Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2016., 14:45   #21
Quote:
sweet7 kaže: Pogledaj post
JAO pa nemoj se mučiti, ok i ja se mučim tako jer se s NJIM čujem sms-om il pozivom il ses vidimo al pokušavam to ne raditi (neuspijevam iskreno) al evo od danas pokušavam nek se on meni javi!

a ti pokušaj ne pratiti taj njen profil, a ako te to muči ljepo je nazovi da razgovarate, što misliš o tome??
Pa zvao sam je pre, cak smo se i vidjali, ja sam predlozio da budemo prijatelji, da budemo tu jedno za drugo kao prijatelji bar, bar kao osobu da je sacuvam, vidjali se neko vreme, i posle je rekla da ne zeli to, da se ona oseca mnogo lose posle svakog vidjanja, tesko joj, i smeta verovatno to njenom decku sadasnjem.....zvao sam je par puta posle toga,pricamo, sve okej, ali ne vidim poentu sad da je zovem, ima decka,srecna je....sto bi im smetao, i delovao bi prilicno ocajno
baxuz19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 14:47   #22
Zapali nešto, odi treniraj. Jednostavno mora proć dosta vremena da te prođe to 100 %, pogotovo ako si duže bio s tom osobom. Pričekaj još malo prije nekih tableta i sličnih sranja.
Conor McGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 14:57   #23
Quote:
Conor McGregor kaže: Pogledaj post
Zapali nešto, odi treniraj. Jednostavno mora proć dosta vremena da te prođe to 100 %, pogotovo ako si duže bio s tom osobom. Pričekaj još malo prije nekih tableta i sličnih sranja.
trenirao 3 meseca, izlazio, radim, druzim se, ali i dalje svako jutro osecam gusenje bol u grudima i srcu, nekako kako vreme prolazi meni je sve gore....
baxuz19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:52   #24
Quote:
baxuz19 kaže: Pogledaj post
Pa zvao sam je pre, cak smo se i vidjali, ja sam predlozio da budemo prijatelji, da budemo tu jedno za drugo kao prijatelji bar, bar kao osobu da je sacuvam, vidjali se neko vreme, i posle je rekla da ne zeli to, da se ona oseca mnogo lose posle svakog vidjanja, tesko joj, i smeta verovatno to njenom decku sadasnjem.....zvao sam je par puta posle toga,pricamo, sve okej, ali ne vidim poentu sad da je zovem, ima decka,srecna je....sto bi im smetao, i delovao bi prilicno ocajno
pa vidi ako imap potrebu da joj se javiš ti se javi, to i ja radim.... radi onako kako misliš da ćeš se bolje osjećati, napiši joj pismo? i ja o tome razmišljam*?
Zbog čega ste uopće raskinuli?
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 04:10   #25
Quote:
sweet7 kaže: Pogledaj post
pa vidi ako imap potrebu da joj se javiš ti se javi, to i ja radim.... radi onako kako misliš da ćeš se bolje osjećati, napiši joj pismo? i ja o tome razmišljam*?
Zbog čega ste uopće raskinuli?
Pa nasla je drugog, bogatijeg a ruznijeg :] pisao joj danas, dopisivali se , i u jednom trenutku me samo blokirala :] sad mi je nekako lakse, vidim kako je govno od coveka
baxuz19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 16:50   #26
Quote:
baxuz19 kaže: Pogledaj post
Pa nasla je drugog, bogatijeg a ruznijeg :] pisao joj danas, dopisivali se , i u jednom trenutku me samo blokirala :] sad mi je nekako lakse, vidim kako je govno od coveka
eto vidiš ti si svoj problem riješio moj se još muči i riješava, a nikakvog pomaka, osim što sse vidimo grlimo ljubimo pa se javimo pa ne javimo i tako u krug.....
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 18:51   #27
Obrisi facebook..to je totalno sranje. Samo cekas cas kada ce staviti nesto. Uzas. Zivot je puno ljepsi bez facebooka..imala sam ga i ja no kad sam shvatila da svako svoje slobodno vrijeme idem gledati da li je bivsi sta napisao..ma daj...katastrofa.. uostalom na fejsu su ljudi kakvi bi htjeli biti a ne kakvi uistinu jesu. A sto se tice tugovanja,jeb*** to je normalno. Ali uzasno tesko. Jednos sam mjesec dana lezala..frendice su me vukle iz kreveta..da jedem i da se odem tusirati. Ma daj.. kaze se,da je te voli imalo,ne bi bila s drugim..sta ne? Mozda nisam kompetentna da ti ista govorim jer ispadam licemjerna jako,jos sam gora od tebe. Ali svejedno.. mialim da tablete u bizi samo odgadjaju problem.
__________________
Samosama
ramses is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 14:34   #28
Quote:
baxuz19 kaže: Pogledaj post
Jel si ih dobila na recept? pa pazi nismo u istoj situaciji, ti se vidjas i cujes, pa ti na neki nacin mozda i lakse, ja svoju devojku bivsu, gledam s drugim kako je srecna svaki dan.....i realnost je da takvu devojku tesko mogu naci opet....
Što bi da takvu nađeš opet i isto se završi? Najteže je prihvatiti činjenicu kad nešto prođe da je prošlo. Prvo što bi trebao napraviti da pomogneš sebi je da to prihvatiš.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:15   #29
Autoru teme, moje suosjećanje jer sam u istoj situaciji kao i ti, i pomoći si ne mogu.
Nakon 7 godina braka, moj muž je prije mjesec dana, nakon ručka sjeo pred tv i rekao da želi razvod. To je doslovce bio grom iz vedra neba. Pet minuta prije njegove izjave zaklela bih se da je najbolji muž na svijetu. Razlozi su mu bili što nemamo djecu, što nam je život monoton, što više nije siguran jel me voli ili poštuje, što nemamo prijatelja. Tjedan dana nakon toga proveli smo u razgovorima, nije promijenio mišljenje.
Odselio je. Ja sam odnijela papire za sporazumni na sud. Od onda ljudi moji ja ne živim. Smršavila sam 10 kg. Pijem helex. Ne funkcioniram na poslu. VOLIM ga. Boli me. BOLI. I fizički, u grudima. Izobličena sam od silnog plača. Ne mogu vam opisati osjećaj buđenja u praznom krevetu, praznom stanu. I vraćanje u iste. Vikendi su najgori, nemam prijatelja i ne znam kud bih sa sobom. Lutam gradom i razmišljam o samoubojstvu. On mi je bio sve.
I kako sad, u četrdesetima, dalje?
Ja to ne mogu.
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:29   #30
Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
Ne mogu vam opisati osjećaj buđenja u praznom krevetu, praznom stanu. I vraćanje u iste.
Ovo. To me ubijalo kada je moj bivši dečko napustio (iznajmljeni) stan u kojem smo živjeli. Trebalo mi je tjedan dana da spakiram svoje stvari u kutije. Krenula bih i onda nakon 10 min plakanje, ridanje...ajme. Kao neki emocionalni pakao. I znam, ne možeš si pomoći. Taj period tugovanja jednostavno mora proći. Nema šorkata. Ali bude prošlo Kod nekog dođe prije, kod nekog kasnije, ali - vrijeme ipak čini svoje, uspomene (ionako nikad neće skroz nestati) polako počnu blijediti, oštrice koje bole polako otupljuju...
Imaš li bilo koga s kim možeš razgovarati, makar poznanike, kolege s posla, nekog od rodbine, tetu iz dućana k vragu? Zamoli nekog za kavu, druženje, razgovor, objasni da prolaziš težak period. Izenaditi ćeš se koliko ljudi je spremno biti barem na kratko biti tu ako im iskreno povjeriš problem.
Čuvaj se.
Pigsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 18:47   #31
Quote:
Pigsy kaže: Pogledaj post
Ovo. To me ubijalo kada je moj bivši dečko napustio (iznajmljeni) stan u kojem smo živjeli. Trebalo mi je tjedan dana da spakiram svoje stvari u kutije. Krenula bih i onda nakon 10 min plakanje, ridanje...ajme. Kao neki emocionalni pakao. I znam, ne možeš si pomoći. Taj period tugovanja jednostavno mora proći. Nema šorkata. Ali bude prošlo Kod nekog dođe prije, kod nekog kasnije, ali - vrijeme ipak čini svoje, uspomene (ionako nikad neće skroz nestati) polako počnu blijediti, oštrice koje bole polako otupljuju...
Imaš li bilo koga s kim možeš razgovarati, makar poznanike, kolege s posla, nekog od rodbine, tetu iz dućana k vragu? Zamoli nekog za kavu, druženje, razgovor, objasni da prolaziš težak period. Izenaditi ćeš se koliko ljudi je spremno biti barem na kratko biti tu ako im iskreno povjeriš problem.
Čuvaj se.
Hvala ti na lijepim riječima, puno mi znače.
Imam na poslu dobre kolegice, i povjerila sam im se. Pomaže puno kad se mogu pojadati nekome. Imam i rodbine vani, teta me zvala da dođem malo k njoj, ili da ona dođe da nisam sama.
Ali.
Fali mi on. Fali mi kao dio tijela, kao da nemam ruku ili nogu, kao dio duše.
Svaki dan gledam kroz prozor kad prolazi bus kojim se vraćao s posla, i čekam ga a znam da neće doći.
Nemam snage otići u kafiće u koje smo izlazili, teško mi je prolaziti i ulicama kojima smo godinama sretni šetali.
Toliko smo planova imali. Još prije dva mjeseca planirali smo novi auto, sređivati staru kuću, putovanje po Evropi u proljeće. I sve nestane u mjesec dana. Kako sam našu sreću uzimala zdravo za gotovo!
Stalno razmišljam što radi, da li misli na mene bar malo, da li mu nedostajem ja i naš grad?
Volim ga i dalje do ludila, i prezirem se zbog toga.
Da nemam starog i bolesnog oca koji me treba, mislim da ne bih izdržala i skončala bih ovo mučenje. Štogod neki mislili da je kukavički. Samo da ova bol prestane.
Bože pomozi mi, bar za to.
Ptičica moja, otišla.
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 09:17   #32
Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
Ali.
Fali mi on. Fali mi kao dio tijela, kao da nemam ruku ili nogu, kao dio duše.
Svaki dan gledam kroz prozor kad prolazi bus kojim se vraćao s posla, i čekam ga a znam da neće doći.
Nemam snage otići u kafiće u koje smo izlazili, teško mi je prolaziti i ulicama kojima smo godinama sretni šetali.
Toliko smo planova imali. Još prije dva mjeseca planirali smo novi auto, sređivati staru kuću, putovanje po Evropi u proljeće. I sve nestane u mjesec dana. Kako sam našu sreću uzimala zdravo za gotovo!
Stalno razmišljam što radi, da li misli na mene bar malo, da li mu nedostajem ja i naš grad?
Volim ga i dalje do ludila, i prezirem se zbog toga.
Tvoji osjećaji su normalni i nemaš se apsolutno zbog čega prezirati. Nedostajanje i bol su također normalni nakon rastanka i sigurno će (nažalost) biti tu još neko vrijeme. Svrati na ovu temu:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=817139
Meni je njeno čitanje svojedobno pomagalo. Ima puno korisnih savjeta, a i pomaže kad pročitaš da su tvoji osjećaji i reakcije nešto što svi nažalost prolazimo kada nam ode draga osoba. I da će proći, biti lakše
Bivši iz moje priče sada ima novu djevojku. I zamisli - ja sam sretna zbog njega A bilo mi je (kad smo se razišli) kao i tebi, ridala sam nekontrolirano na sve strane i pred svima
Pigsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 12:11   #33
Quote:
Pigsy kaže: Pogledaj post
Ovo. To me ubijalo kada je moj bivši dečko napustio (iznajmljeni) stan u kojem smo živjeli. Trebalo mi je tjedan dana da spakiram svoje stvari u kutije. Krenula bih i onda nakon 10 min plakanje, ridanje...ajme. Kao neki emocionalni pakao. I znam, ne možeš si pomoći. Taj period tugovanja jednostavno mora proći. Nema šorkata. Ali bude prošlo Kod nekog dođe prije, kod nekog kasnije, ali - vrijeme ipak čini svoje, uspomene (ionako nikad neće skroz nestati) polako počnu blijediti, oštrice koje bole polako otupljuju...
Imaš li bilo koga s kim možeš razgovarati, makar poznanike, kolege s posla, nekog od rodbine, tetu iz dućana k vragu? Zamoli nekog za kavu, druženje, razgovor, objasni da prolaziš težak period. Izenaditi ćeš se koliko ljudi je spremno biti barem na kratko biti tu ako im iskreno povjeriš problem.
Čuvaj se.
potpisujem pigsy

i ja sam u istoj situaciji, također nisam otišla još po sve svoje stvari, povremeno i odem kod njega i sve je na svommjestu....
ako ti je lakše piši tu nama istim paćenicima i drži se ko i mi
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 12:12   #34
potpisujem pigsy

i ja sam u istoj situaciji, također nisam otišla još po sve svoje stvari, povremeno i odem kod njega i sve je na svommjestu....
ako ti je lakše piši tu nama istim paćenicima i drži se ko i mi
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 12:31   #35
a gle .. da nema ocajavanja i bolova nebi to bilo to sve je to normalno samo ne pretjerivati

Quote:
sweet7 kaže: Pogledaj post
ako ti je lakše piši tu nama istim paćenicima i drži se ko i mi
.. jer inace .. da ne velim u protivnom
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:11   #36
Quote:
sweet7 kaže: Pogledaj post
potpisujem pigsy

i ja sam u istoj situaciji, također nisam otišla još po sve svoje stvari, povremeno i odem kod njega i sve je na svommjestu....
ako ti je lakše piši tu nama istim paćenicima i drži se ko i mi
On je sve svoje odnio, baš sve do zadnje mrvice. Da je bar nešto ostavio, imala bih neku nadu da će se vratiti. Ovako, srce se nada, makar razum govori da je kraj.
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:32   #37
Posto ni posle 3 meseca se nije nista promenilo, i dalje tuga,bol u grudima gusenje, non stop mislim o bivsoj i toj vezi, i nekim greskama........resio sam da posetim psihijatra....receni mi je da imam blagu depresiju, i neke simtome anksioznosti, panicni poremecaj valjda....ali da je to sve u pocetku, i da sam na vreme dosao......prepisana mi je terapija Elicea i bromazepam, po jedna svakog jutra, sledecih mesec dana, pa kontrola, danas mi je prvi dan kako pijem to,pa videcemo kako ce dalje biti, mada cisto sumnjam da ce mi to nesto pomoci mnogo.....
baxuz19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 14:34   #38
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
a gle .. da nema ocajavanja i bolova nebi to bilo to sve je to normalno samo ne pretjerivati



.. jer inace .. da ne velim u protivnom
kaj kaj?
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 15:41   #39
Quote:
sweet7 kaže: Pogledaj post
kaj kaj?
pa dobit ce po goloj guzi kak se veli

simpaticno mi zvucalo to kak si mu savjetovala pa sam dobio inspiraciju .. samo pozitivno!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 10:15   #40
Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
On je sve svoje odnio, baš sve do zadnje mrvice. Da je bar nešto ostavio, imala bih neku nadu da će se vratiti. Ovako, srce se nada, makar razum govori da je kraj.
joj tebi isto nije lako moja ti ljutakopas.... javi se na pm...
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.