Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2009., 21:31   #321


evo ga opet
Kvarnerić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 21:34   #322
Kvarnerić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 21:46   #323
a ovo .. uff... tu se treba ic...

Kvarnerić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 21:52   #324
ovo će posluzit svima


http://www.globus.com.hr/Clanak.aspx...&ClanakID=6247
Kvarnerić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 13:13   #325
BRELA!
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 18:51   #326
Vidim da je ova tema davno pala u zaborav, ali ja imam nekoliko pitanja o nasim najljepsim plazama pa cu je osvjeziti.

Naime, planiram ovo ljeto otici na neki otok (otoke) u zadarskom arhipelagu. Zeljela bi na neki sto manji otok, sa sto ljepsim uvalama i plazama. Bitno je da su relativno blizu trajektnih pristanista. Zanimaju me plaze koje uopce nisu komercijalizirane, znaci bez kafica i sl. Samo priroda.

Dakle, zelim savjete od domacih ili onih koji su tamo bili, sto izabrati: Dugi otok, Olib, Ist, Molat, Silbu, Iž, Ravu, ...?
just__me is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 19:10   #327
Dugi otok-juzna strana skriva lijepe plaze
ali najvise divnih plaza bez kafica i bez komercijalizacije, cista priroda na sjeveru jadrana definitivno ima Cres.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 00:02   #328
rt kamenjak
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:21   #329
da, za kamenjak
samo zao mi je sto su ga razvikali i u inozemstvu
naljepse mi je tamo u 5., 6. (dok nije navala turista) i 9.mj. kad nema ljudi
i
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:54   #330
e pa tad ja i najcesce odem, jer ovo u 8 mjesecu kad pocne feragosto nije za zivit vise tamo...

makar i tad se uspije nac mjesto za sebe, samo treba izbjegavat ove najpoznatije plaze i malo prosetat i nadje se super mjesto

jucer je covjek zagradio prek noci put ogradom, jer kao "cesta" prolazi kroz njegov posjed pa oce i on naknadu
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:13   #331
Quote:
eric the king kaže: Pogledaj post
e pa tad ja i najcesce odem, jer ovo u 8 mjesecu kad pocne feragosto nije za zivit vise tamo...

makar i tad se uspije nac mjesto za sebe, samo treba izbjegavat ove najpoznatije plaze i malo prosetat i nadje se super mjesto

jucer je covjek zagradio prek noci put ogradom, jer kao "cesta" prolazi kroz njegov posjed pa oce i on naknadu
u kojem dijelu kamenjaka..kod kojeg ulaza?
znam da se nadje mjesto za sebe i kad je krkljanac ali izvan sezone se osjecas kao kralj kad nema nikog zivog ili samo par ljudi.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:15   #332
kolko sam ja skuzio kad vec prodjes naplatu, kod plaze drazica ak znas mozda ili plovanije...

al nisam 100%, mogu ti danas saznat ak ti treba?

znam da je bager moral rusit ogradu


evo naso sam link jedan
http://www.ipress.hr/gradovi-i-opcin...sa--16332.html
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:17   #333
po ovom linku znaci da je to taman di sam reko, kod kriza, znaci desno su ti plovanije lijevo drazica
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:28   #334
znam di je taj ulaz..
au bit ce tamo jos svasta
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:46   #335
krivo si me skuzila, nije to na ulazu nego taman negdje na pola kamenjaka, ka znas di kriz
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:19   #336
znam di je kriz..sad mi je jasnije.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 17:00   #337
Quote:
just__me kaže: Pogledaj post
Zeljela bi na neki sto manji otok... sto izabrati: Dugi otok...
Malo su ti kontradiktorni uvjeti, Dugi Otok je jedan od najvećih otoka u Jadranu!
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 21:01   #338
Quote:
Putnik92 kaže: Pogledaj post
Malo su ti kontradiktorni uvjeti, Dugi Otok je jedan od najvećih otoka u Jadranu!
Dugi otok je u izboru samo zbog Saharuna. Na ostale se odnosi mali.
just__me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 13:26   #339
Quote:
just__me kaže: Pogledaj post
Dugi otok je u izboru samo zbog Saharuna. Na ostale se odnosi mali.
Na Saharunu postoji kafić (bar je postojao), a jako je daleko od pristaništa. I šta je to "lijepa plaža", svako ima drugačije kriterije... I koliko daleko od pristaništa?... Ako ti se malo hoda, Olib bi mogao biti dobar kandidat (Slatinica - velika pješčana plaža).
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 18:16   #340
dvije najljepše plaže po mom izboru:

pješčana plaža u uvali Lojena na otoku Levrnaka- Kornati,

Ada Bojana, na ušću rijeke Bojane u Jadransko more
gramur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.