Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2012., 10:31   #3401
Prvo i osnovno linija NJ-sesvete ne moze biti nespretnija nego što je! Da barem vozi do dubca imalo bi smisla! Moja mama do rebra svaki dan dvaput promijeni 3 busa i jedan tramvaj te joj treba sat i pol,a meni do akademije na savskoj 40min Bus-vlak-tramvaj ili bus žitnjak-tramvaj. Gdje je tu logika..?


I drugo, sto se tice pasa... Stvarno imamo uredan ulaz i okej susjede, ali kad padne kisa to su takvi smradovi u hodnicima i liftovima da si uopće ne mogu i ne zelim zamisljat kakvo je stanje tim ljudima u stanovima.
__________________
...da usne tvoje poljubim, i nježno da te zagrlim, da ti priznam ljubavi, da si moje sve...<3<3<3
carrie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 12:15   #3402
DaBogda nazicali 7 kvartovskih linija, uzmimo sve sto se pruza,ionako to plaćamo već!!!! Bolje autobusne linije nego fontane nasred kvarta.
__________________
...da usne tvoje poljubim, i nježno da te zagrlim, da ti priznam ljubavi, da si moje sve...<3<3<3
carrie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 13:43   #3403
Quote:
carrie_ kaže: Pogledaj post
DaBogda nazicali 7 kvartovskih linija, uzmimo sve sto se pruza,ionako to plaćamo već!!!! Bolje autobusne linije nego fontane nasred kvarta.
Vjerujem da se većina s tobom slaže, ali s obzrirom na stanje u gradskoj blagajni i zet-u....
I dobro kažeš, ionako to već plaćamo!
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 14:51   #3404
Odlican komentar (mislim nase susjede):

http://magazin.net.hr/kolumna/spetro...splatnog-stana
Viceroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 16:58   #3405
Stvarno dobar članak. A upravo ta samohrana majka i svi ostali, koji su na sličan način došli do stanova ili dobili stanove, izaći će na izbore i dati glas upravo onome koji im je to i omogućio!
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 17:36   #3406
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Stvarno dobar članak. A upravo ta samohrana majka i svi ostali, koji su na sličan način došli do stanova ili dobili stanove, izaći će na izbore i dati glas upravo onome koji im je to i omogućio!
taj koji im je to omogućio se malo preračunao, pa je na prošlim izborima svaki glas platio sa 3 dodjeljena stana
da je bio pametan 2007. godine bi sve stanove dao na tržište po 900€ i imao bi puno naselje glasača koji bi doživotno glasali za njega jer su jeftino rješili stambeno pitanje
ni dan danas mi nije jasno kako je takav lukavac napravio takvu grešku u koracima
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 17:48   #3407
jedino je još sranje što im zubar jolić koji je kupio prostor za ordinaciju neće na tuđi račun zube radit.
blid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 17:54   #3408
Uf konačno jedan super članak o socijalnoj politici grada i države .Namnožio je te lezileboviče do neslučenih razmjera. Kaj se mene tiće to bi trebalo riješavati po američkom sistemu. Nevjerovatno je kako za te uvijek ima love,a za nove škole,vrtiće i slične vrlo bitne stvari nema . Na moju veliku žalost niti jedna politička opcija to nebude skresala,mi budemo krvavo rintali za otplatu kredita i imali predivni pogled na klošare koji žive na naš račun i debelo nam se smiju.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 17:55   #3409
Quote:
blid kaže: Pogledaj post
jedino je još sranje što im zubar jolić koji je kupio prostor za ordinaciju neće na tuđi račun zube radit.
Ma ne rade ti oni zube, kad ispadnu - ispadnu!
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 17:56   #3410
Quote:
blid kaže: Pogledaj post
jedino je još sranje što im zubar jolić koji je kupio prostor za ordinaciju neće na tuđi račun zube radit.
Ha ha ha dobar
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 17:58   #3411
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Uf konačno jedan super članak o socijalnoj politici grada i države .Namnožio je te lezileboviče do neslučenih razmjera. Kaj se mene tiće to bi trebalo riješavati po američkom sistemu. Nevjerovatno je kako za te uvijek ima love,a za nove škole,vrtiće i slične vrlo bitne stvari nema . Na moju veliku žalost niti jedna politička opcija to nebude skresala,mi budemo krvavo rintali za otplatu kredita i imali predivni pogled na klošare koji žive na naš račun i debelo nam se smiju.
istina
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 18:11   #3412
lagano ste dosadili sa svojim kreditima
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 18:59   #3413
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
lagano ste dosadili sa svojim kreditima
Tereza a da se slučajno ti ne prepoznaješ u članku
xbullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 19:08   #3414
Quote:
xbullet kaže: Pogledaj post
Tereza a da se slučajno ti ne prepoznaješ u članku
ola Xbullet. Nakon svega što sam vidjela i naučila u ovom kvartu moram priznat da bih se rado prepoznala u tom članku

jedino ne znam kako bih se na izraz "kirije" privikla
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 21:19   #3415
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
lagano ste dosadili sa svojim kreditima
I ti bi dosađivala da imaš jedan nad glavom, al budući da ga nemaš, živo ti se je...fućka.
I nemreš se prepoznat u članku, upravo zbog kredita, a ne zbog "kirije".
__________________
U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
icebug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 22:21   #3416
i kaj sad, socijala, banditić... ko točno je kriv za kredite? nevjerojatno, svi su vam krivi za sve. jedino vam je bitno naglasiti da ste postali vlasnici. koji K onda cendrate oko svojih kredita. jeste odabrali? - jeste. otvorite si temu "jadan ja u kreditima" pa guštajte pljujuć po svakom tko nije bio dovoljno glup/hrabar da se ukopa u 30 godina kredita

ponašate se ko povlaštena vrsta, iskreno pun mi vas je kuki s tim neprestanim isticanjem "vlasnik sam". i kaj onda kaj si ti vlasnik? tvoja rata kredita je ista ili vrlo slična mojoj rati najma. pa ne cendram da mi je netko drugi kriv

al ne, vi ste vlasnici pa ste samim time bogomdani. naravno, imate prava krojit tko će i što će u naselju. rili? pa nejde to baš tak
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa

Zadnje uređivanje Teressa : 24.10.2012. at 22:29.
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 23:06   #3417
Quote:
xbullet kaže: Pogledaj post
Tereza a da se slučajno ti ne prepoznaješ u članku


kad netko kaže da će otplaćivati sljedećih 20-30 godina, onda to nije priča o kreditima, nego je priča o štednji za stan. Netko je štedio u prošlosti, pa je kupio za keš, a netko se obvezao (kreditima) štediti (ustezati se) u budućnosti. Neki nisu štedili u prošlosti, a neće ni u budućnosti, ne razumijem zašto bi zato bili nagrađeni stanom, svako nek živi u buksi za koju ima novaca
__________________

Kupujem kad je skupo, a dajem zabadaf
jelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 07:21   #3418
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
lagano ste dosadili sa svojim kreditima
Gle možda i jesmo,ali ja sam imao isti stav i dok sam bio u javnom najmu i onda sam isto tako šljakao i uredno plačao ratu najma i sve režije. Vjerujem da je večina nas ušla u kredit svijesna svih posljedica koje kreda nosi sa sobom. Mene ne j..e to kaj ja otplačujem svoju ratu kredita (najma) nego kaj mi se netko smije u brk,a živi od mog prireza i poreza. Nitko ne dvoji da ima pravih socijalnih slučajeva,ali večina su glumci koji žive na državnim jaslama.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 09:32   #3419
Quote:
Viceroy kaže: Pogledaj post
Odlican komentar (mislim nase susjede):

http://magazin.net.hr/kolumna/spetro...splatnog-stana
Odličan članak!

Ipak se Bandić malo preračunao - zašto bi kupovali stan i po 700 €, kad im je omogućio da besplatno žive u njemu.
filmani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 10:42   #3420
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Gle možda i jesmo,ali ja sam imao isti stav i dok sam bio u javnom najmu i onda sam isto tako šljakao i uredno plačao ratu najma i sve režije. Vjerujem da je večina nas ušla u kredit svijesna svih posljedica koje kreda nosi sa sobom. Mene ne j..e to kaj ja otplačujem svoju ratu kredita (najma) nego kaj mi se netko smije u brk,a živi od mog prireza i poreza. Nitko ne dvoji da ima pravih socijalnih slučajeva,ali večina su glumci koji žive na državnim jaslama.

Joj Niko, a zašto pobogu misliš da ti se itko smije u brk? I od mog poreza i prireza živi pun kuki kojekakvih neradnika idiota, samo sam odlučila više se ne žderati radi sranja koja ne mogu promjeniti.
Jel ti pomaže to što pi*diš nad tim što kvazigradonačelnik, pa i čitav državni aparat radi sve da te odre do gole kože? Vjerojatno ne, samo gubiš dragocjenu energiju koja ti (isto ko i meni, a i većini) treba za neke druge stvari. valjda sam ja stigla do faze da me boli ona stvar više za sve svinjarije koje su u stanju napraviti, valjda sam od silnih poskupljenja, haračina i na kraju krajeva gledanja kako neki likovi drkaju pimpek po kafićima u kojima ispijaju pive plaćene novcima koje su ubrali kroz kojekakve socijalne pomoći mada nemaju dana radnog staža i iako su itekako radno sposobni napokon totalno oguglala i prestala se živcirat. Tko me pita imam li za ratu najma, tko tebe pita imaš li za ratu kredita? - Nitko. Meni će grad sjest za vrat, tebi će zajašit banka. Njima neće nitko, dapače, poplaćat će njihove dugove (iste one kojih ne bi bilo da su umjesto pive platili onih 200 kn najamnine npr.) Iskreno, zabole me više. Nemam ni vremena ni volje više trošit svoju energiju na ono što ne mogu promjeniti. Zapravo, moram svoju energiju usmjerit u to da moram odradit 12-14 sati dnevno, da moram poplaćat svoje režije, da moram prehranit svoje dijete...
Tko tebe ili mene pita imaš li uopće vremena za otić na kavu s frendovima, a pogotovo jel imaš za platit tu istu kavu? - Nitko.
Ova država je u velikom K, predugo traje takva politika "socijalne osvještenosti" .... niti ti, niti ja, niti polovina ljudi iz kvarta to ne može promjeniti. Boli njih ona stvar što tamo neki Niko ili Teressa ili Jelko ili Xbullet ili Icebug iz prve ruke vide kog potpomažu. Hebe im se, kontaš?

U 11-stici ima lik koji godinu i pol nije platio (pazi sad) zaštićenu najamninu. Pazi, 18 mjeseci puta 200 kn = 3600 kn. Dragi moj, to je jedna i pol moja najamnina, vjerojatno tvoja jedna rata kredita. Znaš kako znam? - tako da je vani propitkivao šta može napravit da odgodi plaćanje tog duga.
Misliš da ga netko izbacuje iz tog stana?

Jesam se naživcirala? O bome jesam iako to nisam htjela priznati ni sama sebi a kamoli nekom drugom.

Odlučila sam ne trošit energiju na nepopravljivo. očito moram još poraditi na tome.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.