Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2016., 17:06   #3421
[QUOTE=Pigsy;56944131]Išla sam ovdje: http://cabct.hr/
Oko pola godine sam se 'borila' uz biljne pripravke, autogeni trening i KBT i bila sam već skoro skroz okej. Međutim, onda su se zaredali neki organski problemi, hodanje po milijon pretraga…

Hvala ti, svakako cu krenuti sa KBT-om. Procitati cu i knjigu. Ma to je sve u nasim glavama i trebamo promijeniti pogled na zivot, kad bas zaglibis onda je najbolje obratiti se strucnim osobama.
Samo hrabro ljudi! Izaci cemo iz svega jos jači i bolji,bas se radujem tome
Nicoleta1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 17:15   #3422
Quote:
Nicoleta1805 kaže: Pogledaj post
Izaci cemo iz svega jos jači i bolji,bas se radujem tome
Pigsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:50   #3423
neki psihijatar koji je dobar za anksioznost, KOJI ZNA POGODIT LIJEKOVE !!!!!!!!!!!!!!, DA JE DOBAR FARMAKOLOG, i da je privatnik, nemam vremena za čekanje, po mogučnosti da je ženska osoba , ali i nemora biti
jelenkoo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:52   #3424
Quote:
jelenkoo28 kaže: Pogledaj post
neki psihijatar koji je dobar za anksioznost, KOJI ZNA POGODIT LIJEKOVE !!!!!!!!!!!!!!, DA JE DOBAR FARMAKOLOG, i da je privatnik, nemam vremena za čekanje, po mogučnosti da je ženska osoba , ali i nemora biti
nesmije biti hladna i stroga osoba, dosta mi je mame za cijeli život, neželim više takvih oštrokonđi
jelenkoo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 22:21   #3425
Quote:
jelenkoo28 kaže: Pogledaj post
nesmije biti hladna i stroga osoba, dosta mi je mame za cijeli život, neželim više takvih oštrokonđi

U poruci ti je


Skickat fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:53   #3426
jwl ide tko kod psihijatra u sv ivan jankomir?
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:47   #3427
Quote:
sweet7 kaže: Pogledaj post
jwl ide tko kod psihijatra u sv ivan jankomir?
Ja idem tamo vec neko vrijeme. Ako te zanima nešto, šalji u pp.
__________________
"You can cry mercy all you want, but nobody is listening. It's just you screaming into a void."~
learntofly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 23:58   #3428
Tražim neku psihoterapeutkinju (mislim da bi se puno ugodnije osjećao nego sa muškarcem), opća ili da naginje na neku koja je malo više okrenuta seksualnoj terapeutkinji, u Zagrebu.
deprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 15:32   #3429
psihoterapija

zanima me ako tko ide na psihoterapiju?
Di idete i kako vam to pomaže??
Ja danas idem po 2 put kod svoje doktorice al dr opće prakse?
čitala sam da se može i kod njih ići, a kako je žena super onda mi nije bed pričati joj, još je dobro što ona zna moj problem " na 2 noge" tako da mi je nekako Ok... ali opet dali trebam možda pravog stručnjaka ili što??
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 09:35   #3430
Quote:
learntofly kaže: Pogledaj post
Ja idem tamo vec neko vrijeme. Ako te zanima nešto, šalji u pp.
pokušavam poslati ti pm, al server ne radi....
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 20:11   #3431
Quote:
sweet7 kaže: Pogledaj post
zanima me ako tko ide na psihoterapiju?
Di idete i kako vam to pomaže??
Ja danas idem po 2 put kod svoje doktorice al dr opće prakse?
čitala sam da se može i kod njih ići, a kako je žena super onda mi nije bed pričati joj, još je dobro što ona zna moj problem " na 2 noge" tako da mi je nekako Ok... ali opet dali trebam možda pravog stručnjaka ili što??
Ona svakako nije psihoterapeut
Ne može nitko znati kome ti točno trebaš ići jer ne zna tvoj problem i njegovu težinu. Ako misliš da ti pomažu razgovori s njom (i ona te može primati dovoljno često), onda odlično
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 10:13   #3432
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Ona svakako nije psihoterapeut
Ne može nitko znati kome ti točno trebaš ići jer ne zna tvoj problem i njegovu težinu. Ako misliš da ti pomažu razgovori s njom (i ona te može primati dovoljno često), onda odlično
ma da ti kažem iskreno u ponedjeljak sam bila kod nje, al bolje da nisam. samo mi je prepisala te ljekove kojih više nemam. Izgleda kao da sam ja njoj pomagala a ne ona meni. Tako da dr opće prakse nijepodobna za takvo nešto, a i neda mi se pričati i pričati tamo nekome neke svoje probleme da mi odgovori: Neznam što bi ti rekla, radi kako misliš da je najbolje, okej to sam i sama znala i prije nego sam otišla kod nje... ah
čekam 2 mj i da idem kkod psihijatrice koja mi se posveti i koja je skroz Ok i za svaku preporuku žena
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 14:52   #3433
Ponovit ću i na ovoj temi, čini mi se prikladnija,


može li mi netko preporučiti dobrog psihologa na području Rijeke? Ima li netko iskustava sa kliničkim bolničkim centrima i njihovim psiholozima/psihijatrima? Za tamo mi treba uputnica od osobnog liječnika, jel tako? Privatnici su jako skupi, ne znam mogu li ih si priuštiti.

Hvala
Lightening Bolt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 15:07   #3434
zdravo,
može preporuka za psihoterapeuta (po mogućnosti ž) u zagrebu?
i da je prek hzzo-a, a ne privatno. hvala
temiqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:05   #3435
Quote:
temiqui kaže: Pogledaj post
zdravo,
može preporuka za psihoterapeuta (po mogućnosti ž) u zagrebu?
i da je prek hzzo-a, a ne privatno. hvala
ja išla preko hzzoa, traje 15 min, jednom mjesečno, čekam cca sat vremena, unutra si 15 min, pita te kako si, šta ima, ohrabri, i dok pričaš piše već nalaz, javi se na telefon kad treba i ajmo sljedeći.
ne znam kako je u bolnicama, ovo je dom zdravlja.
to nema veze sa psihoterapijom, čini se da jedina prava pt je privatno, cca 300 kn sat vremena, jednom tjedno, pa računaj.
Ali ako je potrebno, treba uložiti. kada trebamo auto popraviti, platimo.
tako treba uložiti i u glavanjak.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:53   #3436
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ja išla preko hzzoa, traje 15 min, jednom mjesečno, čekam cca sat vremena, unutra si 15 min, pita te kako si, šta ima, ohrabri, i dok pričaš piše već nalaz, javi se na telefon kad treba i ajmo sljedeći.
ne znam kako je u bolnicama, ovo je dom zdravlja.
to nema veze sa psihoterapijom, čini se da jedina prava pt je privatno, cca 300 kn sat vremena, jednom tjedno, pa računaj.
Ali ako je potrebno, treba uložiti. kada trebamo auto popraviti, platimo.
tako treba uložiti i u glavanjak.
hej hvala ti na odgovoru. slažem se s navedenim, ali još studiram i nemam stalan posao, tako da si ne mogu priuštiti privatno, pogotovo ne na tjednoj bazi. a na mjesečnoj sumnjam da bi bilo od koristi.
temiqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 22:43   #3437
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
to nema veze sa psihoterapijom, čini se da jedina prava pt je privatno, cca 300 kn sat vremena, jednom tjedno, pa računaj.
Ima i edukanata psihoterapije koji su jeftiniji (100-150 kn po susretu).
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 23:22   #3438
Ima netko preporuku neku za psihijatra istočni dio zagreba, sesvete?
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 02:08   #3439
@Querencia: kako doći do njih?

Sent from my D5503 using Tapatalk
__________________
You see life as an opportunity. So, it doesn't matter too much how difficult the road ahead may look, it's still a road, and roads go places!
Night Creature is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 03:04   #3440
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ja išla preko hzzoa, traje 15 min, jednom mjesečno, čekam cca sat vremena, unutra si 15 min, pita te kako si, šta ima, ohrabri, i dok pričaš piše već nalaz, javi se na telefon kad treba i ajmo sljedeći.
ne znam kako je u bolnicama, ovo je dom zdravlja.
to nema veze sa psihoterapijom, čini se da jedina prava pt je privatno, cca 300 kn sat vremena, jednom tjedno, pa računaj.
Psihoterapija preko HZZO-a traje, sad govorim općenito, 35-45 min, jednom tjedno. Ovo opisano gore nije psihoterapija jer jednostavno nije. Na uputnicu ili bez. Ta minutaža i ta učestalost to nije. Može neko napisati na nalaz da odrađuje psihoterapijju s pacijentom, ali to je zapis kao što je bio i onaj na plotu.
Quote:
Night Creature kaže: Pogledaj post
@Querencia: kako doći do njih?

Sent from my D5503 using Tapatalk
Probaj kontaktirati udruge koje obuhvaća SPUH.
http://www.savez-spuh.hr/udruge/
Raspitaj se kod njih, trebali bi znati tko im je od edukanata u kojoj fazi i traži li netko od njih klijente za rad pod supervizijom. Nekad neke udruge organiziraju i besplatnu psihoterapiju kao što je, koliko sam čula, bio slučaj s gestaltistima prije nekog vremena kad im je više edukanata tražilo klijente za rad pod supervizijom. Mjesta su bila popunjena u hipu.

Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku neku za psihijatra istočni dio zagreba, sesvete?
KB Dubrava - dr. Aldenita Matić.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...

Zadnje uređivanje Pringles : 23.02.2016. at 14:29.
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.