagrebu.
loco1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:38   #6
Quote:
loco1805 kaže: Pogledaj post
ovako molio bih ljude ako znaju di ima za naručit dostavu cvijeća,ono da dođe na željenu adresu s porukicom i tak to,ako je netko to radio bio bi zahvalan samo da mi kaže di tog ima u Zagrebu.
danas to radi svaka malo bolja cvijećarnica, čak i telefonom
tam28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:45   #7
nazovi Vemil - trgovački centar Prečko, tam imaš
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 22:12   #8
Quote:
loco1805 kaže: Pogledaj post
ovako molio bih ljude ako znaju di ima za naručit dostavu cvijeća,ono da dođe na željenu adresu s porukicom i tak to,ako je netko to radio bio bi zahvalan samo da mi kaže di tog ima u Zagrebu.
lipo ti je to rekal neko.
knjiga informacija, broj telefona cvjecare, i dostava. svaka gotov ima.
mislim da ti je malo decije pitanje, al et,
ali najbolje da se skockas i kupis joj cvijece i doneses licno i kazes joj primi ovu kitu cvica sto ti ga ja dade.


decko budi mi silan i dobro mi stoj. a da si pitao predloge za porukicu sta da napises, bila bi slatka tema. steta menas inspiracije.
ali ako neznas kako naci dostavu cvijeca, onda definitivno neznas ni tu porukicu napisat.
za cvijece smo rijesili, a sada otvori temu kako da joj napises porukicu, objasni malo situaciju sa dragom i vidjet ces kako ce ti ljudi pomoc.
puno srece
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 22:21   #9
Quote:
loco1805 kaže: Pogledaj post
ovako molio bih ljude ako znaju di ima za naručit dostavu cvijeća,ono da dođe na željenu adresu s porukicom i tak to,ako je netko to radio bio bi zahvalan samo da mi kaže di tog ima u Zagrebu.
Na Mirogoju.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 22:30   #10
utipkaj dostava cvjeca zagreb u google


ja sam narucivao na croflora.hr i svaki put je bilo sve u redu
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 22:49   #11
Quote:
another cheetah kaže: Pogledaj post
ja sam narucivao na croflora.hr i svaki put je bilo sve u redu
malo su skupi
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 13:22   #12
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
malo su skupi
E ne možeš đabe do ....
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 00:55   #13
Pogledaj kod njih:

http://www.cvjetnaposta.com.hr/index...d=,351&lista=0
Las Legolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 11:54   #14
Quote:
Las Legolas kaže: Pogledaj post
Ima i www.zitnjak.hr Odeš na dio Interflora, imaju dostavu svugdje po svijetu.
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 22:02   #15
da li netko naručio on line dostavu cvijeća kod:
http://www.farah-cvijece.com.hr/index.php/
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 12:46   #16
Ima li tko iskustva sa ovom dostavom:

www.dostavacvijeca.com

Hvala
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:03   #17
MBM Lucko ima web shop i dostavu na adresu pa si tu pogledaj http://www.mbm.hr/
adaramo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 15:01   #18
Ja sam se opekao preko online cvjecarne, tocnije, cuvena "croflora". Znaci za valentinovo sam izvrsio narudzbu i uplatu 6h sati prije nego sto je paket trebao biti dostavljen. Platio sam iznos postom te faxirao uplatnicu na jedan od tamo navedenih brojeva. Nazvao sam bio predhodno da provjerim da li ce sve biti u redu, da li ce stici buket izraditi i dostavit te mi je kolegica rekla da ce sve biti u najboljem redu, pitao sam imaju li kakvu potvrdu o izvrsenoj dostavi a ona je rekla da nema ali da nemam sta brinuti. I tako je proslo valentinovo, bio je 22.02. i primam telefonski poziv da je doslo do zabune te da mi paket nije bio dostavljen, ja sav ljut, nisam znao sto sad napraviti, curu kojoj sam slao buket nisam zvao (bivsa) te nisam ni znao da paket nije dostavljen vec sam pretpostavio da me je otpisala... I na kraju sam im rekao da ga dostave u petak taj isti tjedan s njihovim dodatkom na paket (bonbonijera) te isprikom s njihove strane.. MEdjutim, petak je prosao i nitko mi nije javio da potvrdio sta je na kraju bilo. Zato, paziti od koga se uzima online, ja sam se opekao dobrano, najvise mi je zao sto necu ni saznat da li je paket bio dostavljen, a novce 350kn sam vrlo vjerovatno bacio u vjetar..
Sto se tice croflore, ostao sam vrlo razocaran u njihovu uslugu, i drugi put kad cu takvo nesto raditi, bit ce neka provjerena online trgovina s potvrdom nakon izvrsene dostave, u protivnom covjek ispadne budala koja nekom puni djepove novcem koji se ipak mora nelako zaraditi...

Ono sto je najgore od svega, oni me nebi ni nazvali da netko od mojih ukucana nije posimnjao u prijevaru te ih osobno nazvao i ocitao im bukvicu, stoga BEWARE!!!
ed-cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 09:59   #19
Thumbs up

Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa ovom dostavom:

www.dostavacvijeca.com

Hvala
Od danas mogu reći da imam pozitivno iskustvo s tom cvjećarnom. Naručila sam prije tjedan dana jer sam se bojala gužve za 8. mart. Uglavnom imali su na akciji prekrasan veliki buket s tri ruže za 110 kuna...a par dana prije 8. marta digli su na 160 ...dostava u Zagreb je 50 kuna i još sam dodatno platila 50 kuna da mi donesu u točno vrijeme kada sam znala da je mama doma. I tako točno u 8.00 sati je donio ljubazni dostavljač mami cvijeće!
Imam slomljenu nogu i da sam mogla hodati do dućana ne vjerujem da bih bolje prošla jer za 210,00 kuna jer je buket stvarno preprepredivan i dosta veći nego na slici.
Uglavnom svi sretni i zadovoljni a cvjećarnici veliki plus!!!
__________________
http://infoservis.com.hr/
Zara307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 13:51   #20
Postoji i www.buket.hr
i dostavlja cvijeće za cijelu Hrvatsku
erbozg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.