Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 00:40   #1421
viđen pas

pas u tipu šanucera manje do srednje veličine viđen u Mašićevoj ulici (blizu Kvatrića)... pokušala sam ga zaustaviti ali pobjegao je od mene i mog psa prema Maksimirskoj. Ima ogrlicu na sebi tamnije boje. Šepa na stražnju nogu.

Pokušala sam zvati suzu, ali ne rade. pa da bar negdje objavim...
skips is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 10:07   #1422
U zagrebu, na trznici dubrava vidjen tigrasti sivi kanarinac il kaj to vec je. Jos uvjek ga cujem da je negdje u blizini.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 22:08   #1423
Exclamation Vrbani 3

Mladi pas u tipu labradora, visine do koljena, upravo luta po Vrbanima 3...jako je preplašen i bježi, nema ogrlicu...ako tko živi u kvartu, otvorite oko, da ga odvedemo na očitanje čipa, djeluje jako izgubljeno...



__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 23:05   #1424
Pronađen pekinezer na području trešnjevke sjever - Zagreb. Evo par slika, lud je ko šlapa valjda će se vlasnik naći


upload pic

Kontakt x

Zadnje uređivanje Corduroy : 16.02.2016. at 20:32.
acetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 09:18   #1425
Muški, crni mini šnaucer danas ujutro viđen kako kopa po smeću u miramarskoj iza NSB-a. Pas nema nikakvu ogrlicu, izgledao je uhranjeno i njegovano (ošišano). Danas pod pauzom i kad ću ići doma ću proć pa probat ga naći i odvesti na očitanje čipa, prije posla nisam niš mogla. Pitala sam prolaznika koji je šetao svog psa i rekao je da pas nije tu iz kvarta.....
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 19:51   #1426
Unaprijed se ispričavam, znam da ovo nije najbolje mjesto, ali žao mi je životinjica a ne znam gdje se drugdje obratiti, znam da je "long shot" no možda je netko u mogućnosti pomoći ili zna nekoga tko je u mogućnosti pomoći...

Na terasi planinarskog doma Runolist na Medvednici borave tri mlađe mačke od kojih su dvije u dosta lošem stanju, po izgledu (obje bijelo-sivo-tigraste) pretpostavljam da se radi o majci i kćeri. Starija maca je vjerojatno otrovana, povremeno iskašljava sukrvicu, vrlo je slaba i prljava, izgleda praktički kao zombi no drži se. Mlađa mačka je u boljem općem stanju, no jedno joj je oko vrlo jako upaljeno i zagnojeno te ne znam da li je još uopće funkcionalno. Mačke su viđene danas (03.04.) oko 12 sati.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 01:54   #1427
Editirano jer sam vidjela prvi post. Probaj kontaktirati grupe na facebooku ili telefonski volonterske grupe, jer ovo zvuci alarmantno.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 19:14   #1428
Nisam htjela cekati i podijelila sam informaciju na svim Zg grupama koje sam pronasla. Jedna od njih se odazvala i pokupili su mace, kojih je zapravo pet, a ne tri. Mace su u jako jako losem stanju, ali sada barem imaju sansu, no hitno im je potrebna pomoc u vidu donacija i privremenog smjestaja.
Info na linku OVDJE (Udruga "SOS CAT" na Facebooku).
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 22:22   #1429
-Animal-, stvarno ti velika hvala i svaka čast kao i ekipi iz SOS CAT-a za koje nisam znao niti da postoje. Nadam se da će sve mace ozdraviti i oporaviti se, a ja ću naravno priložiti svoju donaciju.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 22:35   #1430
dva pekinezera

Područje Kvatrić prema Maksimiru - Račićeva ulica i Bukovčev trg naišla sam na dva pekinezera. Jedan je smeđ, prema narančastoj boji, pufaste i guste poluduge dlake, Drugi je crn sa čini mi se bjelim vrhovima šapica, dlaka djeluje ne toliko gusta, a pas je manji od smeđeg. Kako sam bila sa svojim psom, nisam ih uspjela zadržati, ali su mi prišli kad sam ih pozvala. Smeđi ima ogrlicu dok crni nema. Krenuli su dalje Rendićevom ulicom u smjeru istoka.

Javljeno skupa s opisom suzi

Da šaljem nekoj udruzi?
skips is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 18:39   #1431
Macic u Sesvetama

dakle vracla sam se sa posla iz nocne danas i naletjela sam na drazesnog crnog sa narandastim tockicama macica na stanici Bistricka Zagrebacka prema Dubcu...stvar je ta sto ga nisam mogla ponjeti doma imam 3 ljubomorne zenske mace a i taj macic ima neku kvrgu na trbuhu vjerovatno ce trebati veterinaru a nazalost love nemam pa reko da objavim tu mozda se nade neka osoba boljeg materijalnog stanja od mene da malenog udomi? On je bio na toj stanici ispod starog kioska koji je razbijen umiljat je i mazi se ... neznam dal je on jos uvijek tamo al eto da objavim tu
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 13:14   #1432
pronaden pad u tip berbskiga. kujica. cca 1 god. zagreb.
ema123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 10:37   #1433
Quote:
ema123456 kaže: Pogledaj post
pronaden pad u tip berbskiga.
Može prijevod ...?
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 11:30   #1434
Bernski gonič?
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 09:29   #1435
Sinoć sam u Zagrebu na Golikovoj (Voltino) pronašla crno-bijelu macu, mužjak, star oko 5 mjeseci. Ima crvenu ogrlicu sa zvoncem i ogrlicu za buhe. Jako je pitom i mazan. Ako imate ikakve informacije, molim da mi javite u inbox.



jalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 15:57   #1436
Deni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:40   #1437
Nađena kujica u Botincu, Zagreb...Ima ogrlicu, nema čipa.Stara cca 7 mjeseci, umiljata, nježna i divna... Ako itko ima neki info neka se javi. Stvarno je ne mogu zadržati!

http://www.suza.hr/default.aspx?id=3&idziv=63513

Ne znam staviti slikicu ali eto linka na suza.hr...
grgamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 12:57   #1438
već se pomalo osjećam kao dežurni zbrinjavač pasa...sinoć u šetnji s psima nam je prišao pas u tipu labradora. Kako je imao ogrlicu bila sam uvjerena i da je vlasnik u blizini, pa smo produžili dalje. Na povratku sam ga opet vidjela kako tumara po pljusku. Prišla sam mu, pratio nas je do ulaza, svoje pse sam poslala doma i na ogrlici našla broj mobitela. Vlasnik je došao po njega rekordnom brzinom.
Jutros, opet u šetnji, izgubljeni malamut...on nije imao ogrlicu i odjurio je dalje tako da nisam mogla ništa..., a jedan od mojih pasa se poprilično nakostriješio i zauzeo stav...nadam se da će ga vlasnik naći. Pas nije agresivan.
Kvart Sloboština.
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 17:49   #1439
Doberman oko nove bolnice u Dubravi

ZG, Dubrava - Maloprije sam u šetnji primijetila dobermana s metalnom ogrlicom kako se sam šeće oko nove bolnice, pa eto ako je nekome zbrisal...
Sorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 09:03   #1440
pronađen pas

Već par dana viđam oko križanja Petrovaradinske i Horvaćanske (Štefanićeva) križanca u tipu zapadno šktodskog terijera/oštrodlakog jazavčara. Pas ima ogrlicu pa pretpostavljam da je nekome pobjegao. Mali mi se mota oko zgrade skroz je izgubljen. U stan ga ne mogu dovesti jer imam mačku. Evo slika

https://imageshack.com/i/pnhwPECHj

Zadnje uređivanje fermina-daza : 07.06.2017. at 23:02. Reason: prevelika fotografija
mzezelj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.